Startliste for Sälsimmet 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Ryggsim Damer 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Moove |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
117 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
25m |
1:13.35 |
|
|
|
|
|
2 |
41 |
|
Saga Persson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AI1203 |
25m |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
Ebba Hann |
Simklubben Ägir |
2004 |
AN6804 |
25m |
1:13.69 |
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Isabelle Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR7604 |
25m |
1:17.49 |
|
|
|
|
|
5 |
119 |
|
Nova Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AV3804 |
25m |
1:17.94 |
|
|
|
|
|
6 |
154 |
|
Tindra Olavi |
Timrå Simklubb |
2003 |
AH6403 |
25m |
1:19.21 |
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Lovisa Lundblad |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AM1203 |
25m |
1:21.16 |
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Tova Persson |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AR5205 |
25m |
1:21.66 |
|
|
|
|
|
9 |
118 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
25m |
1:22.14 |
|
|
|
|
|
10 |
97 |
|
Linnea Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2004 |
AM8404 |
25m |
1:22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
52 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
25m |
1:22.97 |
|
|
|
|
|
12 |
115 |
|
Nora Sundström |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ9804 |
25m |
1:24.78 |
|
|
|
|
|
13 |
57 |
|
Evelina Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR5606 |
25m |
1:28.22 |
|
|
|
|
|
14 |
157 |
|
Linnea Jansson |
Timrå Simklubb |
2005 |
BD0805 |
25m |
1:28.35 |
EFT |
|
15 |
121 |
|
Alva Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AG7606 |
50m |
1:30.34 |
|
|
|
|
|
16 |
173 |
|
Linnea Drewes |
Simklubben Ägir |
2004 |
BW7204 |
25m |
1:33.70 |
|
|
|
|
|
17 |
129 |
|
Nellie Edbom Wounder |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
BL3205 |
25m |
1:34.52 |
|
|
|
|
|
18 |
53 |
|
Emilia Olsen |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR4806 |
25m |
1:36.98 |
|
|
|
|
|
19 |
56 |
|
Shewita Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR7606 |
25m |
1:37.62 |
|
|
|
|
|
20 |
98 |
|
Signe Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AI5805 |
25m |
1:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
177 |
|
Emma Mattsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
BS5206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
12 |
|
Rafaella Björklund |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|