Startliste for Sigma Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 41, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | 1:06.79 | |
2 | 66 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:07.41 | |
3 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:09.76 | |
4 | 119 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:12.89 | |
5 | 202 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:13.54 | |
6 | 106 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:13.67 | |
7 | 216 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:14.29 | |
8 | 117 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:14.59 | |
9 | 31 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 SLANGE | 0764AM | 25 m | 1:14.81 | |
10 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 25 m | 1:14.85 | |
11 | 38 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:14.89 | |
12 | 230 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:16.09 | |
13 | 140 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:16.18 | |
14 | 102 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:16.43 | |
15 | 68 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:17.32 | |
16 | 73 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:17.71 | |
17 | 188 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:18.09 | |
18 | 6 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:18.32 | |
19 | 5 | Hansen K-Lee | 2007 | A6JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:18.74 | |
20 | 229 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:19.11 | |
21 | 178 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 1:19.58 | |
22 | 292 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:19.89 | |
23 | 30 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 SLANGE | 0682AF | 25 m | 1:20.57 | |
24 | 41 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:21.57 | |
25 | 133 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:22.46 | |
26 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | 1:22.71 | |
27 | 218 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:22.84 | |
28 | 264 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:23.03 | |
29 | 123 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:26.36 | |
30 | 165 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:27.16 | |
31 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:28.69 | |
32 | 215 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:33.43 | |
33 | 198 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:34.51 | |
34 | 166 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:36.81 | |
35 | 268 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:40.61 | |
36 | 267 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:46.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |