2020-02-24   16:14:05
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

4_S
Løb 4, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
120  Broch William Textor  2001  LYNGBY  0157AD  25 m  25.60   
Bojesen Frederik  2002  A6JYLLINGE  0281AB  50 m  26.09   
128  Kaavé Lucas  2004  HØRSHOLM  0457AE  25 m  27.56   
244  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  27.61   
152  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  50 m  27.64   
293  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m  28.10   
174  Mortensen Lucas T.  2004  HELSINGØR  0431AN  25 m  28.20   
153  Haslev Marcus Skøtt  2002  HOVEDSTAD  0287AB  25 m  28.31   
55  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  50 m  28.62   
10  26  Therkelsen Nicolai  2003  A6 LAKSEN  0337AG  50 m  28.79   
11  109  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  28.95   
12  Røpke Emil Stenholt  2004  A6JYLLINGE  0429AA  25 m  29.01   
13  91  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  50 m  29.12   
14  235  Eilersen Mads Frederik  2001  GENTOFTE  0149AS  25 m  29.18   
15  159  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  29.26   
16  227  Sandbeck Bjørn  1999  GENTOFTE  9957AB  50 m  29.31   
17  242  Skinhøj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  25 m  29.31   
18  23  Hirsbak Frederik Lund  2004  A6JYLLINGE  0481AB  25 m  29.35   
19  13  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6JYLLINGE  0359AN  50 m  29.36   
20  Kortegaard Anders K.  2004  A6JYLLINGE  0471AB  25 m  29.45   
21  171  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  50 m  29.62   
22  116  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  29.84   
23  101  Sørensen Kasper Feld  2002  LYNGBY  0239AG  25 m  30.03   
24  17  Toftehøj Victor  2003  A6JYLLINGE  0309AG  25 m  30.19   
25  46  Boyer Oscar  2004  BIRKERØD  0429AD  25 m  30.24   
26  56  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  50 m  30.36   
27  25  Hansen Emil Witzner  2004  A6 LAKSEN  0475AD  25 m  30.65   
28  105  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  50 m  30.97   
29  79  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  25 m  31.10   
30  54  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  50 m  32.30   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  28 november 2019 
Licens til Sigma Swim Allerød  Udskriftstidspunkt  22:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark