2020-02-19   05:55:19
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

5_S
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
66  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  31.56   
70  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  31.76   
Bramm Sif  2006  A6JYLLINGE  0624AE  25 m  33.21   
202  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  34.10   
275  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  34.13   
27  Dietrichsen Anna  2006  A6 SLANGE  0694AB  25 m  34.43   
106  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  34.69   
230  Lauritzen Anna Hinsch  2006  GENTOFTE  0664AK  25 m  35.28   
186  Nielsen Sofie Anker  2006  HELSINGØR  0694AU  25 m  35.32   
10  117  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  35.48   
11  38  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  35.54   
12  251  Helfelt Amalie  2006  VÆRLØSE  0652AP  25 m  35.66   
13  216  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  35.84   
14  130  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  25 m  36.11   
15  119  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  50 m  36.16   
16  30  Kjærsgaard Jasmin  2006  A6 SLANGE  0682AF  25 m  36.27   
17  264  Jensen Fiona  2006  VÆRLØSE  0636AT  25 m  37.17   
18  188  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  50 m  37.20   
19  73  Lind-Christensen Laura Weng  2006  ALLERØD  0636AC  25 m  37.48   
20  102  Babin Alma Lind  2006  LYNGBY  0608AL  25 m  37.57   
21  Larsen Anna Merl  2006  A6JYLLINGE  0636AK  25 m  37.78   
22  205  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  37.79   
23  41  Dalsgaard Christine  2007  BIRKERØD  0754AA  25 m  38.44   
24  72  Rud Cecilie  2006  ALLERØD  0694AC  25 m  38.49   
25  39  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  50 m  39.08   
26  133  Hjortshøj Thilde  2006  HØRSHOLM  0648AO  50 m  39.39   
27  277  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  40.38   
28  176  Bay-Jensen Anna  2006  HELSINGØR  0618AR  25 m  41.00   
29  266  Jørgensen Mette Roat  2007  VÆRLØSE  0716AU  25 m  43.27   
30  263  Søbye Viola  2006  VÆRLØSE  0648AT  25 m  44.28   
31  166  Schmidt-Nielsen Molly E.  2007  HELSINGØR  0732AS  50 m  49.47   
32  132  Grevelund Rosamarie  2007  HØRSHOLM  0784AR  50 m  50.06   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  28 november 2019 
Licens til Sigma Swim Allerød  Udskriftstidspunkt  22:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark