2020-04-10   14:29:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 105
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Sigma Cup    Udskriftsdato  30 november 2019   
  Stævne by  Blovstrød    Udskriftstidspunkt  07:41   
  Arrangør  Sigma Swim         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  30 november 2019         
 
 
 
Løb 105, 50m Butterfly Damer  Indledende (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
73  Silke Holtz  2010  1062AC  ALLERØD    25m   
36  Annika Højfeldt  2010  1082AB  BIRKERØD    25m   
39  Ella Maria Cordsen  2010  1050AF  BIRKERØD    25m   
72  Ida Svinth Thommesen  2009  0986AH  ALLERØD    25m   
49  Sofie Clemmensen  2009  0928AJ  BIRKERØD    25m   
105  Carmen Victoria Hansen  2008  0814AU  HØRSHOLM    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
170  Katrine Hermansen  2008  0838AG  GLADSAXE    50m  1:03.84 
35  Anna Staal  2009  0972AH  BIRKERØD    25m  1:00.06 
95  Galina Duric  2008  0886AK  LYNGBY    25m  54.33 
11  Melissa Walther Capito  2009  0936AE  A6 SLANGE    25m  54.90 
183  Veronica Dyhre  2009  0946AA  GLADSAXE    25m  1:01.38 
46  Maria Hou  2010  1048AD  BIRKERØD    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
34  Alberte K. Jacobsen  2010  1058AD  BIRKERØD    25m  47.20 
163  Augusta Blom  2008  0842AE  GLADSAXE    50m  42.11 
128  Amelia Eriksen  2008  0892AD  HELSINGØR    25m  36.84 
126  Asta Krumm Knuhtsen  2008  0844AJ  HELSINGØR    25m  38.67 
121  Victoria Pedersen  2008  0822AJ  HØRSHOLM    50m  44.56 
185  Victoria Brammer Kærgaard  2008  0878AA  GLADSAXE    50m  52.76 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
93  Freja Itenov  2008  0808AK  LYNGBY    50m  46.02 
25  Caroline Liechti  2008  0882AA  BIRKERØD    25m  41.47 
56  Marie Moesgaard  2008  0836AD  ALLERØD    25m  33.38 
30  Karla Rekling  2008  0862AA  BIRKERØD    25m  38.22 
174  Liva Ladefoged Jepsen  2008  0828AA  GLADSAXE    25m  44.36 
67  Ella Wolffbrandt  2010  1078AD  ALLERØD    25m  52.19 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
71  Sofie Weng Lind-Christensen  2009  0966AB  ALLERØD    25m  45.34 
53  Anja Englert  2008  0866AE  ALLERØD    50m  40.01 
31  Ida Marie Frederiksen  2008  0828AD  BIRKERØD    25m  32.03 
24  Alberte Stub  2008  0874AI  BIRKERØD    50m  38.09 
171  Katrine Schou Jagd  2008  0868AA  GLADSAXE    25m  43.34 
118  Therese Dommer  2009  0932AD  HØRSHOLM    50m  48.22 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  30 november 2019 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  07:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark