2020-06-01   00:34:30
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

103_S
Løb 103, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
79  Madsen Wilma Adelhardt  2008  LYNGBY  0886AB  25 m  1:23.60   
29  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  1:31.00   
57  Stenberg Simone  2008  ALLERØD  0844AB  25 m  1:32.58   
87  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  1:32.96   
19  Rasmussen Silje  2008  A6 SLANGE  0894AF  25 m  1:33.43   
80  Berg Wilma  2008  LYNGBY  0868AD  25 m  1:33.75   
17  Olsen Louise  2008  A6 SLANGE  0816AF  25 m  1:34.39   
120  Figurski Kamilla  2008  HØRSHOLM  0876AI  25 m  1:35.47   
172  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  1:36.11   
10  51  Framke Anne-Maj  2008  ALLERØD  0832AB  50 m  1:37.31   
11  84  Hoegh Laura Emilie  2008  LYNGBY  0896AK  25 m  1:37.44   
12  134  Weber Katrine Beenfeldt  2008  HELSINGØR  0844AD  25 m  1:37.53   
13  26  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  50 m  1:38.05   
14  24  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  1:39.76   
15  182  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  1:41.09   
16  166  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  25 m  1:41.83   
17  92  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  1:42.35   
18  Højer Johanne  2008  A6JYLLINGE  0868AK  25 m  1:43.41   
19  18  Lykke Sofie  2008  A6 SLANGE  0814AH  25 m  1:43.66   
20  54  Mindested Laura Bach  2008  ALLERØD  0876AA  25 m  1:43.76   
21  16  Thejlman Lina  2008  A6 SLANGE  0868AC  25 m  1:44.02   
22  96  Ross Sofie  2008  LYNGBY  0802AE  25 m  1:44.32   
23  Larsen Dyveke  2009  A6 SLANGE  0956AE  25 m  1:47.30   
24  85  Mathiesen Ida  2008  LYNGBY  0876AK  25 m  1:47.92   
25  94  Madsen Caroline  2008  LYNGBY  0872AP  25 m  1:48.46   
26  133  Redestam Filippa  2008  HELSINGØR  0814AM  25 m  1:49.45   
27  174  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  1:49.57   
28  156  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  1:50.89   
29  Abildgaard Caja Basler  2009  A6JYLLINGE  0974AD  25 m  1:52.69   
30  159  Hansen Kamille Løkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  1:53.01   
31  202  Sjøberg Rosa Marie  2008  VÆRLØSE  0838AN  25 m  1:53.25   
32  112  Kohl Ida Fiala  2008  HØRSHOLM  0808AI  50 m  1:54.78   
33  168  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  50 m  1:55.57   
34  129  Azman Alesha  2008  HELSINGØR  0862AF  25 m  1:56.27   
35  86  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  25 m  1:58.04   
36  Juhler Liv Frost  2008  A6JYLLINGE  0874AJ  25 m  1:58.34   
37  82  Ljusheva Sara  2009  LYNGBY  0976AE  25 m  1:59.71   
38  Scheibye Clara  2008  A6JYLLINGE  0866AJ  25 m  2:00.09   
39  160  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  25 m  2:01.95   
40  93  Itenov Freja  2008  LYNGBY  0808AK  50 m  2:03.48   
41  104  Schnabl Camilla  2008  HØRSHOLM  0832AJ  25 m  2:04.46   
42  11  Capito Melissa Walther  2009  A6 SLANGE  0936AE  25 m  2:08.50   
43  110  Siim Filippa  2008  HØRSHOLM  0852AJ  25 m  2:08.72   
44  117  Franco-Koed Rosa May  2009  HØRSHOLM  0998AI  25 m  2:11.00   
45  177  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  50 m  2:19.73   
46  71  Lind-Christensen Sofie Weng  2009  ALLERØD  0966AB  25 m  2:24.90   
47  183  Dyhre Veronica  2009  GLADSAXE  0946AA  50 m  2:25.75   
48  42  Dugbæk Liva  2009  BIRKERØD  0978AG  25 m     
49  72  Thommesen Ida Svinth  2009  ALLERØD  0986AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 november 2019 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  21:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark