2020-04-10   15:26:49
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

104_S
Løb 104, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
15  Rasmussen Jonas Tornow  2007  A6 SLANGE  0725AB  25 m  1:21.69   
216  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  1:22.28   
83  Johnsen Sander F. Høyrup  2007  LYNGBY  0761AC  25 m  1:23.18   
187  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  1:25.90   
184  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  50 m  1:26.24   
14  Svendsen Harald Rasmus  2007  A6 SLANGE  0781AG  25 m  1:26.42   
74  Bonde Benjamin  2007  LYNGBY  0739AF  25 m  1:29.56   
136  Munk Marcus  2007  HELSINGØR  0757AB  25 m  1:30.08   
23  Jacobsen Frederik F.  2007  BIRKERØD  0715AI  25 m  1:30.68   
10  206  Møller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  1:30.70   
11  155  Bendixen William  2007  GLADSAXE  0719AK  50 m  1:31.18   
12  130  Gefke Anders Rye  2008  HELSINGØR  0855AB  25 m  1:33.50   
13  200  Laursen Kasper Kempel  2008  VÆRLØSE  0899AD  25 m  1:35.94   
14  164  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  50 m  1:36.23   
15  131  Hvilsom Asger  2007  HELSINGØR  0799AA  25 m  1:36.28   
16  137  Reinicke Otto Damsgaard  2007  HELSINGØR  0793AH  25 m  1:36.94   
17  22  Hargreaves Joe  2008  BIRKERØD  0893AA  25 m  1:37.00   
18  203  Boisen Sebastian Øster  2008  VÆRLØSE  0873AJ  25 m  1:37.15   
19  176  Åhman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  1:37.97   
20  58  Linderoth Lucas  2007  ALLERØD  0777AB  25 m  1:38.07   
21  186  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  1:41.14   
22  Larsen Alexander Merl  2008  A6JYLLINGE  0853AA  25 m  1:41.86   
23  215  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  1:42.52   
24  158  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  1:43.81   
25  75  Madsen Sebastian Niemann  2008  LYNGBY  0845AG  25 m  1:45.61   
26  175  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  50 m  1:46.43   
27  135  Masi Luca de  2008  HELSINGØR  0877AD  25 m  1:48.05   
28  91  Riis Mathias  2008  LYNGBY  0869AB  50 m  1:49.55   
29  Nielsen Jens  2008  A6JYLLINGE  0877AF  25 m  1:51.12   
30  210  Kindberg Frederik  2008  VI39  0885AF  25 m  1:54.50   
31  212  Kepser Luka  2007  VI39  0783AD  25 m  1:57.86   
32  197  Groth Alexander  2008  VÆRLØSE  0859AJ  25 m  2:01.62   
33  28  Højfeldt Lukas  2008  BIRKERØD  0805AD  25 m  2:04.66   
34  178  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  50 m  2:06.55   
35  Uldall-Jessen Jacob  2007  A6JYLLINGE  0757AE  25 m  2:07.18   
36  162  Molin Andreas  2008  GLADSAXE  0893AB  25 m  2:09.41   
37  119  Vissing William Brigsted  2008  HØRSHOLM  0809AH  50 m  2:18.00   
38  37  Muchitsch Anton Emil  2008  BIRKERØD  0831AF  25 m     
39  165  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  25 m     
40  169  Fosbøl Hubert  2007  GLADSAXE  0793AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 november 2019 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  21:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark