2020-04-04   17:33:36
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

107_S
Løb 107, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
31  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  2:39.76   
78  Larsen Caroline Toftelund  2008  LYNGBY  0866AK  25 m  2:57.45   
85  Mathiesen Ida  2008  LYNGBY  0876AK  25 m  2:58.42   
80  Berg Wilma  2008  LYNGBY  0868AD  25 m  2:58.63   
79  Madsen Wilma Adelhardt  2008  LYNGBY  0886AB  25 m  3:01.50   
26  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  3:09.71   
54  Mindested Laura Bach  2008  ALLERØD  0876AA  25 m  3:09.94   
87  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  3:09.96   
84  Hoegh Laura Emilie  2008  LYNGBY  0896AK  25 m  3:12.49   
10  52  Geneser Alma Lanng  2008  ALLERØD  0862AE  25 m  3:13.09   
11  81  Zøllner Sophia  2008  LYNGBY  0874AA  25 m  3:15.75   
12  90  Højberg Alvilda  2008  LYNGBY  0832AG  25 m  3:16.66   
13  86  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  25 m  3:21.27   
14  19  Rasmussen Silje  2008  A6 SLANGE  0894AF  25 m  3:23.45   
15  Højer Johanne  2008  A6JYLLINGE  0868AK  25 m  3:23.74   
16  92  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  3:28.45   
17  17  Olsen Louise  2008  A6 SLANGE  0816AF  25 m  3:32.13   
18  96  Ross Sofie  2008  LYNGBY  0802AE  25 m  3:33.77   
19  69  Markussen Madicken  2010  ALLERØD  1062AB  25 m  3:39.88   
20  82  Ljusheva Sara  2009  LYNGBY  0976AE  25 m  3:45.25   
21  68  Langseth Ida  2010  ALLERØD  1072AB  25 m  3:45.49   
22  18  Lykke Sofie  2008  A6 SLANGE  0814AH  25 m  3:53.59   
23  16  Thejlman Lina  2008  A6 SLANGE  0868AC  25 m  3:54.70   
24  41  Peters Liv  2009  BIRKERØD  0966AF  25 m  4:04.38   
25  Scheibye Clara  2008  A6JYLLINGE  0866AJ  25 m  4:11.29   
26  Juhler Liv Frost  2008  A6JYLLINGE  0874AJ  25 m  4:13.93   
27  161  Høegh Frida Rasmussen  2009  GLADSAXE  0968AA  50 m  4:17.43   
28  177  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  50 m  4:25.12   
29  Abildgaard Caja Basler  2009  A6JYLLINGE  0974AD  25 m     
30  12  Grynnerup Signe  2009  A6 SLANGE  0946AE  25 m     
31  35  Staal Anna  2009  BIRKERØD  0972AH  25 m     
32  36  Højfeldt Annika  2010  BIRKERØD  1082AB  25 m     
33  39  Cordsen Ella Maria  2010  BIRKERØD  1050AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 november 2019 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  21:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark