Startliste for Kong Tritons Pandekagecup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 20
|
Stævne navn |
Kong Tritons Pandekagecup 2019 |
|
Udskriftsdato |
29 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:45 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 20, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
118 |
2 |
Marcus Albjerg |
2009 |
0953AF |
TRITON B |
|
50m |
|
114 |
3 |
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
1081AC |
TRITON B |
|
50m |
|
49 |
4 |
Lucas Bendtsen |
2010 |
1085AE |
NÆSTVED |
|
50m |
|
131 |
5 |
Emil Schou |
2007 |
0765AP |
TRITON B |
|
50m |
|
113 |
6 |
Daniel Thilker |
2006 |
0605AR |
TRITON B |
|
50m |
|
91 |
7 |
Sune Berg Olesen |
2009 |
0951AA |
HASLEV |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
2 |
David Warberg Ploug |
2006 |
0673AQ |
TRITON B |
|
25m |
1:50.02 |
130 |
3 |
Oliver Christensen |
2009 |
0963AF |
TRITON B |
|
25m |
1:41.63 |
128 |
4 |
Mathias Drygaard |
2008 |
0829AA |
TRITON B |
|
25m |
1:37.91 |
89 |
5 |
William Kongslev |
2008 |
0863AA |
HASLEV |
|
25m |
1:38.87 |
119 |
6 |
Silas Argueta Andersen |
2010 |
1013AB |
TRITON B |
|
25m |
1:45.39 |
90 |
7 |
Andreas Lyngfeldt Boholm |
2008 |
0825AA |
HASLEV |
|
25m |
2:01.97 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
William Echardt |
2008 |
0845AB |
ROSKILDE |
|
50m |
1:27.74 |
63 |
3 |
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
0873AH |
NÆSTVED |
|
25m |
1:22.14 |
35 |
4 |
Mads Borch |
2006 |
0699AO |
ROSKILDE |
|
50m |
1:19.69 |
86 |
5 |
Niklas Aagaard Sørensen |
2008 |
0893AE |
HASLEV |
|
25m |
1:21.07 |
39 |
6 |
Viktor Lange |
2007 |
0723AK |
ROSKILDE |
|
25m |
1:23.15 |
85 |
7 |
Marius Sohnemann |
2007 |
0763AL |
HASLEV |
|
25m |
1:37.14 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
Jeppe Nielsen |
2007 |
0765AI |
NÆSTVED |
|
25m |
1:16.13 |
104 |
3 |
Noah Sanchez |
2006 |
0607AD |
TRITON B |
|
25m |
1:13.09 |
102 |
4 |
Philip Rindum |
2005 |
0535AC |
TRITON B |
|
50m |
1:09.30 |
99 |
5 |
Mads Emil Wohlfahrt |
2006 |
0669AE |
TRITON B |
|
25m |
1:11.63 |
74 |
6 |
Mads G. Skovly Larsen |
2006 |
0657AL |
NÆSTVED |
|
50m |
1:15.79 |
94 |
7 |
Oscar David Morthorst |
2007 |
0753AF |
TRITON B |
|
25m |
1:17.04 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
Jonatan Hagbarth Jørgense |
2005 |
0595AE |
ROSKILDE |
|
25m |
1:05.00 |
137 |
3 |
Magnus Ravn Borch |
2003 |
0335AO |
TRITON B |
|
50m |
1:03.19 |
51 |
4 |
Malthe Foged |
2005 |
0587AF |
NÆSTVED |
|
25m |
59.26 |
109 |
5 |
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
0361AL |
TRITON B |
|
50m |
1:00.89 |
23 |
6 |
Bertram Nyegaard |
2004 |
0471AJ |
ROSKILDE |
|
50m |
1:04.01 |
19 |
7 |
Sebastian Møller-Munkøe |
2005 |
0541AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:06.99 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
29 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
08:45 |
|