Startliste for Kong Tritons Pandekagecup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag d. 29.09.2018
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Kong Tritons Pandekagecup 2019 |
|
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:54 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
2 |
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
0834AB |
HASLEV |
|
50m |
|
95 |
3 |
Thea Emilia Andersen |
2007 |
0748AW |
TRITON B |
|
50m |
|
29 |
4 |
Karoline Hauch |
2009 |
0936AJ |
ROSKILDE |
|
50m |
|
52 |
5 |
Alba Mayland |
2010 |
1090AF |
NÆSTVED |
|
50m |
|
31 |
6 |
Johanne Lund Bro |
2007 |
0772AO |
ROSKILDE |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
Linoy Bitton |
2009 |
0938AH |
TRITON B |
|
25m |
2:18.20 |
61 |
3 |
Milla Kragsskjold |
2010 |
1064AF |
NÆSTVED |
|
25m |
2:05.95 |
84 |
4 |
Camila Hansen |
2006 |
0624AL |
HASLEV |
|
25m |
1:59.66 |
24 |
5 |
Nora Berg |
2006 |
0634AT |
ROSKILDE |
|
25m |
2:05.34 |
55 |
6 |
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
0914AC |
NÆSTVED |
|
25m |
2:13.84 |
37 |
7 |
Marie Meier Vestermann |
2008 |
0878AL |
ROSKILDE |
|
50m |
2:35.73 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:55.88 |
132 |
3 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
50m |
1:50.80 |
32 |
4 |
Julia Vincentz |
2007 |
0778AU |
ROSKILDE |
|
25m |
1:47.22 |
96 |
5 |
Sofie Kohave Sørensen |
2007 |
0708AQ |
TRITON B |
|
25m |
1:47.51 |
121 |
6 |
Helena Gagnér |
2008 |
0884AJ |
TRITON B |
|
50m |
1:51.04 |
14 |
7 |
Caroline Bluhm |
2006 |
0632AW |
ROSKILDE |
|
50m |
1:57.98 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
Eva de Maeyer |
2009 |
0918AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:45.68 |
46 |
3 |
Masha Jul Pedersen |
2006 |
0684AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:38.28 |
10 |
4 |
Klara Frida Johansen |
2005 |
0586AQ |
ROSKILDE |
|
50m |
1:36.11 |
48 |
5 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NÆSTVED |
|
50m |
1:37.71 |
47 |
6 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:40.43 |
25 |
7 |
Sofja Kjeldsen |
2006 |
0694AS |
ROSKILDE |
|
25m |
1:46.67 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
2 |
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
0736AC |
TRITON B |
|
25m |
1:33.62 |
66 |
3 |
Asta Marie R. Jensen |
2007 |
0742AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:29.59 |
69 |
4 |
Freja Juul |
2006 |
0656AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:21.76 |
76 |
5 |
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
0616AM |
NÆSTVED |
|
25m |
1:28.22 |
72 |
6 |
Liva Mayland |
2006 |
0622AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:32.99 |
27 |
7 |
Fanny Grange |
2006 |
0618AV |
ROSKILDE |
|
25m |
1:33.83 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
08:54 |
|