Program for DM Stockholm 2019 kortbana
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Södertörns SS och Stockholm sim |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 5, 2019 to Oct 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
36 |
|
Johannes Skagius |
Simklubben Neptun |
1995 |
AH8595 |
25m |
58.41 |
|
|
|
|
|
2 |
35 |
|
Patric Ridell |
Simklubben Neptun |
1993 |
AJ7393 |
25m |
1:00.29 |
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Erik Kähr |
Simklubben Neptun |
1995 |
BC7595 |
25m |
1:00.68 |
|
|
|
|
|
4 |
14 |
|
Hugo Swanepoel |
Järfälla Simsällskap |
1998 |
AW5198 |
25m |
1:01.27 |
|
|
|
|
|
5 |
187 |
|
Julius Gustavsson |
Täby Sim |
2002 |
AD0102 |
25m |
1:01.87 |
|
|
|
|
|
6 |
232 |
|
Karl Frylmark |
Väsby Simsällskap |
1999 |
AK6599 |
25m |
1:02.32 |
|
|
|
|
|
7 |
227 |
|
Andreas Fürst |
Väsby Simsällskap |
1990 |
AE1990 |
25m |
1:03.19 |
|
|
|
|
|
8 |
42 |
|
Tor Leander |
Simklubben Neptun |
1999 |
AA5999 |
25m |
1:04.48 |
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Klaudius Schreck |
Södertörns Simsällskap |
2001 |
AN2701 |
25m |
1:05.11 |
|
|
|
|
|
10 |
242 |
|
William Lernå |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AF4102 |
25m |
1:05.21 |
|
|
|
|
|
11 |
94 |
|
David Neuhardt |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AU6103 |
25m |
1:05.56 |
|
|
|
|
|
12 |
96 |
|
Jakub Majta |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AV9703 |
25m |
1:05.78 |
|
|
|
|
|
13 |
291 |
|
Leonardo Montes |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
AN2902 |
25m |
1:06.27 |
|
|
|
|
|
14 |
304 |
|
Esbjörn Ohlsson |
Stockholmspolisens IF SF |
1996 |
AL5196 |
25m |
1:06.83 |
|
|
|
|
|
15 |
88 |
|
Arvid Styrman |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AQ2502 |
25m |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
16 |
173 |
|
August Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AC3104 |
50m |
1:07.39 |
|
|
|
|
|
17 |
130 |
|
Erik Lööw |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AH1303 |
25m |
1:08.01 |
|
|
|
|
|
18 |
241 |
|
Carl Göransson |
Väsby Simsällskap |
2000 |
AQ8300 |
25m |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
19 |
9 |
|
Linus Nykvist |
Järfälla Simsällskap |
2001 |
AH3701 |
25m |
1:09.18 |
|
|
|
|
|
20 |
90 |
|
Oliver Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4503 |
50m |
1:09.91 |
|
|
|
|
|
21 |
334 |
|
Lukas Malmström |
Skuru Idrottsklubb |
2003 |
AF5303 |
50m |
1:10.83 |
|
|
|
|
|
22 |
345 |
|
Filip Antlöv |
Södertörns Simsällskap |
1998 |
AE5998 |
25m |
|
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 09:23:29 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|