2020-02-17   23:07:20
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

12_S
Løb 12, 50m Rygsvømning Herrer 
Kravtid LM: 1995 og ældre: 01:02,47 - 1996-2007: 00:41,81 - 2008 og yngre: 00:50,53 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2010-2020 
12  Christiansen Magne  2011  NEJST    25 m  1:05.53   
132  Dalmose Tristan Martinus  2011  HOBRO  1123AC  25 m  1:15.54   
301  Lassen Malthe Emil  2010  SMUT  1047AI  25 m     
Årg. 2008-2009 
306  Jeppesen Rasmus Starcke  2008  SØHESTEN  0813AI  25 m  37.14   
110  Sørensen Ditlev  2009  HOBRO  0961AE  25 m  40.54   
292  Schwab Tobias  2009  SMUT  0985AF  25 m  43.74   
Nicolajsen William  2008  NEJST  0815AL  25 m  44.08   
182  Drews Sander  2008  BSK08  0879AM  25 m  48.56   
123  Hansen Elias  2009  HOBRO  0959AD  25 m  54.91   
133  Mohr Sebastian  2009  HOBRO  0987BA  25 m  55.04   
252  Larsen Tobias Stausholm  2009  AABYBRO  0931BC  25 m  58.37   
134  Nielsen Silas Schubart  2008  HOBRO  0851AO  25 m  1:12.44   
10  299  Kaae Mikkel Amby  2008  SMUT  0835AP  25 m     
Årg. 2006-2007 
268  Barslev Mathias Ø.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  32.33   
138  Odrich Per  2006  HOBRO  0635AA  25 m  33.62   
114  Andersen Patrick Nørgaard  2006  HOBRO  0617AM  25 m  38.08   
146  Balslev Christian  2006  HOBRO  0651AN  25 m  38.44   
199  Christensen Mikkel P.  2006  AARS  0691AP  25 m  40.78   
200  Markussen Noah  2006  AARS  0657AO  25 m  41.56   
171  Clausen Frederik Donner  2007  BSK08  0745AQ  25 m  1:11.64   
Årg. 2004-2005 
48  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  29.84   
140  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  35.64   
205  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  36.44   
175  Hjermitslev Ivan  2004  BSK08  0401AS  25 m  43.46   
183  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m  46.99   
Årg. 1996-2003 
233  Kristensen Jonathan L  2000  AALBORG  0037AH  25 m  30.37   
211  Jensen Tobias Vestby  2003  AARS  0309AN  25 m  31.86   
218  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  34.68   
220  Mejdahl Jens  2003  AALBORG  0327AR  25 m  37.20   
Årg. 0-1970 
302  Christensen Kim  1965  SMUT  6599AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrætsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark