2020-02-17   23:39:28
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Stśvneafsnit

8_S
LÝb 8, 100m FrisvÝmning Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 02:06,34 - 1996-2007: 01:24,58 - 2008 og yngre: 01:42,21 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
132  Dalmose Tristan Martinus  2011  HOBRO  1123AC  25 m  2:02.24   
12  Christiansen Magne  2011  NEJST    25 m  2:21.70   
296  Lybech Sander  2010  SMUT  1009AH  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
100  Baars Nikolaj  2008  JARL  0893AG  25 m  1:15.28   
115  Tome Kian Asbert  2009  HOBRO  0999AD  25 m  1:20.43   
292  Schwab Tobias  2009  SMUT  0985AF  25 m  1:21.94   
116  Haugaard Johannes Munk  2009  HOBRO  0925BB  25 m  1:22.61   
97  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m  1:24.46   
255  Abrahamsen Christian  2009  AABYBRO  0943AF  25 m  1:24.51   
110  SÝrensen Ditlev  2009  HOBRO  0961AE  25 m  1:26.98   
243  Manstrup Magnus  2008  AABYBRO  0845AM  25 m  1:27.25   
95  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  1:31.91   
10  118  Balslev Martin Hedegaard  2008  HOBRO  0815AH  25 m  1:32.20   
11  11  Christiansen Mattie  2008  NEJST  0813AL  25 m  1:38.05   
12  134  Nielsen Silas Schubart  2008  HOBRO  0851AO  25 m  1:53.04   
13  13  Larsen Frederik  2008  NEJST    25 m  1:55.22   
14  133  Mohr Sebastian  2009  HOBRO  0987BA  25 m  1:59.09   
15  98  HÝrlyck Rasmus  2009  JARL  0963BD  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
263  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  1:02.72   
114  Andersen Patrick NÝrgaard  2006  HOBRO  0617AM  25 m  1:09.47   
113  Nielsen Jonatan Schubart  2006  HOBRO  0655AP  25 m  1:09.93   
146  Balslev Christian  2006  HOBRO  0651AN  25 m  1:10.55   
102  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  1:12.34   
200  Markussen Noah  2006  AARS  0657AO  25 m  1:12.34   
269  Rubśk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  1:13.39   
26  Broe Lucas SkjÝdt  2007  PINGVINEN  0721AH  25 m  1:14.01   
199  Christensen Mikkel P.  2006  AARS  0691AP  25 m  1:16.96   
10  80  Monberg Malthe  2006  SNEDSTED  0611AR  25 m  1:21.94   
11  120  Vesterskov Peter HÝenhof  2007  HOBRO  0755AI  25 m  1:26.44   
12  14  StÝrup Oliver  2006  NEJST  0613AR  25 m  1:32.76   
13  256  Jensen Frederik  2007  AABYBRO  0797AI  25 m  1:40.21   
Ňrg. 2004-2005 
139  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  55.40   
48  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  57.46   
145  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  1:00.20   
229  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  1:00.92   
225  Iversen Malte P  2004  AALBORG  0403AN  25 m  1:01.01   
307  Johansen Esben Kilde  2004  SōHESTEN  0415AS  25 m  1:01.78   
205  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  1:03.05   
176  Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  25 m  1:03.26   
27  Johansen Elias Bock  2005  PINGVINEN  0545AO  25 m  1:03.98   
10  31  Thordal Valentin  2005  PINGVINEN  0547AK  25 m  1:05.51   
11  209  Johansen Mathias  2005  AARS  0543AI  25 m  1:06.08   
12  208  ōlgaard Kristian  2005  AARS  0549AP  25 m  1:06.27   
13  140  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  1:07.38   
14  262  Rasmussen Gustav Brix  2004  AABYBRO  0499AQ  25 m  1:08.47   
15  175  Hjermitslev Ivan  2004  BSK08  0401AS  25 m  1:17.36   
16  183  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m  1:33.00   
Ňrg. 1996-2003 
231  JÝrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  57.09   
211  Jensen Tobias Vestby  2003  AARS  0309AN  25 m  57.63   
228  Stegenborg Scott  2000  AALBORG  0063AH  25 m  57.72   
49  Nielsen Joachim Hedegaard  2002  PINGVINEN  0247AM  25 m  58.30   
244  NÝrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  58.37   
304  Johansen David  2001  SōHESTEN  0179AN  25 m  1:00.57   
52  ValbjÝrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  1:03.16   
218  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  1:03.24   
264  Abildgaard Jonas  2003  AABYBRO  0381AM  25 m  1:03.76   
10  50  Nielsen Jimmy  2003  PINGVINEN  0325AE  25 m  1:05.56   
11  181  Feldthusen Oliver  2003  BSK08  0301AP  25 m  1:07.06   
12  220  Mejdahl Jens  2003  AALBORG  0327AR  25 m  1:07.43   
13  303  Thomsen Sebastian Emil  2002  SōHESTEN  0221AU  25 m  1:09.44   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark