2019-10-15   14:03:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ajankello uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
12 50m RU T-9, 11, 13, N
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 15 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit 2004 04A155 25m 33.90
2 243 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila 2004 04A159 25m 34.89
3 81 Saana Liikonen Lahden Uimaseura 2001 01A705 25m 35.42
4 25 Matilda Lonka Kouvolan Uimarit 2003 03A814 25m 36.09
5 101 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura 2007 07A176 25m 36.99
6 245 Tiiu Korhonen Uimaseura Aquila 2003 03A878 25m 38.88
7 165 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A064 25m 40.36
8 234 Anna Hietanen Uinti Imatra 2006 06B085 25m 41.65
9 223 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti 2005 05A247 25m 41.95
10 1 Emilia Isoviita Kampuksen Plaani 2007 07A704 25m 43.44
11 175 Ella Hynönen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A072 25m 43.59
12 192 Amanda Hirvonen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A755 25m 43.68
13 231 Katariina Kosunen Uinti Imatra 2005 05B165 25m 44.09
14 179 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit 2005 05A862 25m 44.17
15 181 Eea Huhtanen Lappeenrannan Uimarit 2004 04B142 25m 44.72
16 248 Milja Korhonen Nurmijärven Uinti 2006 06A588 25m 44.87
17 103 Olivia Porter Lahden Uimaseura 2007 07A275 25m 44.92
18 239 Anna Kullberg Uinti Imatra 2006 06B176 25m 45.12
19 125 Anni Eskelinen Lahden Uimaseura 2009 09A291 25m 46.43
20 109 Saaga Pitkänen Lahden Uimaseura 2008 08A111 25m 47.02
21 107 Lotta Koskinen Lahden Uimaseura 2008 08A096 25m 47.64
22 132 Aida Laukkanen Lahden Uimaseura 2009 09A505 25m 48.50
23 108 Liisi Lehtiö Lahden Uimaseura 2008 08A101 25m 48.60
24 235 Aino Metsi Uinti Imatra 2007 07A937 25m 49.19
25 131 Veera Järvinen Lahden Uimaseura 2010 10A162 25m 49.37
26 111 Moona Pulkkinen Lahden Uimaseura 2008 08A206 25m 49.50
27 169 Aino Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit 2008 08A028 25m 52.26
28 225 Vilma Korkalainen Voikkaan Viesti 2009 09A193 25m 52.26
29 188 Sara Uski Lappeenrannan Uimarit 2009 09A143 25m 52.89
30 46 Kea Immonen Kouvolan Uimarit 2007 07A966 25m 53.46
31 191 Miina-Anniina Härkänen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A412 25m 54.51
32 38 Noora Salo Kouvolan Uimarit 2007 07A646 25m 54.63
33 43 Ida Tuominen Kouvolan Uimarit 2007 07A885 25m 55.69
34 123 Milla Pylvänäinen Lahden Uimaseura 2010 10A117 25m 57.62
35 32 Saara Virtanen Kouvolan Uimarit 2008 08A139 25m 57.86
36 42 emma ahokas Kouvolan Uimarit 2008 08A564 25m 58.27
37 264 INKA KORHONEN Mikkelin Uimaseura 2005 05B211 25m 1:00.16 LAT
38 133 Juuli Salum Lahden Uimaseura 2010 10A386 25m 1:03.40
39 186 Isla Puranen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A306 25m 1:03.82
40 227 Iida Korpi Uimaseura Kaarina 2012 12A014 25m 1:09.02
41 50 Eveliina Huomo Kouvolan Uimarit 2009 09A574 25m
42 214 Enni Sinkko Lappeenrannan Uimarit 2009 09A739 25m
43 203 Sanja Joensuu Lappeenrannan Uimarit 2008 08A847 25m
44 205 Helmi Äikäs Lappeenrannan Uimarit 2010 10A264 25m
45 54 Wilma Tarjala Kouvolan Uimarit 2009 09A695 25m
46 221 Sofia Rask Mikkelin Uimaseura 2006 06B063 25m
47 204 Ella Villanen Lappeenrannan Uimarit 2010 10A258 25m
48 222 Ilona Kellman Mikkelin Uimaseura 2010 10A167 25m
2019-10-12 11.25.52 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner