2019-10-15   13:23:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ajankello uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
6 50m SU T-9, 11, 13, N
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 15 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit 2004 04A155 25m 29.70
2 81 Saana Liikonen Lahden Uimaseura 2001 01A705 25m 29.85
3 75 Senni Ovaskainen Lahden Uimaseura 2001 01A093 25m 31.93
4 89 Nea Mustonen Lahden Uimaseura 2004 04A265 25m 32.80
5 157 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit 2003 03A660 25m 34.17
6 180 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit 2007 07A325 25m 34.26
7 84 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura 2005 05A054 25m 34.87
8 85 Janna Salminen Lahden Uimaseura 2003 03A489 25m 35.17
9 158 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A665 25m 35.24
10 154 Hilla Kuuva Lappeenrannan Uimarit 2003 03A513 25m 35.96
11 248 Milja Korhonen Nurmijärven Uinti 2006 06A588 25m 36.60
12 21 Noora Koukkari Kouvolan Uimarit 2004 04A497 25m 36.69
13 167 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit 2006 06A242 25m 38.95
14 164 Ada Puranen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A200 25m 40.03
15 220 Krista Kurvinen Mikkelin Uimaseura 2007 07A412 25m 41.18
16 192 Amanda Hirvonen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A755 25m 41.29
17 45 Polina Senkina Kouvolan Uimarit 2007 07A878 25m 42.14
18 113 Lotta Järvinen Lahden Uimaseura 2008 08A304 25m 43.74
19 119 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura 2008 08A536 25m 43.98
20 231 Katariina Kosunen Uinti Imatra 2005 05B165 25m 44.22
21 129 Peppi Mutikainen Lahden Uimaseura 2009 09A442 25m 45.70
22 114 Mea Makkula Lahden Uimaseura 2006 06A859 25m 46.37
23 236 Ilona Luukinen Uinti Imatra 2006 06B106 25m 46.56
24 133 Juuli Salum Lahden Uimaseura 2010 10A386 25m 47.53
25 170 Saaga Lehmus Lappeenrannan Uimarit 2007 07A120 25m 47.78
26 207 Taimi Tynkkynen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A871 25m 48.45
27 124 Annabel Salo Lahden Uimaseura 2010 10A128 25m 51.40
28 206 Nea Kailio Lappeenrannan Uimarit 2010 10A274 25m 52.98
29 131 Veera Järvinen Lahden Uimaseura 2010 10A162 25m 53.53
30 203 Sanja Joensuu Lappeenrannan Uimarit 2008 08A847 25m 53.90
31 204 Ella Villanen Lappeenrannan Uimarit 2010 10A258 25m 54.34
32 227 Iida Korpi Uimaseura Kaarina 2012 12A014 25m 56.71
33 123 Milla Pylvänäinen Lahden Uimaseura 2010 10A117 25m 57.64
34 213 Milma Korppas Lappeenrannan Uimarit 2008 08A978 25m 58.75
35 184 Krette Mullamaa Lappeenrannan Uimarit 2007 07A359 25m
36 50 Eveliina Huomo Kouvolan Uimarit 2009 09A574 25m
37 208 Matilda Oinonen Lappeenrannan Uimarit 2010 10A295 25m
38 171 Ronja Terävä Lappeenrannan Uimarit 2005 05A658 25m
39 214 Enni Sinkko Lappeenrannan Uimarit 2009 09A739 25m
40 209 Ida Karjalainen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A906 25m
41 210 Sara Lensu Lappeenrannan Uimarit 2010 10A403 25m
42 264 INKA KORHONEN Mikkelin Uimaseura 2005 05B211 25m LAT
43 54 Wilma Tarjala Kouvolan Uimarit 2009 09A695 25m
2019-10-12 11.25.50 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner