2020-04-04   16:10:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Joulukuunkisat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Document
Start list
Joulukuunkisat
Place: Oulun Uimahalli Organizer: Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: joulu 6, 2019 to joulu 6, 2019
Event 4, 50m Rintauinti Miehet
Tommin erikoinen
Sponsor: Cad Sä Oy
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:48
1 50m
2 50m
255 3 TongWei Qu 2009 OU 50m
383 4 Samuel Piippo 2011 KemPy 1:03.29 50m
184 5 Peetu Pulkkinen 2010 OU 1:09.85 50m
6 50m
7 50m
8 50m
Event 4, 50m Rintauinti Miehet Final 1 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:49
1 50m
267 2 Aleksi Emil Rajakangas 2010 OU 1:07.74 50m
303 3 Iiro Matinolli 2009 KemPy 1:06.28 50m
373 4 Tomi Rantala 2009 KemPy 1:03.77 50m
311 5 Onni Kallio 2008 KemPy 1:05.88 50m
104 6 Tuomas Pääaho 2008 OuLo 1:06.30 50m
44 7 Aleksi Kallioinen 2009 KemTU 1:09.62 50m
8 50m
Event 4, 50m Rintauinti Miehet Final 2 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:51
257 1 Eelis Illikainen 2010 OU 1:01.99 50m
298 2 Jalo Anttonen 2007 KemPy 56.81 50m
101 3 Jonne Rantakeisu 2008 OuLo 55.11 50m
302 4 Perttu Piippo 2008 KemPy 54.82 50m
216 5 Jamie Härkönen 2007 OU 55.10 50m
362 6 Julius Turunen 2006 RoiUS 56.60 50m
258 7 Lenni Oskari Peltoniemi 2010 OU 1:00.28 50m
217 8 Artem Teryaev 2007 OU 1:03.69 50m
Event 4, 50m Rintauinti Miehet Final 3 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:52
Entry time
Pool
Start:
228 1 Veeti Väyrynen 2009 OU 53.78 50m
244 2 Otto Järvinen 2008 OU 53.35 50m
307 3 Touko Hakola 2006 KemPy 52.55 50m
251 4 Aaro Kyntömaa 2006 OU 50.67 50m
361 5 Kristian Juutilainen 2008 RoiUS 52.43 50m
236 6 Luka Walter 2008 OU 53.17 50m
243 7 Emil Järvinen 2008 OU 53.35 50m
34 8 Rasmus Kinnunen 2007 KemTU 54.15 50m
Event 4, 50m Rintauinti Miehet Final 4 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:53
308 1 Miko Helve 2008 KemPy 50.45 50m
224 2 Aaron Rantsi 2009 OU 49.27 50m
238 3 Oskari Matilainen 2008 OU 47.95 50m
155 4 Ilari Raesalmi 2005 OU 47.49 50m
85 5 Ahti Kotila 2008 OuLo 47.53 50m
340 6 Aatu Pesonen 2007 KEV 48.19 50m
36 7 Lauri Junttari 2007 KemTU 49.51 50m
13 8 Leevi Sammalmaa 2007 ViesU 50.50 50m
Event 4, 50m Rintauinti Miehet Final 5 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:54
215 1 Miika Suorsa 2006 OU 46.55 50m
12 2 Emil Koskela 2008 ViesU 45.17 50m
21 3 Aleksi Peltosaari 2004 NiSa 44.78 50m
177 4 Erik Peuhkuri 2006 OU 43.92 50m
324 5 Valtteri Kotijärvi 2006 HAHE 44.19 50m
28 6 Oskari Hakkarainen 2007 KaUS 45.15 50m
76 7 Paavo Lyly-Yrjänäinen 2005 OuLo 45.39 50m
335 8 Juho Tarvainen 2004 KEV 46.60 50m
Event 4, 50m Rintauinti Miehet Final 6 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:56
232 1 Nikita Maximov 2008 OU 43.13 50m
174 2 Lauri Siurua 2005 OU 36.79 50m
176 3 Roni Heikkinen 2005 OU 35.79 50m
179 4 Atte Leinonen 2004 OU 34.53 50m
368 5 Miikka Willman 1998 OuLo 35.42 50m
185 6 Erblin Latifi 2005 OU 36.07 50m
357 7 Onni Salonen 2005 SCV 41.37 50m
49 8 Nooa Kaunisto 2007 KemUS 43.24 50m
Event 4, 50m Rintauinti Miehet Final 7 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:57
145 1 Niklas Raesalmi 2002 OU 33.56 50m
129 2 Valtteri Taskinen 2002 OU 32.57 50m
135 3 Aleksi Rajaniemi 2002 OU 31.93 50m
377 4 Sami Aaltomaa 1992 OU 28.01 50m
130 5 Paavo Erkinaro 2003 OU 31.80 50m
121 6 Anssi Hätälä 1994 OU 32.52 50m
372 7 Joonatan Lehtonen 1993 OU 33.17 50m
144 8 Sihan Yu 2003 OU 33.92 50m
2019-12-06 09:40:38 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner