2020-04-04   17:07:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Joulukuunkisat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Document
Entry List
Joulukuunkisat
Place: Oulun Uimahalli Organizer: Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: joulu 6, 2019 to joulu 6, 2019
11 400m Vapaauinti Naiset
14 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 80 Mandi Vuoristo Oulun Lohet 50m 5:01.92
2005 05A789
2 159 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 50m 5:07.31
2005 05A444
3 33 Oona Lipponen Kemin Työväen Uimarit 50m 5:20.02
2006 06A127
4 8 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit 50m 5:21.33
2008 08A079
5 346 Sara Lappalainen Swimming Club Rovaniemi 2007 07A676 50m 5:27.26
6 290 Angelica Helena Kristiina Kärki Kempeleen Pyrintö 2006 06A737 50m 5:28.04
7 7 Elsa Pelkonen Vieskan Uimarit 2007 07A207 50m 5:29.63
8 279 Vilma Utriainen Kempeleen Pyrintö 2005 05A461 50m 5:33.49
9 167 Pinja Lohiniva Oulun Uinti 1906 2005 05A541 50m 5:34.99
10 25 Minea Kynkäänniemi Raision Urheilijat 2007 07A849 50m 5:36.47
11 77 Iina Tapaninen Oulun Lohet 2006 06A343 50m 5:38.22
12 222 ANNI BACKMAN Oulun Uinti 1906 2006 06B002 50m 5:39.89
13 288 Fanni Emilia Törmänen Kempeleen Pyrintö 2006 06A582 50m 5:42.88
14 283 Aava Näykki Kempeleen Pyrintö 2007 07A180 50m 5:53.56
15 103 Silja Sipovaara Oulun Lohet 2007 07A881 50m 6:00.69
16 9 Nella Hämäläinen Vieskan Uimarit 2008 08A081 50m 6:03.38
17 6 Saaga Kähkönen Vieskan Uimarit 2006 06A470 50m 6:04.47
18 334 Raita Virtanen Kuusamon Erä-Veikot 2005 05A530 50m 6:04.88
19 81 Maija Leinonen Oulun Lohet 2007 07A259 50m 6:05.11
20 348 Kiia Ärväs Swimming Club Rovaniemi 2007 07A925 50m 6:10.60
21 350 Elle Härkönen Swimming Club Rovaniemi 2007 07B012 50m 6:15.96
15 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 181 Aada Suotula Oulun Uinti 1906 2004 04B088 50m 5:03.33
2 57 Anni Willman Oulun Lohet 2001 01A189 50m 5:04.00
3 345 Maria Kaarlejärvi Swimming Club Rovaniemi 2004 04B182 50m 5:16.29
4 84 Vilma Niskanen Oulun Lohet 2004 04B109 50m 5:27.34
5 50 Saana Näsi Kemin Uimaseura 2004 04A952 50m 6:13.18
6 23 Venla Saarimaa Nivalan Saukot 2004 04B322 50m 6:24.17
2019-12-03 10:39:47 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner