Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 9 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m frisim flickor 14
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
1 |
|
Emelie Sveding |
2005 |
SKK |
2:23.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
2 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
2:22.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
545 |
3 |
|
Frida Steen |
2005 |
VÄSBY SS |
2:22.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
457 |
4 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
TÄBY SIM |
2:22.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
591 |
5 |
|
Emma Montelius |
2005 |
SS04 |
2:22.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
6 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
SKK |
2:22.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
7 |
|
Klara Svenheim |
2005 |
SKK |
2:22.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
8 |
|
Nike Johnston |
2005 |
SK NEPTUN |
2:23.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m frisim flickor 14 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
515 |
1 |
|
Ella Ekepil |
2005 |
WISBY SS |
2:20.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
2 |
|
Molly Rantil |
2005 |
SK NEPTUN |
2:19.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
3 |
|
Lovisa Ramsten |
2005 |
SK NEPTUN |
2:18.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
4 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
2:17.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
5 |
|
Elsa Kärvestedt |
2005 |
SKK |
2:17.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
6 |
|
Felicia Klintemar |
2005 |
SÖDERTÖRN |
2:18.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
518 |
7 |
|
Mia Samuelsson |
2005 |
WISBY SS |
2:20.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
8 |
|
Johanna Torell |
2005 |
LIDINGÖ SK |
2:21.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m frisim flickor 14 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
534 |
1 |
|
Alice Lindgren |
2005 |
VÄSBY SS |
2:17.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
2 |
|
Wilma Eld |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
2:16.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
|
Wilma Åhlén |
2005 |
SK NEPTUN |
2:14.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
483 |
4 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
TÄBY SIM |
2:09.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
542 |
5 |
|
Linn Melander |
2005 |
VÄSBY SS |
2:11.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
6 |
|
Iris Martinsson |
2005 |
SK NEPTUN |
2:16.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
7 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
NORRTÄLJE |
2:17.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
630 |
8 |
|
Liv Asp Olsson |
2005 |
SPIF SF |
2:17.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 08:08:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|