Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 10 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsvik |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m frisim flickor 15-16
|
Direktfinal 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
3 |
|
Anna Sisell |
2003 |
SS MORA |
1:19.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
4 |
|
Lora Encheva |
2004 |
STRÄNGNÄS |
1:15.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
5 |
|
Jonna Pettersson |
2004 |
KARLSKO SF |
1:19.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
1 |
|
Kajsa Ejdvinsson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:13.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
2 |
|
Soobin Åkerlund |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:12.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Elena Mortazavi |
2004 |
BORLÄNGE |
1:10.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Alice Johansson |
2003 |
BÅLSTA SK |
1:08.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
5 |
|
Erica Segerström |
2004 |
KARLSTAD |
1:08.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
6 |
|
Linnéa Fredriksson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:11.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
7 |
|
Alice Bergström |
2004 |
KARLSKO SF |
1:12.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
8 |
|
Edith Lindhagen |
2004 |
UPSALA S |
1:15.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
1 |
|
Sofia Högdin |
2004 |
UPSALA S |
1:07.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
2 |
|
Cassandra Sjösten |
2003 |
SALA SS |
1:07.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
333 |
3 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
ÖSA |
1:05.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
4 |
|
Moa Kvarnlöf |
2004 |
SANDVIKEN |
1:05.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
5 |
|
Anna Jönsson |
2003 |
SANDVIKEN |
1:05.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:06.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
7 |
|
Wilda Furberg |
2003 |
VÄSTERÅS |
1:07.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
373 |
8 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
2003 |
STRÄNGNÄS |
1:08.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
1 |
|
Malva Morell |
2004 |
UPSALA S |
1:04.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2 |
|
Minea Dautbegovic |
2004 |
KARLSTAD |
1:04.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
3 |
|
Clara Gustavson |
2003 |
KARLSTAD |
1:04.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
4 |
|
Sarah von der Burg |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:04.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
5 |
|
Vera Hermansson |
2003 |
UPSALA S |
1:04.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
6 |
|
Astrid Engström |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:04.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
7 |
|
Juni Rogström |
2004 |
GÄVLE SS |
1:04.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
8 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
HARNÄS SKU |
1:05.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Alicia Budden |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:04.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
2 |
|
Frida Florén |
2004 |
GÄVLE SS |
1:03.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
3 |
|
Filippa Karlsson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:02.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
4 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:01.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Elsa Staaf |
2003 |
ESKILSTUNA |
1:02.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
6 |
|
Linnea Bergqvist |
2003 |
UPSALA S |
1:02.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
7 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:04.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
8 |
|
Alma Norgren |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:04.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
1 |
|
Clara Bergh |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:01.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
2 |
|
Hanna Degerlund |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:00.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
3 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
ÖSA |
59.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
4 |
|
Elvira Mörtstrand |
2003 |
VÄSTERÅS |
57.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
5 |
|
Julia Lindgren |
2004 |
FALUN |
58.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
6 |
|
Alva Abrahamsson |
2004 |
ESKILSTUNA |
1:00.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
7 |
|
Isabelle Rydahl |
2003 |
KARLSTAD |
1:01.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
8 |
|
Matilda Olausson |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:01.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-10 07:42:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|