2020-03-28   19:56:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ManseCup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Manse Cup
Place: Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: loka 6, 2019 to loka 6, 2019
3 100m Rintauinti M, P-12,10
10 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 249 Eliel Grönroos Uinti Tampere 25m 2:01.10
2009 09A486
2 162 Maxim Zuravljov TaTu Tampere 25m 2:04.68
2009 09A039
3 252 Pontus Pyykkö Uinti Tampere 25m 2:13.28
2011 11A063
4 192 Rasmus Kautto TaTu Tampere 25m
2009 09A463
5 253 Alex Isotalo Uinti Tampere 2009 09A480 25m
11-12 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 217 Mikael Uitto Uinti Tampere 2007 07A217 25m 1:30.82
2 215 Valtteri Pellinen Uinti Tampere 2007 07A073 25m 1:34.68
3 219 Georg Aspholm Uinti Tampere 2008 08A121 25m 1:37.53
4 237 Matias Suutala Uinti Tampere 2008 08A665 25m 1:51.25
5 238 Petter Kaskela Uinti Tampere 2007 07A839 25m 1:53.26
6 246 Veeti Puustinen Uinti Tampere 2007 07A893 25m 1:53.31
7 261 Alexandro Sivenius Uinti Tampere 2007 07A991 25m 1:54.20
8 171 Daniil Tirronen TaTu Tampere 2008 08A174 25m 1:56.09
9 241 Eero Olli Uinti Tampere 2008 08A632 25m 1:58.32
10 242 Sakari Rossi Uinti Tampere 2008 08A651 25m 2:02.46
11 220 Tobias Lydén Uinti Tampere 2008 08A132 25m 2:03.29
12 155 Joa Siltakoski TaTu Tampere 2007 07A187 25m 2:07.57
13 223 Hugo Rossi Uinti Tampere 2008 08A250 25m 2:17.56
14 224 Topi Äikäs Uinti Tampere 2007 07A599 25m 2:17.82
15 183 Touko Hokkanen TaTu Tampere 2008 08A499 25m
16 233 Jesse Uutela Uinti Tampere 2008 08A672 25m
17 240 Ossi Nevalainen Uinti Tampere 2008 08A625 25m
18 265 Joonatan Niemi Uinti Tampere 2008 08A868 25m
19 163 Nikita Zuravljov TaTu Tampere 2008 08A127 25m
20 263 Leo Tähtinen Uinti Tampere 2008 08A867 25m
21 144 Niklas Tikkanen TaTu Tampere 2007 07A004 25m
13 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 218 Áron Zautasvili Uinti Tampere 2006 06A560 25m 1:51.04
2 214 Niklas Töyrylä Uinti Tampere 2006 06A090 25m 1:57.46
3 174 Alex Hamilton TaTu Tampere 2006 06A910 25m
2019-10-04 08.40.50 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner