2020-03-28   19:25:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ManseCup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Manse Cup
Place: Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: loka 6, 2019 to loka 6, 2019
2 50m Vapaauinti N, T-11,9
9 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 248 Alisa Välimaa Uinti Tampere 25m 43.03
2010 10A182
2 257 Emmi Lehtonen Uinti Tampere 25m 43.50
2010 10A198
3 175 Sina Huvila TaTu Tampere 25m 45.57
2010 10A031
4 256 Lilia Listenmaa Uinti Tampere 25m 45.66
2010 10A185
5 178 Hertta Myllymäki TaTu Tampere 2010 10A032 25m 47.61
6 282 Sanni Mäkelä Uinti Tampere 2010 10A376 25m 49.87
7 187 Minja Kautto TaTu Tampere 2010 10A170 25m 51.32
8 276 saaga hakala Uinti Tampere 2010 10A346 25m 52.66
9 258 Sinna Leinonen Uinti Tampere 2011 11A070 25m 53.26
10 186 Emma Hamilton TaTu Tampere 2010 10A173 25m 57.14
11 254 Lydia Arvola Uinti Tampere 2010 10A183 25m
12 264 Anna Tähtinen Uinti Tampere 2010 10A283 25m
13 201 Iida-Sofia Keränen TaTu Tampere 2011 11A116 25m
14 286 Iina Holmberg Uinti Tampere 2011 11A164 25m
10-11 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 166 Janna Saloniemi TaTu Tampere 2009 09A037 25m 35.49
2 161 Oona Valtonen TaTu Tampere 2008 08A125 25m 35.74
3 152 Iiris Myllymäki TaTu Tampere 2008 08A041 25m 36.12
4 145 Iida Pennanen TaTu Tampere 2008 08A002 25m 38.53
5 154 Venla Rajala TaTu Tampere 2008 08A055 25m 39.68
6 147 Viiu Levola TaTu Tampere 2008 08A023 25m 40.55
7 181 Miisa Yltävä TaTu Tampere 2008 08A385 25m 40.85
8 157 Ida Hamilton TaTu Tampere 2008 08A122 25m 41.33
9 173 Ekaterina Burnevskaya TaTu Tampere 2009 09A166 25m 42.37
10 180 Olivia Saukko TaTu Tampere 2009 09A162 25m 42.82
11 153 Minea Moisio TaTu Tampere 2009 09A008 25m 43.43
12 235 Julia Tikka Uinti Tampere 2008 08A669 25m 44.31
13 232 Sissi Viitasaari Uinti Tampere 2008 08A559 25m 44.31
14 159 Emmi Oksanen TaTu Tampere 2009 09A036 25m 45.30
15 278 Eveliina Päivärinta Uinti Tampere 2008 08A935 25m 48.27
16 164 Sanni Korhonen TaTu Tampere 2009 09A034 25m 48.98
17 185 Helmi Nikula TaTu Tampere 2008 08A627 25m 49.30
18 270 Olivia Savioja Uinti Tampere 2008 08A907 25m 50.03
19 195 Siiri Tarkka TaTu Tampere 2008 08A791 25m 50.62
20 251 Edith Råtts Uinti Tampere 2009 09A488 25m 50.85
21 277 Katriina Hautamäki Uinti Tampere 2008 08A925 25m
22 200 Margareth Toomet TaTu Tampere 2008 08A864 25m
23 279 Hannia Pérez Uinti Tampere 2008 08A934 25m
24 199 Chiara Kippola TaTu Tampere 2008 08A851 25m
25 191 Milja Tiikkaja TaTu Tampere 2009 09A464 25m
26 281 Sini Ylipelkonen Uinti Tampere 2008 08A942 25m
12 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 146 Elsa Joseph TaTu Tampere 2007 07A046 25m 38.29
2 160 Lila Reiman TaTu Tampere 2007 07A295 25m 43.06
3 196 Kiti Jernström TaTu Tampere 2007 07A979 25m 49.98
4 202 Sara Sadiqi TaTu Tampere 2007 07B089 25m
5 269 Grenarlyn Kippola Uinti Tampere 2007 07B050 25m
2019-10-04 08.40.50 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner