Program for Vinterneptuniaden 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Delicato |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
80 |
|
Kristian Kron |
Simklubben Neptun |
1992 |
AY2192 |
50m |
2:00.58 |
|
|
|
|
|
2 |
81 |
|
Fabian Bergman |
Simklubben Neptun |
1994 |
AQ2194 |
50m |
2:04.74 |
|
|
|
|
|
3 |
354 |
|
Mattias Kvist |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AB5503 |
50m |
2:16.94 |
|
|
|
|
|
4 |
84 |
|
Isak Gustafsson |
Simklubben Neptun |
2001 |
AA5901 |
50m |
2:21.28 |
|
|
|
|
|
5 |
429 |
|
Erik Åstrand |
Täby Sim |
2003 |
AO2903 |
50m |
2:23.60 |
|
|
|
|
|
6 |
255 |
|
Nils Backlund |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AX9302 |
50m |
2:23.87 |
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Sid Lundgren |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF2303 |
50m |
2:23.95 |
|
|
|
|
|
8 |
54 |
|
Kevin Grahn |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AH9103 |
50m |
2:24.06 |
|
|
|
|
|
9 |
371 |
|
Tobias Lindberg |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AI7105 |
50m |
2:26.30 |
|
|
|
|
|
10 |
234 |
|
Arvid Styrman |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AQ2502 |
50m |
2:27.02 |
|
|
|
|
|
11 |
129 |
|
Aksel Hillerström Vagli |
Simklubben Neptun |
2006 |
AC8706 |
50m |
2:30.76 |
|
|
|
|
|
12 |
153 |
|
Philip Palmqvist |
Simklubben Neptun |
2005 |
AR1505 |
50m |
2:35.36 |
|
|
|
|
|
13 |
353 |
|
Liam Björklund |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AB6503 |
50m |
2:37.57 |
|
|
|
|
|
14 |
183 |
|
Bulut Chalashkan |
Simklubben Neptun |
2006 |
AW4306 |
50m |
2:39.31 |
|
|
|
|
|
15 |
51 |
|
Oliver Harper |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AD2705 |
50m |
2:39.71 |
|
|
|
|
|
16 |
426 |
|
Axel von Goës |
Täby Sim |
2002 |
AP1502 |
50m |
2:40.32 |
|
|
|
|
|
17 |
418 |
|
Andres Pöllänen |
Täby Sim |
2001 |
AM5901 |
50m |
2:41.53 |
|
|
|
|
|
18 |
265 |
|
Oscar Gustafson |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AR6705 |
50m |
2:46.21 |
|
|
|
|
|
19 |
409 |
|
Lowe Lundvall |
Tyresö Simsällskap |
2004 |
AK8504 |
50m |
2:49.85 |
|
|
|
|
|
20 |
337 |
|
Arvid Engqvist |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AM6505 |
50m |
2:52.70 |
|
|
|
|
|
21 |
304 |
|
David Berggren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH5905 |
50m |
2:53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
439 |
|
Linus Nordström |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AM0505 |
50m |
2:56.34 |
|
|
|
|
|
23 |
385 |
|
Moritz Karlsson |
Södertörns Simsällskap |
2008 |
AC8908 |
50m |
2:58.71 |
|
|
|
|
|
24 |
245 |
|
David Holmberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH7905 |
50m |
3:00.45 |
|
|
|
|
|
25 |
447 |
|
Hilmer Bergman |
Wisby Simsällskap |
2007 |
AL8107 |
50m |
3:15.80 |
|
|
|
|
|
26 |
262 |
|
Rasmus Öst |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AE3507 |
50m |
3:32.39 |
|
|
|
|
|
27 |
258 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AC2307 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
185 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
Simklubben Neptun |
2007 |
AS5907 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
493 |
|
Arvid Elfwing |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AO7906 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
515 |
|
Loe Rönngren |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AY6705 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
494 |
|
Oliver Hagberg |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AO9906 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
445 |
|
Malte Lyth |
Wisby Simsällskap |
2008 |
AE2108 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-02 14:25:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|