2020-04-02   17:49:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vinterneptuniaden 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 insim 07:30-08:20 start 08:30

Document
Heatlista
Vinterneptuniaden 2020
Plats: Eriksdalsbadet Arrangör: Simklubben Neptun
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020
Gren 7, 200m Ryggsim Damer
Final 1 (5)
Sponsor: Delicato
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:31
0 50m
1 50m
2 50m
291 3 Cecilia Viberg 2003 SKK 50m
485 4 Sara Wattad 2006 SPIF SF 50m
514 5 Alva Ek 2006 SPIF SF 50m
6 50m
7 50m
8 50m
9 50m
Gren 7, 200m Ryggsim Damer Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:34
0 50m
432 1 Ellen Banestig 2002 TÄBY SIM 50m
281 2 Filippa Lock 2007 SPÅRVÄGEN 50m
74 3 Ida Herold 2005 LIDINGÖ SK 3:33.80 50m
463 4 Vera Romin 2005 STRÄNGNÄS 3:16.88 50m
261 5 Stella  Egmar 2006 SPÅRVÄGEN 3:22.43 50m
269 6 Anna Malmring 2006 SPÅRVÄGEN 3:43.03 50m
282 7 Ida Sundbom 2007 SPÅRVÄGEN 50m
275 8 Elin Yavuz 2007 SPÅRVÄGEN 50m
9 50m
Gren 7, 200m Ryggsim Damer Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:39
248 0 Jennifer Geaney 2005 SPÅRVÄGEN 3:03.34 50m
410 1 Alicia Söderlind 2005 TYRESÖ SS 2:59.60 50m
34 2 Sigrid Bengtsson 2005 ESKILSTUNA 2:56.75 50m
411 3 Emilia Bertoli 2005 TYRESÖ SS 2:50.11 50m
24 4 Maja Eriksson 2002 ESKILSTUNA 2:49.27 50m
443 5 Ella Adman 2006 WISBY SS 2:49.57 50m
253 6 Lisa Uddeholt 2005 SPÅRVÄGEN 2:52.72 50m
441 7 Beatrice Olsson 2006 WISBY SS 2:57.00 50m
15 8 Lollobelle Nordström-Renlund 2005 BOTK-RÖNN 3:01.78 50m
27 9 Lovisa Laine 2005 ESKILSTUNA 3:05.78 50m
Gren 7, 200m Ryggsim Damer Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:42
310 0 Alva Herlitz 2005 SKK 2:47.96 50m
147 1 Emilia Lind 2006 SK NEPTUN 2:46.35 50m
373 2 Maja Frejd 2004 SÖDERTÖRN 2:42.56 50m
112 3 Lilly Eriksson 2004 SK NEPTUN 2:40.25 50m
121 4 Nike Johnston 2005 SK NEPTUN 2:36.52 50m
149 5 Sara Lofter 2006 SK NEPTUN 2:36.67 50m
86 6 Linnea Gyllberg 2000 SK NEPTUN 2:40.29 50m
12 7 Jemina Granholm 2002 BOTK-RÖNN 2:43.38 50m
35 8 Sammi Thai 2005 ESKILSTUNA 2:47.72 50m
152 9 Lovisa Ramsten 2005 SK NEPTUN 2:48.14 50m
Gren 7, 200m Ryggsim Damer Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:46
476 0 Maria Bang 2003 SPIF SF 2:35.22 50m
366 1 Hilma Hagberg Moberg 2003 SÖDERTÖRN 2:34.25 50m
357 2 Elin Lundgren 2003 SÖDERTÖRN 2:29.41 50m
2 3 Emilie Krog 2002 HOVEDSTAD 2:26.11 50m
424 4 Esther Rydbeck Nordén 2001 TÄBY SIM 2:21.00 50m
75 5 Christine Ekman 1994 SK NEPTUN 2:24.61 50m
430 6 Emilia Forsberg 2003 TÄBY SIM 2:26.95 50m
97 7 Elsa Djuphammar 2003 SK NEPTUN 2:33.61 50m
31 8 My Larsson 2005 ESKILSTUNA 2:35.12 50m
303 9 Johanna Bagelius 2004 SKK 2:35.93 50m
2020-02-01 08:19:49 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Neptun

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner