Startliste for Julestævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
Julestævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 december 2019 |
|
|
|
|
Løb 23, 50m Butterfly Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
246 |
2 |
Marius Sohnemann |
2007 |
0763AL |
HASLEV |
|
25m |
|
164 |
3 |
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
1021AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:00.85 |
127 |
4 |
Lucas Bendtsen |
2010 |
1085AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:09.46 |
152 |
5 |
Marvin Silfen-Jensen |
2010 |
1051AC |
LYNGBY |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Andreas Tobel Nielsen |
2008 |
0827AH |
SLAGELSE |
|
25m |
59.33 |
28 |
2 |
Jonatan Thrysøe |
2009 |
0901AE |
SLAGELSE |
|
25m |
48.48 |
132 |
3 |
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
0873AH |
NÆSTVED |
|
25m |
47.01 |
27 |
4 |
Mikkel Prüsse-Olsen |
2009 |
0931AF |
SLAGELSE |
|
25m |
47.72 |
154 |
5 |
Bastian Johnsen |
2010 |
1071AC |
LYNGBY |
|
25m |
49.09 |
297 |
6 |
Felix Schnack |
2009 |
0903AB |
SHS-STEVNS |
|
25m |
59.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Magnus Hansen |
2004 |
0465AD |
SHS-STEVNS |
|
25m |
43.20 |
176 |
2 |
Jakob Bagge |
2006 |
0611AQ |
KALUNDBORG |
|
25m |
40.69 |
177 |
3 |
Jonas Rask |
2006 |
0605AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
35.11 |
267 |
4 |
Laurits Thøfner |
2004 |
0417AM |
HASLEV |
|
25m |
36.86 |
140 |
5 |
Lucas Sibbern-Larsen |
2007 |
0747AE |
NÆSTVED |
|
25m |
42.76 |
159 |
6 |
Victor Ploug Mattson |
2010 |
1077AH |
LYNGBY |
|
25m |
45.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
199 |
1 |
Morten Broni Simonsen |
2005 |
0521AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
33.94 |
196 |
2 |
Mutasem Ahmad |
2001 |
0187AT |
KALUNDBORG |
|
25m |
32.74 |
277 |
3 |
Calvin Konge Neess |
2005 |
0525AN |
DRAGSHOLM |
|
25m |
30.75 |
7 |
4 |
Julius Vadmand |
2005 |
0551AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
31.65 |
182 |
5 |
Malthe Lorin Rasmussen |
2005 |
0515AC |
KALUNDBORG |
|
25m |
33.08 |
233 |
6 |
Sebastian Aunt |
2007 |
0747AH |
HERLUFSHOL |
|
25m |
34.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
6 |
1 |
Konrad Clausen |
2005 |
0547AF |
SLAGELSE |
|
25m |
30.18 |
120 |
2 |
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
0387AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
28.71 |
249 |
3 |
Viktor Eibye |
2001 |
0175AS |
HASLEV |
|
25m |
27.71 |
4 |
4 |
Tobias Rehder Knudsen |
2005 |
0549AB |
SLAGELSE |
|
25m |
28.71 |
63 |
5 |
Elias Rought |
2003 |
0359AF |
SLAGELSE |
|
25m |
29.38 |
211 |
6 |
Bjørn Sabroe Simonsen |
2000 |
0093AV |
HERLUFSHOL |
|
25m |
30.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|