2019-12-08   11:24:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jubileumscupen 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Jubileumscupen 2019
Plats: Vara Badhus Arrangör: Varabygdens Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 8 dec 2019 till den 8 dec 2019
20 100m Frisim Herrar A, B, C
Sponsor: Flexus Balasystem
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 125 Alexander Lundberg Simklubben Vänersborg 2002 AG5302 25m 56.31
2 9 Simon Svedberg Falköpings Simsällskap 2001 AK5701 25m 56.32
3 87 Jibbe Schimmel Skövde Simsällskap 2004 AT3504 25m 58.65
4 159 Emil Fremäng Varabygdens Simsällskap 1996 AU3796 25m 58.69 EFT
5 80 Ludvig Johansson Skövde Simsällskap 2003 AM9903 25m 59.74
6 47 Marcus Leijon Mariestads Simsällskap 2002 AB5902 25m 1:00.36
7 128 Felix Persson Simklubben Vänersborg 2000 AY2900 25m 1:06.10 S14
8 86 Oskar André Skövde Simsällskap 2004 AS0504 25m 1:06.50
9 16 Alex Karlsson Falköpings Simsällskap 2004 AW4904 25m 1:06.67
10 77 Isak Helgesson Skövde Simsällskap 2003 AF0103 25m 1:07.27
11 81 Edvin Agic Skövde Simsällskap 2003 AO1103 25m 1:07.62
12 55 Daniel Lönnquist Mariestads Simsällskap 2005 AR3305 25m 1:08.04
13 41 Elias Eriksson Hejmar Lidköpings Gymnastik o SS 2005 AV8905 25m 1:08.32
14 90 Simon Hassel Skövde Simsällskap 2003 AX6303 25m 1:08.46
15 32 Christoffer Larsson Lidköpings Gymnastik o SS 2005 AG6305 25m 1:08.58
16 127 Tommy Lundberg Simklubben Vänersborg 2005 AB1305 25m 1:10.34
17 53 Jacob Haggård Mariestads Simsällskap 2005 AK3705 25m 1:11.05
18 115 Viktor Larsson Varabygdens Simsällskap 2006 AR4906 25m 1:13.32
19 13 Max Lind Falköpings Simsällskap 2007 AA6107 25m 1:14.04
20 124 Filip Dahlqvist Simklubben Vänersborg 1997 AR9797 25m 1:14.26
21 98 Axel Hedman Skövde Simsällskap 2005 AV9705 25m 1:14.30
22 129 Hugo Johansson Simklubben Vänersborg 2005 AQ6505 25m 1:14.93
23 56 Martin von Knorring Mariestads Simsällskap 2005 AR1305 25m 1:15.68
24 97 Leo Partanen Skövde Simsällskap 2007 AI1707 25m 1:19.47
25 114 Sebastian Häregård Varabygdens Simsällskap 2002 AZ5902 25m 1:21.21 S7
26 38 William Bogensberger Lidköpings Gymnastik o SS 2007 AH2707 25m 1:21.91
27 146 Andreas Caspersen Simklubben Alingsås 2007 AD0707 25m 1:24.90
28 121 Nils Weihard Varabygdens Simsällskap 2007 AT8307 25m
29 19 Simon Magnerfelt Falköpings Simsällskap 2005 AZ3305 25m
2019-12-08 07:22:44 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner