Startliste for Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 27
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2019 Stadion |
|
Udskriftsdato |
19 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:54 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
Indledende (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
166 |
1 |
Bríet Natalía Tómasdóttir |
2004 |
0442BE |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:31.00 |
3 |
2 |
Sólveig María Baldursdottir |
2004 |
040104-2160 |
IRB |
|
50m |
1:28.42 |
326 |
3 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VAT CPH |
|
50m |
1:26.60 |
176 |
4 |
Emma Kjer Rasmussen |
2004 |
0498AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:27.06 |
167 |
5 |
Nicoline Mørch Andersen |
2005 |
0534AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:29.68 |
56 |
6 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
MKK |
|
25m |
1:19.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
50m |
1:23.90 |
342 |
2 |
Luna Luminari |
2005 |
0534AO |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:22.89 |
222 |
3 |
Ida Oest |
2003 |
0386AS |
HERLEV |
|
50m |
1:22.61 |
232 |
4 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
50m |
1:22.63 |
239 |
5 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
VG17 |
|
50m |
1:23.01 |
186 |
6 |
Gry Emilie Kudsk Olsen |
2005 |
0552AK |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:24.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
77 |
1 |
Nora Olsson |
2005 |
AW9805 |
MKK |
|
50m |
1:21.48 |
316 |
2 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
50m |
1:20.89 |
135 |
3 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
50m |
1:20.36 |
332 |
4 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:20.81 |
85 |
5 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:21.46 |
281 |
6 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
VAT CPH |
|
50m |
1:21.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
334 |
1 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:20.21 |
355 |
2 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VG17 |
|
50m |
1:19.81 |
46 |
3 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
TEAM WEST |
|
50m |
1:19.47 |
351 |
4 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
0596AU |
VG17 |
|
50m |
1:19.58 |
233 |
5 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GTI |
|
50m |
1:20.12 |
219 |
6 |
Anja Xin Andersen |
2004 |
0444AD |
HERLEV |
|
50m |
1:20.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
72 |
1 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
50m |
1:19.32 |
213 |
2 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
50m |
1:18.61 |
350 |
3 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VG17 |
|
50m |
1:17.68 |
367 |
4 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:18.13 |
104 |
5 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
A6 |
|
50m |
1:19.29 |
291 |
6 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VAT CPH |
|
50m |
1:19.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
189 |
1 |
Sofie Bak |
2003 |
0336AN |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:17.46 |
359 |
2 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:17.11 |
114 |
3 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
50m |
1:16.83 |
106 |
4 |
Ronja K. S. Josephsen |
2005 |
0546AV |
A6 |
|
50m |
1:17.04 |
252 |
5 |
Zenia Aarestrup |
2001 |
0104AS |
GLADSAXE |
|
50m |
1:17.33 |
87 |
6 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:17.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Eva Margrét Falsdóttir |
2005 |
050605-3020 |
IRB |
|
50m |
1:14.93 |
40 |
2 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
TEAM WEST |
|
50m |
1:14.01 |
105 |
3 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
A6 |
|
50m |
1:12.01 |
26 |
4 |
Lina Dahlgren |
2005 |
AD8805 |
TEAM WEST |
|
50m |
1:12.82 |
43 |
5 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
TEAM WEST |
|
50m |
1:14.35 |
152 |
6 |
Martha Vitus Tversted |
2002 |
0202AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:15.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
276 |
1 |
Dagmar Boeck |
2004 |
0458AM |
FARUM |
|
50m |
1:14.57 |
99 |
2 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
0302AI |
A6 |
|
50m |
1:13.62 |
283 |
3 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VAT CPH |
|
50m |
1:11.94 |
124 |
4 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
50m |
1:12.53 |
307 |
5 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
50m |
1:14.22 |
32 |
6 |
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
AO3602 |
TEAM WEST |
|
50m |
1:15.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
127 |
1 |
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
0166AM |
LYNGBY |
|
50m |
1:14.38 |
34 |
2 |
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
TEAM WEST |
|
50m |
1:12.99 |
336 |
3 |
Josefine B. Pedersen |
1999 |
9928AB |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:07.94 |
2 |
4 |
Karen Mist Arngeirsdóttir |
2000 |
090200-2320 |
IRB |
|
50m |
1:12.16 |
361 |
5 |
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
0582AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:14.06 |
331 |
6 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:14.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
19 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:54 |
|