Startliste for Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2019 Stadion |
|
Udskriftsdato |
17 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
16:24 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende (10) |
Sponsor: Stark |
|
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
Maria Bøgh |
2002 |
0206BF |
HØRSHOLM |
|
50m |
40.00 |
261 |
3 |
Helene Orben |
2005 |
0548BA |
FARUM |
|
50m |
38.99 |
288 |
4 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
VAT CPH |
|
50m |
39.66 |
260 |
5 |
Isabella Borgmann |
2005 |
0502AX |
FARUM |
|
50m |
40.59 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
364 |
1 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
38.07 |
6 |
2 |
Thelma Lind Einarsdóttir |
2005 |
260105-3450 |
IRB |
|
50m |
37.86 |
344 |
3 |
Nora Kejser |
2004 |
0476AO |
VAT CPH-MK |
|
50m |
37.20 |
157 |
4 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
37.25 |
167 |
5 |
Nicoline Mørch Andersen |
2005 |
0534AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
38.01 |
183 |
6 |
Caja Cederblad Larsen |
2004 |
0442BD |
HVIDOVRE |
|
50m |
38.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Anna Stenberg |
2005 |
AA3405 |
MKK |
|
50m |
36.33 |
324 |
2 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VAT CPH |
|
50m |
35.99 |
75 |
3 |
Emma Mattson |
2003 |
BO5803 |
MKK |
|
50m |
35.30 |
332 |
4 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
50m |
35.46 |
162 |
5 |
Camilla Taylor |
2000 |
0012BI |
HØRSHOLM |
|
50m |
36.00 |
110 |
6 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
50m |
36.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
281 |
1 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
VAT CPH |
|
50m |
34.48 |
241 |
2 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
50m |
34.28 |
279 |
3 |
Maya Ehlers Hansen |
2004 |
0432AI |
FARUM |
|
50m |
33.83 |
319 |
4 |
Julie Segato |
2005 |
0538AJ |
GTI |
|
50m |
33.95 |
48 |
5 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
TEAM WEST |
|
50m |
34.45 |
116 |
6 |
Thea Torndal Jensen |
2004 |
0456AJ |
NÆSTVED |
|
50m |
35.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
156 |
1 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
33.29 |
348 |
2 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
50m |
33.26 |
307 |
3 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
50m |
33.03 |
21 |
4 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
TEAM WEST |
|
50m |
33.11 |
313 |
5 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
50m |
33.29 |
349 |
6 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
50m |
33.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
132 |
1 |
Alma Olivarius |
2005 |
0532AF |
LYNGBY |
|
50m |
32.61 |
304 |
2 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
TRITON B |
|
50m |
32.42 |
130 |
3 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
50m |
32.31 |
333 |
4 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
VAT CPH-MK |
|
50m |
32.37 |
317 |
5 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
50m |
32.55 |
273 |
6 |
Karoline K. Larsen |
2004 |
0484AJ |
FARUM |
|
50m |
32.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
315 |
1 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
TRITON B |
|
50m |
32.14 |
278 |
2 |
Maj Jensen |
2003 |
0314BC |
FARUM |
|
50m |
31.97 |
56 |
3 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
MKK |
|
50m |
31.94 |
354 |
4 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
50m |
31.96 |
107 |
5 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
0522AL |
NÆSTVED |
|
50m |
31.98 |
357 |
6 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VEST |
|
50m |
32.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
359 |
1 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
31.57 |
193 |
2 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
50m |
30.31 |
120 |
3 |
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
9856AK |
LYNGBY |
|
50m |
28.46 |
123 |
4 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
50m |
29.35 |
229 |
5 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
50m |
31.42 |
31 |
6 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
TEAM WEST |
|
50m |
31.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
31.52 |
141 |
2 |
Julie Krøyer Svendsen |
2002 |
0222AA |
GTI |
|
50m |
29.78 |
224 |
3 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
HERLEV |
|
50m |
27.91 |
270 |
4 |
Sophie Amalie Schøn |
1999 |
9952AB |
FARUM |
|
50m |
29.30 |
164 |
5 |
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
0552AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
31.27 |
78 |
6 |
Amanda Persson |
2005 |
AJ0805 |
MKK |
|
50m |
31.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
122 |
1 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
50m |
31.50 |
60 |
2 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
50m |
29.37 |
50 |
3 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
MKK |
|
50m |
27.87 |
308 |
4 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
TRITON B |
|
50m |
29.02 |
171 |
5 |
Cecilie Elkjær |
2001 |
0104AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
31.04 |
368 |
6 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
31.62 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
16:24 |
|