Startliste for Arena Lyngby Open 2020, Trongården
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag indl
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2019 Trongår |
|
Udskriftsdato |
18 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
07:59 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (8) |
Vejledende starttid 10:44 |
Heat 1 (8) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
372 |
2 |
Sofie Kofoed Gjedsted |
2006 |
0648AR |
HELSINGØR |
|
25m |
3:03.92 |
343 |
3 |
Iben Karlsmark |
2007 |
0716AJ |
HERLEV |
|
25m |
2:54.32 |
299 |
4 |
Zeline Helsen Lintrup |
2007 |
0744AC |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:58.77 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
246 |
2 |
Celine van Breugel |
2007 |
0768AC |
LYNGBY |
|
25m |
2:51.81 |
339 |
3 |
Sofija Rønne |
2006 |
0688AQ |
HERLEV |
|
25m |
2:47.34 |
335 |
4 |
Karoline Dahl Lewinsky |
2006 |
0642AK |
HERLEV |
|
25m |
2:47.77 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
410 |
1 |
Emma Kestenholz |
2007 |
0798AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:45.37 |
380 |
2 |
Marie Rose |
2006 |
0606AR |
FARUM |
|
25m |
2:44.28 |
311 |
3 |
Clara Dam Lukowski |
2007 |
0748AT |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:40.93 |
429 |
4 |
Alicia Ekelund |
2007 |
AG8407 |
MKK |
|
25m |
2:44.03 |
322 |
5 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:45.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
333 |
1 |
Frederikke Fisker Jensen |
2006 |
0678AM |
HERLEV |
|
25m |
2:40.91 |
344 |
2 |
Katharina Zobel |
2007 |
0748AB |
HERLEV |
|
25m |
2:39.64 |
382 |
3 |
Helene Friis Fanø |
2007 |
0764AJ |
FARUM |
|
25m |
2:37.84 |
412 |
4 |
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
0758AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:38.23 |
337 |
5 |
Luna Larsson |
2006 |
0626AS |
HERLEV |
|
25m |
2:40.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
323 |
1 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:36.82 |
252 |
2 |
Alma Lind Babin |
2006 |
0608AL |
LYNGBY |
|
25m |
2:32.37 |
254 |
3 |
Marie Elster |
2006 |
0614AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:31.54 |
255 |
4 |
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
0656AJ |
LYNGBY |
|
25m |
2:31.67 |
371 |
5 |
Olga Vejlby |
2006 |
0622AP |
HELSINGØR |
|
25m |
2:32.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
407 |
1 |
Caroline Bjerre |
2007 |
0772AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:29.90 |
326 |
2 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:29.45 |
250 |
3 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:25.74 |
251 |
4 |
Rebecca Bell |
2007 |
0774AF |
LYNGBY |
|
25m |
2:27.56 |
370 |
5 |
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
0662AH |
HELSINGØR |
|
25m |
2:29.90 |
|
|
Heat 7 (8) (Årg. 2008-2020) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
283 |
1 |
Silla Peick-Kristensen |
2010 |
1054AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
272 |
2 |
Freya Ploug Mattson |
2009 |
0938AG |
LYNGBY |
|
25m |
3:03.06 |
225 |
3 |
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
0866AK |
LYNGBY |
|
25m |
2:30.90 |
222 |
4 |
Alvilda Højberg |
2008 |
0832AG |
LYNGBY |
|
25m |
2:39.04 |
266 |
5 |
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
1042AC |
LYNGBY |
|
25m |
3:14.15 |
|
|
Heat 8 (8) (Årg. 2006-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
327 |
1 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:25.41 |
396 |
2 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VAT CPH |
|
25m |
2:22.67 |
256 |
3 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
25m |
2:21.11 |
403 |
4 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:21.50 |
338 |
5 |
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
0696AK |
HERLEV |
|
25m |
2:25.28 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
18 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:59 |
|