Program för NUSS yngre
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1-17; insim 07:00-08:15
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Linköpings Simhall |
Arrangör: |
LASS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Medley FL 12
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
nussyf12 |
2:33.75 |
|
Lisa Nystrand |
2006 |
Sala SS |
|
|
|
2018-02-04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
1 |
|
Signe Malmeling |
2008 |
UDDEVALLA |
3:21.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
2 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
ÖSMO SS |
3:20.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
3 |
|
Kajsa Trossmo |
2008 |
VÄSTERÅS |
3:14.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
4 |
|
Rut Kämblad |
2008 |
ÖSA |
3:17.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
5 |
|
Sigrid Alvehus |
2008 |
LASS |
3:21.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
6 |
|
Alvi Myrelid |
2008 |
UPSALA S |
3:21.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Medley FL 12 |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Lily Viberg |
2008 |
JÖNKÖPING |
3:13.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
2 |
|
Eyla Lidberg |
2008 |
HS |
3:13.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Ellen Johansson |
2008 |
ELFSBORG |
3:10.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Moa Sandin |
2008 |
HS |
3:11.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Alice Christensen |
2008 |
HS |
3:13.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
6 |
|
Sanna Bankert |
2008 |
HS |
3:14.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Medley FL 12 |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
1 |
|
Audrey Glavas |
2008 |
ÖSMO SS |
3:06.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2 |
|
Sofia Holmqvist |
2008 |
LASS |
2:56.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Astrid Lönn |
2008 |
HARNÄS SKU |
2:44.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
4 |
|
Annahita Kamkar |
2008 |
UPSALA S |
2:55.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
5 |
|
Ester Sainz |
2008 |
JÖNKÖPING |
3:00.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
6 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
STRÄNGNÄS |
3:09.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-01 08:13:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
|
|
|
|