Program för DiTEC Swim Meet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 lördag fm
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Ryggsim Flickor 12 år o y
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
3 |
|
Sonja Krantz |
2009 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
329 |
4 |
|
Ella Petersen |
2008 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
5 |
|
Ellen Wejsfelt |
2008 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Ryggsim Flickor 12 år o y |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
2 |
|
Amanda Stenberg |
2008 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
3 |
|
Amanda Rubin |
2009 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
4 |
|
Emilia Gustafsson |
2009 |
SK LAXEN |
1:09.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
5 |
|
Astrid Cronqvist |
2009 |
SK LAXEN |
1:18.48 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
6 |
|
Sara Celik |
2009 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
7 |
|
Anna Lisa Brofelth |
2009 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Ryggsim Flickor 12 år o y |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
1 |
|
Alva Holmgren |
2008 |
SK LAXEN |
50.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
2 |
|
Rebecka Viktorsson |
2008 |
SK LAXEN |
49.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
3 |
|
Nova Bergqvist |
2008 |
SK LAXEN |
49.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
4 |
|
Wilma Augustsson |
2008 |
SK LAXEN |
45.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
5 |
|
Saga Johansson |
2008 |
ÄNGELHOLM |
47.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
6 |
|
Amy Bladh |
2008 |
SK LAXEN |
49.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
7 |
|
Emma Hakobyan |
2008 |
SK LAXEN |
49.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
8 |
|
Noomi Hullegård |
2009 |
SK LAXEN |
51.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Ryggsim Flickor 12 år o y |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
1 |
|
Ingrid Chrintz-Gath |
2008 |
SK LÖDDE |
44.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2 |
|
Elly Vendel |
2010 |
HÖGANÄS SS |
42.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
3 |
|
Emmie Fransson |
2009 |
SK LAXEN |
40.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
4 |
|
Gabriella Ljungdahl |
2008 |
ÄNGELHOLM |
40.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
5 |
|
Elin Kugg |
2010 |
ÄNGELHOLM |
40.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
6 |
|
Livia Berggren |
2009 |
SK LAXEN |
42.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
324 |
7 |
|
Ruth Ramdsen |
2008 |
ÄNGELHOLM |
42.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
8 |
|
Agnes Persson |
2009 |
ÄNGELHOLM |
44.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-31 19:11:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|