Program för DiTEC Swim Meet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 lördag fm
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Flickor 13-14 år
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
3 |
|
Mira Arvidsson |
2007 |
SK LAXEN |
1:11.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
4 |
|
Saga Blomberg |
2006 |
LJUNGBY SS |
50.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
5 |
|
Natalie Rahmberg |
2007 |
ÄNGELHOLM |
56.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Flickor 13-14 år |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
1 |
|
Inez Lund |
2007 |
SK LÖDDE |
48.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
|
Elin Adler |
2006 |
KSLS |
44.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
3 |
|
Vera Larsson-Refónd |
2006 |
LJUNGBY SS |
44.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
4 |
|
Emilia Carlsson |
2007 |
LJUNGBY SS |
42.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
5 |
|
Anna Böcker |
2007 |
ÄNGELHOLM |
42.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
6 |
|
Nellie Lindell |
2006 |
SK LAXEN |
44.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
7 |
|
Anna Witzell |
2007 |
SK LÖDDE |
44.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Flickor 13-14 år |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
1 |
|
Elin Malmgren |
2007 |
LANDSKRONA |
41.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
2 |
|
Maya Möllborn |
2007 |
SK LAXEN |
40.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Ana Corluka |
2006 |
KSLS |
40.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Zoe Kanen |
2007 |
KUNGSBACKA |
39.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
5 |
|
Vilda Berg |
2007 |
SK LÖDDE |
40.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
6 |
|
Josephine Andersson |
2007 |
SK LAXEN |
40.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
7 |
|
Annalie Rutter |
2007 |
KUNGSBACKA |
40.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
8 |
|
Elin Linders |
2007 |
KUNGSBACKA |
41.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Flickor 13-14 år |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
1 |
|
Filippa Sundqvist |
2007 |
KUNGSBACKA |
38.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
|
Thowe Eliasson |
2006 |
LANDSKRONA |
38.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Kajsa Rasmusson |
2006 |
HÖGANÄS SS |
37.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
4 |
|
Freja Håkansson |
2007 |
KUNGSBACKA |
37.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
5 |
|
Evelin Szilveszter |
2006 |
LJUNGBY SS |
37.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
6 |
|
Hanne Nielsen |
2006 |
SK LAXEN |
38.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
7 |
|
Ida Ivarsson |
2006 |
KUNGSBACKA |
38.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
8 |
|
Julia Håkansson |
2007 |
KUNGSBACKA |
39.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Flickor 13-14 år |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
1 |
|
Sigrid Hildebrand |
2006 |
KUNGSBACKA |
37.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2 |
|
Julia Palm |
2006 |
LANDSKRONA |
37.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
3 |
|
Maja Ljungdahl |
2006 |
SK LAXEN |
36.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Isabella Wahlund |
2006 |
KSLS |
35.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
5 |
|
Vicky Luc |
2007 |
KSLS |
35.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
6 |
|
Alice Fransson |
2007 |
SK LAXEN |
36.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
7 |
|
Anna Larsson |
2006 |
ÄNGELHOLM |
37.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
8 |
|
Sophia Röhrle |
2007 |
SK LAXEN |
37.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Flickor 13-14 år |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Linnéa Samuelsson |
2006 |
KUNGSBACKA |
35.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
|
Alice Gulin |
2006 |
KSLS |
35.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
3 |
|
Ella Sjö |
2006 |
VÄXJÖ SS |
34.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
316 |
4 |
|
Tilda Stenmark |
2007 |
ÄNGELHOLM |
32.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
5 |
|
Leah Ljungerud |
2006 |
ÄNGELHOLM |
34.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
6 |
|
Olivia Staafgård |
2007 |
KUNGSBACKA |
34.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
7 |
|
Vera Harrysson |
2007 |
ÄNGELHOLM |
35.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
8 |
|
Febe Westerdahl |
2006 |
KUNGSBACKA |
35.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-31 19:11:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|