2020-06-02   17:50:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Oulun Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1. jakso lauantai 22.2.2020

Document
Start list
 Oulun Uinnit
Place: Oulun Uimahalli Organizer: Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Feb 22, 2020 to Feb 23, 2020
Event 1, 200m Breaststroke Women
Final 1 (6)
Sponsor: Oulun Energia
ME 2:19.11 Rikke Møller Pedersen 1989 DEN (DEN) Barcelona, ESP 1.8.2013
EE 2:19.11 Rikke M. PEDERSEN 1989 DEN (DEN) Barcelona, ESP 1.8.2013
SE 2:25.14 Jenna Laukkanen 1995 SCV (FIN) Rio de Janeiro, BRA 10.8.2016
NSE 2:28.30 Noora Laukkanen 1993 OU-73 (FIN) Praque, CZE 10.7.2009
SM 2:49.57 SM-raja
NSM 2:52.18 NSM-raja
T15 2:58.11 IKM-raja
T14 2:59.96 IKM-raja
T13 3:06.67 IKM-raja
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12:00
1
174 2 Ellen Laine 2008 OuLo
125 3 Helka Honka 2008 KemUS
23 4 Meimi Heikell 2009 KUS-GSS
107 5 Milla Seppälä 2007 KemTU
403 6 Noora Haikola 2011 KemPy
123 7 Saana Kalasniemi 2009 KemUS
8
Event 1, 200m Breaststroke Women Final 2 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12:04
105 1 Aino Kauppinen 2006 KemTU
320 2 Matilda Hirvelä 2009 OU
417 3 Elviira Sanaksenaho 2009 KemPy
419 4 Sanni Pellikainen 2009 KemPy 4:11.52
278 5 Lotta Tonteri 2007 OU 4:21.72
341 6 Minea Mäentausta 2008 OU
304 7 Amaya Luukkonen 2008 OU
169 8 Iita Kimpimäki 2007 OuLo
Event 1, 200m Breaststroke Women Final 3 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
12:09
Entry time
Start:
282 1 varpu saastamoinen 2009 OU 4:02.48
259 2 2005 OU 3:45.19
305 3 Tiina Alatalo 2005 OU 3:39.92
308 4 ANNI BACKMAN 2006 OU 3:32.97
166 5 Pinja Niskanen 2007 OuLo 3:33.09
311 6 Maiju Hautala 2007 OU 3:40.04
400 7 Sanna Törmä 2008 KemPy 3:56.66
331 8 Laura Rytilahti 2008 OU 4:07.52
Event 1, 200m Breaststroke Women Final 4 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12:13
428 1 Iina Pasuri 2007 HAHE 3:26.40
430 2 Iida Häcklin 2006 HAHE 3:22.55
550 3 Roosa Hautamäki 2005 OU 3:17.36
447 4 Sofia Palojärvi 2007 SCR 3:14.35
110 5 Armi Tavi 2007 KemTU 3:16.10
556 6 Lina Juutilainen 2007 RoiUS 3:18.37
264 7 Pihla Louhela 2005 OU 3:25.82
177 8 Meeri Uusitalo 2007 OuLo 3:28.27
Event 1, 200m Breaststroke Women Final 5 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12:17
20 1 Olivia Kivelä 2006 KUS-GSS 3:13.61
280 2 Salli Sepponen 2007 OU 3:11.92
96 3 Pinja Junttari 2006 KemTU 2:59.27
262 4 Aada Hirvasoja 2005 OU 2:52.50
11 5 Vilma Rintala 2005 KUS-GSS 2:58.69
185 6 Iinu Tiainen 2007 OuLo 3:09.81
524 7 Iina Tapaninen 2006 OuLo 3:12.65
295 8 Saimi Kiviniemi 2007 OU 3:14.35
Event 1, 200m Breaststroke Women Final 6 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12:21
37 1 Emma Hämäläinen 2003 ViesU 2:48.94
240 2 Mathilda Puutio 2003 OU 2:44.04
246 3 Viivi Säntti 2005 OU 2:40.40
235 4 Pinja Taskila 2004 OU 2:35.08
258 5 Lotta Moilanen 2006 OU 2:37.83
249 6 Saara Niemi 2005 OU 2:43.79
133 7 Roosa Kärkkäinen 2003 OuLo 2:48.66
27 8 Petra Kivi 2003 VUS-VSS 2:50.70
2020-02-22 11:11:13 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner