2020-06-03   11:30:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Oulun Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1. jakso lauantai 22.2.2020

Document
Entry List
 Oulun Uinnit
Place: Oulun Uimahalli Organizer: Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Feb 22, 2020 to Feb 23, 2020
2 200m Breaststroke Men
Sponsor: Cad Sä Oy
ME 2:06.67 Ippei WATANABE 1997 JPN (JPN) Tokyo, JPN 29.1.2017
EE 2:07.23 Daniel GYURTA 1989 HUN (HUN) Barcelona, ESP 2.8.2013
SE 2:08.95 Matti Mattsson 1993 PUS (FIN) Barcelona, ESP 2.8.2013
NSE 2:12.65 Matti Mattsson 1993 PUS (FIN) Belgrad, SRB 7.7.2011
SM 2:35.37 SM-raja
NSM 2:40.38 NSM-raja
P16 2:48.16 IKM-raja
P15 2:54.00 IKM-raja
P14 2:59.00 IKM-raja
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 171 Shengzhe Yin Oulun Lohet 3:34.10
2007 FIN
2 168 Ahti Kotila Oulun Lohet 3:37.16
2008 FIN
3 414 Miko Helve Kempeleen Pyrintö 4:08.10
2008 FIN
4 173 Viljo Soini Oulun Lohet 4:11.62
2007 FIN
5 399 Jalo Anttonen Kempeleen Pyrintö 4:14.39
2007 FIN
6 285 Paavo Juhani Andreas
Kilpeläinen
2008 Oulun Uinti 1906 FIN 4:18.63
7 404 Perttu Piippo 2008 Kempeleen Pyrintö FIN 4:21.22
8 327 Oskari Matilainen 2008 Oulun Uinti 1906 FIN
9 317 Eliel Käkelä 2008 Oulun Uinti 1906 FIN
10 319 Nikita Maximov 2008 Oulun Uinti 1906 FIN
11 196 Olli Henriksson 2007 Oulun Lohet FIN
12 181 Lars Forchini 2007 Oulun Lohet FIN
13 160 Iiro Tapaninen 2007 Oulun Lohet FIN
14-16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 266 Roni Heikkinen 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 2:50.16
2 265 Lauri Siurua 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 2:51.85
3 151 Kalle Pesälä 2006 Oulun Lohet FIN 2:56.01
4 39 Torsti Saarela 2006 Vieskan Uimarit FIN 3:00.50
5 268 Artturi Väänänen 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 3:05.33
6 12 Lassi Lahtinen 2004 Kokkolan Uimaseura FIN 3:06.89
7 154 Konsta Rantasuo 2006 Oulun Lohet FIN 3:06.91
8 153 Eetu Haipus 2004 Oulun Lohet FIN 3:08.15
9 152 Arttu Haipus 2004 Oulun Lohet FIN 3:12.27
10 424 Tuomo Leinonen 2006 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 3:13.72
11 429 Valtteri Kotijärvi 2006 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 3:23.03
12 149 Julius Schroderus 2006 Oulun Lohet FIN 3:25.52
13 72 Aleksi Peltosaari 2004 Nivalan Saukot FIN 3:32.25
14 453 Arttu Ranta-Valkama 2006 Swimming Club Rovaniemi FIN 4:22.50
15 340 Aaro Kyntömaa 2006 Oulun Uinti 1906 FIN
17 and older
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 472 Tapio Junninen 1995 Vanders FIN 2:12.34
2 221 Lasse Pulkkinen 2002 Oulun Uinti 1906 FIN 2:26.63
3 119 Henrik Siltari 2002 Kemin Uimaseura FIN 2:33.97
4 245 janne tyni 2000 Oulun Uinti 1906 FIN 2:35.36
5 28 Kirill Helsing 2002 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:35.75
6 94 Toni Lipponen 2003 Kemin Työväen Uimarit FIN 2:39.79
7 239 Sihan Yu 2003 Oulun Uinti 1906 FIN 2:46.22
2020-02-22 19:56:12 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner