Startliste for DM-H 2019 3. Division
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 22
|
Stævne navn |
DM Hold - 3. DIVISION |
|
Udskriftsdato |
14 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Ringe |
|
Udskriftstidspunkt |
16:30 |
|
|
Arrangør |
RSK & Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
13 december 2019 |
|
|
|
|
Løb 22, 100m Butterfly Damer |
Finaler (3) |
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 55.10 11-12-2015 |
Dansk Rekord Junior: Katrine Bukh Villesen (2000) 59.18 10-11-2016 |
|
Heat 1 (3) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
332 |
2 |
Sophie Møller Madsen |
2005 |
0536BA |
DELTA |
|
25m |
59:59.04 |
394 |
3 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
0336AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
59:59.04 |
466 |
4 |
Louise Sunesen |
2005 |
0598AC |
VIBORG |
|
25m |
59:59.04 |
428 |
5 |
Laura Lange |
2001 |
0132AT |
HVIDOVRE |
|
25m |
59:59.04 |
522 |
6 |
Sarah Froberg Pedersen |
2006 |
0694AJ |
SILKEBORG |
|
25m |
59:59.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
351 |
2 |
Marie Louise B Andersen |
2005 |
0552AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
59:59.04 |
381 |
3 |
Trine Johansen |
2002 |
0238AN |
RINGE |
|
25m |
59:59.04 |
327 |
4 |
Anna Dora Bernsdorf |
2006 |
0636AW |
DELTA |
|
25m |
59:59.03 |
392 |
5 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
59:59.03 |
461 |
6 |
Selma Skipper |
2004 |
0452AS |
VIBORG |
|
25m |
59:59.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
424 |
2 |
Cecilie Elkjær |
2001 |
0104AC |
HVIDOVRE |
|
25m |
59:59.03 |
508 |
3 |
Ester Ledager Lauritsen |
2005 |
0536AQ |
SILKEBORG |
|
25m |
59:59.03 |
340 |
4 |
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
0794AK |
SLAGELSE |
|
25m |
59:59.03 |
379 |
5 |
Mathilde Hvidberg |
2007 |
0774AE |
RINGE |
|
25m |
59:59.03 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
14 december 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
16:30 |
|