Program för NUSS Yngre & Äldre
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 79
|
Tävling |
NUSS Äldre och Yngre 50 m 2010 |
|
Utskriftsdatum |
03 juli 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Norrköping |
|
Utskriftstid |
18:26 |
|
|
Arrangör |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
2010-07-02 |
|
|
|
|
Gren 79, 50m Bröstsim Damer 14-15 |
Finaler (4) |
14 - 15 år: Linnea Kling 37.08 2007-07-01 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
344 |
1 |
Isabella Hellgren |
1996 |
AX9296 |
NKK |
|
25m |
44.63 |
354 |
2 |
Irma Klipic |
1996 |
AO9696 |
NKK |
|
25m |
43.81 |
345 |
3 |
Victoria Hellgren |
1995 |
AF5695 |
NKK |
|
25m |
42.70 |
142 |
4 |
Sara Nyman |
1995 |
AO3295 |
KARLSKO SF |
|
25m |
42.24 |
167 |
5 |
Sofie Andersson |
1996 |
AM6296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
42.56 |
471 |
6 |
Ida-Karin Fjällmyr |
1995 |
AD0895 |
UPSALA S |
|
25m |
43.33 |
377 |
7 |
Mathilda Sandström |
1995 |
BK8295 |
NKK |
|
25m |
44.63 |
384 |
8 |
Olivia Ståhl |
1996 |
AP1296 |
NKK |
|
25m |
45.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
418 |
1 |
Viktoria Vuori |
1995 |
AK7895 |
SK ENA |
|
25m |
41.75 |
171 |
2 |
Jennifer Falter |
1996 |
BG7496 |
GÖTEBORG |
|
25m |
41.00 |
538 |
3 |
Felicia Fors |
1996 |
BL6296 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
40.47 |
319 |
4 |
Ida Johansson |
1996 |
AH2696 |
NAUTILUS |
|
50m |
40.24 |
449 |
5 |
Elin Johansson |
1996 |
BJ4496 |
UDDEVALLA |
|
25m |
40.44 |
37 |
6 |
Jonna Andersson |
1995 |
AQ6695 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
40.90 |
499 |
7 |
Ida Fahlborg |
1996 |
AR7496 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
41.10 |
50 |
8 |
Cecilia Johansson |
1996 |
AI5896 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
42.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
520 |
1 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
40.10 |
332 |
2 |
Sara Engström |
1996 |
AZ0296 |
NKK |
|
25m |
39.47 |
422 |
3 |
Sara Borén |
1995 |
AH2695 |
SKK |
|
25m |
38.63 |
166 |
4 |
Johanna Andersson |
1996 |
AW4496 |
GÖTEBORG |
|
25m |
37.87 |
83 |
5 |
Jessica Allberg |
1995 |
AY7895 |
SKURU IK |
|
25m |
38.36 |
464 |
6 |
Malin Burman |
1996 |
AA6696 |
UPSALA S |
|
25m |
39.31 |
75 |
7 |
Linnea Lindén |
1995 |
BA2895 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
40.05 |
154 |
8 |
Hanna Rydén |
1996 |
BC7896 |
ALINGSÅS |
|
25m |
40.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
64 |
1 |
Angelica Damberg |
1996 |
BK1696 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
37.29 |
292 |
2 |
Frida Lundbergh |
1995 |
AB9695 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
36.94 |
147 |
3 |
Amanda Persson |
1996 |
AA5296 |
FILIPSTAD |
|
50m |
36.74 |
230 |
4 |
Victoria Forsman |
1995 |
BA9495 |
LASS |
|
25m |
35.71 |
341 |
5 |
Isabella Hagberg |
1996 |
AD6696 |
NKK |
|
25m |
35.81 |
143 |
6 |
Lovisa Rasko-Nguyen |
1995 |
BA8695 |
KARLSKO SF |
|
25m |
36.78 |
298 |
7 |
Matilda Axelsson |
1995 |
AC4695 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
37.09 |
113 |
8 |
Vendela Mörkdal |
1995 |
BG2895 |
SKURU IK |
|
25m |
37.33 |
Skapad av WinGrodan 1.18.00 |
Utskriftsdatum |
03 juli 2010 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
18:26 |
|