2021-04-21   18:57:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP3 2019-2020, Jönköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Session 1

Document
Heatlista
UGP 3 2020
Plats: Arrangör: Jönköpings Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020
Gren 7, 800m Frisim
Final 1 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
13:48
Anm tid
Start ca:
1
316 2 Danis Jugo 2006 VÄRNAMO SS
350 3 Love Kling 2007 VÄXJÖ SS
230 4 Elias Kilebrand 2008 NÄSSJÖ
318 5 Zed Roos 2006 VÄRNAMO SS
71 6 Theodor Grinnemo 2008 JÖNKÖPING
7
8
Gren 7, 800m Frisim Final 2 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:00
85 1 Edwin Håkansson 2007 JÖNKÖPING
231 2 Isac Uhre 2005 OSKARSHAMN
268 3 Ville Seppälä 2004 SMÅLANDSST
379 4 Jens Magnusson 2005 SK TRITON
66 5 Joel Johansson 2006 JÖNKÖPING
220 6 Wilmer Jakobsson 2008 NKK
84 7 Anton Håkansson 2007 JÖNKÖPING
82 8 Olle Lutgård 2007 JÖNKÖPING
Gren 7, 800m Frisim Final 3 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:11
68 1 Felix Falk 2007 JÖNKÖPING
229 2 Benjamin Nilsson 2007 NÄSSJÖ 13:35.18 S
291 3 Theo Nordin 2007 TROLLHÄTTA 12:57.72 S
63 4 Adis Nukovic 2007 JÖNKÖPING 12:44.62 S
74 5 Viktor Leo 2007 JÖNKÖPING 12:52.97 S
228 6 Markus Andelius 2007 NÄSSJÖ 13:14.10 S
226 7 Wilgot Olausson 2007 NÄSSJÖ 14:22.18 S
359 8 Frans Johansson 2006 VÄXJÖ SS
Gren 7, 800m Frisim Final 4 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:26
281 1 Simon Olofsson 2007 TROLLHÄTTA 12:11.73 S
277 2 Rasmus Kristiansson 2004 TROLLHÄTTA 11:31.76 S
406 3 Pavle Skoric 2003 VÄRNAMO SS 11:24.00
341 4 Filip Nymberg 2003 VÄXJÖ SS 11:22.51 S
227 5 Alfred Enlund 2005 NÄSSJÖ 11:23.28 S
129 6 Josef Holmén 2007 KUNGÄLV 11:27.54 S
113 7 Erik Isaksson 2005 KUNGÄLV 12:05.52 S
39 8 Viggo  Stjärnås 2006 JÖNKÖPING 12:21.43 S
Gren 7, 800m Frisim Final 5 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
14:39
Anm tid
Start ca:
52 1 Felix Sandstedt 2007 JÖNKÖPING 11:08.94 S
173 2 Fredrik Höglund 2006 LASS 10:43.07 S
330 3 Ludvig Hjelmberg 2006 VÄXJÖ SS 10:23.10 S
54 4 Daniel Sainz 2006 JÖNKÖPING 10:16.48 S
170 5 Simon Axelsson 2006 LASS 10:22.68 S
47 6 Jacob Lindström 2005 JÖNKÖPING 10:28.57 S
115 7 Svante Tjernström 2007 KUNGÄLV 10:57.07 S
308 8 Carl Thelin 2004 VÄRNAMO SS 11:17.90 S
Gren 7, 800m Frisim Final 6 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:51
51 1 Theo Nordholm 2006 JÖNKÖPING 10:12.93 S
283 2 Rasmus Faarinen 2005 TROLLHÄTTA 10:05.98 S
304 3 Jonathan Thelin 2003 VÄRNAMO SS 9:52.22 S
214 4 Carl Bönnemark 2006 NKK 9:40.27 S
338 5 Hugo Hermansson 2004 VÄXJÖ SS 9:46.86 S
221 6 Sergej Basov 2003 NKK 9:52.77 S
306 7 Anders Runeqvist 2005 VÄRNAMO SS 10:07.28 S
112 8 Filip Håll 2002 KUNGÄLV 10:15.73 S
Gren 7, 800m Frisim Final 7 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:01
234 1 Edvin Karlsson 2004 OSKARSHAMN 9:38.48 S
235 2 Fabian Lagström 2004 OSKARSHAMN 9:22.56 S
299 3 Anton Bäckman 2003 VÄRNAMO SS 9:09.94 S
148 4 Ruben Staaf 2002 LASS 8:38.83 S
136 5 Henrik Kraemer 2005 LIDKÖPING 9:03.41 S
36 6 Dennis Partanen 2003 JÖNKÖPING 9:11.55 S
344 7 Mattias Jönsson 2006 VÄXJÖ SS 9:33.65 S
349 8 Liam Nilsson 2006 VÄXJÖ SS 9:39.31 S
2020-03-06 19:01:39 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Jönköpings Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner