2021-04-18   16:09:38
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens BÝrne- og Ňrgangs Cup

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

1_S
LÝb 1, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  2:18.09   
109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  2:23.42   
36  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  2:28.19   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  2:32.39   
27  MÝlbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  2:32.91   
116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  2:33.87   
52  Rasmussen Gustav MÝrk  2005  HOLB∆K  0563AJ  25 m  2:38.76   
51  Guler Furkan  2005  HOLB∆K  0565AO  25 m  2:39.49   
112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  2:41.32   
10  177  OxenbÝll Alexander  2006  VATCPH-STT  0669AL  25 m  2:45.11   
11  174  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  25 m  2:47.71   
12  243  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  2:49.26   
13  234  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  2:49.28   
14  228  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  2:49.60   
15  44  Holm Frederik William  2007  GTI-ISHōJ  0727AE  25 m  2:50.17   
16  258  BjÝrneborg Victor  2007  GTI-GREVE  0729ad  25 m  2:50.54   
17  229  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  2:52.38   
18  210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  2:53.91   
19  242  MÝller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  2:54.96   
20  32  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m  2:55.61   
21  100  Dimon Mark  2006  GTI-GREVE  0667AJ  25 m  3:00.01   
22  98  Hansen Nicolai ōstergaard  2007  GTI-GREVE  0763AC  25 m  3:01.87   
23  57  Krog Frej Matias  2007  HOLB∆K  0737AG  25 m  3:04.24   
24  235  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  3:06.85   
25  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  3:06.94   
26  236  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  3:08.29   
27  43  Helmark Rasmus  2008  GTI-ISHōJ  0857AI  25 m  3:12.88   
28  76  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m  3:15.78   
29  198  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI-TUNE  0741AH  25 m  3:16.41   
30  42  Thestrup Benjamin Kofoed  2007  GTI-ISHōJ  0721AM  25 m  3:22.63   
31  197  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  GTI-TUNE  0821AE  25 m  3:32.53   
32  172  Hjalholt Toke  2007  VATCPH-STT  0743AF  25 m  3:32.72   
33  60  Kristensen Johan Fjord  2008  HOLB∆K  0847AJ  25 m  3:33.73   
34  91  Cortsen Nicolaj  2007  HERLEV  0735AL  25 m  3:36.75   
35  89  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m  4:02.83   
36  88  Fener Mehmet  2009  HERLEV  0941AE  25 m     
37  99  SchrÝder Clint  2008  GTI-GREVE  0897AL  25 m     
38  166  Niels Karl-Emil KlinggŚrd  2007  VATCPH-STT  0703AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
2_S
LÝb 2, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  2:28.94   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  2:33.36   
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  2:33.60   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  2:35.83   
241  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  2:38.46   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  2:39.08   
204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  2:39.32   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  2:41.96   
208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  2:42.32   
10  276  Riis Charlotte Dreyer  2006  HOVEDSTAD  0686AE  25 m  2:46.18   
11  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  2:46.46   
12  179  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  2:46.62   
13  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  2:47.57   
14  207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  2:48.74   
15  233  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  2:49.23   
16  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  2:53.22   
17  181  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  2:56.18   
18  54  Andersen Nana  2006  HOLB∆K  0634AA  25 m  2:56.46   
19  230  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  2:59.83   
20  205  Popp-Madsen Louise  2007  GTI-TUNE  0758AJ  25 m  3:00.72   
21  155  Haagen Emma  2006  VATCPH-STT  0676AH  25 m  3:02.85   
22  34  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  25 m  3:04.67   
23  58  Pedersen Kaja  2007  HOLB∆K  0746AV  25 m  3:06.43   
24  200  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI-TUNE  0878AE  25 m  3:06.80   
25  26  Jensen Chili FlÝe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  3:10.31   
26  196  Poulsen Luna Madrid  2009  GTI-TUNE  0972AC  25 m  3:10.76   
27  59  JÝrgensen Andrea Toubroe  2008  HOLB∆K  0862AR  25 m  3:19.45   
28  93  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  3:21.31   
29  67  PalsbÝll Liva Vang  2007  HOLB∆K  0784AT  25 m  3:22.89   
30  203  Didriksen Jasmin A.  2009  GTI-TUNE  0998AB  25 m  3:24.27   
31  108  Dithmar Mathilde  2009  GTI-GREVE  0902AC  25 m  3:26.42   
32  74  Andersen Lisa Lundgaard  2007  HERLEV  0704AU  25 m  3:27.98   
33  25  Redke Maja BurÝ  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  3:28.45   
34  72  Bogdanovic Ana  2008  HERLEV  0852AG  25 m  3:28.97   
35  104  Eirfeldt Anna  2009  GTI-GREVE  0952AF  25 m  3:32.71   
36  30  Stśrmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  3:34.31   
37  17  MÝller Anna  2007  RINGSTED  0792AG  25 m  3:36.45   
38  159  Larsen Ellen Bregnholt  2008  VATCPH-STT  0884AL  25 m  3:42.46   
39  23  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  4:01.10   
40  83  Witt Amalie  2010  HERLEV  1042AD  25 m  4:19.71   
41  86  Svendsen Silke  2009  HERLEV  0958AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
3_S
LÝb 3, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  26.86   
240  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  27.14   
110  Madsen Cilas  2005  GTI-GREVE  0557AB  25 m  28.27   
109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  28.42   
51  Guler Furkan  2005  HOLB∆K  0565AO  25 m  28.62   
176  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  30.40   
35  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  31.78   
182  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  32.03   
237  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  32.39   
10  184  Pilgaard William F.  2006  VATCPH-STT  0677AD  25 m  33.02   
11  175  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m  33.23   
12  116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  33.26   
13  112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  33.28   
14  210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  33.36   
15  258  BjÝrneborg Victor  2007  GTI-GREVE  0729ad  25 m  33.55   
16  46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  34.58   
17  56  Buck Victor  2007  HOLB∆K  0721AB  25 m  34.87   
18  229  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  35.84   
19  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  36.75   
20  24  Houman Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  38.12   
21  79  FÝge Viktor Nymark  2008  HERLEV  0887AD  25 m  38.31   
22  100  Dimon Mark  2006  GTI-GREVE  0667AJ  25 m  39.61   
23  91  Cortsen Nicolaj  2007  HERLEV  0735AL  25 m  40.24   
24  76  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m  40.80   
25  163  JÝrgensen Gustav  2009  VATCPH-STT  0959AA  25 m  41.16   
26  236  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  41.33   
27  15  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  41.88   
28  165  Hansen Jakob  2009  VATCPH-STT  0987AE  25 m  43.85   
29  53  Noe Linus  2008  HOLB∆K  0895AA  25 m  45.44   
30  48  Jensen Anders  2008  HOLB∆K  0895AJ  25 m  48.09   
31  85  Eie Mathias  2009  HERLEV  0951AE  25 m  48.51   
32  82  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  49.00   
33  150  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  49.33   
34  65  Eriksen Oscar  2009  HOLB∆K  0915AF  25 m  49.58   
35  170  OxenbÝll Maximilian  2010  VATCPH-STT  1087AB  25 m  51.29   
36  88  Fener Mehmet  2009  HERLEV  0941AE  25 m  51.75   
37  13  Pedersen Adam Berg  2009  RINGSTED  0945AD  25 m  52.16   
38  164  Usiewicz Filip  2008  VATCPH-STT  0831AI  25 m  52.97   
39  92  RÝnne Thomas  2009  HERLEV  0989AC  25 m  53.88   
40  167  Hitlev Lukas  2007  VATCPH-STT  0707AL  25 m  55.03   
41  162  Gregersen Asger  2008  VATCPH-STT  0859AI  25 m  56.57   
42  136  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  57.17   
43  80  Hansen Liam  2009  HERLEV  0925BC  25 m  58.82   
44  61  Craven Mathias Klint  2008  HOLB∆K  0865AJ  25 m  58.96   
45  18  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  1:00.20   
46  169  Eckhardt Magnus  2010  VATCPH-STT  1071AG  25 m  1:35.06   
47  149  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m     
48  168  Andersen Mads Friis  2009  VATCPH-STT  0945BD  25 m     
49  171  Folmann Otto Weber  2009  VATCPH-STT  0947BD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
4_S
LÝb 4, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  28.64   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  29.80   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  30.20   
239  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  31.92   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  31.98   
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  32.72   
204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  32.83   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  33.10   
205  Popp-Madsen Louise  2007  GTI-TUNE  0758AJ  25 m  33.22   
10  190  MÝllgaard Olivia  2008  VATCPH-STT  0874AL  25 m  33.92   
11  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  34.17   
12  185  BarrisÝe Rosa Cornelia  2006  VATCPH-STT  0686AL  25 m  34.80   
13  207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  35.17   
14  189  Bugge Nynne  2008  VATCPH-STT  0832AF  25 m  35.25   
15  208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  35.26   
16  233  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  35.83   
17  173  RÝrbech Hannah  2006  VATCPH-STT  0672AG  25 m  36.53   
18  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  36.98   
19  142  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  37.19   
20  138  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  37.62   
21  196  Poulsen Luna Madrid  2009  GTI-TUNE  0972AC  25 m  39.25   
22  147  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  39.78   
23  78  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  39.99   
24  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  40.87   
25  180  ‹nal Jasmin Freja Hansen  2007  VATCPH-STT  0774AH  25 m  41.20   
26  106  Olsen Sarah Budolph  2009  GTI-GREVE  0918AG  25 m  42.30   
27  183  Jakobsen Maria Agnes  2007  VATCPH-STT  0716AS  25 m  42.67   
28  178  MÝller Amalie  2007  VATCPH-STT  0762AK  25 m  43.69   
29  187  Hansen Maja  2006  VATCPH-STT  0652AE  25 m  43.91   
30  201  Trśde Matilde Wendelboe  2008  GTI-TUNE  0862AO  25 m  43.91   
31  66  Pedersen Sofie  2009  HOLB∆K  0944AI  25 m  44.51   
32  102  Bruun Julie  2008  GTI-GREVE  0802AF  25 m  44.72   
33  134  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  45.67   
34  137  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  46.00   
35  140  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  46.20   
36  152  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  46.32   
37  74  Andersen Lisa Lundgaard  2007  HERLEV  0704AU  25 m  46.92   
38  20  NÝrregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  48.64   
39  64  Jensen Nanna  2009  HOLB∆K  0938BB  25 m  48.99   
40  160  Kamper Maja F. E.  2008  VATCPH-STT  0872AR  25 m  49.43   
41  73  Rosenkilde-Hansen Asta  2007  HERLEV  0792AU  25 m  49.78   
42  103  Madsen Josephine  2009  GTI-GREVE  0928AG  25 m  50.60   
43  83  Witt Amalie  2010  HERLEV  1042AD  25 m  54.95   
44  146  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  55.38   
45  16  Bśch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  57.14   
46  84  Rasmussen Freya H.  2010  HERLEV  1052AD  25 m  57.39   
47  19  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  59.39   
48  22  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  1:00.00   
49  21  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m  1:03.44   
50  157  Neesen Alma  2010  VATCPH-STT  1060AK  25 m  1:13.33   
51  158  Pedersen Alma S. L.  2009  VATCPH-STT  0952BD  25 m  1:16.33   
52  161  Schnabelrauch Mia H  2009  VATCPH-STT  0954BD  25 m  1:20.18   
53  63  Stokholm Mille  2010  HOLB∆K  1034AH  25 m     
54  77  Greve Anabel  2010  HERLEV  1098AC  25 m     
55  156  Larssen Alicia Dupont  2010  VATCPH-STT  1058AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
5_S
LÝb 5, 400m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
261  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  4:18.62   
110  Madsen Cilas  2005  GTI-GREVE  0557AB  25 m  4:25.37   
262  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  4:36.14   
37  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  4:41.71   
223  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  4:51.23   
175  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m  4:54.59   
35  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  5:07.46   
263  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  5:10.00   
55  Christiansen Nicolas  2007  HOLB∆K  0743AA  25 m  5:24.34   
10  32  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m  5:25.00   
11  133  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  5:27.88   
12  98  Hansen Nicolai ōstergaard  2007  GTI-GREVE  0763AC  25 m  5:31.82   
13  112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  5:32.57   
14  210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  5:33.50   
15  56  Buck Victor  2007  HOLB∆K  0721AB  25 m  5:38.26   
16  44  Holm Frederik William  2007  GTI-ISHōJ  0727AE  25 m  5:42.86   
17  100  Dimon Mark  2006  GTI-GREVE  0667AJ  25 m  5:45.18   
18  226  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  6:03.69   
19  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  6:03.86   
20  75  KallesÝe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  25 m  6:59.53   
21  42  Thestrup Benjamin Kofoed  2007  GTI-ISHōJ  0721AM  25 m     
22  188  Bugge William  2008  VATCPH-STT  0899AC  25 m     
23  198  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI-TUNE  0741AH  25 m     
24  258  BjÝrneborg Victor  2007  GTI-GREVE  0729ad  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
6_S
LÝb 6, 400m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
50  Pedersen Alberte  2006  HOLB∆K  0618AB  25 m  4:53.07   
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  4:57.66   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  4:58.64   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  4:59.99   
208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  5:05.67   
207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  5:16.69   
204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  5:19.32   
120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  5:21.18   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  5:22.00   
10  54  Andersen Nana  2006  HOLB∆K  0634AA  25 m  5:26.16   
11  173  RÝrbech Hannah  2006  VATCPH-STT  0672AG  25 m  5:28.73   
12  29  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  5:34.34   
13  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  5:40.00   
14  119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  5:40.00   
15  30  Stśrmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  5:44.67   
16  31  GrÝnnehÝj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  5:45.93   
17  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  5:49.52   
18  117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  5:57.10   
19  187  Hansen Maja  2006  VATCPH-STT  0652AE  25 m  6:02.34   
20  189  Bugge Nynne  2008  VATCPH-STT  0832AF  25 m  6:07.86   
21  26  Jensen Chili FlÝe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  6:15.00   
22  178  MÝller Amalie  2007  VATCPH-STT  0762AK  25 m     
23  186  Rasmussen Klara  2008  VATCPH-STT  0868AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
7_S
LÝb 7, 50m RygsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  29.71   
109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  30.58   
27  MÝlbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  32.05   
184  Pilgaard William F.  2006  VATCPH-STT  0677AD  25 m  33.59   
116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  34.60   
110  Madsen Cilas  2005  GTI-GREVE  0557AB  25 m  34.96   
45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  35.32   
210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  35.35   
182  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  35.46   
10  234  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  36.53   
11  46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  36.64   
12  112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  36.72   
13  143  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  37.11   
14  79  FÝge Viktor Nymark  2008  HERLEV  0887AD  25 m  38.10   
15  188  Bugge William  2008  VATCPH-STT  0899AC  25 m  40.26   
16  53  Noe Linus  2008  HOLB∆K  0895AA  25 m  41.84   
17  82  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  42.61   
18  57  Krog Frej Matias  2007  HOLB∆K  0737AG  25 m  42.74   
19  135  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  42.75   
20  141  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  42.93   
21  165  Hansen Jakob  2009  VATCPH-STT  0987AE  25 m  45.08   
22  168  Andersen Mads Friis  2009  VATCPH-STT  0945BD  25 m  46.98   
23  150  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  47.35   
24  48  Jensen Anders  2008  HOLB∆K  0895AJ  25 m  47.78   
25  170  OxenbÝll Maximilian  2010  VATCPH-STT  1087AB  25 m  47.80   
26  92  RÝnne Thomas  2009  HERLEV  0989AC  25 m  48.28   
27  85  Eie Mathias  2009  HERLEV  0951AE  25 m  48.81   
28  149  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  49.34   
29  65  Eriksen Oscar  2009  HOLB∆K  0915AF  25 m  51.17   
30  171  Folmann Otto Weber  2009  VATCPH-STT  0947BD  25 m  53.23   
31  90  Bargmann Wille Ask  2010  HERLEV  1043AE  25 m  53.76   
32  164  Usiewicz Filip  2008  VATCPH-STT  0831AI  25 m  54.11   
33  60  Kristensen Johan Fjord  2008  HOLB∆K  0847AJ  25 m  54.17   
34  61  Craven Mathias Klint  2008  HOLB∆K  0865AJ  25 m  56.16   
35  14  Rys-Bojsen Teodor  2009  RINGSTED  0937BC  25 m  59.19   
36  SÝrensen David  2009  RINGSTED  0923BB  25 m  1:03.03   
37  169  Eckhardt Magnus  2010  VATCPH-STT  1071AG  25 m  1:06.80   
38  285  Stabell Oliver Lyth  2009  RINGSTED  0951BF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
8_S
LÝb 8, 50m RygsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  30.48   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  30.97   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  32.25   
224  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  32.58   
239  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  32.90   
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  33.28   
209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  34.78   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  35.89   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  36.58   
10  190  MÝllgaard Olivia  2008  VATCPH-STT  0874AL  25 m  36.96   
11  208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  37.88   
12  207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  38.36   
13  204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  38.47   
14  205  Popp-Madsen Louise  2007  GTI-TUNE  0758AJ  25 m  38.58   
15  185  BarrisÝe Rosa Cornelia  2006  VATCPH-STT  0686AL  25 m  39.08   
16  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  39.29   
17  144  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  40.57   
18  203  Didriksen Jasmin A.  2009  GTI-TUNE  0998AB  25 m  40.64   
19  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  40.75   
20  72  Bogdanovic Ana  2008  HERLEV  0852AG  25 m  41.03   
21  78  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  41.46   
22  101  Johansen Isabella HÝj  2008  GTI-GREVE  0894AH  25 m  41.83   
23  73  Rosenkilde-Hansen Asta  2007  HERLEV  0792AU  25 m  42.69   
24  139  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  42.82   
25  202  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  GTI-TUNE  0942AC  25 m  44.11   
26  146  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  44.48   
27  62  Grydholt Mathilde Marie  2009  HOLB∆K  0942AI  25 m  46.41   
28  108  Dithmar Mathilde  2009  GTI-GREVE  0902AC  25 m  46.95   
29  145  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  50.08   
30  Nielsen Mejse  2008  RINGSTED  0880AT  25 m  50.22   
31  161  Schnabelrauch Mia H  2009  VATCPH-STT  0954BD  25 m  51.81   
32  16  Bśch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  51.99   
33  19  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  52.18   
34  GrÝnnehÝj Frida  2008  RINGSTED  0826AT  25 m  52.58   
35  Johansen Jůhanna  2008  RINGSTED  0878AT  25 m  52.76   
36  158  Pedersen Alma S. L.  2009  VATCPH-STT  0952BD  25 m  53.37   
37  11  Hoffmann Laura  2006  RINGSTED  0662AZ  25 m  53.73   
38  23  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  53.90   
39  199  Rasmussen Maja Maria  2008  GTI-TUNE  0826AL  25 m  55.26   
40  Thaysen Alma C.  2011  RINGSTED  1108AD  25 m  56.88   
41  12  Tissera Asanka  2010  RINGSTED  1096AI  25 m  58.24   
42  Taraboi Alesia Gabriela  2008  RINGSTED  0874AT  25 m  58.65   
43  21  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m  58.86   
44  156  Larssen Alicia Dupont  2010  VATCPH-STT  1058AK  25 m  1:03.26   
45  157  Neesen Alma  2010  VATCPH-STT  1060AK  25 m  1:06.20   
46  87  Jensen Mira  2010  HERLEV  1090AK  25 m  1:06.60   
47  81  FÝge Clara Nymark  2011  HERLEV  1160AG  25 m     
48  107  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI-GREVE  0866AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
9_S
LÝb 9, 100m BrystsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
240  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:09.84   
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  1:10.53   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  1:12.96   
176  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  1:12.98   
223  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:15.01   
116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  1:18.10   
36  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  1:20.37   
237  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  1:21.39   
37  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:21.94   
10  177  OxenbÝll Alexander  2006  VATCPH-STT  0669AL  25 m  1:22.18   
11  44  Holm Frederik William  2007  GTI-ISHōJ  0727AE  25 m  1:24.17   
12  174  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  25 m  1:28.45   
13  112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  1:29.45   
14  242  MÝller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  1:30.70   
15  243  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  1:34.00   
16  226  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  1:34.74   
17  166  Niels Karl-Emil KlinggŚrd  2007  VATCPH-STT  0703AM  25 m  1:34.91   
18  228  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:34.94   
19  24  Houman Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  1:35.45   
20  42  Thestrup Benjamin Kofoed  2007  GTI-ISHōJ  0721AM  25 m  1:38.04   
21  136  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:38.26   
22  98  Hansen Nicolai ōstergaard  2007  GTI-GREVE  0763AC  25 m  1:39.02   
23  76  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m  1:39.48   
24  210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  1:40.68   
25  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  1:41.79   
26  198  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI-TUNE  0741AH  25 m  1:48.37   
27  172  Hjalholt Toke  2007  VATCPH-STT  0743AF  25 m  1:51.83   
28  15  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  1:56.90   
29  162  Gregersen Asger  2008  VATCPH-STT  0859AI  25 m  1:59.72   
30  163  JÝrgensen Gustav  2009  VATCPH-STT  0959AA  25 m  2:02.15   
31  167  Hitlev Lukas  2007  VATCPH-STT  0707AL  25 m  2:03.91   
32  80  Hansen Liam  2009  HERLEV  0925BC  25 m  2:04.63   
33  89  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m  2:04.95   
34  13  Pedersen Adam Berg  2009  RINGSTED  0945AD  25 m  2:10.24   
35  Larsen Elias Foss  2008  RINGSTED  0857AN  25 m  2:15.00   
36  Larsen Nikolaj Klempar  2010  RINGSTED  1053AF  25 m  2:20.00   
37  90  Bargmann Wille Ask  2010  HERLEV  1043AE  25 m  2:23.41   
38  18  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  2:24.80   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
10_S
LÝb 10, 100m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  1:17.04   
241  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:17.93   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  1:19.24   
224  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  1:19.66   
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  1:19.89   
204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  1:20.24   
179  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  1:22.10   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  1:22.90   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  1:23.60   
10  208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  1:23.62   
11  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  1:23.91   
12  230  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:23.94   
13  155  Haagen Emma  2006  VATCPH-STT  0676AH  25 m  1:25.00   
14  186  Rasmussen Klara  2008  VATCPH-STT  0868AG  25 m  1:28.31   
15  183  Jakobsen Maria Agnes  2007  VATCPH-STT  0716AS  25 m  1:28.82   
16  118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  1:29.42   
17  200  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI-TUNE  0878AE  25 m  1:31.79   
18  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  1:32.87   
19  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  1:32.87   
20  138  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:34.77   
21  142  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:34.97   
22  180  ‹nal Jasmin Freja Hansen  2007  VATCPH-STT  0774AH  25 m  1:35.85   
23  207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  1:36.87   
24  105  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI-GREVE  0842AH  25 m  1:37.60   
25  25  Redke Maja BurÝ  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  1:38.19   
26  58  Pedersen Kaja  2007  HOLB∆K  0746AV  25 m  1:38.35   
27  29  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  1:40.32   
28  34  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  25 m  1:40.73   
29  67  PalsbÝll Liva Vang  2007  HOLB∆K  0784AT  25 m  1:40.86   
30  205  Popp-Madsen Louise  2007  GTI-TUNE  0758AJ  25 m  1:41.13   
31  201  Trśde Matilde Wendelboe  2008  GTI-TUNE  0862AO  25 m  1:42.74   
32  106  Olsen Sarah Budolph  2009  GTI-GREVE  0918AG  25 m  1:42.86   
33  147  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:43.53   
34  73  Rosenkilde-Hansen Asta  2007  HERLEV  0792AU  25 m  1:44.32   
35  102  Bruun Julie  2008  GTI-GREVE  0802AF  25 m  1:45.35   
36  66  Pedersen Sofie  2009  HOLB∆K  0944AI  25 m  1:45.40   
37  59  JÝrgensen Andrea Toubroe  2008  HOLB∆K  0862AR  25 m  1:46.42   
38  93  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  1:47.63   
39  74  Andersen Lisa Lundgaard  2007  HERLEV  0704AU  25 m  1:48.84   
40  103  Madsen Josephine  2009  GTI-GREVE  0928AG  25 m  1:49.21   
41  152  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  1:49.33   
42  62  Grydholt Mathilde Marie  2009  HOLB∆K  0942AI  25 m  1:52.67   
43  63  Stokholm Mille  2010  HOLB∆K  1034AH  25 m  1:55.03   
44  104  Eirfeldt Anna  2009  GTI-GREVE  0952AF  25 m  1:57.11   
45  83  Witt Amalie  2010  HERLEV  1042AD  25 m  1:58.89   
46  202  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  GTI-TUNE  0942AC  25 m  1:59.97   
47  86  Svendsen Silke  2009  HERLEV  0958AB  25 m  2:01.68   
48  GrÝnnehÝj Frida  2008  RINGSTED  0826AT  25 m  2:02.06   
49  20  NÝrregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  2:02.49   
50  22  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  2:04.42   
51  145  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  2:04.98   
52  11  Hoffmann Laura  2006  RINGSTED  0662AZ  25 m  2:05.00   
53  159  Larsen Ellen Bregnholt  2008  VATCPH-STT  0884AL  25 m  2:05.61   
54  Nielsen Mejse  2008  RINGSTED  0880AT  25 m  2:06.13   
55  160  Kamper Maja F. E.  2008  VATCPH-STT  0872AR  25 m  2:10.51   
56  64  Jensen Nanna  2009  HOLB∆K  0938BB  25 m  2:14.90   
57  Johansen Jůhanna  2008  RINGSTED  0878AT  25 m  2:15.00   
58  17  MÝller Anna  2007  RINGSTED  0792AG  25 m  2:23.02   
59  84  Rasmussen Freya H.  2010  HERLEV  1052AD  25 m  2:24.20   
60  77  Greve Anabel  2010  HERLEV  1098AC  25 m  2:24.76   
61  199  Rasmussen Maja Maria  2008  GTI-TUNE  0826AL  25 m  2:29.53   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
11_S
LÝb 11, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  2:14.22   
110  Madsen Cilas  2005  GTI-GREVE  0557AB  25 m  2:19.84   
109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  2:23.72   
116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  2:45.80   
234  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  2:55.00   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  3:00.00   
112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  3:15.00   
79  FÝge Viktor Nymark  2008  HERLEV  0887AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
12_S
LÝb 12, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  2:31.91   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  2:34.36   
204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  2:40.63   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  2:41.06   
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  2:44.30   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  2:55.32   
181  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  2:56.09   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  3:00.19   
107  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI-GREVE  0866AC  25 m  3:30.76   
10  105  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI-GREVE  0842AH  25 m  3:36.82   
11  101  Johansen Isabella HÝj  2008  GTI-GREVE  0894AH  25 m  3:41.98   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
13_S
LÝb 13, 100m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  55.79   
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  56.84   
110  Madsen Cilas  2005  GTI-GREVE  0557AB  25 m  59.17   
36  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  59.50   
51  Guler Furkan  2005  HOLB∆K  0565AO  25 m  1:00.35   
27  MÝlbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:02.21   
37  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:02.71   
52  Rasmussen Gustav MÝrk  2005  HOLB∆K  0563AJ  25 m  1:02.96   
176  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  1:04.20   
10  177  OxenbÝll Alexander  2006  VATCPH-STT  0669AL  25 m  1:04.68   
11  112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  1:04.91   
12  35  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:04.92   
13  228  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:04.93   
14  229  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  1:06.30   
15  175  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m  1:06.97   
16  55  Christiansen Nicolas  2007  HOLB∆K  0743AA  25 m  1:07.49   
17  116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  1:08.17   
18  182  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  1:08.59   
19  46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  1:08.65   
20  242  MÝller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  1:08.81   
21  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  1:09.31   
22  210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  1:09.68   
23  32  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m  1:10.23   
24  174  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  25 m  1:10.35   
25  235  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  1:10.37   
26  243  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  1:11.78   
27  56  Buck Victor  2007  HOLB∆K  0721AB  25 m  1:11.99   
28  236  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  1:11.99   
29  91  Cortsen Nicolaj  2007  HERLEV  0735AL  25 m  1:12.66   
30  133  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  1:13.89   
31  57  Krog Frej Matias  2007  HOLB∆K  0737AG  25 m  1:14.40   
32  188  Bugge William  2008  VATCPH-STT  0899AC  25 m  1:14.62   
33  53  Noe Linus  2008  HOLB∆K  0895AA  25 m  1:15.63   
34  43  Helmark Rasmus  2008  GTI-ISHōJ  0857AI  25 m  1:21.01   
35  172  Hjalholt Toke  2007  VATCPH-STT  0743AF  25 m  1:22.83   
36  48  Jensen Anders  2008  HOLB∆K  0895AJ  25 m  1:23.30   
37  92  RÝnne Thomas  2009  HERLEV  0989AC  25 m  1:24.92   
38  150  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  1:25.67   
39  75  KallesÝe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  25 m  1:26.12   
40  197  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  GTI-TUNE  0821AE  25 m  1:26.35   
41  149  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  1:26.91   
42  60  Kristensen Johan Fjord  2008  HOLB∆K  0847AJ  25 m  1:29.22   
43  88  Fener Mehmet  2009  HERLEV  0941AE  25 m  1:30.85   
44  13  Pedersen Adam Berg  2009  RINGSTED  0945AD  25 m  1:31.21   
45  166  Niels Karl-Emil KlinggŚrd  2007  VATCPH-STT  0703AM  25 m  1:31.39   
46  170  OxenbÝll Maximilian  2010  VATCPH-STT  1087AB  25 m  1:31.57   
47  165  Hansen Jakob  2009  VATCPH-STT  0987AE  25 m  1:32.21   
48  65  Eriksen Oscar  2009  HOLB∆K  0915AF  25 m  1:32.70   
49  61  Craven Mathias Klint  2008  HOLB∆K  0865AJ  25 m  1:34.18   
50  99  SchrÝder Clint  2008  GTI-GREVE  0897AL  25 m  1:34.74   
51  85  Eie Mathias  2009  HERLEV  0951AE  25 m  1:34.97   
52  89  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m  1:36.23   
53  164  Usiewicz Filip  2008  VATCPH-STT  0831AI  25 m  1:37.48   
54  80  Hansen Liam  2009  HERLEV  0925BC  25 m  1:38.35   
55  Larsen Elias Foss  2008  RINGSTED  0857AN  25 m  1:38.42   
56  90  Bargmann Wille Ask  2010  HERLEV  1043AE  25 m  1:46.66   
57  Larsen Nikolaj Klempar  2010  RINGSTED  1053AF  25 m  1:48.79   
58  SÝrensen David  2009  RINGSTED  0923BB  25 m  2:00.00   
59  14  Rys-Bojsen Teodor  2009  RINGSTED  0937BC  25 m  2:02.73   
60  285  Stabell Oliver Lyth  2009  RINGSTED  0951BF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
14_S
LÝb 14, 100m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  57.84   
224  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  1:00.92   
239  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  1:02.62   
207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  1:03.51   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  1:03.87   
50  Pedersen Alberte  2006  HOLB∆K  0618AB  25 m  1:04.27   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  1:04.76   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  1:04.89   
208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  1:04.89   
10  179  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  1:07.06   
11  117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  1:07.67   
12  241  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:07.98   
13  204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  1:08.14   
14  119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  1:08.44   
15  190  MÝllgaard Olivia  2008  VATCPH-STT  0874AL  25 m  1:08.95   
16  181  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  1:09.54   
17  34  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  25 m  1:09.83   
18  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  1:09.84   
19  29  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  1:10.19   
20  54  Andersen Nana  2006  HOLB∆K  0634AA  25 m  1:10.31   
21  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  1:10.37   
22  31  GrÝnnehÝj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  1:10.42   
23  173  RÝrbech Hannah  2006  VATCPH-STT  0672AG  25 m  1:11.34   
24  233  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  1:11.38   
25  205  Popp-Madsen Louise  2007  GTI-TUNE  0758AJ  25 m  1:12.52   
26  107  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI-GREVE  0866AC  25 m  1:13.47   
27  155  Haagen Emma  2006  VATCPH-STT  0676AH  25 m  1:13.99   
28  187  Hansen Maja  2006  VATCPH-STT  0652AE  25 m  1:14.28   
29  78  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  1:14.53   
30  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  1:14.56   
31  230  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:16.53   
32  203  Didriksen Jasmin A.  2009  GTI-TUNE  0998AB  25 m  1:17.01   
33  30  Stśrmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  1:17.62   
34  101  Johansen Isabella HÝj  2008  GTI-GREVE  0894AH  25 m  1:18.23   
35  178  MÝller Amalie  2007  VATCPH-STT  0762AK  25 m  1:18.29   
36  144  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:18.31   
37  183  Jakobsen Maria Agnes  2007  VATCPH-STT  0716AS  25 m  1:18.58   
38  105  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI-GREVE  0842AH  25 m  1:18.96   
39  196  Poulsen Luna Madrid  2009  GTI-TUNE  0972AC  25 m  1:19.45   
40  58  Pedersen Kaja  2007  HOLB∆K  0746AV  25 m  1:20.26   
41  59  JÝrgensen Andrea Toubroe  2008  HOLB∆K  0862AR  25 m  1:20.26   
42  73  Rosenkilde-Hansen Asta  2007  HERLEV  0792AU  25 m  1:20.90   
43  200  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI-TUNE  0878AE  25 m  1:21.75   
44  93  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  1:22.11   
45  67  PalsbÝll Liva Vang  2007  HOLB∆K  0784AT  25 m  1:22.44   
46  139  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:23.04   
47  201  Trśde Matilde Wendelboe  2008  GTI-TUNE  0862AO  25 m  1:24.46   
48  25  Redke Maja BurÝ  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  1:24.63   
49  146  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  1:24.76   
50  106  Olsen Sarah Budolph  2009  GTI-GREVE  0918AG  25 m  1:26.02   
51  66  Pedersen Sofie  2009  HOLB∆K  0944AI  25 m  1:26.08   
52  202  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  GTI-TUNE  0942AC  25 m  1:26.26   
53  104  Eirfeldt Anna  2009  GTI-GREVE  0952AF  25 m  1:27.89   
54  134  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:28.47   
55  108  Dithmar Mathilde  2009  GTI-GREVE  0902AC  25 m  1:29.12   
56  102  Bruun Julie  2008  GTI-GREVE  0802AF  25 m  1:29.51   
57  11  Hoffmann Laura  2006  RINGSTED  0662AZ  25 m  1:30.00   
58  147  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:30.45   
59  159  Larsen Ellen Bregnholt  2008  VATCPH-STT  0884AL  25 m  1:34.39   
60  140  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  1:34.99   
61  62  Grydholt Mathilde Marie  2009  HOLB∆K  0942AI  25 m  1:35.79   
62  103  Madsen Josephine  2009  GTI-GREVE  0928AG  25 m  1:36.15   
63  86  Svendsen Silke  2009  HERLEV  0958AB  25 m  1:37.57   
64  Thaysen Alma C.  2011  RINGSTED  1108AD  25 m  1:40.01   
65  160  Kamper Maja F. E.  2008  VATCPH-STT  0872AR  25 m  1:40.83   
66  Johansen Jůhanna  2008  RINGSTED  0878AT  25 m  1:42.72   
67  77  Greve Anabel  2010  HERLEV  1098AC  25 m  1:43.04   
68  Taraboi Alesia Gabriela  2008  RINGSTED  0874AT  25 m  1:43.13   
69  64  Jensen Nanna  2009  HOLB∆K  0938BB  25 m  1:43.72   
70  145  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:43.94   
71  10  Dantoft Isabella  2007  RINGSTED  0768AY  25 m  1:45.00   
72  GrÝnnehÝj Frida  2008  RINGSTED  0826AT  25 m  1:46.87   
73  63  Stokholm Mille  2010  HOLB∆K  1034AH  25 m  1:48.55   
74  16  Bśch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  1:49.37   
75  84  Rasmussen Freya H.  2010  HERLEV  1052AD  25 m  1:50.08   
76  Nielsen Mejse  2008  RINGSTED  0880AT  25 m  1:53.35   
77  199  Rasmussen Maja Maria  2008  GTI-TUNE  0826AL  25 m  1:54.36   
78  12  Tissera Asanka  2010  RINGSTED  1096AI  25 m  2:00.00   
79  87  Jensen Mira  2010  HERLEV  1090AK  25 m  2:27.11   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
15_S
LÝb 15, 200m RygsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
240  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  2:12.13   
223  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  2:18.95   
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  2:23.53   
116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  2:35.67   
184  Pilgaard William F.  2006  VATCPH-STT  0677AD  25 m  2:37.09   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  2:39.05   
235  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  2:40.00   
45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  2:42.68   
210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  2:43.69   
10  109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  2:43.78   
11  143  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  2:47.08   
12  226  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  2:50.00   
13  110  Madsen Cilas  2005  GTI-GREVE  0557AB  25 m  2:50.69   
14  112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  3:09.66   
15  24  Houman Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  3:12.66   
16  15  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  3:18.52   
17  141  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  3:19.94   
18  82  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  3:20.53   
19  135  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  3:36.93   
20  237  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  3:39.46   
21  197  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  GTI-TUNE  0821AE  25 m  3:52.52   
22  18  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  4:00.00   
23  43  Helmark Rasmus  2008  GTI-ISHōJ  0857AI  25 m     
24  99  SchrÝder Clint  2008  GTI-GREVE  0897AL  25 m     
25  162  Gregersen Asger  2008  VATCPH-STT  0859AI  25 m     
26  163  JÝrgensen Gustav  2009  VATCPH-STT  0959AA  25 m     
27  167  Hitlev Lukas  2007  VATCPH-STT  0707AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
16_S
LÝb 16, 200m RygsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  2:24.28   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  2:28.45   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  2:47.52   
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  2:47.84   
209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  2:50.12   
186  Rasmussen Klara  2008  VATCPH-STT  0868AG  25 m  2:50.59   
31  GrÝnnehÝj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  2:52.26   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  2:52.96   
208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  2:54.11   
10  207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  2:55.67   
11  119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  2:59.82   
12  204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  2:59.99   
13  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  3:00.00   
14  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  3:05.36   
15  180  ‹nal Jasmin Freja Hansen  2007  VATCPH-STT  0774AH  25 m  3:06.90   
16  189  Bugge Nynne  2008  VATCPH-STT  0832AF  25 m  3:20.20   
17  185  BarrisÝe Rosa Cornelia  2006  VATCPH-STT  0686AL  25 m  3:23.27   
18  26  Jensen Chili FlÝe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  3:25.00   
19  152  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  3:25.57   
20  20  NÝrregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  3:31.66   
21  19  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  3:35.00   
22  137  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  3:44.27   
23  23  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  4:07.50   
24  22  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  4:12.44   
25  21  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m  4:18.00   
26  17  MÝller Anna  2007  RINGSTED  0792AG  25 m     
27  72  Bogdanovic Ana  2008  HERLEV  0852AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
17_S
LÝb 17, 4X50m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
256  Gti Boys 1  2005  GTI    25 m  1:58.00   
247  Atomic Race Power  2006  VI39    25 m  2:06.31   
192  Stt-Drenge  2006  VATCPH-STT    25 m  2:09.42   
38  Ringsted Turbo 1  2006  RINGSTED    25 m  2:11.00   
257  Gti Boys 2  2005  GTI    25 m  2:15.00   
68  Holbśk Drenge 1  2005  HOLB∆K    25 m  2:16.50   
250  10.000 Volt  2007  VI39    25 m  2:18.71   
259  BÝllerne 1  2007  GTI    25 m  2:20.50   
41  Ringsted Turbo 2  2005  RINGSTED    25 m  2:33.12   
10  96  Herlev Drenge 1  2006  HERLEV    25 m  2:38.18   
11  154  Gsk SÝpÝlser 1  2008  GSK    25 m  2:39.17   
12  249  SmŚ Men RŚ  2008  VI39    25 m  2:39.64   
13  69  Holbśk Drenge 2  2007  HOLB∆K    25 m  2:54.27   
14  260  BÝllerne 2  2007  GTI    25 m  2:58.00   
15  191  Stt Water Beasts  2008  VATCPH-STT    25 m  3:04.65   
16  97  Herlev Drenge 2  2009  HERLEV    25 m  3:06.82   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
18_S
LÝb 18, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
254  Klaesī SmÝlfer  2006  GTI    25 m  2:05.00   
248  Wild Chicks  2006  VI39    25 m  2:13.81   
255  Gtiīs DrÝmmehold  2006  GTI    25 m  2:20.00   
194  Stt Black Widows  2006  VATCPH-STT    25 m  2:20.38   
193  Stt Wonder Women  2007  VATCPH-STT    25 m  2:20.78   
264  de Seje Vandmśnd  2008  GTI    25 m  2:25.64   
38  Ringsted Turbo 1  2006  RINGSTED    25 m  2:27.59   
70  Holbśk Piger 1  2006  HOLB∆K    25 m  2:29.37   
271  Nicolais Engle  2006  GTI    25 m  2:35.00   
10  153  Gsk SÝstjerner 1  2008  GSK    25 m  2:38.99   
11  195  Stt Captain Marvel  2006  VATCPH-STT    25 m  2:40.36   
12  269  Team Kristine  2009  GTI    25 m  2:40.97   
13  94  Herlev Piger 1  2007  HERLEV    25 m  2:45.40   
14  270  de Gyldne Agurker  2008  GTI    25 m  2:47.83   
15  39  Ringsted Turbo 2  2006  RINGSTED    25 m  2:55.57   
16  71  Holbśk Piger 2  2007  HOLB∆K    25 m  2:58.44   
17  95  Herlev Piger 2  2009  HERLEV    25 m  3:39.72   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
19_S
LÝb 19, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  1:02.26   
240  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:02.70   
109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  1:05.28   
223  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:05.45   
51  Guler Furkan  2005  HOLB∆K  0565AO  25 m  1:08.10   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  1:10.95   
116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  1:12.32   
112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  1:13.41   
110  Madsen Cilas  2005  GTI-GREVE  0557AB  25 m  1:13.75   
10  52  Rasmussen Gustav MÝrk  2005  HOLB∆K  0563AJ  25 m  1:14.80   
11  228  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:15.79   
12  44  Holm Frederik William  2007  GTI-ISHōJ  0727AE  25 m  1:15.91   
13  56  Buck Victor  2007  HOLB∆K  0721AB  25 m  1:17.20   
14  229  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  1:18.28   
15  258  BjÝrneborg Victor  2007  GTI-GREVE  0729ad  25 m  1:18.60   
16  174  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  25 m  1:18.99   
17  210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  1:19.70   
18  100  Dimon Mark  2006  GTI-GREVE  0667AJ  25 m  1:20.04   
19  55  Christiansen Nicolas  2007  HOLB∆K  0743AA  25 m  1:20.73   
20  243  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  1:21.50   
21  235  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  1:21.62   
22  272  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  1:21.98   
23  236  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  1:22.05   
24  278  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  1:22.20   
25  273  Hertz Nicolai  2007  SōLLERōD  0767AI  25 m  1:22.61   
26  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  1:22.88   
27  98  Hansen Nicolai ōstergaard  2007  GTI-GREVE  0763AC  25 m  1:24.55   
28  91  Cortsen Nicolaj  2007  HERLEV  0735AL  25 m  1:26.14   
29  28  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  1:26.34   
30  79  FÝge Viktor Nymark  2008  HERLEV  0887AD  25 m  1:26.39   
31  277  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  1:27.08   
32  42  Thestrup Benjamin Kofoed  2007  GTI-ISHōJ  0721AM  25 m  1:27.50   
33  57  Krog Frej Matias  2007  HOLB∆K  0737AG  25 m  1:28.65   
34  43  Helmark Rasmus  2008  GTI-ISHōJ  0857AI  25 m  1:28.75   
35  33  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  1:29.24   
36  76  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m  1:29.27   
37  198  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI-TUNE  0741AH  25 m  1:29.80   
38  232  Kepser Luka  2007  VI39  0783AD  25 m  1:29.88   
39  231  Grydgaard Kalle  2009  VI39  0903AC  25 m  1:31.06   
40  135  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:31.40   
41  53  Noe Linus  2008  HOLB∆K  0895AA  25 m  1:31.78   
42  136  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:32.45   
43  227  Kindberg Frederik  2008  VI39  0885AF  25 m  1:34.07   
44  197  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  GTI-TUNE  0821AE  25 m  1:36.43   
45  82  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  1:36.70   
46  225  Ibsen August  2008  VI39  0807AF  25 m  1:36.75   
47  48  Jensen Anders  2008  HOLB∆K  0895AJ  25 m  1:37.94   
48  141  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  1:38.35   
49  15  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  1:38.59   
50  167  Hitlev Lukas  2007  VATCPH-STT  0707AL  25 m  1:38.88   
51  60  Kristensen Johan Fjord  2008  HOLB∆K  0847AJ  25 m  1:39.48   
52  92  RÝnne Thomas  2009  HERLEV  0989AC  25 m  1:41.31   
53  65  Eriksen Oscar  2009  HOLB∆K  0915AF  25 m  1:42.27   
54  13  Pedersen Adam Berg  2009  RINGSTED  0945AD  25 m  1:42.78   
55  162  Gregersen Asger  2008  VATCPH-STT  0859AI  25 m  1:44.32   
56  99  SchrÝder Clint  2008  GTI-GREVE  0897AL  25 m  1:45.36   
57  61  Craven Mathias Klint  2008  HOLB∆K  0865AJ  25 m  1:47.62   
58  164  Usiewicz Filip  2008  VATCPH-STT  0831AI  25 m  1:48.23   
59  88  Fener Mehmet  2009  HERLEV  0941AE  25 m  1:49.09   
60  80  Hansen Liam  2009  HERLEV  0925BC  25 m  1:49.36   
61  126  Pedersen Mathias Ankjśr  2009  GTI-GREVE  0963AB  25 m  1:51.52   
62  168  Andersen Mads Friis  2009  VATCPH-STT  0945BD  25 m  1:52.98   
63  214  Larsen Mads Ulrik  2009  GTI-TUNE  0985AE  25 m  1:55.92   
64  89  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m  1:57.33   
65  275  Christiansen Simon  2009  HOLB∆K  0949BC  25 m  2:02.80   
66  85  Eie Mathias  2009  HERLEV  0951AE  25 m  2:03.12   
67  215  Olsen Mikkel  2009  GTI-TUNE  0993AD  25 m  2:05.21   
68  127  Karaibrahim Semih GŁven  2009  GTI-GREVE  0935AD  25 m  2:05.94   
69  171  Folmann Otto Weber  2009  VATCPH-STT  0947BD  25 m  2:09.28   
70  169  Eckhardt Magnus  2010  VATCPH-STT  1071AG  25 m  2:26.26   
71  121  Stage Alfred SÝrensen  2010  GTI-GREVE  1001AE  25 m     
72  122  TÝmmerholt Emil Klinge VÝlund  2010  GTI-GREVE  1005AE  25 m     
73  123  Pedersen Jonas Szipli  2009  GTI-GREVE  0955BA  25 m     
74  125  Bodal Magnus ōrum  2010  GTI-GREVE  1007AE  25 m     
75  211  Olsen Cornelius Christian Klemmed  2010  GTI-TUNE  1015AE  25 m     
76  212  Friisager Henry Meinertz  2010  GTI-TUNE  1029AE  25 m     
77  213  Trśde Hugo Wendelboe  2009  GTI-TUNE  0959BA  25 m     
78  216  Wedelheim Sebastian Hjortflod  2010  GTI-TUNE  1019AE  25 m     
79  217  Storgaard Villads Fast  2010  GTI-TUNE  1021AE  25 m     
80  274  Christiansen Inuk Carl Bourup  2007  HOLB∆K  0767AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
20_S
LÝb 20, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  1:08.12   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  1:09.18   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  1:10.70   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  1:12.85   
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  1:13.36   
204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  1:14.50   
50  Pedersen Alberte  2006  HOLB∆K  0618AB  25 m  1:15.69   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  1:15.81   
208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  1:16.19   
10  207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  1:16.42   
11  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  1:17.58   
12  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  1:17.79   
13  190  MÝllgaard Olivia  2008  VATCPH-STT  0874AL  25 m  1:18.62   
14  205  Popp-Madsen Louise  2007  GTI-TUNE  0758AJ  25 m  1:19.88   
15  54  Andersen Nana  2006  HOLB∆K  0634AA  25 m  1:20.48   
16  283  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  1:20.64   
17  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  1:21.40   
18  173  RÝrbech Hannah  2006  VATCPH-STT  0672AG  25 m  1:21.45   
19  230  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:21.58   
20  282  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  1:21.66   
21  284  Honore Helena  2007  HERLEV  0788AQ  25 m  1:21.82   
22  34  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  25 m  1:22.74   
23  185  BarrisÝe Rosa Cornelia  2006  VATCPH-STT  0686AL  25 m  1:23.61   
24  189  Bugge Nynne  2008  VATCPH-STT  0832AF  25 m  1:24.87   
25  107  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI-GREVE  0866AC  25 m  1:26.06   
26  138  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:26.14   
27  26  Jensen Chili FlÝe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  1:27.41   
28  196  Poulsen Luna Madrid  2009  GTI-TUNE  0972AC  25 m  1:28.09   
29  58  Pedersen Kaja  2007  HOLB∆K  0746AV  25 m  1:28.76   
30  180  ‹nal Jasmin Freja Hansen  2007  VATCPH-STT  0774AH  25 m  1:28.79   
31  280  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  1:28.89   
32  178  MÝller Amalie  2007  VATCPH-STT  0762AK  25 m  1:29.47   
33  78  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  1:29.52   
34  67  PalsbÝll Liva Vang  2007  HOLB∆K  0784AT  25 m  1:29.87   
35  101  Johansen Isabella HÝj  2008  GTI-GREVE  0894AH  25 m  1:30.02   
36  147  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:30.47   
37  59  JÝrgensen Andrea Toubroe  2008  HOLB∆K  0862AR  25 m  1:30.60   
38  72  Bogdanovic Ana  2008  HERLEV  0852AG  25 m  1:32.07   
39  281  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:32.14   
40  279  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:32.48   
41  201  Trśde Matilde Wendelboe  2008  GTI-TUNE  0862AO  25 m  1:32.50   
42  139  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:32.81   
43  106  Olsen Sarah Budolph  2009  GTI-GREVE  0918AG  25 m  1:33.84   
44  74  Andersen Lisa Lundgaard  2007  HERLEV  0704AU  25 m  1:33.86   
45  73  Rosenkilde-Hansen Asta  2007  HERLEV  0792AU  25 m  1:34.27   
46  25  Redke Maja BurÝ  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  1:34.47   
47  134  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:34.67   
48  144  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:34.71   
49  66  Pedersen Sofie  2009  HOLB∆K  0944AI  25 m  1:37.72   
50  104  Eirfeldt Anna  2009  GTI-GREVE  0952AF  25 m  1:37.83   
51  152  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  1:38.02   
52  102  Bruun Julie  2008  GTI-GREVE  0802AF  25 m  1:38.95   
53  238  Postgaard Rosalina M.  2010  VI39  1088AA  25 m  1:40.09   
54  202  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  GTI-TUNE  0942AC  25 m  1:41.06   
55  108  Dithmar Mathilde  2009  GTI-GREVE  0902AC  25 m  1:41.45   
56  103  Madsen Josephine  2009  GTI-GREVE  0928AG  25 m  1:41.56   
57  64  Jensen Nanna  2009  HOLB∆K  0938BB  25 m  1:43.27   
58  62  Grydholt Mathilde Marie  2009  HOLB∆K  0942AI  25 m  1:43.81   
59  140  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  1:44.73   
60  137  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:45.07   
61  159  Larsen Ellen Bregnholt  2008  VATCPH-STT  0884AL  25 m  1:45.24   
62  20  NÝrregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  1:45.80   
63  86  Svendsen Silke  2009  HERLEV  0958AB  25 m  1:46.07   
64  219  Kirkegaard Frida  2010  GTI-TUNE  1064AD  25 m  1:46.33   
65  160  Kamper Maja F. E.  2008  VATCPH-STT  0872AR  25 m  1:46.39   
66  246  Evans Mia Erica Armstead  2009  VI39  0902BB  25 m  1:49.90   
67  245  Skovgren Annika  2010  VI39  1054AK  25 m  1:51.43   
68  128  Engsbro Caroline  2010  GTI-GREVE  1054AD  25 m  1:52.15   
69  63  Stokholm Mille  2010  HOLB∆K  1034AH  25 m  1:52.56   
70  244  Hansen Alberte  2009  VI39  0994BA  25 m  1:52.60   
71  84  Rasmussen Freya H.  2010  HERLEV  1052AD  25 m  2:02.33   
72  222  Neergaard Mie  2010  GTI-TUNE  1084AD  25 m  2:06.00   
73  77  Greve Anabel  2010  HERLEV  1098AC  25 m  2:09.53   
74  131  Hansen Ronja B  2010  GTI-GREVE  1044AD  25 m  2:27.62   
75  47  Holm Mathilde Josefine  2010  GTI-ISHōJ  1080AG  25 m     
76  129  Gam-JÝrgensen Christine  2010  GTI-GREVE  1086AG  25 m     
77  130  Nyamadi Josefine  2010  GTI-GREVE  1084AG  25 m     
78  132  Veggerby Vilma Rosendahl  2010  GTI-GREVE  1082AG  25 m     
79  218  Poulsen Alma Madrid  2011  GTI-TUNE  1126AC  25 m     
80  220  Poder Lśrke Teisner  2010  GTI-TUNE  1088AG  25 m     
81  221  Hansen Maia  2010  GTI-TUNE  1098AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
21_S
LÝb 21, 50m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  25.95   
109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  25.99   
110  Madsen Cilas  2005  GTI-GREVE  0557AB  25 m  26.68   
36  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  27.12   
37  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  27.80   
27  MÝlbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  28.20   
176  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  28.71   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  28.82   
112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  29.38   
10  116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  29.93   
11  237  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  29.93   
12  177  OxenbÝll Alexander  2006  VATCPH-STT  0669AL  25 m  30.08   
13  182  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  30.44   
14  55  Christiansen Nicolas  2007  HOLB∆K  0743AA  25 m  30.87   
15  175  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m  31.39   
16  242  MÝller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  31.71   
17  234  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  31.81   
18  210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  31.83   
19  44  Holm Frederik William  2007  GTI-ISHōJ  0727AE  25 m  31.87   
20  32  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m  31.89   
21  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  32.46   
22  236  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  32.74   
23  91  Cortsen Nicolaj  2007  HERLEV  0735AL  25 m  33.04   
24  226  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  33.46   
25  188  Bugge William  2008  VATCPH-STT  0899AC  25 m  34.59   
26  24  Houman Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  34.72   
27  53  Noe Linus  2008  HOLB∆K  0895AA  25 m  35.49   
28  163  JÝrgensen Gustav  2009  VATCPH-STT  0959AA  25 m  35.63   
29  231  Grydgaard Kalle  2009  VI39  0903AC  25 m  37.57   
30  150  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  37.71   
31  198  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI-TUNE  0741AH  25 m  37.86   
32  165  Hansen Jakob  2009  VATCPH-STT  0987AE  25 m  37.89   
33  92  RÝnne Thomas  2009  HERLEV  0989AC  25 m  38.18   
34  75  KallesÝe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  25 m  38.37   
35  225  Ibsen August  2008  VI39  0807AF  25 m  38.48   
36  85  Eie Mathias  2009  HERLEV  0951AE  25 m  38.95   
37  149  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  38.98   
38  88  Fener Mehmet  2009  HERLEV  0941AE  25 m  40.82   
39  Larsen Elias Foss  2008  RINGSTED  0857AN  25 m  40.85   
40  168  Andersen Mads Friis  2009  VATCPH-STT  0945BD  25 m  42.45   
41  18  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  42.68   
42  80  Hansen Liam  2009  HERLEV  0925BC  25 m  42.84   
43  151  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  43.01   
44  148  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  45.07   
45  90  Bargmann Wille Ask  2010  HERLEV  1043AE  25 m  46.88   
46  SÝrensen David  2009  RINGSTED  0923BB  25 m  48.40   
47  Haak Hector  2010  RINGSTED  1051AF  25 m  48.73   
48  Larsen Nikolaj Klempar  2010  RINGSTED  1053AF  25 m  49.83   
49  171  Folmann Otto Weber  2009  VATCPH-STT  0947BD  25 m  53.07   
50  169  Eckhardt Magnus  2010  VATCPH-STT  1071AG  25 m  56.85   
51  285  Stabell Oliver Lyth  2009  RINGSTED  0951BF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
22_S
LÝb 22, 50m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  26.98   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  28.80   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  29.11   
239  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  29.23   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  29.52   
208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  29.84   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  30.45   
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  30.47   
207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  30.51   
10  31  GrÝnnehÝj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  30.61   
11  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  30.63   
12  179  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  30.73   
13  204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  30.73   
14  181  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  31.00   
15  205  Popp-Madsen Louise  2007  GTI-TUNE  0758AJ  25 m  31.08   
16  29  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  32.04   
17  186  Rasmussen Klara  2008  VATCPH-STT  0868AG  25 m  32.09   
18  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  32.38   
19  173  RÝrbech Hannah  2006  VATCPH-STT  0672AG  25 m  32.52   
20  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  32.62   
21  107  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI-GREVE  0866AC  25 m  33.20   
22  155  Haagen Emma  2006  VATCPH-STT  0676AH  25 m  33.50   
23  233  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  33.53   
24  187  Hansen Maja  2006  VATCPH-STT  0652AE  25 m  34.76   
25  203  Didriksen Jasmin A.  2009  GTI-TUNE  0998AB  25 m  34.95   
26  30  Stśrmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  35.31   
27  183  Jakobsen Maria Agnes  2007  VATCPH-STT  0716AS  25 m  36.00   
28  73  Rosenkilde-Hansen Asta  2007  HERLEV  0792AU  25 m  36.39   
29  146  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  36.91   
30  74  Andersen Lisa Lundgaard  2007  HERLEV  0704AU  25 m  39.62   
31  104  Eirfeldt Anna  2009  GTI-GREVE  0952AF  25 m  40.32   
32  11  Hoffmann Laura  2006  RINGSTED  0662AZ  25 m  40.52   
33  246  Evans Mia Erica Armstead  2009  VI39  0902BB  25 m  41.20   
34  86  Svendsen Silke  2009  HERLEV  0958AB  25 m  41.74   
35  17  MÝller Anna  2007  RINGSTED  0792AG  25 m  41.98   
36  Johansen Jůhanna  2008  RINGSTED  0878AT  25 m  42.48   
37  GrÝnnehÝj Frida  2008  RINGSTED  0826AT  25 m  43.41   
38  Nielsen Mejse  2008  RINGSTED  0880AT  25 m  43.43   
39  19  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  44.09   
40  145  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  44.45   
41  64  Jensen Nanna  2009  HOLB∆K  0938BB  25 m  44.76   
42  23  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  45.30   
43  16  Bśch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  45.72   
44  22  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  46.06   
45  Taraboi Alesia Gabriela  2008  RINGSTED  0874AT  25 m  46.23   
46  Thaysen Alma C.  2011  RINGSTED  1108AD  25 m  47.03   
47  83  Witt Amalie  2010  HERLEV  1042AD  25 m  47.08   
48  245  Skovgren Annika  2010  VI39  1054AK  25 m  47.51   
49  161  Schnabelrauch Mia H  2009  VATCPH-STT  0954BD  25 m  47.79   
50  21  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m  48.62   
51  199  Rasmussen Maja Maria  2008  GTI-TUNE  0826AL  25 m  49.25   
52  84  Rasmussen Freya H.  2010  HERLEV  1052AD  25 m  49.27   
53  12  Tissera Asanka  2010  RINGSTED  1096AI  25 m  54.84   
54  158  Pedersen Alma S. L.  2009  VATCPH-STT  0952BD  25 m  54.90   
55  157  Neesen Alma  2010  VATCPH-STT  1060AK  25 m  57.74   
56  156  Larssen Alicia Dupont  2010  VATCPH-STT  1058AK  25 m  59.63   
57  87  Jensen Mira  2010  HERLEV  1090AK  25 m  1:05.98   
58  81  FÝge Clara Nymark  2011  HERLEV  1160AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
23_S
LÝb 23, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  59.81   
240  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:00.26   
109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  1:01.74   
110  Madsen Cilas  2005  GTI-GREVE  0557AB  25 m  1:02.22   
223  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:02.22   
51  Guler Furkan  2005  HOLB∆K  0565AO  25 m  1:07.18   
112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  1:09.27   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  1:11.28   
52  Rasmussen Gustav MÝrk  2005  HOLB∆K  0563AJ  25 m  1:11.93   
10  182  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  1:12.37   
11  116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  1:13.47   
12  35  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:13.61   
13  210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  1:15.25   
14  228  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:16.71   
15  174  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  25 m  1:18.60   
16  243  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  1:20.09   
17  133  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  1:30.36   
18  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  1:30.54   
19  188  Bugge William  2008  VATCPH-STT  0899AC  25 m  1:36.01   
20  43  Helmark Rasmus  2008  GTI-ISHōJ  0857AI  25 m  1:36.09   
21  163  JÝrgensen Gustav  2009  VATCPH-STT  0959AA  25 m  1:41.03   
22  76  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m  1:44.06   
23  172  Hjalholt Toke  2007  VATCPH-STT  0743AF  25 m  1:44.73   
24  33  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  2:00.00   
25  164  Usiewicz Filip  2008  VATCPH-STT  0831AI  25 m  2:09.82   
26  99  SchrÝder Clint  2008  GTI-GREVE  0897AL  25 m     
27  143  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m     
28  162  Gregersen Asger  2008  VATCPH-STT  0859AI  25 m     
29  170  OxenbÝll Maximilian  2010  VATCPH-STT  1087AB  25 m     
30  197  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  GTI-TUNE  0821AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
24_S
LÝb 24, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  1:03.84   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  1:06.85   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  1:09.35   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  1:09.42   
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  1:12.01   
204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  1:12.05   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  1:13.03   
181  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  1:14.24   
241  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:16.85   
10  50  Pedersen Alberte  2006  HOLB∆K  0618AB  25 m  1:17.41   
11  208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  1:17.69   
12  29  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  1:19.84   
13  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  1:19.89   
14  205  Popp-Madsen Louise  2007  GTI-TUNE  0758AJ  25 m  1:19.95   
15  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  1:20.94   
16  190  MÝllgaard Olivia  2008  VATCPH-STT  0874AL  25 m  1:21.79   
17  185  BarrisÝe Rosa Cornelia  2006  VATCPH-STT  0686AL  25 m  1:21.97   
18  207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  1:23.36   
19  189  Bugge Nynne  2008  VATCPH-STT  0832AF  25 m  1:26.43   
20  105  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI-GREVE  0842AH  25 m  1:27.70   
21  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  1:32.01   
22  200  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI-TUNE  0878AE  25 m  1:32.83   
23  138  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:36.98   
24  201  Trśde Matilde Wendelboe  2008  GTI-TUNE  0862AO  25 m  1:40.15   
25  196  Poulsen Luna Madrid  2009  GTI-TUNE  0972AC  25 m  1:40.82   
26  78  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  1:43.37   
27  183  Jakobsen Maria Agnes  2007  VATCPH-STT  0716AS  25 m  1:45.45   
28  187  Hansen Maja  2006  VATCPH-STT  0652AE  25 m  1:51.57   
29  202  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  GTI-TUNE  0942AC  25 m  1:55.03   
30  159  Larsen Ellen Bregnholt  2008  VATCPH-STT  0884AL  25 m  2:04.16   
31  186  Rasmussen Klara  2008  VATCPH-STT  0868AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
25_S
LÝb 25, 50m BrystsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  32.43   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  33.47   
116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  37.14   
237  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  38.12   
242  MÝller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  40.12   
112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  40.22   
56  Buck Victor  2007  HOLB∆K  0721AB  25 m  41.00   
226  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  43.66   
210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  44.23   
10  166  Niels Karl-Emil KlinggŚrd  2007  VATCPH-STT  0703AM  25 m  44.47   
11  165  Hansen Jakob  2009  VATCPH-STT  0987AE  25 m  46.88   
12  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  47.18   
13  91  Cortsen Nicolaj  2007  HERLEV  0735AL  25 m  48.07   
14  24  Houman Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  48.80   
15  79  FÝge Viktor Nymark  2008  HERLEV  0887AD  25 m  48.90   
16  229  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  49.21   
17  235  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  50.06   
18  28  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  50.07   
19  227  Kindberg Frederik  2008  VI39  0885AF  25 m  52.02   
20  75  KallesÝe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  25 m  53.21   
21  65  Eriksen Oscar  2009  HOLB∆K  0915AF  25 m  53.53   
22  126  Pedersen Mathias Ankjśr  2009  GTI-GREVE  0963AB  25 m  54.69   
23  148  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  55.56   
24  215  Olsen Mikkel  2009  GTI-TUNE  0993AD  25 m  55.59   
25  80  Hansen Liam  2009  HERLEV  0925BC  25 m  55.63   
26  Larsen Elias Foss  2008  RINGSTED  0857AN  25 m  56.31   
27  127  Karaibrahim Semih GŁven  2009  GTI-GREVE  0935AD  25 m  56.87   
28  88  Fener Mehmet  2009  HERLEV  0941AE  25 m  56.88   
29  214  Larsen Mads Ulrik  2009  GTI-TUNE  0985AE  25 m  1:00.56   
30  151  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  1:01.33   
31  171  Folmann Otto Weber  2009  VATCPH-STT  0947BD  25 m  1:01.87   
32  90  Bargmann Wille Ask  2010  HERLEV  1043AE  25 m  1:02.59   
33  85  Eie Mathias  2009  HERLEV  0951AE  25 m  1:02.92   
34  Larsen Nikolaj Klempar  2010  RINGSTED  1053AF  25 m  1:04.05   
35  216  Wedelheim Sebastian Hjortflod  2010  GTI-TUNE  1019AE  25 m  1:04.93   
36  60  Kristensen Johan Fjord  2008  HOLB∆K  0847AJ  25 m  1:05.98   
37  122  TÝmmerholt Emil Klinge VÝlund  2010  GTI-GREVE  1005AE  25 m  1:06.67   
38  14  Rys-Bojsen Teodor  2009  RINGSTED  0937BC  25 m  1:06.72   
39  18  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  1:07.25   
40  125  Bodal Magnus ōrum  2010  GTI-GREVE  1007AE  25 m  1:14.80   
41  217  Storgaard Villads Fast  2010  GTI-TUNE  1021AE  25 m  1:16.19   
42  213  Trśde Hugo Wendelboe  2009  GTI-TUNE  0959BA  25 m  1:17.01   
43  SÝrensen David  2009  RINGSTED  0923BB  25 m  1:17.76   
44  211  Olsen Cornelius Christian Klemmed  2010  GTI-TUNE  1015AE  25 m  1:18.68   
45  121  Stage Alfred SÝrensen  2010  GTI-GREVE  1001AE  25 m  1:22.83   
46  212  Friisager Henry Meinertz  2010  GTI-TUNE  1029AE  25 m  1:22.89   
47  169  Eckhardt Magnus  2010  VATCPH-STT  1071AG  25 m  1:25.33   
48  123  Pedersen Jonas Szipli  2009  GTI-GREVE  0955BA  25 m  1:25.86   
49  61  Craven Mathias Klint  2008  HOLB∆K  0865AJ  25 m     
50  149  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m     
51  168  Andersen Mads Friis  2009  VATCPH-STT  0945BD  25 m     
52  274  Christiansen Inuk Carl Bourup  2007  HOLB∆K  0767AP  25 m     
53  275  Christiansen Simon  2009  HOLB∆K  0949BC  25 m     
54  285  Stabell Oliver Lyth  2009  RINGSTED  0951BF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
26_S
LÝb 26, 50m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  36.27   
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  36.45   
224  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  36.94   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  37.16   
204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  37.40   
115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  38.37   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  38.97   
208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  39.93   
230  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  40.35   
10  113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  40.99   
11  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  41.99   
12  118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  42.30   
13  142  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  43.29   
14  207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  43.57   
15  26  Jensen Chili FlÝe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  44.06   
16  233  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  44.66   
17  106  Olsen Sarah Budolph  2009  GTI-GREVE  0918AG  25 m  45.98   
18  178  MÝller Amalie  2007  VATCPH-STT  0762AK  25 m  46.82   
19  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  46.93   
20  205  Popp-Madsen Louise  2007  GTI-TUNE  0758AJ  25 m  46.93   
21  102  Bruun Julie  2008  GTI-GREVE  0802AF  25 m  48.79   
22  59  JÝrgensen Andrea Toubroe  2008  HOLB∆K  0862AR  25 m  49.15   
23  108  Dithmar Mathilde  2009  GTI-GREVE  0902AC  25 m  50.42   
24  101  Johansen Isabella HÝj  2008  GTI-GREVE  0894AH  25 m  50.76   
25  152  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  51.57   
26  62  Grydholt Mathilde Marie  2009  HOLB∆K  0942AI  25 m  51.65   
27  58  Pedersen Kaja  2007  HOLB∆K  0746AV  25 m  51.68   
28  103  Madsen Josephine  2009  GTI-GREVE  0928AG  25 m  52.17   
29  19  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  53.57   
30  72  Bogdanovic Ana  2008  HERLEV  0852AG  25 m  53.96   
31  140  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  54.13   
32  145  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  54.77   
33  146  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  55.70   
34  16  Bśch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  55.86   
35  128  Engsbro Caroline  2010  GTI-GREVE  1054AD  25 m  56.94   
36  22  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  57.01   
37  160  Kamper Maja F. E.  2008  VATCPH-STT  0872AR  25 m  57.34   
38  20  NÝrregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  57.82   
39  219  Kirkegaard Frida  2010  GTI-TUNE  1064AD  25 m  59.19   
40  199  Rasmussen Maja Maria  2008  GTI-TUNE  0826AL  25 m  1:01.47   
41  10  Dantoft Isabella  2007  RINGSTED  0768AY  25 m  1:03.56   
42  220  Poder Lśrke Teisner  2010  GTI-TUNE  1088AG  25 m  1:03.99   
43  17  MÝller Anna  2007  RINGSTED  0792AG  25 m  1:05.30   
44  21  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m  1:05.91   
45  77  Greve Anabel  2010  HERLEV  1098AC  25 m  1:05.94   
46  130  Nyamadi Josefine  2010  GTI-GREVE  1084AG  25 m  1:06.43   
47  244  Hansen Alberte  2009  VI39  0994BA  25 m  1:08.06   
48  132  Veggerby Vilma Rosendahl  2010  GTI-GREVE  1082AG  25 m  1:09.89   
49  222  Neergaard Mie  2010  GTI-TUNE  1084AD  25 m  1:10.29   
50  129  Gam-JÝrgensen Christine  2010  GTI-GREVE  1086AG  25 m  1:13.00   
51  12  Tissera Asanka  2010  RINGSTED  1096AI  25 m  1:14.36   
52  47  Holm Mathilde Josefine  2010  GTI-ISHōJ  1080AG  25 m  1:14.81   
53  218  Poulsen Alma Madrid  2011  GTI-TUNE  1126AC  25 m  1:15.05   
54  161  Schnabelrauch Mia H  2009  VATCPH-STT  0954BD  25 m  1:15.11   
55  Thaysen Alma C.  2011  RINGSTED  1108AD  25 m  1:15.33   
56  87  Jensen Mira  2010  HERLEV  1090AK  25 m  1:20.39   
57  131  Hansen Ronja B  2010  GTI-GREVE  1044AD  25 m  1:21.72   
58  158  Pedersen Alma S. L.  2009  VATCPH-STT  0952BD  25 m  1:25.36   
59  221  Hansen Maia  2010  GTI-TUNE  1098AG  25 m  1:25.51   
60  81  FÝge Clara Nymark  2011  HERLEV  1160AG  25 m     
61  156  Larssen Alicia Dupont  2010  VATCPH-STT  1058AK  25 m     
62  157  Neesen Alma  2010  VATCPH-STT  1060AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
27_S
LÝb 27, 400m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  4:55.73   
176  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  5:09.45   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  5:24.36   
37  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  5:28.61   
116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  5:35.34   
36  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  5:46.91   
109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  5:50.99   
44  Holm Frederik William  2007  GTI-ISHōJ  0727AE  25 m  6:02.76   
112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  6:07.83   
10  258  BjÝrneborg Victor  2007  GTI-GREVE  0729ad  25 m  6:13.69   
11  35  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  6:14.67   
12  100  Dimon Mark  2006  GTI-GREVE  0667AJ  25 m  6:36.73   
13  42  Thestrup Benjamin Kofoed  2007  GTI-ISHōJ  0721AM  25 m     
14  98  Hansen Nicolai ōstergaard  2007  GTI-GREVE  0763AC  25 m     
15  175  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m     
16  198  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI-TUNE  0741AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
28_S
LÝb 28, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  5:29.46   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  5:30.67   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  5:40.17   
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  5:44.57   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  5:46.25   
241  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  5:50.00   
208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  5:51.18   
120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  5:58.47   
115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  6:00.00   
10  117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  6:00.00   
11  207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  6:00.00   
12  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  6:00.00   
13  204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  6:00.34   
14  34  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  25 m  6:45.00   
15  200  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI-TUNE  0878AE  25 m  7:00.34   
16  105  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI-GREVE  0842AH  25 m  7:06.11   
17  30  Stśrmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
29_S
LÝb 29, 200m BrystsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  2:37.81   
240  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  2:38.64   
116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  2:45.21   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  2:45.66   
228  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  2:50.00   
27  MÝlbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  2:53.07   
177  OxenbÝll Alexander  2006  VATCPH-STT  0669AL  25 m  2:56.89   
223  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  3:00.00   
174  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  25 m  3:03.27   
10  32  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m  3:12.24   
11  234  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  3:16.00   
12  112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  3:20.00   
13  232  Kepser Luka  2007  VI39  0783AD  25 m  3:20.00   
14  210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  3:41.04   
15  136  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  3:51.60   
16  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  3:53.10   
17  15  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  4:08.87   
18  13  Pedersen Adam Berg  2009  RINGSTED  0945AD  25 m  4:18.69   
19  89  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m  4:22.17   
20  82  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m     
21  166  Niels Karl-Emil KlinggŚrd  2007  VATCPH-STT  0703AM  25 m     
22  172  Hjalholt Toke  2007  VATCPH-STT  0743AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
30_S
LÝb 30, 200m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  2:52.11   
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  2:54.25   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  2:56.13   
115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  2:58.95   
204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  3:01.66   
155  Haagen Emma  2006  VATCPH-STT  0676AH  25 m  3:02.41   
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  3:06.44   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  3:06.57   
208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  3:07.12   
10  179  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  3:09.42   
11  54  Andersen Nana  2006  HOLB∆K  0634AA  25 m  3:10.39   
12  118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  3:12.89   
13  183  Jakobsen Maria Agnes  2007  VATCPH-STT  0716AS  25 m  3:16.50   
14  186  Rasmussen Klara  2008  VATCPH-STT  0868AG  25 m  3:17.81   
15  142  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  3:18.88   
16  180  ‹nal Jasmin Freja Hansen  2007  VATCPH-STT  0774AH  25 m  3:22.54   
17  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  3:25.63   
18  200  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI-TUNE  0878AE  25 m  3:28.49   
19  207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  3:29.79   
20  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  3:30.60   
21  25  Redke Maja BurÝ  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  3:34.45   
22  152  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  3:56.73   
23  102  Bruun Julie  2008  GTI-GREVE  0802AF  25 m  4:01.60   
24  73  Rosenkilde-Hansen Asta  2007  HERLEV  0792AU  25 m  4:03.55   
25  23  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  4:19.90   
26  20  NÝrregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  4:25.00   
27  74  Andersen Lisa Lundgaard  2007  HERLEV  0704AU  25 m     
28  83  Witt Amalie  2010  HERLEV  1042AD  25 m     
29  147  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
31_S
LÝb 31, 100m RygsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  1:04.61   
109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  1:06.64   
27  MÝlbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:07.51   
110  Madsen Cilas  2005  GTI-GREVE  0557AB  25 m  1:08.70   
46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  1:11.51   
116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  1:13.41   
176  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  1:13.96   
45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  1:15.96   
182  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  1:18.13   
10  112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  1:18.36   
11  210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  1:22.10   
12  143  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:22.14   
13  98  Hansen Nicolai ōstergaard  2007  GTI-GREVE  0763AC  25 m  1:22.34   
14  79  FÝge Viktor Nymark  2008  HERLEV  0887AD  25 m  1:22.37   
15  226  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  1:24.57   
16  42  Thestrup Benjamin Kofoed  2007  GTI-ISHōJ  0721AM  25 m  1:25.39   
17  53  Noe Linus  2008  HOLB∆K  0895AA  25 m  1:29.96   
18  57  Krog Frej Matias  2007  HOLB∆K  0737AG  25 m  1:30.49   
19  231  Grydgaard Kalle  2009  VI39  0903AC  25 m  1:31.15   
20  75  KallesÝe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  25 m  1:31.93   
21  141  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  1:32.33   
22  76  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m  1:34.02   
23  48  Jensen Anders  2008  HOLB∆K  0895AJ  25 m  1:34.86   
24  135  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:35.41   
25  225  Ibsen August  2008  VI39  0807AF  25 m  1:39.79   
26  150  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  1:41.21   
27  126  Pedersen Mathias Ankjśr  2009  GTI-GREVE  0963AB  25 m  1:41.75   
28  61  Craven Mathias Klint  2008  HOLB∆K  0865AJ  25 m  1:42.40   
29  170  OxenbÝll Maximilian  2010  VATCPH-STT  1087AB  25 m  1:42.86   
30  92  RÝnne Thomas  2009  HERLEV  0989AC  25 m  1:43.23   
31  165  Hansen Jakob  2009  VATCPH-STT  0987AE  25 m  1:43.53   
32  214  Larsen Mads Ulrik  2009  GTI-TUNE  0985AE  25 m  1:46.19   
33  162  Gregersen Asger  2008  VATCPH-STT  0859AI  25 m  1:47.32   
34  149  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  1:47.75   
35  127  Karaibrahim Semih GŁven  2009  GTI-GREVE  0935AD  25 m  1:48.10   
36  167  Hitlev Lukas  2007  VATCPH-STT  0707AL  25 m  1:48.89   
37  216  Wedelheim Sebastian Hjortflod  2010  GTI-TUNE  1019AE  25 m  1:50.73   
38  90  Bargmann Wille Ask  2010  HERLEV  1043AE  25 m  1:50.87   
39  Larsen Nikolaj Klempar  2010  RINGSTED  1053AF  25 m  1:51.16   
40  151  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  1:53.97   
41  215  Olsen Mikkel  2009  GTI-TUNE  0993AD  25 m  1:55.55   
42  148  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  1:55.66   
43  123  Pedersen Jonas Szipli  2009  GTI-GREVE  0955BA  25 m  1:55.85   
44  18  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  1:56.16   
45  125  Bodal Magnus ōrum  2010  GTI-GREVE  1007AE  25 m  1:56.97   
46  65  Eriksen Oscar  2009  HOLB∆K  0915AF  25 m  1:58.93   
47  217  Storgaard Villads Fast  2010  GTI-TUNE  1021AE  25 m  1:59.65   
48  Larsen Elias Foss  2008  RINGSTED  0857AN  25 m  2:00.00   
49  164  Usiewicz Filip  2008  VATCPH-STT  0831AI  25 m  2:00.13   
50  121  Stage Alfred SÝrensen  2010  GTI-GREVE  1001AE  25 m  2:00.19   
51  213  Trśde Hugo Wendelboe  2009  GTI-TUNE  0959BA  25 m  2:04.13   
52  SÝrensen David  2009  RINGSTED  0923BB  25 m  2:10.00   
53  14  Rys-Bojsen Teodor  2009  RINGSTED  0937BC  25 m  2:12.12   
54  Haak Hector  2010  RINGSTED  1051AF  25 m  2:15.00   
55  122  TÝmmerholt Emil Klinge VÝlund  2010  GTI-GREVE  1005AE  25 m     
56  211  Olsen Cornelius Christian Klemmed  2010  GTI-TUNE  1015AE  25 m     
57  212  Friisager Henry Meinertz  2010  GTI-TUNE  1029AE  25 m     
58  275  Christiansen Simon  2009  HOLB∆K  0949BC  25 m     
59  285  Stabell Oliver Lyth  2009  RINGSTED  0951BF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
32_S
LÝb 32, 100m RygsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  1:07.61   
224  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  1:08.42   
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  1:09.72   
111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  1:10.08   
239  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  1:12.17   
179  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  1:15.17   
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  1:16.06   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  1:16.25   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  1:16.96   
10  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  1:17.26   
11  208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  1:17.78   
12  204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  1:17.89   
13  207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  1:18.43   
14  190  MÝllgaard Olivia  2008  VATCPH-STT  0874AL  25 m  1:18.81   
15  205  Popp-Madsen Louise  2007  GTI-TUNE  0758AJ  25 m  1:20.16   
16  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  1:22.11   
17  31  GrÝnnehÝj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  1:22.65   
18  241  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:22.81   
19  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  1:23.38   
20  187  Hansen Maja  2006  VATCPH-STT  0652AE  25 m  1:23.92   
21  185  BarrisÝe Rosa Cornelia  2006  VATCPH-STT  0686AL  25 m  1:24.10   
22  203  Didriksen Jasmin A.  2009  GTI-TUNE  0998AB  25 m  1:25.42   
23  107  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI-GREVE  0866AC  25 m  1:26.17   
24  72  Bogdanovic Ana  2008  HERLEV  0852AG  25 m  1:26.94   
25  58  Pedersen Kaja  2007  HOLB∆K  0746AV  25 m  1:27.37   
26  180  ‹nal Jasmin Freja Hansen  2007  VATCPH-STT  0774AH  25 m  1:27.44   
27  178  MÝller Amalie  2007  VATCPH-STT  0762AK  25 m  1:28.14   
28  105  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI-GREVE  0842AH  25 m  1:29.32   
29  147  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:30.32   
30  144  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:32.29   
31  104  Eirfeldt Anna  2009  GTI-GREVE  0952AF  25 m  1:33.19   
32  201  Trśde Matilde Wendelboe  2008  GTI-TUNE  0862AO  25 m  1:33.75   
33  134  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:34.61   
34  106  Olsen Sarah Budolph  2009  GTI-GREVE  0918AG  25 m  1:35.91   
35  139  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:36.09   
36  59  JÝrgensen Andrea Toubroe  2008  HOLB∆K  0862AR  25 m  1:37.13   
37  67  PalsbÝll Liva Vang  2007  HOLB∆K  0784AT  25 m  1:39.23   
38  64  Jensen Nanna  2009  HOLB∆K  0938BB  25 m  1:39.50   
39  219  Kirkegaard Frida  2010  GTI-TUNE  1064AD  25 m  1:39.53   
40  108  Dithmar Mathilde  2009  GTI-GREVE  0902AC  25 m  1:39.60   
41  230  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:39.79   
42  238  Postgaard Rosalina M.  2010  VI39  1088AA  25 m  1:41.41   
43  137  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:42.58   
44  202  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  GTI-TUNE  0942AC  25 m  1:42.90   
45  103  Madsen Josephine  2009  GTI-GREVE  0928AG  25 m  1:43.89   
46  66  Pedersen Sofie  2009  HOLB∆K  0944AI  25 m  1:44.25   
47  222  Neergaard Mie  2010  GTI-TUNE  1084AD  25 m  1:44.61   
48  86  Svendsen Silke  2009  HERLEV  0958AB  25 m  1:48.29   
49  GrÝnnehÝj Frida  2008  RINGSTED  0826AT  25 m  1:48.79   
50  128  Engsbro Caroline  2010  GTI-GREVE  1054AD  25 m  1:49.14   
51  245  Skovgren Annika  2010  VI39  1054AK  25 m  1:50.00   
52  Johansen Jůhanna  2008  RINGSTED  0878AT  25 m  1:51.17   
53  145  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:52.38   
54  246  Evans Mia Erica Armstead  2009  VI39  0902BB  25 m  1:53.48   
55  160  Kamper Maja F. E.  2008  VATCPH-STT  0872AR  25 m  1:53.80   
56  77  Greve Anabel  2010  HERLEV  1098AC  25 m  1:54.58   
57  17  MÝller Anna  2007  RINGSTED  0792AG  25 m  1:55.88   
58  Nielsen Mejse  2008  RINGSTED  0880AT  25 m  1:56.92   
59  63  Stokholm Mille  2010  HOLB∆K  1034AH  25 m  1:57.24   
60  23  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  1:57.26   
61  84  Rasmussen Freya H.  2010  HERLEV  1052AD  25 m  1:58.08   
62  244  Hansen Alberte  2009  VI39  0994BA  25 m  1:58.16   
63  11  Hoffmann Laura  2006  RINGSTED  0662AZ  25 m  1:58.47   
64  132  Veggerby Vilma Rosendahl  2010  GTI-GREVE  1082AG  25 m  1:58.63   
65  131  Hansen Ronja B  2010  GTI-GREVE  1044AD  25 m  1:59.58   
66  130  Nyamadi Josefine  2010  GTI-GREVE  1084AG  25 m  2:05.82   
67  199  Rasmussen Maja Maria  2008  GTI-TUNE  0826AL  25 m  2:06.15   
68  Thaysen Alma C.  2011  RINGSTED  1108AD  25 m  2:10.00   
69  Taraboi Alesia Gabriela  2008  RINGSTED  0874AT  25 m  2:10.00   
70  218  Poulsen Alma Madrid  2011  GTI-TUNE  1126AC  25 m  2:10.14   
71  47  Holm Mathilde Josefine  2010  GTI-ISHōJ  1080AG  25 m  2:11.64   
72  129  Gam-JÝrgensen Christine  2010  GTI-GREVE  1086AG  25 m  2:13.13   
73  21  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m  2:18.12   
74  87  Jensen Mira  2010  HERLEV  1090AK  25 m  2:20.62   
75  220  Poder Lśrke Teisner  2010  GTI-TUNE  1088AG  25 m     
76  221  Hansen Maia  2010  GTI-TUNE  1098AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
33_S
LÝb 33, 200m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
109  Bastholm Daniel  2005  GTI-GREVE  0569AF  25 m  2:02.88   
206  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI-TUNE  0513AF  25 m  2:04.66   
110  Madsen Cilas  2005  GTI-GREVE  0557AB  25 m  2:05.17   
37  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  2:14.81   
51  Guler Furkan  2005  HOLB∆K  0565AO  25 m  2:18.03   
112  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI-GREVE  0627AF  25 m  2:18.75   
36  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  2:20.08   
177  OxenbÝll Alexander  2006  VATCPH-STT  0669AL  25 m  2:20.97   
175  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m  2:21.85   
10  229  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  2:22.92   
11  35  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  2:25.23   
12  55  Christiansen Nicolas  2007  HOLB∆K  0743AA  25 m  2:27.16   
13  258  BjÝrneborg Victor  2007  GTI-GREVE  0729ad  25 m  2:29.03   
14  46  Mains Marius  2005  GTI-ISHōJ  0551AF  25 m  2:30.78   
15  116  Olsen Mathias  2005  GTI-GREVE  0521AF  25 m  2:31.15   
16  237  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  2:31.37   
17  32  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m  2:33.37   
18  242  MÝller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  2:35.95   
19  234  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  2:36.01   
20  235  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  2:36.09   
21  133  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  2:36.32   
22  210  BÝgeskov Oliver Holst  2006  GTI-TUNE  0637AI  25 m  2:37.38   
23  56  Buck Victor  2007  HOLB∆K  0721AB  25 m  2:37.49   
24  28  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  2:39.40   
25  57  Krog Frej Matias  2007  HOLB∆K  0737AG  25 m  2:39.75   
26  100  Dimon Mark  2006  GTI-GREVE  0667AJ  25 m  2:39.84   
27  236  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  2:40.08   
28  24  Houman Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  2:41.66   
29  188  Bugge William  2008  VATCPH-STT  0899AC  25 m  2:43.14   
30  45  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI-ISHōJ  0689AF  25 m  2:44.06   
31  243  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  2:46.00   
32  163  JÝrgensen Gustav  2009  VATCPH-STT  0959AA  25 m  2:53.53   
33  33  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  2:53.92   
34  43  Helmark Rasmus  2008  GTI-ISHōJ  0857AI  25 m  2:54.61   
35  227  Kindberg Frederik  2008  VI39  0885AF  25 m  2:55.00   
36  91  Cortsen Nicolaj  2007  HERLEV  0735AL  25 m  2:58.53   
37  197  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  GTI-TUNE  0821AE  25 m  3:03.10   
38  60  Kristensen Johan Fjord  2008  HOLB∆K  0847AJ  25 m  3:04.21   
39  232  Kepser Luka  2007  VI39  0783AD  25 m  3:10.50   
40  48  Jensen Anders  2008  HOLB∆K  0895AJ  25 m  3:10.93   
41  13  Pedersen Adam Berg  2009  RINGSTED  0945AD  25 m  3:12.89   
42  167  Hitlev Lukas  2007  VATCPH-STT  0707AL  25 m  3:14.25   
43  99  SchrÝder Clint  2008  GTI-GREVE  0897AL  25 m  3:18.57   
44  15  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  3:26.69   
45  89  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m  3:34.30   
46  150  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m     
47  166  Niels Karl-Emil KlinggŚrd  2007  VATCPH-STT  0703AM  25 m     
48  170  OxenbÝll Maximilian  2010  VATCPH-STT  1087AB  25 m     
49  172  Hjalholt Toke  2007  VATCPH-STT  0743AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
34_S
LÝb 34, 200m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
224  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  2:09.23   
114  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  2:16.14   
50  Pedersen Alberte  2006  HOLB∆K  0618AB  25 m  2:17.11   
118  PejÝ Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  2:19.40   
239  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  2:19.91   
208  Giolbas Mille  2006  GTI-TUNE  0604AL  25 m  2:21.99   
119  Pedersen Sarah Ankjśr  2006  GTI-GREVE  0686AJ  25 m  2:23.54   
207  SÝrensen Marie Skole  2006  GTI-TUNE  0636AI  25 m  2:23.66   
117  Willumsen Mathilde  2006  GTI-GREVE  0634AI  25 m  2:26.78   
10  113  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI-GREVE  0754AG  25 m  2:26.85   
11  204  Frederiksen Annika  2007  GTI-TUNE  0766AI  25 m  2:27.76   
12  111  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI-GREVE  0604AE  25 m  2:27.98   
13  233  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  2:32.51   
14  54  Andersen Nana  2006  HOLB∆K  0634AA  25 m  2:33.18   
15  209  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI-TUNE  0704AI  25 m  2:33.27   
16  120  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI-GREVE  0692AJ  25 m  2:33.75   
17  173  RÝrbech Hannah  2006  VATCPH-STT  0672AG  25 m  2:34.42   
18  34  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  25 m  2:34.63   
19  29  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  2:36.22   
20  155  Haagen Emma  2006  VATCPH-STT  0676AH  25 m  2:39.84   
21  31  GrÝnnehÝj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  2:41.55   
22  30  Stśrmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  2:44.14   
23  181  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  2:45.80   
24  189  Bugge Nynne  2008  VATCPH-STT  0832AF  25 m  2:49.18   
25  115  Dithmar Malene  2006  GTI-GREVE  0634AN  25 m  2:50.52   
26  205  Popp-Madsen Louise  2007  GTI-TUNE  0758AJ  25 m  2:50.52   
27  26  Jensen Chili FlÝe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  2:51.47   
28  101  Johansen Isabella HÝj  2008  GTI-GREVE  0894AH  25 m  2:52.17   
29  203  Didriksen Jasmin A.  2009  GTI-TUNE  0998AB  25 m  2:58.38   
30  238  Postgaard Rosalina M.  2010  VI39  1088AA  25 m  3:00.00   
31  67  PalsbÝll Liva Vang  2007  HOLB∆K  0784AT  25 m  3:03.92   
32  196  Poulsen Luna Madrid  2009  GTI-TUNE  0972AC  25 m  3:04.21   
33  159  Larsen Ellen Bregnholt  2008  VATCPH-STT  0884AL  25 m  3:11.23   
34  25  Redke Maja BurÝ  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  3:11.99   
35  66  Pedersen Sofie  2009  HOLB∆K  0944AI  25 m  3:13.47   
36  146  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  3:15.97   
37  78  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  3:16.90   
38  62  Grydholt Mathilde Marie  2009  HOLB∆K  0942AI  25 m  3:29.92   
39  16  Bśch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  3:35.66   
40  19  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  3:37.73   
41  22  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  3:50.60   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
35_S
LÝb 35, 4X50m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
256  Gti Boys 1  2005  GTI    25 m  1:50.00   
247  Atomic Race Power  2006  VI39    25 m  1:52.04   
68  Holbśk Drenge 1  2005  HOLB∆K    25 m  1:58.62   
38  Ringsted Turbo 1  2006  RINGSTED    25 m  1:59.50   
192  Stt-Drenge  2006  VATCPH-STT    25 m  1:59.58   
259  BÝllerne 1  2007  GTI    25 m  2:03.00   
257  Gti Boys 2  2005  GTI    25 m  2:05.00   
250  10.000 Volt  2007  VI39    25 m  2:07.05   
41  Ringsted Turbo 2  2005  RINGSTED    25 m  2:10.83   
10  249  SmŚ Men RŚ  2008  VI39    25 m  2:20.36   
11  154  Gsk SÝpÝlser 1  2008  GSK    25 m  2:20.72   
12  96  Herlev Drenge 1  2006  HERLEV    25 m  2:21.12   
13  69  Holbśk Drenge 2  2007  HOLB∆K    25 m  2:29.63   
14  191  Stt Water Beasts  2008  VATCPH-STT    25 m  2:33.97   
15  260  BÝllerne 2  2007  GTI    25 m  2:34.50   
16  253  T2 Drenge  2009  GTI    25 m  2:40.97   
17  97  Herlev Drenge 2  2009  HERLEV    25 m  2:52.74   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 
36_S
LÝb 36, 4X50m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
254  Klaesī SmÝlfer  2006  GTI    25 m  1:55.99   
248  Wild Chicks  2006  VI39    25 m  2:02.22   
255  Gtiīs DrÝmmehold  2006  GTI    25 m  2:05.00   
193  Stt Wonder Women  2007  VATCPH-STT    25 m  2:06.97   
70  Holbśk Piger 1  2006  HOLB∆K    25 m  2:07.18   
194  Stt Black Widows  2006  VATCPH-STT    25 m  2:09.07   
38  Ringsted Turbo 1  2006  RINGSTED    25 m  2:10.27   
264  de Seje Vandmśnd  2008  GTI    25 m  2:14.51   
271  Nicolais Engle  2006  GTI    25 m  2:20.00   
10  267  Team Hans  2009  GTI    25 m  2:20.44   
11  153  Gsk SÝstjerner 1  2008  GSK    25 m  2:22.76   
12  94  Herlev Piger 1  2007  HERLEV    25 m  2:24.14   
13  195  Stt Captain Marvel  2006  VATCPH-STT    25 m  2:24.17   
14  71  Holbśk Piger 2  2007  HOLB∆K    25 m  2:33.05   
15  39  Ringsted Turbo 2  2006  RINGSTED    25 m  2:36.85   
16  268  Team Ninja  2008  GTI    25 m  2:36.99   
17  252  T2 Piger  2010  GTI    25 m  2:54.10   
18  251  Turbo TÝser  2009  VI39    25 m  2:55.43   
19  95  Herlev Piger 2  2009  HERLEV    25 m  3:26.49   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  11 marts 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner