Startliste for Danske Bank Cup 2010
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Brystsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 570 | Glifberg Martin | 1992 | MKK | 25 m | 2:15.33 | ||
2 | 71 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE | 9249AA | 25 m | 2:17.77 | |
3 | 275 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 2:24.22 | |
4 | 36 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 25 m | 2:25.12 | |
5 | 602 | Olsson Erik | 1987 | MKK | 25 m | 2:25.50 | EFT | |
6 | 429 | Klügel Victor | 1995 | S 71 | AC8595 | 25 m | 2:30.43 | |
7 | 97 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 2:34.43 | |
8 | 18 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 2:34.66 | |
9 | 245 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 2:35.22 | |
10 | 63 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 2:39.49 | |
11 | 529 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 2:43.47 | |
12 | 320 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 2:43.94 | |
13 | 229 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 2:45.73 | |
14 | 92 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 2:50.82 | |
15 | 120 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 2:50.98 | |
16 | 212 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 2:55.00 | |
17 | 96 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:57.46 | |
18 | 87 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 2:57.52 | |
19 | 131 | Nordbo Tobias | 1994 | VORDINGB | 9405AR | 25 m | 2:58.31 | |
20 | 512 | Qvist-Pedersen Andreas | 1995 | HOLBÆK | 25 m | 3:00.00 | ||
21 | 53 | Jensen Victor | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 3:03.28 | |
22 | 341 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 3:04.87 | |
23 | 233 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 3:06.78 | |
24 | 158 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 3:08.63 | |
25 | 299 | Svensson Rolf | 1994 | HVIDOVRE | 9479AD | 25 m | 3:10.11 | |
26 | 181 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 3:11.28 | |
27 | 331 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 3:11.99 | |
28 | 143 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 50 m | 3:15.11 | |
29 | 130 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 3:16.51 | |
30 | 324 | Jensen Kasper | 1996 | SLAGELSE | 9627AH | 25 m | 3:18.61 | |
31 | 505 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 3:19.63 | |
32 | 33 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 3:20.00 | |
33 | 231 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 3:26.45 | |
34 | 107 | Leifelt Jonas | 1996 | NÆSTVED | 9601AF | 25 m | 3:27.65 | |
35 | 32 | Jakobsen Kim Daniel | 1996 | GREVE | 9623AB | 25 m | 3:38.87 | |
36 | 39 | Skødstrup Michael | 1996 | GREVE | 9617AJ | 25 m | 3:43.22 | |
37 | 383 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 3:46.84 | |
38 | 241 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 3:47.45 | |
39 | 325 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 3:48.64 | |
40 | 31 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | GREVE | 9709AM | 25 m | 3:57.11 | |
41 | 239 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 3:58.35 | |
42 | 101 | Kjær Benjamin | 1998 | NÆSTVED | 9871AP | 25 m | 4:25.50 | |
43 | 108 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 5:14.54 | |
44 | 371 | Hansen Nikolaj | 1998 | STT | 9815AM | 25 m | ||
45 | 372 | Hansen Peter | 1996 | STT | 9655AP | 25 m | ||
46 | 310 | Andkjær Kasper | 1997 | SLAGELSE | 9793AY | 25 m | ||
47 | 450 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 2, 200m Brystsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 571 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 2:47.02 | |
2 | 89 | Brøggler Julie | 1993 | NÆSTVED | 9354AP | 25 m | 2:52.48 | |
3 | 104 | Larsen Louise Houmann | 1995 | NÆSTVED | 9524AB | 25 m | 2:53.19 | |
4 | 535 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 2:55.59 | |
5 | 301 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 2:56.85 | |
6 | 539 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 2:57.95 | |
7 | 248 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 2:58.26 | |
8 | 192 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 3:00.00 | |
9 | 209 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 25 m | 3:00.00 | |
10 | 362 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 3:00.12 | |
11 | 515 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 3:02.36 | |
12 | 175 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 3:03.42 | |
13 | 206 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 3:05.00 | |
14 | 160 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 25 m | 3:11.23 | |
15 | 489 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 3:11.35 | |
16 | 502 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 25 m | 3:15.00 | ||
17 | 260 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 25 m | 3:15.11 | |
18 | 180 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 3:20.24 | |
19 | 202 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 25 m | 3:22.36 | |
20 | 339 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 3:24.07 | |
21 | 378 | Karlog Karoline | 1997 | STT | 9768AU | 25 m | 3:26.11 | |
22 | 314 | Hallig Simone | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 3:26.88 | |
23 | 224 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 3:28.04 | |
24 | 533 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 3:31.17 | |
25 | 448 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 3:33.78 | |
26 | 441 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 3:34.10 | |
27 | 10 | Hjørne Anna Pii | 1996 | ISHØJ | 9662AP | 25 m | 3:36.54 | |
28 | 384 | Nielsen Susanne Munch | 1995 | STT | 9524AS | 25 m | 3:37.13 | |
29 | 133 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 3:37.70 | |
30 | 520 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 3:37.74 | |
31 | 318 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 3:39.41 | |
32 | 474 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 3:39.60 | ||
33 | 26 | Dolang Isabella | 1996 | GREVE | 9614AM | 25 m | 3:41.78 | |
34 | 442 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 3:45.47 | |
35 | 65 | Mouritsen Sofie Sandgren | 1996 | TUNE | 9602AD | 50 m | 3:47.73 | |
36 | 427 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 3:48.85 | |
37 | 91 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 3:50.80 | |
38 | 603 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 3:52.39 | |
39 | 148 | Jakobsen Ditte Rosten | 1997 | KALUNDBORG | 9706AG | 25 m | 3:53.48 | |
40 | 447 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 3:54.27 | |
41 | 412 | Nielsen Mette Møller | 1999 | RØNNE | 9928AF | 25 m | 3:56.57 | |
42 | 226 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 3:58.32 | |
43 | 361 | Mikkelsen Mai Falk | 1997 | KORSØR | 9778AL | 25 m | 4:09.29 | |
44 | 223 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 4:14.08 | |
45 | 150 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 25 m | 4:14.70 | |
46 | 501 | Olesen Katrine Normann | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 4:17.61 | ||
47 | 252 | Voss Natacha Klitgaard | 1999 | ROSKILDE | 25 m | 4:26.08 | ||
48 | 117 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 5:20.43 | |
49 | 90 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 5:30.00 | ||
50 | 106 | Leifelt Emilie Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0104AD | 25 m | 5:30.00 | |
51 | 124 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | ||
52 | 166 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | ||
53 | 327 | Jensen Sofie Karoline | 1997 | SLAGELSE | 9764AZ | 25 m | ||
54 | 169 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 25 m | |||
55 | 161 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 3, 400m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 574 | Schön-Svensson Adam | 1991 | MKK | AD9791 | 25 m | 4:07.43 | |
2 | 572 | Holmström Jonas | 1992 | MKK | AH1392 | 25 m | 4:09.96 | |
3 | 41 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 4:10.87 | |
4 | 135 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 4:20.29 | |
5 | 222 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 4:20.32 | |
6 | 29 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 4:20.84 | |
7 | 340 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 4:21.34 | |
8 | 56 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 4:24.79 | |
9 | 323 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 4:26.16 | |
10 | 214 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 25 m | 4:26.47 | |
11 | 573 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 4:26.80 | |
12 | 126 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 4:29.92 | |
13 | 530 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 4:33.51 | |
14 | 470 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 4:34.90 | |
15 | 15 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 4:35.01 | |
16 | 128 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 4:38.56 | |
17 | 285 | Madsen Jesper | 1986 | HVIDOVRE | 8693AB | 25 m | 4:40.00 | |
18 | 242 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 4:41.09 | |
19 | 203 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 4:43.05 | |
20 | 201 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 4:55.99 | |
21 | 599 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | 5:12.77 | EFT |
22 | 146 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 50 m | 5:34.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 4, 400m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 576 | Stenquist Nathalie | 1991 | MKK | AK8691 | 25 m | 4:30.86 | |
2 | 270 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 25 m | 4:32.69 | |
3 | 575 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | 50 m | 4:35.75 | ||
4 | 25 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 4:37.16 | |
5 | 69 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 4:52.55 | |
6 | 359 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 4:54.55 | |
7 | 23 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 4:55.43 | |
8 | 538 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 4:59.87 | |
9 | 205 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 5:00.00 | |
10 | 540 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 5:01.87 | |
11 | 532 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 5:02.88 | |
12 | 268 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 5:02.90 | |
13 | 528 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 5:04.35 | |
14 | 13 | Jørgensen Simone | 1995 | ISHØJ | 9598AK | 50 m | 5:09.04 | |
15 | 185 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 25 m | 5:10.00 | |
16 | 129 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 5:10.73 | |
17 | 42 | Willumsen Rikke | 1996 | GREVE | 9644AL | 25 m | 5:15.50 | |
18 | 119 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 5:16.92 | |
19 | 5 | Bonè Mie | 1996 | ISHØJ | 9668AI | 25 m | 5:18.83 | |
20 | 399 | Larsen Simone | 1993 | DRAGSHOLM | 9382AF | 25 m | 5:26.33 | |
21 | 99 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 50 m | 5:28.98 | |
22 | 211 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 50 m | 5:35.68 | |
23 | 196 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 5:40.70 | |
24 | 197 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 25 m | 5:43.80 | |
25 | 100 | Jørgensen Mie | 1996 | NÆSTVED | 9692AG | 25 m | 5:52.32 | |
26 | 499 | Mortensen Caroline | 1997 | HOLBÆK | 9752AB | 25 m | 5:55.17 | |
27 | 507 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 6:31.00 | |
28 | 422 | Grövnes Louise | 1995 | S 71 | AC3898 | 25 m | 6:43.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 5, 50m Butterfly |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Dufour Rasmus | 1993 | TUNE | 9301AI | 25 m | 24.97 | |
2 | 577 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 25 m | 26.16 | |
3 | 578 | Sahlström Lennie | 1987 | MKK | AE4187 | 25 m | 26.98 | |
4 | 114 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 27.20 | |
5 | 342 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 28.23 | |
6 | 140 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 28.48 | |
7 | 62 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | TUNE | 9559AH | 25 m | 28.61 | |
8 | 329 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 28.69 | |
9 | 113 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 28.70 | |
10 | 470 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 28.79 | |
11 | 431 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 50 m | 28.81 | |
12 | 262 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 29.00 | |
13 | 297 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 9371AC | 25 m | 29.10 | |
14 | 234 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 29.90 | |
15 | 236 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 30.57 | |
16 | 421 | Brkic Tony | 1994 | S 71 | AV1794 | 25 m | 30.68 | |
17 | 357 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 30.73 | |
18 | 536 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 31.12 | |
19 | 250 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 25 m | 31.41 | |
20 | 127 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 31.60 | |
21 | 360 | Kokholm Sune | 1996 | KORSØR | 9697AC | 25 m | 32.65 | |
22 | 434 | Olandersson Marcus | 1991 | S 71 | AL9391 | 50 m | 32.73 | |
23 | 84 | Andersen Christian | 1993 | NÆSTVED | 9313AH | 25 m | 33.45 | |
24 | 184 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 33.92 | |
25 | 343 | Tingsgaard Simon | 1996 | SLAGELSE | 9639AE | 25 m | 34.22 | |
26 | 189 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 35.00 | |
27 | 143 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 50 m | 35.03 | |
28 | 298 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 35.58 | |
29 | 195 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 35.96 | |
30 | 284 | Lindecrona Gustav | 1995 | HVIDOVRE | 9515AD | 25 m | 36.01 | |
31 | 319 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 36.74 | |
32 | 118 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 37.08 | |
33 | 174 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 37.42 | |
34 | 263 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 37.93 | |
35 | 425 | Isaksson Josef | 1997 | S 71 | AS3197 | 25 m | 38.02 | |
36 | 505 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 38.11 | |
37 | 190 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 38.82 | |
38 | 344 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 39.02 | |
39 | 458 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 39.20 | |
40 | 200 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 39.32 | |
41 | 170 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 39.39 | |
42 | 286 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 39.40 | |
43 | 142 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 39.42 | |
44 | 534 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 39.83 | |
45 | 454 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 40.09 | |
46 | 457 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 40.56 | |
47 | 531 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 40.70 | |
48 | 542 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 40.92 | |
49 | 215 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 41.08 | |
50 | 527 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 41.49 | |
51 | 144 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 50 m | 41.94 | |
52 | 397 | Knudsen Jakob Juhl | 1996 | DRAGSHOLM | 9605AP | 25 m | 42.00 | |
53 | 401 | Petersen Andy | 1996 | DRAGSHOLM | 9643AR | 25 m | 42.00 | |
54 | 373 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 42.09 | |
55 | 406 | Hansen Mads Krogh | 1998 | RØNNE | 50 m | 42.45 | ||
56 | 366 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 44.03 | |
57 | 383 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 44.06 | |
58 | 504 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 44.27 | |
59 | 390 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 45.23 | |
60 | 389 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | 45.51 | |
61 | 459 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 46.98 | |
62 | 541 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 47.43 | |
63 | 370 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 47.80 | |
64 | 246 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 48.08 | |
65 | 147 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 48.72 | |
66 | 380 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 49.38 | |
67 | 402 | Thomassen Mathias | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 51.44 | |
68 | 485 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 53.30 | |
69 | 491 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 55.00 | |
70 | 503 | Olofsen Robin | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 55.00 | ||
71 | 241 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 59.23 | |
72 | 269 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:00.00 | ||
73 | 280 | Kjerri Christoffer G. | 1999 | HVIDOVRE | 9915AB | 25 m | 1:00.00 | |
74 | 393 | Walkusz Oliver Schou | 1999 | STT | 9987AG | 25 m | 1:07.54 | |
75 | 110 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 1:15.20 | |
76 | 346 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | ||
77 | 452 | Osric Lau | 1999 | KØGE | 9905AG | 25 m | ||
78 | 367 | Schouw Mikkel Bech | 1999 | STT | 25 m | |||
79 | 238 | Nielsen Frederik S. | 1996 | ROSKILDE | 9605AO | 25 m | ||
80 | 221 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | ||
81 | 7 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 25 m | |||
82 | 6 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 6, 50m Butterfly |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 581 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 25 m | 26.59 | |
2 | 276 | Jensen Sigrid | 1990 | HVIDOVRE | 9038AC | 25 m | 30.84 | |
3 | 44 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 31.10 | |
4 | 311 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 31.39 | |
5 | 580 | Fransson Anna | 1993 | MKK | AS3493 | 50 m | 31.67 | |
6 | 353 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 32.13 | |
7 | 579 | Malmberg Joy | 1993 | MKK | BE8293 | 50 m | 32.36 | |
8 | 488 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 50 m | 32.81 | |
9 | 123 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 32.97 | |
10 | 213 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 50 m | 33.02 | |
11 | 407 | Jespersen Maria Myhre | 1995 | RØNNE | 9546AD | 25 m | 33.23 | |
12 | 186 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 33.33 | |
13 | 316 | Hansen Katrine | 1994 | SLAGELSE | 9416AU | 25 m | 33.73 | |
14 | 160 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 25 m | 33.95 | |
15 | 248 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 33.95 | |
16 | 206 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 34.03 | |
17 | 418 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 34.11 | |
18 | 109 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 34.38 | |
19 | 175 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 34.50 | |
20 | 277 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 34.89 | |
21 | 172 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 34.98 | |
22 | 207 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | 35.00 | |
23 | 283 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 25 m | 35.05 | |
24 | 232 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 35.12 | |
25 | 139 | Semberlund Sandra Garcia | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 35.15 | |
26 | 400 | Pedersen Stinna | 1993 | DRAGSHOLM | 9334AI | 25 m | 35.58 | |
27 | 43 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 35.66 | |
28 | 420 | Bivall Tove Persson | 1997 | S 71 | AP4897 | 25 m | 35.79 | |
29 | 99 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 36.18 | |
30 | 376 | Jørgensen Cathrine | 1997 | STT | 9772AL | 25 m | 36.22 | |
31 | 411 | Larsen Sarah Bugge | 1996 | RØNNE | 9672AO | 25 m | 36.50 | |
32 | 356 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 36.61 | |
33 | 533 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 36.63 | |
34 | 168 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 37.18 | |
35 | 428 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 37.28 | |
36 | 315 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 37.28 | |
37 | 426 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 37.50 | |
38 | 368 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 25 m | 37.55 | |
39 | 24 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 37.58 | |
40 | 334 | Madsen Simone | 1998 | SLAGELSE | 9874AM | 25 m | 38.44 | |
41 | 167 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 38.87 | |
42 | 73 | Hjørne Marie Pii | 1998 | ISHØJ | 9882AM | 25 m | 39.20 | |
43 | 85 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 39.75 | |
44 | 313 | Garlin Sandra | 1996 | SLAGELSE | 9672AR | 25 m | 40.32 | |
45 | 416 | Truelsen Clara West | 1999 | RØNNE | 9938AJ | 25 m | 40.36 | |
46 | 423 | Grövnes Martina | 1998 | S 71 | AP9698 | 25 m | 40.48 | |
47 | 267 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 40.55 | |
48 | 251 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 41.06 | |
49 | 386 | Olsen Katrine | 1997 | STT | 9786AO | 25 m | 41.19 | |
50 | 149 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 41.53 | |
51 | 28 | Friis Louise | 1998 | GREVE | 9812AP | 25 m | 41.63 | |
52 | 375 | Iversen Josephine Freja | 1995 | STT | 9548AB | 25 m | 41.64 | |
53 | 161 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 41.65 | |
54 | 384 | Nielsen Susanne Munch | 1995 | STT | 9524AS | 25 m | 41.68 | |
55 | 159 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 41.77 | |
56 | 125 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 25 m | 42.70 | |
57 | 330 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 42.72 | |
58 | 188 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 43.76 | |
59 | 522 | Dreyer Cille | 1998 | HOLBÆK | 9828AO | 25 m | 44.55 | |
60 | 361 | Mikkelsen Mai Falk | 1997 | KORSØR | 9778AL | 25 m | 44.58 | |
61 | 230 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 44.89 | |
62 | 132 | Orland Kirstine | 1997 | VORDINGB | 9752AW | 25 m | 44.93 | |
63 | 58 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 50 m | 44.98 | |
64 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 45.00 | |
65 | 281 | Knudsen Isabella V. | 1998 | HVIDOVRE | 9896AQ | 25 m | 45.00 | |
66 | 332 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 46.04 | |
67 | 22 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 46.26 | |
68 | 293 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 46.28 | |
69 | 102 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 46.93 | |
70 | 204 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 47.39 | |
71 | 455 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 50 m | 47.88 | |
72 | 474 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 49.00 | ||
73 | 309 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | 49.44 | |
74 | 449 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 49.96 | |
75 | 296 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 50.00 | |
76 | 266 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 50.00 | |
77 | 430 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 51.69 | |
78 | 381 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 52.20 | |
79 | 88 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 53.60 | |
80 | 208 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 25 m | 55.44 | |
81 | 106 | Leifelt Emilie Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0104AD | 25 m | 1:10.00 | |
82 | 94 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:10.00 | |
83 | 105 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 1:12.31 | |
84 | 112 | Sørensen Charlotte | 2000 | NÆSTVED | 0032AK | 25 m | 1:20.00 | |
85 | 326 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | ||
86 | 218 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | ||
87 | 345 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | ||
88 | 355 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | ||
89 | 60 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | ||
90 | 169 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 25 m | |||
91 | 388 | Rasmussen Sasha | 1998 | STT | 9802AO | 25 m | ||
92 | 124 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | ||
93 | 456 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | EFT | |
94 | 11 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 7, 800m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE | 9211AC | 25 m | 8:29.34 | |
2 | 36 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 25 m | 8:45.94 | |
3 | 131 | Nordbo Tobias | 1994 | VORDINGB | 9405AR | 25 m | 9:09.63 | |
4 | 573 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 9:19.59 | |
5 | 27 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 9:26.59 | |
6 | 242 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 9:37.16 | |
7 | 56 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 9:42.44 | |
8 | 250 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 25 m | 10:13.46 | |
9 | 38 | Petersen Christian | 1993 | GREVE | 9373AB | 25 m | 10:34.15 | RES |
10 | 15 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 8, 4x50m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Gti Power Boys 1 | 0 | GTI | 25 m | 1:45.22 | ||
2 | 2 | Gti Power Boys 2 | 0 | GTI | 25 m | 1:59.29 | ||
3 | 349 | Stv Drenge | 1996 | STV | 25 m | 2:01.00 | ||
4 | 79 | Næstved Pretty Boys | 1996 | NÆSTVED | 25 m | 2:01.15 | ||
5 | 481 | Holbæk Drenge 1 | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 254 | Roskillers 1 Yngre | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 437 | Køge Drenge 1 | 0 | KØGE | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 305 | Ssk Drenge 1 | 1996 | SLAGELSE | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 482 | Holbæk Drenge 2 | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 255 | Roskillers 2 Yngre | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 306 | Ssk Drenge 2 | 1996 | SLAGELSE | 25 m | 3:00.00 | ||
12 | 80 | Næstved Små Drenge | 1998 | NÆSTVED | 25 m | 3:55.00 | ||
13 | 258 | Hvidovre Drenge 1 | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 3:55.00 | ||
14 | 438 | Køge Drenge 2 | 0 | KØGE | 25 m | |||
15 | 154 | Hr Mammut 1 Kalundborg | 1997 | KALUNDBORG | 25 m | |||
16 | 525 | Vest Small Boys | 1997 | VEST | 25 m | |||
17 | 364 | Stt Drenge 1 | 1996 | STT | 25 m | |||
18 | 365 | Stt Drenge 2 | 1996 | STT | 25 m | |||
19 | 156 | Hr Mammut 2 Kalundborg | 1997 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 9, 4x50m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Tæskeholdet 1 | 0 | GTI | 25 m | 1:59.67 | ||
2 | 4 | Tæskeholdet 2 | 0 | GTI | 25 m | 2:05.02 | ||
3 | 352 | Stv Piger | 1998 | STV | 25 m | 2:13.00 | ||
4 | 439 | Køge Piger 1 | 0 | KØGE | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 508 | Holbæk Piger 1 | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 307 | Ssk Piger1 | 1998 | SLAGELSE | 25 m | 2:29.00 | ||
7 | 254 | Roskillers 1 Yngre | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 81 | Næstved Små Piger 1 | 1998 | NÆSTVED | 25 m | 3:45.00 | ||
9 | 259 | Hvidovre Piger 1 | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 3:59.99 | ||
10 | 82 | Næstved Små Piger 2 | 1998 | NÆSTVED | 25 m | 4:00.00 | ||
11 | 440 | Køge Piger 2 | 0 | KØGE | 25 m | |||
12 | 363 | Ksl Piger 1 | 0 | KORSØR | 25 m | |||
13 | 151 | Frk Mammut 1 Kalundborg | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 10, 1500m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 25 m | 18:15.05 | |
2 | 139 | Semberlund Sandra Garcia | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 18:31.86 | |
3 | 408 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 25 m | 19:21.76 | |
4 | 232 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 20:17.75 | |
5 | 287 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 20:24.39 | |
6 | 532 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 20:57.39 | |
7 | 313 | Garlin Sandra | 1996 | SLAGELSE | 9672AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 11, 200m Medley |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 275 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 2:08.61 | |
2 | 570 | Glifberg Martin | 1992 | MKK | 25 m | 2:12.25 | ||
3 | 602 | Olsson Erik | 1987 | MKK | 25 m | 2:15.75 | EFT | |
4 | 329 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 2:20.13 | |
5 | 323 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:21.32 | |
6 | 127 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 2:22.96 | |
7 | 429 | Klügel Victor | 1995 | S 71 | AC8595 | 25 m | 2:27.67 | |
8 | 97 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 2:27.68 | |
9 | 27 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:28.00 | |
10 | 529 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 2:28.93 | |
11 | 62 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | TUNE | 9559AH | 50 m | 2:29.60 | |
12 | 201 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 2:35.00 | |
13 | 214 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 50 m | 2:35.50 | |
14 | 286 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:39.21 | |
15 | 203 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 50 m | 2:39.66 | |
16 | 84 | Andersen Christian | 1993 | NÆSTVED | 9313AH | 25 m | 2:41.09 | |
17 | 284 | Lindecrona Gustav | 1995 | HVIDOVRE | 9515AD | 25 m | 2:44.90 | |
18 | 243 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 2:56.00 | |
19 | 344 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 2:57.03 | |
20 | 142 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:59.41 | |
21 | 519 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 3:00.00 | |
22 | 39 | Skødstrup Michael | 1996 | GREVE | 9617AJ | 25 m | 3:04.28 | |
23 | 33 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 50 m | 3:04.71 | |
24 | 531 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 3:05.22 | |
25 | 210 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 3:05.29 | |
26 | 527 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 3:06.44 | |
27 | 32 | Jakobsen Kim Daniel | 1996 | GREVE | 9623AB | 25 m | 3:06.75 | |
28 | 493 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 3:06.82 | |
29 | 174 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 3:07.13 | |
30 | 457 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 3:07.36 | |
31 | 458 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 3:08.31 | |
32 | 425 | Isaksson Josef | 1997 | S 71 | AS3197 | 25 m | 3:09.85 | |
33 | 505 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 3:10.75 | |
34 | 146 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 3:13.49 | |
35 | 31 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | GREVE | 9709AM | 25 m | 3:14.86 | |
36 | 454 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 3:16.06 | |
37 | 107 | Leifelt Jonas | 1996 | NÆSTVED | 9601AF | 25 m | 3:19.49 | |
38 | 453 | Porsborg Thomas | 1998 | KØGE | 9853AC | 25 m | 3:20.54 | |
39 | 373 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 3:23.72 | |
40 | 35 | Larsen Benjamin | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 3:29.41 | |
41 | 195 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 3:30.00 | |
42 | 121 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 3:32.42 | |
43 | 459 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 3:32.45 | |
44 | 476 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 3:32.81 | |
45 | 30 | Hansen Simon | 1999 | GREVE | 9973AL | 50 m | 3:48.50 | |
46 | 14 | Mariegaard Valdemar | 1999 | ISHØJ | 9969AF | 50 m | 3:50.25 | |
47 | 48 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 50 m | 4:03.27 | |
48 | 52 | Jakobsen Mikael | 2000 | TUNE | 0021AF | 50 m | 4:19.95 | |
49 | 450 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | ||
50 | 452 | Osric Lau | 1999 | KØGE | 9905AG | 25 m | ||
51 | 445 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | ||
52 | 393 | Walkusz Oliver Schou | 1999 | STT | 9987AG | 25 m | ||
53 | 380 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | ||
54 | 244 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | ||
55 | 54 | Jørgensen Jacob | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 12, 200m Medley |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 586 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 2:21.05 | |
2 | 587 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 2:22.91 | |
3 | 593 | Hansson Nelly | 1993 | MKK | 25 m | 2:26.50 | EFT | |
4 | 571 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 2:32.00 | |
5 | 69 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:33.80 | |
6 | 301 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 2:36.40 | |
7 | 23 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 2:37.38 | |
8 | 89 | Brøggler Julie | 1993 | NÆSTVED | 9354AP | 25 m | 2:39.54 | |
9 | 283 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 25 m | 2:39.86 | |
10 | 418 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 2:39.93 | |
11 | 311 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 2:40.36 | |
12 | 535 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 2:40.50 | |
13 | 167 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 2:41.58 | |
14 | 129 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 2:41.92 | |
15 | 205 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 2:42.79 | |
16 | 172 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 2:43.43 | |
17 | 413 | Schrøder Sophie Lund | 1994 | RØNNE | 9498AA | 25 m | 2:43.45 | |
18 | 489 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:46.68 | |
19 | 268 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 2:48.57 | |
20 | 218 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 2:49.49 | |
21 | 528 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:49.88 | |
22 | 523 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:50.31 | |
23 | 99 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 2:51.13 | |
24 | 109 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 2:51.35 | |
25 | 5 | Bonè Mie | 1996 | ISHØJ | 9668AI | 25 m | 2:53.85 | |
26 | 426 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 2:54.75 | |
27 | 420 | Bivall Tove Persson | 1997 | S 71 | AP4897 | 25 m | 2:55.03 | |
28 | 211 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 50 m | 2:56.11 | |
29 | 382 | Munkholm Trine | 1995 | STT | 9562AO | 25 m | 2:56.30 | |
30 | 399 | Larsen Simone | 1993 | DRAGSHOLM | 9382AF | 25 m | 2:57.82 | |
31 | 209 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 25 m | 2:58.81 | |
32 | 271 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 3:02.17 | |
33 | 433 | Nordström Jonna | 1997 | S 71 | AP1897 | 25 m | 3:02.93 | |
34 | 376 | Jørgensen Cathrine | 1997 | STT | 9772AL | 25 m | 3:06.06 | |
35 | 448 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 3:09.19 | |
36 | 45 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 50 m | 3:09.62 | |
37 | 260 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 25 m | 3:09.98 | |
38 | 475 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 3:10.60 | |
39 | 443 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 3:10.81 | |
40 | 34 | Kotmark Elisabeth | 1997 | GREVE | 9702AN | 25 m | 3:11.47 | |
41 | 188 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 3:11.56 | |
42 | 375 | Iversen Josephine Freja | 1995 | STT | 9548AB | 25 m | 3:11.87 | |
43 | 533 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 3:12.62 | |
44 | 293 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 3:13.23 | |
45 | 497 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 3:14.39 | ||
46 | 332 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 3:14.42 | |
47 | 444 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 3:16.02 | |
48 | 520 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 3:17.47 | |
49 | 441 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 3:17.79 | |
50 | 204 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 3:21.80 | |
51 | 507 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 3:25.93 | |
52 | 230 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 3:27.19 | |
53 | 16 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 3:28.34 | |
54 | 330 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 3:33.23 | |
55 | 308 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 3:37.29 | |
56 | 456 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 3:37.88 | |
57 | 447 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 3:39.48 | |
58 | 102 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 3:40.80 | |
59 | 12 | Jørgensen Julie | 1999 | ISHØJ | 9914AG | 50 m | 3:41.47 | |
60 | 451 | Nielsen Simone Baur | 1999 | KØGE | 9932AE | 25 m | 3:42.85 | |
61 | 449 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 3:54.18 | |
62 | 116 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 4:00.84 | |
63 | 501 | Olesen Katrine Normann | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 4:08.64 | ||
64 | 19 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 50 m | 4:22.09 | |
65 | 50 | Haenschke Karoline | 1999 | TUNE | 9922AO | 50 m | 4:23.70 | |
66 | 20 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 50 m | 4:29.26 | |
67 | 67 | Qvick Victoria | 2000 | TUNE | 0004AP | 50 m | 4:51.16 | |
68 | 21 | Andersen Emma | 1999 | GREVE | 9936AU | 25 m | ||
69 | 253 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 25 m | |||
70 | 309 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | ||
71 | 442 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | ||
72 | 240 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | ||
73 | 125 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 25 m | ||
74 | 223 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | ||
75 | 40 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GREVE | 0062AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 13, 100m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 577 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 25 m | 50.01 | |
2 | 572 | Holmström Jonas | 1992 | MKK | AH1392 | 25 m | 52.11 | |
3 | 588 | Nilsson Daniel | 1989 | MKK | 25 m | 53.31 | ||
4 | 574 | Schön-Svensson Adam | 1991 | MKK | AD9791 | 25 m | 54.20 | |
5 | 431 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 25 m | 54.63 | |
6 | 114 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 54.82 | |
7 | 46 | Dufour Rasmus | 1993 | TUNE | 9301AI | 25 m | 54.94 | |
8 | 126 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 55.48 | |
9 | 135 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 55.64 | |
10 | 71 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE | 9249AA | 25 m | 55.67 | |
11 | 342 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 55.79 | |
12 | 113 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 55.95 | |
13 | 222 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 56.01 | |
14 | 63 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 56.11 | |
15 | 29 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 56.70 | |
16 | 340 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 56.76 | |
17 | 18 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 57.24 | |
18 | 234 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 57.35 | |
19 | 131 | Nordbo Tobias | 1994 | VORDINGB | 9405AR | 25 m | 57.44 | |
20 | 320 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 57.51 | |
21 | 56 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 57.77 | |
22 | 245 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 57.83 | |
23 | 128 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 58.63 | |
24 | 421 | Brkic Tony | 1994 | S 71 | AV1794 | 25 m | 58.88 | |
25 | 212 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 58.91 | |
26 | 530 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 59.04 | |
27 | 236 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 59.16 | |
28 | 229 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 1:00.02 | |
29 | 120 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 1:00.55 | |
30 | 84 | Andersen Christian | 1993 | NÆSTVED | 9313AH | 25 m | 1:00.83 | |
31 | 92 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 1:01.22 | |
32 | 250 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 25 m | 1:01.50 | |
33 | 536 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 1:02.21 | |
34 | 357 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 1:02.21 | |
35 | 242 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 1:02.42 | |
36 | 360 | Kokholm Sune | 1996 | KORSØR | 9697AC | 25 m | 1:02.90 | |
37 | 434 | Olandersson Marcus | 1991 | S 71 | AL9391 | 25 m | 1:03.05 | |
38 | 93 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 1:03.72 | |
39 | 341 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 1:03.99 | |
40 | 435 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 1:04.58 | |
41 | 346 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 1:04.62 | |
42 | 118 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 1:04.95 | |
43 | 143 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:05.26 | |
44 | 189 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 1:05.55 | |
45 | 324 | Jensen Kasper | 1996 | SLAGELSE | 9627AH | 25 m | 1:05.76 | |
46 | 220 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 1:06.37 | |
47 | 96 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:06.48 | |
48 | 130 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 1:06.60 | |
49 | 599 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | 1:06.72 | EFT |
50 | 397 | Knudsen Jakob Juhl | 1996 | DRAGSHOLM | 9605AP | 25 m | 1:06.88 | |
51 | 53 | Jensen Victor | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 1:07.53 | |
52 | 87 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 1:08.29 | |
53 | 534 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 1:08.35 | |
54 | 319 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 1:09.17 | |
55 | 263 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 1:09.18 | |
56 | 425 | Isaksson Josef | 1997 | S 71 | AS3197 | 25 m | 1:09.25 | |
57 | 32 | Jakobsen Kim Daniel | 1996 | GREVE | 9623AB | 25 m | 1:09.73 | |
58 | 243 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 1:10.87 | |
59 | 33 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 1:11.55 | |
60 | 181 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 1:11.80 | |
61 | 200 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 1:12.13 | |
62 | 331 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:12.16 | |
63 | 170 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:12.41 | |
64 | 504 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:12.73 | |
65 | 190 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 1:13.13 | |
66 | 39 | Skødstrup Michael | 1996 | GREVE | 9617AJ | 25 m | 1:13.20 | |
67 | 238 | Nielsen Frederik S. | 1996 | ROSKILDE | 9605AO | 25 m | 1:14.28 | |
68 | 299 | Svensson Rolf | 1994 | HVIDOVRE | 9479AD | 25 m | 1:14.44 | |
69 | 144 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 50 m | 1:15.60 | |
70 | 512 | Qvist-Pedersen Andreas | 1995 | HOLBÆK | 25 m | 1:15.93 | ||
71 | 31 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | GREVE | 9709AM | 25 m | 1:16.44 | |
72 | 272 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 1:16.59 | |
73 | 405 | Hansen Erik | 1998 | RØNNE | 9803AG | 50 m | 1:17.00 | |
74 | 401 | Petersen Andy | 1996 | DRAGSHOLM | 9643AR | 25 m | 1:17.45 | |
75 | 406 | Hansen Mads Krogh | 1998 | RØNNE | 25 m | 1:17.61 | ||
76 | 210 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:17.61 | |
77 | 491 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:17.89 | |
78 | 458 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 1:18.18 | |
79 | 542 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:18.39 | |
80 | 35 | Larsen Benjamin | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 1:18.95 | |
81 | 450 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 1:19.07 | |
82 | 121 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 1:19.22 | |
83 | 541 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 1:19.61 | |
84 | 158 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 1:19.90 | |
85 | 372 | Hansen Peter | 1996 | STT | 9655AP | 25 m | 1:20.15 | |
86 | 390 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:20.73 | |
87 | 383 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:21.02 | |
88 | 519 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:21.77 | |
89 | 215 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:22.57 | |
90 | 371 | Hansen Nikolaj | 1998 | STT | 9815AM | 25 m | 1:22.70 | |
91 | 300 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 1:22.96 | |
92 | 191 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 25 m | 1:23.08 | |
93 | 221 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:23.18 | |
94 | 244 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:23.25 | |
95 | 396 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:24.00 | |
96 | 247 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 1:24.32 | |
97 | 402 | Thomassen Mathias | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 1:25.00 | |
98 | 366 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 1:25.21 | |
99 | 199 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 1:25.41 | |
100 | 389 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | 1:26.47 | |
101 | 453 | Porsborg Thomas | 1998 | KØGE | 9853AC | 25 m | 1:26.57 | |
102 | 147 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 1:26.88 | |
103 | 452 | Osric Lau | 1999 | KØGE | 9905AG | 50 m | 1:27.08 | |
104 | 370 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 1:27.89 | |
105 | 14 | Mariegaard Valdemar | 1999 | ISHØJ | 9969AF | 25 m | 1:28.52 | |
106 | 415 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 50 m | 1:28.65 | |
107 | 325 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:29.13 | |
108 | 54 | Jørgensen Jacob | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:30.45 | |
109 | 445 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 1:30.48 | |
110 | 503 | Olofsen Robin | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 1:30.93 | ||
111 | 187 | Eklund Peter | 1997 | FARUM | 9709AN | 25 m | 1:31.02 | |
112 | 485 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:32.18 | |
113 | 178 | Walther Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9851AE | 25 m | 1:33.52 | |
114 | 310 | Andkjær Kasper | 1997 | SLAGELSE | 9793AY | 25 m | 1:35.31 | |
115 | 179 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:35.64 | |
116 | 30 | Hansen Simon | 1999 | GREVE | 9973AL | 50 m | 1:37.08 | |
117 | 393 | Walkusz Oliver Schou | 1999 | STT | 9987AG | 25 m | 1:37.23 | |
118 | 280 | Kjerri Christoffer G. | 1999 | HVIDOVRE | 9915AB | 25 m | 1:37.82 | |
119 | 279 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 1:39.00 | |
120 | 101 | Kjær Benjamin | 1998 | NÆSTVED | 9871AP | 25 m | 1:41.90 | |
121 | 414 | Steen Julius | 1999 | RØNNE | 50 m | 1:42.31 | ||
122 | 184 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 1:42.51 | |
123 | 379 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:42.83 | |
124 | 52 | Jakobsen Mikael | 2000 | TUNE | 0021AF | 25 m | 1:43.53 | |
125 | 6 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 1:45.52 | |
126 | 48 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 50 m | 1:45.59 | |
127 | 328 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 25 m | 1:48.15 | ||
128 | 335 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 9919AL | 25 m | 1:54.27 | |
129 | 103 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 1:57.89 | |
130 | 274 | Jakobsen Mathias | 2000 | HVIDOVRE | 0097AH | 25 m | 1:59.66 | |
131 | 269 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 2:00.00 | ||
132 | 83 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 2:15.00 | ||
133 | 273 | Jakobsen Markus | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 2:25.91 | ||
134 | 8 | Er Demir Kaan | 2000 | ISHØJ | 50 m | 2:31.11 | ||
135 | 294 | Sibbersen Magnus | 2001 | HVIDOVRE | 0159AA | 25 m | 2:33.28 | |
136 | 108 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:34.51 | |
137 | 110 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 2:38.46 | |
138 | 57 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 25 m | |||
139 | 367 | Schouw Mikkel Bech | 1999 | STT | 25 m | |||
140 | 72 | Thisted Frederik | 2002 | TUNE | 25 m | |||
141 | 302 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | |||
142 | 295 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
143 | 239 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | ||
144 | 225 | Enemark Oskar Berg | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
145 | 138 | Ytting Joachim | 1997 | VORDINGB | 9705AR | 25 m | ||
146 | 7 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 25 m | |||
147 | 317 | Hansen Magnus Erik W. | 1999 | SLAGELSE | 9931AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 14, 100m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 581 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 25 m | 54.20 | |
2 | 586 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 57.25 | |
3 | 580 | Fransson Anna | 1993 | MKK | AS3493 | 25 m | 58.11 | |
4 | 575 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | 25 m | 58.82 | ||
5 | 576 | Stenquist Nathalie | 1991 | MKK | AK8691 | 25 m | 59.48 | |
6 | 44 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:00.10 | |
7 | 579 | Malmberg Joy | 1993 | MKK | BE8293 | 25 m | 1:01.05 | |
8 | 316 | Hansen Katrine | 1994 | SLAGELSE | 9416AU | 25 m | 1:01.64 | |
9 | 213 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 1:01.68 | |
10 | 571 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 1:02.76 | |
11 | 287 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 1:03.43 | |
12 | 192 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 1:03.50 | |
13 | 359 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 1:03.53 | |
14 | 353 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 1:04.78 | |
15 | 418 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 1:05.22 | |
16 | 515 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:05.68 | |
17 | 540 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 50 m | 1:05.80 | |
18 | 122 | Bitsch-Olsen Astrid | 1993 | VORDINGB | 9358AL | 25 m | 1:05.85 | |
19 | 104 | Larsen Louise Houmann | 1995 | NÆSTVED | 9524AB | 25 m | 1:05.86 | |
20 | 356 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 1:06.06 | |
21 | 488 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 1:06.12 | |
22 | 538 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 1:06.32 | |
23 | 407 | Jespersen Maria Myhre | 1995 | RØNNE | 9546AD | 25 m | 1:06.73 | |
24 | 417 | Vangsy Helena Midjord | 1997 | RØNNE | 9794AU | 25 m | 1:07.01 | |
25 | 13 | Jørgensen Simone | 1995 | ISHØJ | 9598AK | 25 m | 1:07.12 | |
26 | 477 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:07.16 | |
27 | 115 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 1:07.35 | |
28 | 277 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 1:07.42 | |
29 | 400 | Pedersen Stinna | 1993 | DRAGSHOLM | 9334AI | 25 m | 1:07.87 | |
30 | 175 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 1:07.89 | |
31 | 368 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 25 m | 1:08.19 | |
32 | 532 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 1:08.26 | |
33 | 283 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 25 m | 1:08.49 | |
34 | 43 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 1:08.52 | |
35 | 42 | Willumsen Rikke | 1996 | GREVE | 9644AL | 25 m | 1:08.68 | |
36 | 315 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 1:08.73 | |
37 | 185 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 25 m | 1:09.02 | |
38 | 411 | Larsen Sarah Bugge | 1996 | RØNNE | 9672AO | 25 m | 1:10.19 | |
39 | 119 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 1:10.36 | |
40 | 160 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 25 m | 1:10.37 | |
41 | 98 | Jensen Natasja | 1996 | NÆSTVED | 9672AG | 25 m | 1:10.66 | |
42 | 65 | Mouritsen Sofie Sandgren | 1996 | TUNE | 9602AD | 25 m | 1:11.32 | |
43 | 10 | Hjørne Anna Pii | 1996 | ISHØJ | 9662AP | 25 m | 1:11.50 | |
44 | 392 | Villumsen Frederikke | 1997 | STT | 9746AA | 25 m | 1:11.61 | |
45 | 433 | Nordström Jonna | 1997 | S 71 | AP1897 | 25 m | 1:11.81 | |
46 | 207 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | 1:12.14 | |
47 | 159 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 1:12.20 | |
48 | 426 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 1:12.53 | |
49 | 539 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 1:12.67 | |
50 | 267 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 1:13.49 | |
51 | 26 | Dolang Isabella | 1996 | GREVE | 9614AM | 25 m | 1:13.49 | |
52 | 362 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 1:13.67 | |
53 | 224 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:13.93 | |
54 | 28 | Friis Louise | 1998 | GREVE | 9812AP | 50 m | 1:14.05 | |
55 | 180 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:14.10 | |
56 | 100 | Jørgensen Mie | 1996 | NÆSTVED | 9692AG | 25 m | 1:14.24 | |
57 | 494 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 1:14.78 | |
58 | 149 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:15.01 | |
59 | 251 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:15.12 | |
60 | 428 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 1:15.34 | |
61 | 312 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:15.57 | |
62 | 85 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 1:16.14 | |
63 | 423 | Grövnes Martina | 1998 | S 71 | AP9698 | 25 m | 1:16.44 | |
64 | 446 | Hansgaard Ida | 1999 | KØGE | 9956AB | 25 m | 1:16.63 | |
65 | 443 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:17.00 | |
66 | 444 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 1:17.05 | |
67 | 326 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 1:17.55 | |
68 | 422 | Grövnes Louise | 1995 | S 71 | AC3898 | 25 m | 1:18.13 | |
69 | 34 | Kotmark Elisabeth | 1997 | GREVE | 9702AN | 25 m | 1:18.36 | |
70 | 197 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 25 m | 1:18.44 | |
71 | 339 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:18.66 | |
72 | 355 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:19.95 | |
73 | 202 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 25 m | 1:19.98 | |
74 | 194 | Jonsson Kathrine Kock | 1998 | FARUM | 9816AO | 25 m | 1:20.07 | |
75 | 384 | Nielsen Susanne Munch | 1995 | STT | 9524AS | 25 m | 1:20.68 | |
76 | 395 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 1:21.05 | |
77 | 116 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 1:22.06 | |
78 | 451 | Nielsen Simone Baur | 1999 | KØGE | 9932AE | 25 m | 1:22.12 | |
79 | 132 | Orland Kirstine | 1997 | VORDINGB | 9752AW | 25 m | 1:22.16 | |
80 | 427 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 1:22.37 | |
81 | 73 | Hjørne Marie Pii | 1998 | ISHØJ | 9882AM | 25 m | 1:22.96 | |
82 | 416 | Truelsen Clara West | 1999 | RØNNE | 9938AJ | 25 m | 1:22.99 | |
83 | 327 | Jensen Sofie Karoline | 1997 | SLAGELSE | 9764AZ | 25 m | 1:23.06 | |
84 | 16 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:23.34 | |
85 | 148 | Jakobsen Ditte Rosten | 1997 | KALUNDBORG | 9706AG | 25 m | 1:23.51 | |
86 | 230 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 1:24.14 | |
87 | 474 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 1:24.29 | ||
88 | 430 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 1:24.71 | |
89 | 193 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 25 m | 1:24.92 | ||
90 | 88 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 1:24.94 | |
91 | 603 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:25.02 | |
92 | 314 | Hallig Simone | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 1:25.16 | |
93 | 240 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:25.17 | |
94 | 45 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 25 m | 1:25.34 | |
95 | 502 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 25 m | 1:25.39 | ||
96 | 386 | Olsen Katrine | 1997 | STT | 9786AO | 25 m | 1:25.70 | |
97 | 442 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:26.20 | |
98 | 58 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 50 m | 1:26.30 | |
99 | 522 | Dreyer Cille | 1998 | HOLBÆK | 9828AO | 25 m | 1:27.15 | |
100 | 266 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 1:27.66 | |
101 | 161 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 1:27.90 | |
102 | 318 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 1:28.26 | |
103 | 265 | Christoffersen Silke | 1998 | HVIDOVRE | 9818AS | 25 m | 1:28.48 | |
104 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 1:29.18 | |
105 | 208 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 25 m | 1:29.26 | |
106 | 198 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 25 m | 1:29.32 | |
107 | 334 | Madsen Simone | 1998 | SLAGELSE | 9874AM | 25 m | 1:30.21 | |
108 | 102 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 1:30.30 | |
109 | 513 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 1:31.13 | ||
110 | 381 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:31.83 | |
111 | 436 | Åfeldt Sandra | 1999 | S 71 | AQ6299 | 25 m | 1:32.24 | |
112 | 124 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:32.81 | |
113 | 388 | Rasmussen Sasha | 1998 | STT | 9802AO | 25 m | 1:33.32 | |
114 | 296 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 1:33.80 | |
115 | 281 | Knudsen Isabella V. | 1998 | HVIDOVRE | 9896AQ | 25 m | 1:34.16 | |
116 | 166 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 1:34.34 | |
117 | 95 | Clausen Marie Louise P. | 1996 | NÆSTVED | 9642AV | 25 m | 1:34.36 | |
118 | 12 | Jørgensen Julie | 1999 | ISHØJ | 9914AG | 50 m | 1:34.72 | |
119 | 455 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | 1:35.27 | |
120 | 226 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:35.36 | |
121 | 150 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 25 m | 1:36.22 | |
122 | 228 | Hansen Agnes | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 1:37.71 | ||
123 | 227 | Greisen Ingeborg Høybye | 1999 | ROSKILDE | 25 m | 1:38.42 | ||
124 | 19 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 1:38.66 | |
125 | 249 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:38.83 | |
126 | 68 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:39.96 | |
127 | 11 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 1:40.06 | |
128 | 288 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:42.09 | |
129 | 345 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 1:43.00 | |
130 | 20 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 25 m | 1:43.83 | |
131 | 60 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 1:44.04 | |
132 | 22 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:45.02 | |
133 | 50 | Haenschke Karoline | 1999 | TUNE | 9922AO | 50 m | 1:45.19 | |
134 | 219 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:48.30 | |
135 | 40 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GREVE | 0062AP | 50 m | 1:50.09 | |
136 | 66 | Palmund Liva | 2002 | TUNE | 0246AA | 25 m | 1:50.91 | |
137 | 21 | Andersen Emma | 1999 | GREVE | 9936AU | 25 m | 1:50.93 | |
138 | 61 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 1:51.86 | |
139 | 105 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 1:55.24 | |
140 | 112 | Sørensen Charlotte | 2000 | NÆSTVED | 0032AK | 25 m | 1:56.63 | |
141 | 67 | Qvick Victoria | 2000 | TUNE | 0004AP | 50 m | 2:04.19 | |
142 | 117 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 2:06.23 | |
143 | 278 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 25 m | 2:10.40 | |
144 | 391 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 2:11.84 | |
145 | 91 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 2:17.58 | |
146 | 94 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:21.93 | |
147 | 377 | Jørgensen Helene | 1996 | STT | 9692AT | 25 m | ||
148 | 169 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 25 m | |||
149 | 290 | Olsen Clara Hedstrøm | 1999 | HVIDOVRE | 9938AR | 25 m | ||
150 | 261 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | ||
151 | 17 | Pittioni Helle | 2001 | ISHØJ | 0158AH | 25 m | ||
152 | 304 | Aaes-Jørgensen Nathalie | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | |||
153 | 289 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | ||
154 | 594 | Bodiroga Theodora | 2000 | HVIDOVRE | 0086AO | 25 m | EFT | |
155 | 358 | Jakobsen Ida | 1998 | KORSØR | 9828AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 15, 200m Butterfly |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 25 m | 2:06.70 | |
2 | 41 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 2:09.54 | |
3 | 262 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 2:16.42 | |
4 | 27 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:16.70 | |
5 | 573 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 50 m | 2:21.61 | |
6 | 127 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 2:23.82 | |
7 | 62 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | TUNE | 9559AH | 25 m | 2:29.69 | |
8 | 38 | Petersen Christian | 1993 | GREVE | 9373AB | 50 m | 2:35.27 | |
9 | 135 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 16, 200m Butterfly |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 587 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 2:22.24 | |
2 | 276 | Jensen Sigrid | 1990 | HVIDOVRE | 9038AC | 25 m | 2:22.80 | |
3 | 593 | Hansson Nelly | 1993 | MKK | 25 m | 2:24.32 | EFT | |
4 | 25 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 2:27.96 | |
5 | 69 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:31.00 | |
6 | 123 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 2:44.14 | |
7 | 186 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 2:45.00 | |
8 | 248 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 2:53.80 | |
9 | 168 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 2:57.82 | |
10 | 42 | Willumsen Rikke | 1996 | GREVE | 9644AL | 25 m | 2:57.94 | |
11 | 399 | Larsen Simone | 1993 | DRAGSHOLM | 9382AF | 25 m | 3:10.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 17, 50m Brystsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 589 | Gustafsson Martin | 1980 | MKK | AA4580 | 25 m | 27.12 | |
2 | 303 | Øst-Jacobsen Thomas | 1988 | HVIDOVRE | 8877AB | 25 m | 29.19 | |
3 | 570 | Glifberg Martin | 1992 | MKK | 25 m | 30.25 | ||
4 | 275 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 30.42 | |
5 | 602 | Olsson Erik | 1987 | MKK | 25 m | 30.90 | EFT | |
6 | 18 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 31.14 | |
7 | 429 | Klügel Victor | 1995 | S 71 | AC8595 | 50 m | 31.51 | |
8 | 97 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 31.77 | |
9 | 46 | Dufour Rasmus | 1993 | TUNE | 9301AI | 25 m | 31.88 | |
10 | 588 | Nilsson Daniel | 1989 | MKK | 25 m | 31.90 | ||
11 | 329 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 33.19 | |
12 | 245 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 33.54 | |
13 | 140 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 34.66 | |
14 | 234 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 34.67 | |
15 | 530 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 35.02 | |
16 | 92 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 35.16 | |
17 | 126 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 35.19 | |
18 | 357 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 35.45 | |
19 | 435 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 35.52 | |
20 | 229 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 35.72 | |
21 | 529 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 36.04 | |
22 | 360 | Kokholm Sune | 1996 | KORSØR | 9697AC | 25 m | 37.84 | |
23 | 297 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 9371AC | 25 m | 37.99 | |
24 | 434 | Olandersson Marcus | 1991 | S 71 | AL9391 | 25 m | 38.03 | |
25 | 96 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 38.12 | |
26 | 512 | Qvist-Pedersen Andreas | 1995 | HOLBÆK | 25 m | 39.00 | ||
27 | 87 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 39.18 | |
28 | 189 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 40.21 | |
29 | 181 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 40.32 | |
30 | 158 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 40.81 | |
31 | 174 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 42.13 | |
32 | 53 | Jensen Victor | 1997 | TUNE | 9741AE | 50 m | 42.80 | |
33 | 107 | Leifelt Jonas | 1996 | NÆSTVED | 9601AF | 25 m | 43.44 | |
34 | 233 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 44.06 | |
35 | 142 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 44.24 | |
36 | 298 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 44.31 | |
37 | 247 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 45.27 | |
38 | 262 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 46.21 | |
39 | 146 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 47.04 | |
40 | 531 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 47.39 | |
41 | 325 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 48.70 | |
42 | 93 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 49.23 | |
43 | 504 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 50.42 | |
44 | 239 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 50.46 | |
45 | 244 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 50.57 | |
46 | 476 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 52.54 | |
47 | 246 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 52.55 | |
48 | 191 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 25 m | 56.06 | |
49 | 215 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 56.18 | |
50 | 310 | Andkjær Kasper | 1997 | SLAGELSE | 9793AY | 25 m | 56.95 | |
51 | 138 | Ytting Joachim | 1997 | VORDINGB | 9705AR | 25 m | 57.39 | |
52 | 147 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 59.01 | |
53 | 101 | Kjær Benjamin | 1998 | NÆSTVED | 9871AP | 25 m | 1:01.21 | |
54 | 221 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:02.32 | |
55 | 108 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:06.27 | |
56 | 103 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 1:16.84 | |
57 | 83 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 1:23.13 | ||
58 | 110 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 1:25.00 | |
59 | 7 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 25 m | |||
60 | 8 | Er Demir Kaan | 2000 | ISHØJ | 25 m | |||
61 | 231 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | ||
62 | 225 | Enemark Oskar Berg | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
63 | 402 | Thomassen Mathias | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | ||
64 | 72 | Thisted Frederik | 2002 | TUNE | 25 m | |||
65 | 6 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | ||
66 | 328 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 25 m | |||
67 | 238 | Nielsen Frederik S. | 1996 | ROSKILDE | 9605AO | 25 m | ||
68 | 57 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 18, 50m Brystsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 581 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 25 m | 30.68 | |
2 | 104 | Larsen Louise Houmann | 1995 | NÆSTVED | 9524AB | 25 m | 36.00 | |
3 | 89 | Brøggler Julie | 1993 | NÆSTVED | 9354AP | 25 m | 36.61 | |
4 | 539 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 37.54 | |
5 | 43 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 37.70 | |
6 | 433 | Nordström Jonna | 1997 | S 71 | AP1897 | 25 m | 37.97 | |
7 | 165 | Nagel Katrina | 1991 | KALUNDBORG | 9114AC | 25 m | 38.30 | |
8 | 98 | Jensen Natasja | 1996 | NÆSTVED | 9672AG | 25 m | 38.68 | |
9 | 119 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 39.14 | |
10 | 535 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 40.03 | |
11 | 270 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 25 m | 40.18 | |
12 | 115 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 40.19 | |
13 | 362 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 40.70 | |
14 | 354 | Bonne Laura | 1997 | KORSØR | 9742AP | 25 m | 40.75 | |
15 | 301 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 42.34 | |
16 | 213 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 42.50 | |
17 | 308 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 43.23 | |
18 | 400 | Pedersen Stinna | 1993 | DRAGSHOLM | 9334AI | 25 m | 43.47 | |
19 | 85 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 43.96 | |
20 | 494 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 44.19 | |
21 | 268 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 44.56 | |
22 | 133 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 44.58 | |
23 | 24 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 44.67 | |
24 | 207 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | 45.00 | |
25 | 202 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 25 m | 45.29 | |
26 | 446 | Hansgaard Ida | 1999 | KØGE | 9956AB | 25 m | 45.70 | |
27 | 168 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 45.81 | |
28 | 139 | Semberlund Sandra Garcia | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 45.99 | |
29 | 287 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 46.21 | |
30 | 427 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 46.87 | |
31 | 441 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 46.97 | |
32 | 522 | Dreyer Cille | 1998 | HOLBÆK | 9828AO | 25 m | 47.72 | |
33 | 194 | Jonsson Kathrine Kock | 1998 | FARUM | 9816AO | 50 m | 47.76 | |
34 | 603 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 48.17 | |
35 | 412 | Nielsen Mette Møller | 1999 | RØNNE | 9928AF | 25 m | 48.65 | |
36 | 499 | Mortensen Caroline | 1997 | HOLBÆK | 9752AB | 25 m | 48.67 | |
37 | 395 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 48.72 | |
38 | 125 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 25 m | 48.80 | |
39 | 475 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 48.88 | |
40 | 91 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 49.29 | |
41 | 523 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 49.47 | |
42 | 281 | Knudsen Isabella V. | 1998 | HVIDOVRE | 9896AQ | 25 m | 50.00 | |
43 | 196 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 50.06 | |
44 | 430 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 50.31 | |
45 | 388 | Rasmussen Sasha | 1998 | STT | 9802AO | 25 m | 51.15 | |
46 | 193 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 50 m | 51.16 | ||
47 | 240 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 51.51 | |
48 | 451 | Nielsen Simone Baur | 1999 | KØGE | 9932AE | 25 m | 52.15 | |
49 | 423 | Grövnes Martina | 1998 | S 71 | AP9698 | 25 m | 52.27 | |
50 | 88 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 52.28 | |
51 | 501 | Olesen Katrine Normann | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 53.23 | ||
52 | 361 | Mikkelsen Mai Falk | 1997 | KORSØR | 9778AL | 25 m | 53.33 | |
53 | 223 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 53.59 | |
54 | 436 | Åfeldt Sandra | 1999 | S 71 | AQ6299 | 25 m | 53.68 | |
55 | 95 | Clausen Marie Louise P. | 1996 | NÆSTVED | 9642AV | 25 m | 54.06 | |
56 | 252 | Voss Natacha Klitgaard | 1999 | ROSKILDE | 25 m | 54.83 | ||
57 | 198 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 25 m | 55.31 | |
58 | 377 | Jørgensen Helene | 1996 | STT | 9692AT | 25 m | 55.32 | |
59 | 249 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 56.08 | |
60 | 219 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 57.23 | |
61 | 513 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 59.00 | ||
62 | 345 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 59.11 | |
63 | 358 | Jakobsen Ida | 1998 | KORSØR | 9828AQ | 25 m | 59.23 | |
64 | 391 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 59.64 | |
65 | 288 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:00.00 | |
66 | 68 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:01.81 | |
67 | 17 | Pittioni Helle | 2001 | ISHØJ | 0158AH | 25 m | 1:08.41 | |
68 | 60 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:08.86 | |
69 | 66 | Palmund Liva | 2002 | TUNE | 0246AA | 25 m | 1:09.55 | |
70 | 90 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 1:10.00 | ||
71 | 106 | Leifelt Emilie Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0104AD | 25 m | 1:12.30 | |
72 | 105 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 1:15.00 | |
73 | 61 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 1:16.58 | |
74 | 117 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 1:17.32 | |
75 | 112 | Sørensen Charlotte | 2000 | NÆSTVED | 0032AK | 25 m | 1:19.54 | |
76 | 227 | Greisen Ingeborg Høybye | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
77 | 228 | Hansen Agnes | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 19, 100m Rygsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 55.95 | |
2 | 578 | Sahlström Lennie | 1987 | MKK | AE4187 | 25 m | 57.51 | |
3 | 63 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 58.95 | |
4 | 114 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 59.71 | |
5 | 574 | Schön-Svensson Adam | 1991 | MKK | AD9791 | 25 m | 1:01.21 | |
6 | 320 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 1:01.79 | |
7 | 113 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 1:02.40 | |
8 | 342 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 1:02.57 | |
9 | 590 | Schön-Svensson David | 1993 | MKK | AD8993 | 25 m | 1:02.75 | |
10 | 431 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 25 m | 1:02.82 | |
11 | 340 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 1:03.31 | |
12 | 286 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 1:04.04 | |
13 | 71 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE | 9249AA | 25 m | 1:06.02 | |
14 | 128 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 1:06.31 | |
15 | 37 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE | 9211AC | 50 m | 1:06.47 | |
16 | 15 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 1:07.14 | |
17 | 222 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 1:08.56 | |
18 | 29 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 1:09.57 | |
19 | 421 | Brkic Tony | 1994 | S 71 | AV1794 | 25 m | 1:10.40 | |
20 | 536 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 1:10.54 | |
21 | 346 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 1:11.26 | |
22 | 323 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 50 m | 1:11.63 | |
23 | 343 | Tingsgaard Simon | 1996 | SLAGELSE | 9639AE | 25 m | 1:12.80 | |
24 | 195 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 1:14.85 | |
25 | 130 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 1:14.94 | |
26 | 93 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 1:15.23 | |
27 | 220 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 1:15.90 | |
28 | 435 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 1:17.05 | |
29 | 341 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 1:17.43 | |
30 | 470 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 1:17.58 | |
31 | 120 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 1:18.29 | |
32 | 324 | Jensen Kasper | 1996 | SLAGELSE | 9627AH | 25 m | 1:19.43 | |
33 | 118 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 1:19.73 | |
34 | 344 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 1:20.03 | |
35 | 170 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:20.10 | |
36 | 284 | Lindecrona Gustav | 1995 | HVIDOVRE | 9515AD | 25 m | 1:20.31 | |
37 | 184 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 1:20.57 | |
38 | 319 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 1:22.09 | |
39 | 527 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:22.29 | |
40 | 238 | Nielsen Frederik S. | 1996 | ROSKILDE | 9605AO | 25 m | 1:22.40 | |
41 | 534 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 1:23.70 | |
42 | 200 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 1:25.00 | |
43 | 493 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:25.21 | |
44 | 331 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:27.12 | |
45 | 457 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:28.17 | |
46 | 233 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:28.20 | |
47 | 366 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 1:28.53 | |
48 | 453 | Porsborg Thomas | 1998 | KØGE | 9853AC | 25 m | 1:28.55 | |
49 | 210 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:29.34 | |
50 | 272 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 1:30.00 | |
51 | 269 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:30.00 | ||
52 | 231 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:30.16 | |
53 | 541 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 1:30.55 | |
54 | 199 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 1:30.62 | |
55 | 454 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 1:31.07 | |
56 | 179 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:31.07 | |
57 | 542 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:31.16 | |
58 | 190 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 1:31.65 | |
59 | 396 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:32.00 | |
60 | 459 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 1:32.92 | |
61 | 405 | Hansen Erik | 1998 | RØNNE | 9803AG | 50 m | 1:33.35 | |
62 | 373 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:33.53 | |
63 | 144 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 1:33.80 | |
64 | 390 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:35.00 | |
65 | 389 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | 1:35.22 | |
66 | 300 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 1:37.13 | |
67 | 380 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:37.40 | |
68 | 241 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:37.69 | |
69 | 35 | Larsen Benjamin | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 1:37.75 | |
70 | 370 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 1:41.21 | |
71 | 445 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 1:43.60 | |
72 | 121 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 1:43.61 | |
73 | 14 | Mariegaard Valdemar | 1999 | ISHØJ | 9969AF | 25 m | 1:43.80 | |
74 | 30 | Hansen Simon | 1999 | GREVE | 9973AL | 25 m | 1:43.83 | |
75 | 54 | Jørgensen Jacob | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:47.66 | |
76 | 317 | Hansen Magnus Erik W. | 1999 | SLAGELSE | 9931AN | 25 m | 1:47.77 | |
77 | 280 | Kjerri Christoffer G. | 1999 | HVIDOVRE | 9915AB | 25 m | 1:49.25 | |
78 | 519 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:50.00 | |
79 | 178 | Walther Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9851AE | 25 m | 1:50.85 | |
80 | 103 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 1:51.09 | |
81 | 187 | Eklund Peter | 1997 | FARUM | 9709AN | 50 m | 1:52.20 | |
82 | 328 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 25 m | 1:52.87 | ||
83 | 246 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 1:53.85 | |
84 | 415 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 50 m | 1:54.98 | |
85 | 138 | Ytting Joachim | 1997 | VORDINGB | 9705AR | 25 m | 1:56.92 | |
86 | 379 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:07.12 | |
87 | 279 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 2:13.73 | |
88 | 83 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 2:25.00 | ||
89 | 295 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
90 | 414 | Steen Julius | 1999 | RØNNE | 25 m | |||
91 | 371 | Hansen Nikolaj | 1998 | STT | 9815AM | 25 m | ||
92 | 367 | Schouw Mikkel Bech | 1999 | STT | 25 m | |||
93 | 335 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 9919AL | 25 m | ||
94 | 38 | Petersen Christian | 1993 | GREVE | 9373AB | 25 m | ||
95 | 247 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | ||
96 | 48 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 25 m | ||
97 | 52 | Jakobsen Mikael | 2000 | TUNE | 0021AF | 25 m | ||
98 | 294 | Sibbersen Magnus | 2001 | HVIDOVRE | 0159AA | 25 m | ||
99 | 274 | Jakobsen Mathias | 2000 | HVIDOVRE | 0097AH | 25 m | ||
100 | 273 | Jakobsen Markus | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | |||
101 | 302 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 20, 100m Rygsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 586 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 1:02.05 | |
2 | 575 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | 25 m | 1:04.68 | ||
3 | 587 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 1:09.53 | |
4 | 579 | Malmberg Joy | 1993 | MKK | BE8293 | 25 m | 1:09.90 | |
5 | 25 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 1:10.06 | |
6 | 601 | Nilsson Matilda | 1993 | MKK | 25 m | 1:10.50 | EFT | |
7 | 23 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:10.55 | |
8 | 167 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 1:10.98 | |
9 | 172 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 1:11.09 | |
10 | 571 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 1:11.57 | |
11 | 311 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 1:11.78 | |
12 | 477 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:11.84 | |
13 | 316 | Hansen Katrine | 1994 | SLAGELSE | 9416AU | 25 m | 1:11.93 | |
14 | 44 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:12.72 | |
15 | 408 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 25 m | 1:13.54 | |
16 | 528 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:14.13 | |
17 | 232 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 1:14.33 | |
18 | 287 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 1:14.54 | |
19 | 129 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 1:14.94 | |
20 | 180 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:14.98 | |
21 | 488 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 1:15.31 | |
22 | 206 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 1:16.14 | |
23 | 382 | Munkholm Trine | 1995 | STT | 9562AO | 25 m | 1:17.26 | |
24 | 5 | Bonè Mie | 1996 | ISHØJ | 9668AI | 25 m | 1:17.28 | |
25 | 538 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 1:17.29 | |
26 | 315 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 1:17.48 | |
27 | 540 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 1:18.02 | |
28 | 413 | Schrøder Sophie Lund | 1994 | RØNNE | 9498AA | 25 m | 1:18.09 | |
29 | 115 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 1:18.24 | |
30 | 392 | Villumsen Frederikke | 1997 | STT | 9746AA | 25 m | 1:18.34 | |
31 | 192 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 1:18.50 | |
32 | 359 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 1:18.75 | |
33 | 277 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 1:19.03 | |
34 | 209 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 25 m | 1:19.19 | |
35 | 356 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 1:19.52 | |
36 | 489 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 1:19.96 | |
37 | 185 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 25 m | 1:20.00 | |
38 | 417 | Vangsy Helena Midjord | 1997 | RØNNE | 9794AU | 25 m | 1:20.39 | |
39 | 313 | Garlin Sandra | 1996 | SLAGELSE | 9672AR | 25 m | 1:20.62 | |
40 | 122 | Bitsch-Olsen Astrid | 1993 | VORDINGB | 9358AL | 25 m | 1:20.87 | |
41 | 109 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 1:21.01 | |
42 | 420 | Bivall Tove Persson | 1997 | S 71 | AP4897 | 25 m | 1:21.41 | |
43 | 426 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 1:21.55 | |
44 | 26 | Dolang Isabella | 1996 | GREVE | 9614AM | 25 m | 1:22.12 | |
45 | 224 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:22.90 | |
46 | 218 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 1:23.89 | |
47 | 251 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:24.12 | |
48 | 271 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 1:24.27 | |
49 | 34 | Kotmark Elisabeth | 1997 | GREVE | 9702AN | 25 m | 1:24.52 | |
50 | 353 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 1:24.57 | |
51 | 375 | Iversen Josephine Freja | 1995 | STT | 9548AB | 25 m | 1:24.64 | |
52 | 98 | Jensen Natasja | 1996 | NÆSTVED | 9672AG | 25 m | 1:24.65 | |
53 | 376 | Jørgensen Cathrine | 1997 | STT | 9772AL | 25 m | 1:25.44 | |
54 | 330 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 1:25.95 | |
55 | 100 | Jørgensen Mie | 1996 | NÆSTVED | 9692AG | 25 m | 1:26.37 | |
56 | 332 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 1:26.45 | |
57 | 196 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 1:26.74 | |
58 | 312 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:27.09 | |
59 | 326 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 1:27.14 | |
60 | 339 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:27.61 | |
61 | 444 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 1:27.73 | |
62 | 159 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 1:27.89 | |
63 | 443 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:28.06 | |
64 | 211 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 50 m | 1:28.33 | |
65 | 428 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 1:29.05 | |
66 | 188 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 1:31.16 | |
67 | 355 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:31.49 | |
68 | 334 | Madsen Simone | 1998 | SLAGELSE | 9874AM | 25 m | 1:32.16 | |
69 | 10 | Hjørne Anna Pii | 1996 | ISHØJ | 9662AP | 25 m | 1:33.39 | |
70 | 73 | Hjørne Marie Pii | 1998 | ISHØJ | 9882AM | 25 m | 1:33.39 | |
71 | 45 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 25 m | 1:33.69 | |
72 | 296 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 1:34.29 | |
73 | 422 | Grövnes Louise | 1995 | S 71 | AC3898 | 25 m | 1:34.88 | |
74 | 314 | Hallig Simone | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 1:35.05 | |
75 | 65 | Mouritsen Sofie Sandgren | 1996 | TUNE | 9602AD | 25 m | 1:36.32 | |
76 | 288 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:37.16 | |
77 | 265 | Christoffersen Silke | 1998 | HVIDOVRE | 9818AS | 25 m | 1:37.61 | |
78 | 448 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 1:38.97 | |
79 | 16 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:39.82 | |
80 | 208 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 50 m | 1:40.22 | |
81 | 166 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 1:40.44 | |
82 | 456 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:40.76 | |
83 | 447 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:40.89 | |
84 | 149 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:41.36 | |
85 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 1:41.45 | |
86 | 95 | Clausen Marie Louise P. | 1996 | NÆSTVED | 9642AV | 25 m | 1:42.50 | |
87 | 318 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 1:43.02 | |
88 | 204 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 50 m | 1:43.50 | |
89 | 133 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 1:44.03 | |
90 | 378 | Karlog Karoline | 1997 | STT | 9768AU | 25 m | 1:44.32 | |
91 | 309 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | 1:44.44 | |
92 | 150 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 25 m | 1:45.19 | |
93 | 416 | Truelsen Clara West | 1999 | RØNNE | 9938AJ | 25 m | 1:45.66 | |
94 | 266 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 1:46.45 | |
95 | 395 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 1:48.00 | |
96 | 11 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 1:48.06 | |
97 | 449 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:49.14 | |
98 | 237 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 1:50.40 | |
99 | 116 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 1:52.41 | |
100 | 50 | Haenschke Karoline | 1999 | TUNE | 9922AO | 25 m | 1:54.29 | |
101 | 226 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:56.11 | |
102 | 219 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:58.25 | |
103 | 148 | Jakobsen Ditte Rosten | 1997 | KALUNDBORG | 9706AG | 25 m | 2:02.88 | |
104 | 58 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 2:08.60 | |
105 | 20 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 25 m | 2:10.86 | |
106 | 94 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:11.57 | |
107 | 252 | Voss Natacha Klitgaard | 1999 | ROSKILDE | 25 m | 2:13.78 | ||
108 | 289 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 2:21.10 | |
109 | 278 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 25 m | 2:26.62 | |
110 | 90 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 2:30.00 | ||
111 | 22 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | ||
112 | 261 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | ||
113 | 327 | Jensen Sofie Karoline | 1997 | SLAGELSE | 9764AZ | 25 m | ||
114 | 12 | Jørgensen Julie | 1999 | ISHØJ | 9914AG | 25 m | ||
115 | 358 | Jakobsen Ida | 1998 | KORSØR | 9828AQ | 25 m | ||
116 | 17 | Pittioni Helle | 2001 | ISHØJ | 0158AH | 25 m | ||
117 | 19 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | ||
118 | 290 | Olsen Clara Hedstrøm | 1999 | HVIDOVRE | 9938AR | 25 m | ||
119 | 21 | Andersen Emma | 1999 | GREVE | 9936AU | 25 m | ||
120 | 497 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 25 m | |||
121 | 455 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | ||
122 | 381 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | ||
123 | 28 | Friis Louise | 1998 | GREVE | 9812AP | 25 m | ||
124 | 68 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | ||
125 | 40 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GREVE | 0062AP | 25 m | ||
126 | 67 | Qvick Victoria | 2000 | TUNE | 0004AP | 25 m | ||
127 | 304 | Aaes-Jørgensen Nathalie | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 21, 4X100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 582 | Mkk 1 Herrar . | 1987 | MKK | 25 m | 3:29.90 | ||
2 | 583 | Mkk 2 Herrar . | 1989 | MKK | 25 m | 3:33.60 | ||
3 | 350 | Stv Herrer 1 | 1990 | STV | 25 m | 3:44.00 | ||
4 | 136 | Drenge Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | 3:48.00 | ||
5 | 182 | Farum Drenge Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 3:52.00 | ||
6 | 1 | Gti Power Boys 1 | 0 | GTI | 25 m | 3:52.77 | ||
7 | 256 | A-Holdet | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 3:55.00 | ||
8 | 351 | Stv Herrer 2 | 1990 | STV | 25 m | 4:03.00 | ||
9 | 216 | Roskillers 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:10.00 | ||
10 | 75 | Næstved Boys | 1991 | NÆSTVED | 50 m | 4:10.35 | ||
11 | 2 | Gti Power Boys 2 | 0 | GTI | 25 m | 4:14.56 | ||
12 | 257 | B-Holdet | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 4:30.00 | ||
13 | 155 | Hr Mammut 1 Kalundborg | 1991 | KALUNDBORG | 25 m | |||
14 | 526 | Vest Tågehorn | 1995 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 22, 4X100m Frisvømning Damer |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 584 | Mkk 1 Damer . | 1987 | MKK | 25 m | 3:52.72 | ||
2 | 585 | Mkk 2 Damer . | 1987 | MKK | 25 m | 4:06.04 | ||
3 | 348 | Stv Damer 1 | 1990 | STV | 25 m | 4:14.00 | ||
4 | 137 | Piger Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | 4:21.00 | ||
5 | 3 | Tæskeholdet 1 | 0 | GTI | 25 m | 4:25.12 | ||
6 | 460 | Holbæk Damer 1 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 4:30.00 | ||
7 | 216 | Roskillers 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:30.00 | ||
8 | 256 | A-Holdet | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 4:35.00 | ||
9 | 76 | Næstved Damer | 1993 | NÆSTVED | 25 m | 4:38.56 | ||
10 | 217 | Roskillers 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:45.00 | ||
11 | 4 | Tæskeholdet 2 | 0 | GTI | 25 m | 4:47.23 | ||
12 | 257 | B-Holdet | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 5:00.00 | ||
13 | 479 | Holbæk Damer 2 | 1996 | HOLBÆK | 25 m | 5:00.00 | ||
14 | 77 | Næstved Piger | 1996 | NÆSTVED | 25 m | 5:10.00 | ||
15 | 404 | Rønne Piger | 0 | RØNNE | 25 m | |||
16 | 524 | Brøndby Babes | 1996 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Tæskeholdet 1 | 0 | GTI | 25 m | 2:16.45 | ||
2 | 4 | Tæskeholdet 2 | 0 | GTI | 25 m | 2:27.56 | ||
3 | 352 | Stv Piger | 1998 | STV | 25 m | 2:31.00 | ||
4 | 439 | Køge Piger 1 | 0 | KØGE | 25 m | 2:35.00 | ||
5 | 254 | Roskillers 1 Yngre | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:40.00 | ||
6 | 508 | Holbæk Piger 1 | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 307 | Ssk Piger1 | 1998 | SLAGELSE | 25 m | 2:57.00 | ||
8 | 509 | Holbæk Piger 2 | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 3:20.00 | ||
9 | 81 | Næstved Små Piger 1 | 1998 | NÆSTVED | 25 m | 3:55.00 | ||
10 | 82 | Næstved Små Piger 2 | 1998 | NÆSTVED | 25 m | 4:10.00 | ||
11 | 259 | Hvidovre Piger 1 | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 4:35.33 | ||
12 | 440 | Køge Piger 2 | 0 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Gti Power Boys 1 | 0 | GTI | 25 m | 1:59.12 | ||
2 | 2 | Gti Power Boys 2 | 0 | GTI | 25 m | 2:09.40 | ||
3 | 182 | Farum Drenge Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 2:17.50 | ||
4 | 349 | Stv Drenge | 1996 | STV | 25 m | 2:18.00 | ||
5 | 79 | Næstved Pretty Boys | 1996 | NÆSTVED | 25 m | 2:19.99 | ||
6 | 254 | Roskillers 1 Yngre | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 437 | Køge Drenge 1 | 0 | KØGE | 25 m | 2:35.00 | ||
8 | 255 | Roskillers 2 Yngre | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 481 | Holbæk Drenge 1 | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 2:40.00 | ||
10 | 305 | Ssk Drenge 1 | 1996 | SLAGELSE | 25 m | 2:45.00 | ||
11 | 482 | Holbæk Drenge 2 | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 3:00.00 | ||
12 | 306 | Ssk Drenge 2 | 1996 | SLAGELSE | 25 m | 3:15.00 | ||
13 | 80 | Næstved Små Drenge | 1998 | NÆSTVED | 25 m | 4:05.00 | ||
14 | 258 | Hvidovre Drenge 1 | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 4:25.00 | ||
15 | 438 | Køge Drenge 2 | 0 | KØGE | 25 m | |||
16 | 154 | Hr Mammut 1 Kalundborg | 1997 | KALUNDBORG | 25 m | |||
17 | 525 | Vest Small Boys | 1997 | VEST | 25 m | |||
18 | 364 | Stt Drenge 1 | 1996 | STT | 25 m | |||
19 | 156 | Hr Mammut 2 Kalundborg | 1997 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 25, 200m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 581 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 25 m | 1:59.18 | |
2 | 592 | Lindborg Eleonor | 1992 | MKK | BB9892 | 25 m | 2:03.00 | |
3 | 576 | Stenquist Nathalie | 1991 | MKK | AK8691 | 25 m | 2:07.83 | |
4 | 575 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | 25 m | 2:08.21 | ||
5 | 408 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 25 m | 2:10.64 | |
6 | 580 | Fransson Anna | 1993 | MKK | AS3493 | 25 m | 2:11.37 | |
7 | 25 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 2:12.19 | |
8 | 579 | Malmberg Joy | 1993 | MKK | BE8293 | 25 m | 2:13.14 | |
9 | 44 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 2:13.89 | |
10 | 593 | Hansson Nelly | 1993 | MKK | 25 m | 2:14.10 | EFT | |
11 | 311 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 2:15.33 | |
12 | 571 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 2:16.10 | |
13 | 316 | Hansen Katrine | 1994 | SLAGELSE | 9416AU | 25 m | 2:16.16 | |
14 | 488 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 2:19.10 | |
15 | 359 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 2:19.34 | |
16 | 475 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 2:20.19 | |
17 | 23 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 2:20.36 | |
18 | 69 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:20.81 | |
19 | 122 | Bitsch-Olsen Astrid | 1993 | VORDINGB | 9358AL | 25 m | 2:21.47 | |
20 | 540 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 2:23.51 | |
21 | 99 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 2:23.71 | |
22 | 13 | Jørgensen Simone | 1995 | ISHØJ | 9598AK | 25 m | 2:23.84 | |
23 | 232 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 2:24.13 | |
24 | 277 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 2:25.00 | |
25 | 538 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 2:25.40 | |
26 | 115 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 2:25.89 | |
27 | 368 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 25 m | 2:25.92 | |
28 | 283 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 25 m | 2:26.11 | |
29 | 356 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 2:26.25 | |
30 | 532 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 2:26.71 | |
31 | 268 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 2:26.83 | |
32 | 5 | Bonè Mie | 1996 | ISHØJ | 9668AI | 25 m | 2:27.11 | |
33 | 407 | Jespersen Maria Myhre | 1995 | RØNNE | 9546AD | 25 m | 2:27.57 | |
34 | 477 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 2:27.93 | |
35 | 111 | Pedersen Amanda Katrine | 1995 | NÆSTVED | 9504AZ | 50 m | 2:28.06 | |
36 | 129 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 2:29.49 | |
37 | 204 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 2:30.00 | |
38 | 417 | Vangsy Helena Midjord | 1997 | RØNNE | 9794AU | 25 m | 2:30.41 | |
39 | 42 | Willumsen Rikke | 1996 | GREVE | 9644AL | 50 m | 2:30.48 | |
40 | 400 | Pedersen Stinna | 1993 | DRAGSHOLM | 9334AI | 25 m | 2:30.62 | |
41 | 399 | Larsen Simone | 1993 | DRAGSHOLM | 9382AF | 25 m | 2:30.84 | |
42 | 489 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:31.43 | |
43 | 382 | Munkholm Trine | 1995 | STT | 9562AO | 25 m | 2:32.41 | |
44 | 411 | Larsen Sarah Bugge | 1996 | RØNNE | 9672AO | 25 m | 2:33.02 | |
45 | 10 | Hjørne Anna Pii | 1996 | ISHØJ | 9662AP | 25 m | 2:33.24 | |
46 | 159 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 2:35.62 | |
47 | 523 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:36.48 | |
48 | 65 | Mouritsen Sofie Sandgren | 1996 | TUNE | 9602AD | 25 m | 2:36.72 | |
49 | 426 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 2:36.86 | |
50 | 26 | Dolang Isabella | 1996 | GREVE | 9614AM | 25 m | 2:37.58 | |
51 | 168 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 2:38.86 | |
52 | 253 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 25 m | 2:39.52 | ||
53 | 211 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 50 m | 2:41.86 | |
54 | 419 | Berggren-Nylund Rebecca | 1999 | S 71 | AI1899 | 25 m | 2:42.06 | |
55 | 28 | Friis Louise | 1998 | GREVE | 9812AP | 25 m | 2:42.99 | |
56 | 313 | Garlin Sandra | 1996 | SLAGELSE | 9672AR | 25 m | 2:43.43 | |
57 | 267 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 2:43.82 | |
58 | 444 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 2:44.65 | |
59 | 334 | Madsen Simone | 1998 | SLAGELSE | 9874AM | 25 m | 2:44.89 | |
60 | 208 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 25 m | 2:45.00 | |
61 | 193 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 25 m | 2:45.00 | ||
62 | 448 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 2:46.40 | |
63 | 45 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 25 m | 2:48.07 | |
64 | 188 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 2:48.11 | |
65 | 197 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 25 m | 2:49.14 | |
66 | 312 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 2:49.29 | |
67 | 326 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 2:49.64 | |
68 | 494 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 2:50.00 | |
69 | 332 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 2:52.22 | |
70 | 416 | Truelsen Clara West | 1999 | RØNNE | 9938AJ | 25 m | 2:53.07 | |
71 | 34 | Kotmark Elisabeth | 1997 | GREVE | 9702AN | 25 m | 2:53.73 | |
72 | 443 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 2:53.91 | |
73 | 520 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 2:54.09 | |
74 | 207 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | 2:54.40 | |
75 | 125 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 25 m | 2:55.39 | |
76 | 502 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 25 m | 3:00.00 | ||
77 | 522 | Dreyer Cille | 1998 | HOLBÆK | 9828AO | 25 m | 3:00.00 | |
78 | 327 | Jensen Sofie Karoline | 1997 | SLAGELSE | 9764AZ | 25 m | 3:01.17 | |
79 | 194 | Jonsson Kathrine Kock | 1998 | FARUM | 9816AO | 25 m | 3:01.42 | |
80 | 240 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 3:01.66 | |
81 | 265 | Christoffersen Silke | 1998 | HVIDOVRE | 9818AS | 25 m | 3:05.07 | |
82 | 603 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 3:05.36 | |
83 | 441 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 50 m | 3:06.12 | |
84 | 58 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 3:07.16 | |
85 | 507 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 3:07.19 | |
86 | 73 | Hjørne Marie Pii | 1998 | ISHØJ | 9882AM | 25 m | 3:07.61 | |
87 | 451 | Nielsen Simone Baur | 1999 | KØGE | 9932AE | 50 m | 3:07.71 | |
88 | 266 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 3:08.11 | |
89 | 442 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 3:09.78 | |
90 | 513 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 3:10.00 | ||
91 | 293 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 3:11.19 | |
92 | 116 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 3:11.40 | |
93 | 16 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 3:13.24 | |
94 | 474 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 3:13.46 | ||
95 | 456 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 50 m | 3:16.36 | |
96 | 148 | Jakobsen Ditte Rosten | 1997 | KALUNDBORG | 9706AG | 25 m | 3:17.47 | |
97 | 447 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 3:19.87 | |
98 | 12 | Jørgensen Julie | 1999 | ISHØJ | 9914AG | 25 m | 3:33.80 | |
99 | 449 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 3:36.07 | |
100 | 455 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | 3:39.11 | |
101 | 166 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 3:42.69 | |
102 | 337 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 3:57.16 | |
103 | 249 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 4:02.75 | |
104 | 105 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 4:05.21 | |
105 | 11 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 4:10.29 | |
106 | 50 | Haenschke Karoline | 1999 | TUNE | 9922AO | 25 m | 4:13.26 | |
107 | 20 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 25 m | 4:16.79 | |
108 | 19 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 4:32.36 | |
109 | 21 | Andersen Emma | 1999 | GREVE | 9936AU | 25 m | ||
110 | 496 | Lauritsen Maja | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
111 | 321 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | ||
112 | 124 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | ||
113 | 67 | Qvick Victoria | 2000 | TUNE | 0004AP | 25 m | ||
114 | 469 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | ||
115 | 132 | Orland Kirstine | 1997 | VORDINGB | 9752AW | 25 m | ||
116 | 40 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GREVE | 0062AP | 25 m | ||
117 | 345 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 26, 200m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 503 | Olofsen Robin | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 33.00 | ||
2 | 591 | Hjelm Måns | 1992 | MKK | 25 m | 1:50.50 | ||
3 | 572 | Holmström Jonas | 1992 | MKK | AH1392 | 25 m | 1:54.03 | |
4 | 577 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 25 m | 1:54.08 | |
5 | 574 | Schön-Svensson Adam | 1991 | MKK | AD9791 | 25 m | 1:56.70 | |
6 | 36 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 25 m | 1:58.42 | |
7 | 37 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE | 9211AC | 25 m | 1:58.71 | |
8 | 222 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 2:00.34 | |
9 | 431 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 25 m | 2:00.66 | |
10 | 29 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 2:02.97 | |
11 | 126 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 2:03.61 | |
12 | 131 | Nordbo Tobias | 1994 | VORDINGB | 9405AR | 25 m | 2:04.09 | |
13 | 141 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 2:04.64 | |
14 | 323 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:04.94 | |
15 | 320 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 2:05.30 | |
16 | 127 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 2:05.36 | |
17 | 56 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 2:05.73 | |
18 | 62 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | TUNE | 9559AH | 25 m | 2:06.47 | |
19 | 573 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 2:06.72 | |
20 | 15 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 2:06.79 | |
21 | 245 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 2:07.32 | |
22 | 600 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 2:07.33 | EFT |
23 | 234 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 2:07.42 | |
24 | 421 | Brkic Tony | 1994 | S 71 | AV1794 | 25 m | 2:08.77 | |
25 | 530 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 2:09.58 | |
26 | 128 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 2:09.68 | |
27 | 120 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 2:10.75 | |
28 | 236 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 2:11.94 | |
29 | 286 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:12.20 | |
30 | 242 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 2:13.77 | |
31 | 536 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 2:16.08 | |
32 | 93 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 2:16.38 | |
33 | 203 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 50 m | 2:18.73 | |
34 | 53 | Jensen Victor | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 2:19.76 | |
35 | 220 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 2:20.85 | |
36 | 346 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 2:21.65 | |
37 | 201 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 50 m | 2:24.15 | |
38 | 130 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 2:24.80 | |
39 | 118 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 2:25.61 | |
40 | 319 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 2:25.99 | |
41 | 243 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 2:27.92 | |
42 | 191 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 25 m | 2:30.00 | |
43 | 32 | Jakobsen Kim Daniel | 1996 | GREVE | 9623AB | 25 m | 2:31.50 | |
44 | 324 | Jensen Kasper | 1996 | SLAGELSE | 9627AH | 25 m | 2:31.88 | |
45 | 534 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 2:32.14 | |
46 | 33 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 2:32.34 | |
47 | 493 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 2:34.50 | |
48 | 210 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:35.22 | |
49 | 233 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 2:35.88 | |
50 | 39 | Skødstrup Michael | 1996 | GREVE | 9617AJ | 25 m | 2:36.70 | |
51 | 504 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:37.92 | |
52 | 527 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:43.51 | |
53 | 190 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 2:43.52 | |
54 | 458 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 2:45.01 | |
55 | 31 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | GREVE | 9709AM | 25 m | 2:45.64 | |
56 | 519 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:46.24 | |
57 | 476 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:49.78 | |
58 | 512 | Qvist-Pedersen Andreas | 1995 | HOLBÆK | 25 m | 2:50.00 | ||
59 | 505 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:50.75 | |
60 | 457 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:51.45 | |
61 | 542 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 2:52.89 | |
62 | 35 | Larsen Benjamin | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 2:53.13 | |
63 | 272 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 2:53.26 | |
64 | 459 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 2:54.48 | |
65 | 200 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 50 m | 2:54.82 | |
66 | 121 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 2:55.44 | |
67 | 569 | Raahauge Joachim | 1996 | KORSØR | 9621AK | 25 m | 2:56.00 | |
68 | 406 | Hansen Mads Krogh | 1998 | RØNNE | 50 m | 2:56.56 | ||
69 | 541 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 2:56.83 | |
70 | 178 | Walther Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9851AE | 25 m | 2:57.75 | |
71 | 389 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | 2:57.80 | |
72 | 454 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 2:59.79 | |
73 | 491 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 3:00.00 | |
74 | 147 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 3:00.23 | |
75 | 331 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 3:02.54 | |
76 | 390 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 3:04.20 | |
77 | 380 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 3:06.41 | |
78 | 14 | Mariegaard Valdemar | 1999 | ISHØJ | 9969AF | 25 m | 3:07.40 | |
79 | 325 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 3:10.29 | |
80 | 310 | Andkjær Kasper | 1997 | SLAGELSE | 9793AY | 25 m | 3:10.36 | |
81 | 453 | Porsborg Thomas | 1998 | KØGE | 9853AC | 25 m | 3:10.74 | |
82 | 452 | Osric Lau | 1999 | KØGE | 9905AG | 50 m | 3:14.23 | |
83 | 263 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 3:14.53 | |
84 | 445 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 3:16.05 | |
85 | 54 | Jørgensen Jacob | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 3:18.99 | |
86 | 484 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 3:19.10 | |
87 | 179 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 3:19.76 | |
88 | 485 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 3:22.04 | |
89 | 322 | Jagd Mikkel Prahl | 1999 | SLAGELSE | 9975AC | 25 m | 3:25.70 | |
90 | 30 | Hansen Simon | 1999 | GREVE | 9973AL | 25 m | 3:29.72 | |
91 | 467 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 3:39.05 | |
92 | 52 | Jakobsen Mikael | 2000 | TUNE | 0021AF | 25 m | 3:42.28 | |
93 | 279 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 3:53.52 | |
94 | 373 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | ||
95 | 369 | Hansen Jonas Tranemose | 1999 | STT | 9989AI | 25 m | ||
96 | 48 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 25 m | ||
97 | 335 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 9919AL | 25 m | ||
98 | 516 | Saltoft Victor | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
99 | 495 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | ||
100 | 317 | Hansen Magnus Erik W. | 1999 | SLAGELSE | 9931AN | 25 m | ||
101 | 235 | Kinnunen Eskil | 1999 | ROSKILDE | 9953AI | 25 m | ||
102 | 7 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 25 m | |||
103 | 517 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
104 | 487 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 27, 100m Brystsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 571 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 1:17.09 | |
2 | 270 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 25 m | 1:17.66 | |
3 | 89 | Brøggler Julie | 1993 | NÆSTVED | 9354AP | 25 m | 1:18.62 | |
4 | 104 | Larsen Louise Houmann | 1995 | NÆSTVED | 9524AB | 25 m | 1:18.88 | |
5 | 587 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 1:19.38 | |
6 | 539 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 1:21.64 | |
7 | 282 | Larsen Nathja | 1995 | HVIDOVRE | 9534AF | 25 m | 1:22.60 | |
8 | 301 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 1:23.40 | |
9 | 433 | Nordström Jonna | 1997 | S 71 | AP1897 | 50 m | 1:23.45 | |
10 | 119 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 1:23.54 | |
11 | 160 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 25 m | 1:23.63 | |
12 | 535 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 1:24.08 | |
13 | 248 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:25.11 | |
14 | 175 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 1:26.15 | |
15 | 418 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 1:26.43 | |
16 | 362 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 1:26.53 | |
17 | 515 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:26.54 | |
18 | 206 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 1:27.32 | |
19 | 260 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 25 m | 1:29.28 | |
20 | 209 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 25 m | 1:29.51 | |
21 | 419 | Berggren-Nylund Rebecca | 1999 | S 71 | AI1899 | 25 m | 1:30.78 | |
22 | 308 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 1:32.02 | |
23 | 180 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:32.03 | |
24 | 109 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 1:32.21 | |
25 | 186 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 50 m | 1:32.49 | |
26 | 385 | Nilsson Louise Leegaard | 1994 | STT | 9412AS | 25 m | 1:34.24 | |
27 | 192 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 50 m | 1:36.32 | |
28 | 202 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 25 m | 1:36.32 | |
29 | 224 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:36.75 | |
30 | 428 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 1:36.85 | |
31 | 339 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:37.16 | |
32 | 133 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 1:37.73 | |
33 | 497 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 1:37.88 | ||
34 | 251 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:37.96 | |
35 | 533 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 1:38.17 | |
36 | 271 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 1:38.45 | |
37 | 314 | Hallig Simone | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 1:38.54 | |
38 | 330 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 1:39.18 | |
39 | 85 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 1:39.46 | |
40 | 378 | Karlog Karoline | 1997 | STT | 9768AU | 25 m | 1:39.47 | |
41 | 281 | Knudsen Isabella V. | 1998 | HVIDOVRE | 9896AQ | 25 m | 1:40.00 | |
42 | 375 | Iversen Josephine Freja | 1995 | STT | 9548AB | 25 m | 1:40.67 | |
43 | 444 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 1:41.67 | |
44 | 395 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 1:42.14 | |
45 | 427 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 1:42.94 | |
46 | 226 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:43.28 | |
47 | 288 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:45.00 | |
48 | 318 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 1:45.42 | |
49 | 240 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:46.07 | |
50 | 193 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 25 m | 1:47.42 | ||
51 | 386 | Olsen Katrine | 1997 | STT | 9786AO | 25 m | 1:47.68 | |
52 | 442 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:47.72 | |
53 | 230 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 1:50.01 | |
54 | 388 | Rasmussen Sasha | 1998 | STT | 9802AO | 25 m | 1:50.36 | |
55 | 412 | Nielsen Mette Møller | 1999 | RØNNE | 9928AF | 25 m | 1:51.54 | |
56 | 447 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:53.38 | |
57 | 361 | Mikkelsen Mai Falk | 1997 | KORSØR | 9778AL | 25 m | 1:54.67 | |
58 | 91 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 1:55.94 | |
59 | 309 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | 1:58.78 | |
60 | 95 | Clausen Marie Louise P. | 1996 | NÆSTVED | 9642AV | 25 m | 1:59.78 | |
61 | 521 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 2:00.97 | |
62 | 252 | Voss Natacha Klitgaard | 1999 | ROSKILDE | 25 m | 2:04.13 | ||
63 | 223 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 2:06.96 | |
64 | 391 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 2:09.79 | |
65 | 219 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:12.81 | |
66 | 249 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 2:14.75 | |
67 | 90 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 2:25.00 | ||
68 | 117 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 2:28.48 | |
69 | 112 | Sørensen Charlotte | 2000 | NÆSTVED | 0032AK | 25 m | 2:40.00 | |
70 | 94 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 3:00.00 | |
71 | 358 | Jakobsen Ida | 1998 | KORSØR | 9828AQ | 25 m | ||
72 | 22 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | ||
73 | 490 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
74 | 492 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
75 | 466 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
76 | 66 | Palmund Liva | 2002 | TUNE | 0246AA | 25 m | ||
77 | 68 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | ||
78 | 597 | Lyse Emma | 2000 | HOLBÆK | 25 m | EFT | ||
79 | 514 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
80 | 176 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | ||
81 | 164 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | ||
82 | 500 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
83 | 498 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
84 | 157 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | |||
85 | 169 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 25 m | |||
86 | 17 | Pittioni Helle | 2001 | ISHØJ | 0158AH | 25 m | ||
87 | 70 | Søeborg Frederikke | 2001 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 28, 100m Brystsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE | 9249AA | 25 m | 1:02.16 | |
2 | 570 | Glifberg Martin | 1992 | MKK | 25 m | 1:02.93 | ||
3 | 275 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 1:05.21 | |
4 | 602 | Olsson Erik | 1987 | MKK | 25 m | 1:05.25 | EFT | |
5 | 303 | Øst-Jacobsen Thomas | 1988 | HVIDOVRE | 8877AB | 25 m | 1:07.30 | |
6 | 46 | Dufour Rasmus | 1993 | TUNE | 9301AI | 25 m | 1:08.18 | |
7 | 18 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 1:08.82 | |
8 | 429 | Klügel Victor | 1995 | S 71 | AC8595 | 50 m | 1:09.02 | |
9 | 97 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 1:10.23 | |
10 | 424 | Gustafsson Kristofer | 1993 | S 71 | AN8193 | 25 m | 1:13.20 | |
11 | 135 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 1:13.76 | |
12 | 229 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 1:15.70 | |
13 | 529 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 1:16.03 | |
14 | 357 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 1:17.37 | |
15 | 92 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 1:17.99 | |
16 | 435 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 1:20.46 | |
17 | 360 | Kokholm Sune | 1996 | KORSØR | 9697AC | 25 m | 1:20.99 | |
18 | 212 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 1:21.09 | |
19 | 96 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:21.33 | |
20 | 41 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 1:22.56 | |
21 | 87 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 1:22.87 | |
22 | 53 | Jensen Victor | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 1:23.26 | |
23 | 284 | Lindecrona Gustav | 1995 | HVIDOVRE | 9515AD | 25 m | 1:25.79 | |
24 | 181 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 1:26.97 | |
25 | 214 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 50 m | 1:27.25 | |
26 | 158 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 1:27.45 | |
27 | 174 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:31.88 | |
28 | 33 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 1:36.60 | |
29 | 231 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:37.95 | |
30 | 31 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | GREVE | 9709AM | 25 m | 1:39.16 | |
31 | 512 | Qvist-Pedersen Andreas | 1995 | HOLBÆK | 25 m | 1:40.00 | ||
32 | 299 | Svensson Rolf | 1994 | HVIDOVRE | 9479AD | 25 m | 1:40.10 | |
33 | 531 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:40.11 | |
34 | 450 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:42.86 | |
35 | 121 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 1:44.51 | |
36 | 336 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:44.64 | |
37 | 432 | Mörck Joel | 1999 | S 71 | AH4999 | 25 m | 1:45.96 | |
38 | 383 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:47.04 | |
39 | 239 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:47.13 | |
40 | 247 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 1:47.98 | |
41 | 146 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 1:48.28 | |
42 | 244 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:49.06 | |
43 | 370 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 1:50.46 | |
44 | 300 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 1:52.74 | |
45 | 246 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 2:00.44 | |
46 | 506 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:02.93 | |
47 | 101 | Kjær Benjamin | 1998 | NÆSTVED | 9871AP | 25 m | 2:10.00 | |
48 | 333 | Larsen Tue | 2001 | SLAGELSE | 0171AA | 25 m | 2:12.27 | |
49 | 108 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:18.48 | |
50 | 221 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:26.59 | |
51 | 338 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 25 m | |||
52 | 59 | Køhler Nicolai C. S. | 2000 | TUNE | 25 m | |||
53 | 487 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
54 | 486 | Hansen Aksel Hjart | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
55 | 387 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | ||
56 | 328 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 25 m | |||
57 | 8 | Er Demir Kaan | 2000 | ISHØJ | 25 m | |||
58 | 483 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 29, 400m Medley |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 587 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 4:55.90 | |
2 | 69 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 5:17.32 | |
3 | 25 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 5:28.14 | |
4 | 139 | Semberlund Sandra Garcia | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 5:29.01 | |
5 | 111 | Pedersen Amanda Katrine | 1995 | NÆSTVED | 9504AZ | 50 m | 5:47.30 | |
6 | 123 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 50 m | 5:47.64 | |
7 | 218 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 5:49.48 | |
8 | 413 | Schrøder Sophie Lund | 1994 | RØNNE | 9498AA | 25 m | 5:51.92 | |
9 | 528 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 5:53.09 | |
10 | 185 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 25 m | 6:00.00 | |
11 | 399 | Larsen Simone | 1993 | DRAGSHOLM | 9382AF | 25 m | 6:19.34 | |
12 | 5 | Bonè Mie | 1996 | ISHØJ | 9668AI | 25 m | 6:24.25 | |
13 | 313 | Garlin Sandra | 1996 | SLAGELSE | 9672AR | 25 m | 6:44.49 | |
14 | 116 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 7:35.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 30, 400m Medley |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 4:45.92 | |
2 | 38 | Petersen Christian | 1993 | GREVE | 9373AB | 25 m | 4:51.32 | |
3 | 126 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 4:58.59 | |
4 | 285 | Madsen Jesper | 1986 | HVIDOVRE | 8693AB | 25 m | 4:59.99 | |
5 | 329 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 5:01.61 | |
6 | 41 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 5:14.33 | |
7 | 529 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 5:14.92 | |
8 | 27 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 5:32.39 | |
9 | 86 | Ballegaard Theis | 1993 | NÆSTVED | 9391AJ | 25 m | 5:48.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 31, 50m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 581 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 25 m | 25.26 | |
2 | 586 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 26.25 | |
3 | 580 | Fransson Anna | 1993 | MKK | AS3493 | 25 m | 26.93 | |
4 | 575 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | 25 m | 27.09 | ||
5 | 44 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 27.66 | |
6 | 579 | Malmberg Joy | 1993 | MKK | BE8293 | 25 m | 27.71 | |
7 | 576 | Stenquist Nathalie | 1991 | MKK | AK8691 | 25 m | 27.90 | |
8 | 316 | Hansen Katrine | 1994 | SLAGELSE | 9416AU | 25 m | 28.25 | |
9 | 311 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 28.82 | |
10 | 213 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 28.87 | |
11 | 165 | Nagel Katrina | 1991 | KALUNDBORG | 9114AC | 25 m | 28.91 | |
12 | 167 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 29.51 | |
13 | 123 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 29.65 | |
14 | 417 | Vangsy Helena Midjord | 1997 | RØNNE | 9794AU | 25 m | 29.75 | |
15 | 538 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 29.84 | |
16 | 353 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 29.84 | |
17 | 359 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 29.90 | |
18 | 89 | Brøggler Julie | 1993 | NÆSTVED | 9354AP | 25 m | 29.96 | |
19 | 172 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 30.00 | |
20 | 356 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 30.03 | |
21 | 540 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 30.21 | |
22 | 407 | Jespersen Maria Myhre | 1995 | RØNNE | 9546AD | 25 m | 30.31 | |
23 | 268 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 30.35 | |
24 | 206 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 30.37 | |
25 | 488 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 30.47 | |
26 | 418 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 30.53 | |
27 | 282 | Larsen Nathja | 1995 | HVIDOVRE | 9534AF | 25 m | 30.55 | |
28 | 104 | Larsen Louise Houmann | 1995 | NÆSTVED | 9524AB | 25 m | 30.59 | |
29 | 122 | Bitsch-Olsen Astrid | 1993 | VORDINGB | 9358AL | 25 m | 30.62 | |
30 | 99 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 30.78 | |
31 | 477 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 30.83 | |
32 | 111 | Pedersen Amanda Katrine | 1995 | NÆSTVED | 9504AZ | 50 m | 30.90 | |
33 | 192 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 31.01 | |
34 | 368 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 25 m | 31.03 | |
35 | 400 | Pedersen Stinna | 1993 | DRAGSHOLM | 9334AI | 25 m | 31.09 | |
36 | 43 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 31.22 | |
37 | 13 | Jørgensen Simone | 1995 | ISHØJ | 9598AK | 50 m | 31.22 | |
38 | 277 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 31.36 | |
39 | 115 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 31.49 | |
40 | 175 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 31.51 | |
41 | 411 | Larsen Sarah Bugge | 1996 | RØNNE | 9672AO | 25 m | 31.53 | |
42 | 489 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 31.55 | |
43 | 433 | Nordström Jonna | 1997 | S 71 | AP1897 | 25 m | 31.91 | |
44 | 539 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 32.02 | |
45 | 497 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 32.04 | ||
46 | 355 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 32.40 | |
47 | 159 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 32.43 | |
48 | 315 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 32.44 | |
49 | 10 | Hjørne Anna Pii | 1996 | ISHØJ | 9662AP | 25 m | 32.65 | |
50 | 28 | Friis Louise | 1998 | GREVE | 9812AP | 25 m | 32.78 | |
51 | 65 | Mouritsen Sofie Sandgren | 1996 | TUNE | 9602AD | 25 m | 32.78 | |
52 | 196 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 32.88 | |
53 | 24 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 33.00 | |
54 | 308 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 33.08 | |
55 | 248 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 33.09 | |
56 | 398 | Larsen Katrine | 1996 | DRAGSHOLM | 9674AU | 25 m | 33.11 | |
57 | 160 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 25 m | 33.23 | |
58 | 34 | Kotmark Elisabeth | 1997 | GREVE | 9702AN | 25 m | 33.29 | |
59 | 207 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | 33.57 | |
60 | 251 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 33.61 | |
61 | 499 | Mortensen Caroline | 1997 | HOLBÆK | 9752AB | 25 m | 33.85 | |
62 | 45 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 25 m | 33.95 | |
63 | 428 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 33.95 | |
64 | 85 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 33.97 | |
65 | 313 | Garlin Sandra | 1996 | SLAGELSE | 9672AR | 25 m | 34.10 | |
66 | 180 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 34.14 | |
67 | 385 | Nilsson Louise Leegaard | 1994 | STT | 9412AS | 25 m | 34.15 | |
68 | 312 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 34.35 | |
69 | 494 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 34.47 | |
70 | 125 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 25 m | 34.60 | |
71 | 211 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 34.91 | |
72 | 26 | Dolang Isabella | 1996 | GREVE | 9614AM | 25 m | 34.92 | |
73 | 230 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 35.15 | |
74 | 330 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 35.17 | |
75 | 326 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 35.21 | |
76 | 260 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 25 m | 35.27 | |
77 | 446 | Hansgaard Ida | 1999 | KØGE | 9956AB | 25 m | 35.32 | |
78 | 520 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 35.51 | |
79 | 194 | Jonsson Kathrine Kock | 1998 | FARUM | 9816AO | 25 m | 35.73 | |
80 | 507 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 35.83 | |
81 | 197 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 25 m | 35.83 | |
82 | 475 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 36.26 | |
83 | 116 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 36.38 | |
84 | 441 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 36.57 | |
85 | 73 | Hjørne Marie Pii | 1998 | ISHØJ | 9882AM | 25 m | 36.68 | |
86 | 133 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 36.82 | |
87 | 430 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 37.08 | |
88 | 395 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 37.50 | |
89 | 427 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 37.69 | |
90 | 132 | Orland Kirstine | 1997 | VORDINGB | 9752AW | 25 m | 37.82 | |
91 | 451 | Nielsen Simone Baur | 1999 | KØGE | 9932AE | 50 m | 37.89 | |
92 | 358 | Jakobsen Ida | 1998 | KORSØR | 9828AQ | 25 m | 38.03 | |
93 | 198 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 25 m | 38.14 | |
94 | 240 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 38.20 | |
95 | 16 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 38.35 | |
96 | 148 | Jakobsen Ditte Rosten | 1997 | KALUNDBORG | 9706AG | 25 m | 38.35 | |
97 | 281 | Knudsen Isabella V. | 1998 | HVIDOVRE | 9896AQ | 25 m | 38.36 | |
98 | 237 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 38.44 | |
99 | 58 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 38.57 | |
100 | 12 | Jørgensen Julie | 1999 | ISHØJ | 9914AG | 25 m | 38.77 | |
101 | 266 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 38.82 | |
102 | 502 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 25 m | 38.94 | ||
103 | 292 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 38.96 | |
104 | 436 | Åfeldt Sandra | 1999 | S 71 | AQ6299 | 25 m | 39.11 | |
105 | 102 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 39.32 | |
106 | 265 | Christoffersen Silke | 1998 | HVIDOVRE | 9818AS | 25 m | 39.51 | |
107 | 223 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 39.74 | |
108 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 39.82 | |
109 | 361 | Mikkelsen Mai Falk | 1997 | KORSØR | 9778AL | 25 m | 40.44 | |
110 | 226 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 40.75 | |
111 | 388 | Rasmussen Sasha | 1998 | STT | 9802AO | 25 m | 41.31 | |
112 | 455 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 50 m | 42.21 | |
113 | 95 | Clausen Marie Louise P. | 1996 | NÆSTVED | 9642AV | 25 m | 42.47 | |
114 | 228 | Hansen Agnes | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 43.18 | ||
115 | 60 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 43.45 | |
116 | 20 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 50 m | 43.68 | |
117 | 19 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 43.72 | |
118 | 61 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 44.18 | |
119 | 11 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 50 m | 44.30 | |
120 | 227 | Greisen Ingeborg Høybye | 1999 | ROSKILDE | 25 m | 44.56 | ||
121 | 513 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 45.00 | ||
122 | 22 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 45.17 | |
123 | 296 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 45.28 | |
124 | 469 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 46.22 | |
125 | 40 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GREVE | 0062AP | 50 m | 46.22 | |
126 | 288 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 46.64 | |
127 | 21 | Andersen Emma | 1999 | GREVE | 9936AU | 25 m | 46.72 | |
128 | 290 | Olsen Clara Hedstrøm | 1999 | HVIDOVRE | 9938AR | 25 m | 47.26 | |
129 | 291 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 47.50 | |
130 | 490 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 47.95 | ||
131 | 50 | Haenschke Karoline | 1999 | TUNE | 9922AO | 25 m | 47.96 | |
132 | 219 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 48.26 | |
133 | 521 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 48.79 | |
134 | 105 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 49.28 | |
135 | 321 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 49.67 | |
136 | 68 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 50.28 | |
137 | 496 | Lauritsen Maja | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 51.34 | ||
138 | 492 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 51.39 | ||
139 | 337 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 52.01 | |
140 | 67 | Qvick Victoria | 2000 | TUNE | 0004AP | 50 m | 52.29 | |
141 | 252 | Voss Natacha Klitgaard | 1999 | ROSKILDE | 25 m | 52.51 | ||
142 | 117 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 52.85 | |
143 | 164 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 53.00 | |
144 | 261 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 53.57 | |
145 | 176 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 53.78 | |
146 | 171 | Starck Cecilie Pahuus | 1998 | KALUNDBORG | 9898AT | 25 m | 54.14 | |
147 | 514 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 54.33 | ||
148 | 289 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 54.76 | |
149 | 91 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 56.40 | |
150 | 94 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 57.95 | |
151 | 90 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 58.00 | ||
152 | 391 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 58.19 | |
153 | 543 | Larsen Julie Ahlmann | 1999 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:00.00 | ||
154 | 112 | Sørensen Charlotte | 2000 | NÆSTVED | 0032AK | 25 m | 1:00.62 | |
155 | 498 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 1:00.63 | ||
156 | 473 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 1:01.89 | ||
157 | 278 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 25 m | 1:02.66 | |
158 | 374 | Høholm Iben Wiese | 2000 | STT | 0044AG | 25 m | 1:05.61 | |
159 | 66 | Palmund Liva | 2002 | TUNE | 0246AA | 25 m | 1:12.12 | |
160 | 304 | Aaes-Jørgensen Nathalie | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | |||
161 | 471 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
162 | 598 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 25 m | EFT | ||
163 | 169 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 25 m | |||
164 | 157 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | |||
165 | 17 | Pittioni Helle | 2001 | ISHØJ | 0158AH | 25 m | ||
166 | 596 | Esbensen Alma | 2000 | HOLBÆK | 25 m | EFT | ||
167 | 466 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
168 | 595 | Sonne Katja | 2000 | HOLBÆK | 25 m | EFT | ||
169 | 70 | Søeborg Frederikke | 2001 | TUNE | 25 m | |||
170 | 64 | Mort Julie Silberg Søtang | 2002 | TUNE | 25 m | |||
171 | 55 | Jørgensen Majken | 2000 | TUNE | 25 m | |||
172 | 51 | Haenschke Mathilde | 2002 | TUNE | 25 m | |||
173 | 49 | Foltmar-Micha Olivia Bech | 2001 | TUNE | 25 m | |||
174 | 500 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 32, 50m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 591 | Hjelm Måns | 1992 | MKK | 25 m | 22.97 | ||
2 | 577 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 25 m | 23.36 | |
3 | 588 | Nilsson Daniel | 1989 | MKK | 25 m | 23.77 | ||
4 | 578 | Sahlström Lennie | 1987 | MKK | AE4187 | 25 m | 24.08 | |
5 | 572 | Holmström Jonas | 1992 | MKK | AH1392 | 25 m | 24.14 | |
6 | 114 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 24.77 | |
7 | 46 | Dufour Rasmus | 1993 | TUNE | 9301AI | 25 m | 24.86 | |
8 | 113 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 25.01 | |
9 | 342 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 25.11 | |
10 | 18 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 25.32 | |
11 | 431 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 25 m | 25.39 | |
12 | 135 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 25.63 | |
13 | 320 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 26.31 | |
14 | 234 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 26.52 | |
15 | 15 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 26.55 | |
16 | 424 | Gustafsson Kristofer | 1993 | S 71 | AN8193 | 25 m | 26.63 | |
17 | 62 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | TUNE | 9559AH | 25 m | 26.87 | |
18 | 297 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 9371AC | 25 m | 26.95 | |
19 | 236 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 26.99 | |
20 | 530 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 27.16 | |
21 | 127 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 27.47 | |
22 | 84 | Andersen Christian | 1993 | NÆSTVED | 9313AH | 25 m | 27.60 | |
23 | 212 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 27.71 | |
24 | 421 | Brkic Tony | 1994 | S 71 | AV1794 | 25 m | 27.77 | |
25 | 92 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 27.84 | |
26 | 429 | Klügel Victor | 1995 | S 71 | AC8595 | 25 m | 28.07 | |
27 | 536 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 28.10 | |
28 | 203 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 28.18 | |
29 | 120 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 28.18 | |
30 | 435 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 28.70 | |
31 | 360 | Kokholm Sune | 1996 | KORSØR | 9697AC | 25 m | 29.05 | |
32 | 229 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 29.09 | |
33 | 298 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 29.38 | |
34 | 87 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 29.46 | |
35 | 118 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 29.71 | |
36 | 242 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 29.80 | |
37 | 346 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 29.92 | |
38 | 195 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 30.01 | |
39 | 96 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 30.20 | |
40 | 284 | Lindecrona Gustav | 1995 | HVIDOVRE | 9515AD | 25 m | 30.48 | |
41 | 319 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 30.54 | |
42 | 324 | Jensen Kasper | 1996 | SLAGELSE | 9627AH | 25 m | 30.59 | |
43 | 189 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 30.66 | |
44 | 299 | Svensson Rolf | 1994 | HVIDOVRE | 9479AD | 25 m | 31.54 | |
45 | 534 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 31.84 | |
46 | 200 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 31.95 | |
47 | 331 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 32.16 | |
48 | 190 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 32.26 | |
49 | 158 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 32.40 | |
50 | 181 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 32.47 | |
51 | 504 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 32.85 | |
52 | 542 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 33.13 | |
53 | 527 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 33.83 | |
54 | 476 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 33.84 | |
55 | 272 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 33.86 | |
56 | 210 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 34.09 | |
57 | 457 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 34.25 | |
58 | 541 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 34.51 | |
59 | 505 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 34.58 | |
60 | 401 | Petersen Andy | 1996 | DRAGSHOLM | 9643AR | 25 m | 34.81 | |
61 | 531 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 34.91 | |
62 | 247 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 35.04 | |
63 | 35 | Larsen Benjamin | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 35.43 | |
64 | 569 | Raahauge Joachim | 1996 | KORSØR | 9621AK | 25 m | 35.51 | |
65 | 450 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 35.80 | |
66 | 459 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 35.86 | |
67 | 389 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | 36.19 | |
68 | 134 | Pedersen Christopher | 1997 | VORDINGB | 9721AP | 25 m | 36.19 | |
69 | 147 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 36.59 | |
70 | 454 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 50 m | 37.03 | |
71 | 402 | Thomassen Mathias | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 37.23 | |
72 | 396 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 37.23 | |
73 | 14 | Mariegaard Valdemar | 1999 | ISHØJ | 9969AF | 25 m | 37.58 | |
74 | 244 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 37.67 | |
75 | 452 | Osric Lau | 1999 | KØGE | 9905AG | 25 m | 37.74 | |
76 | 144 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 37.97 | |
77 | 300 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 38.13 | |
78 | 336 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 38.18 | |
79 | 215 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 38.25 | |
80 | 380 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 38.26 | |
81 | 322 | Jagd Mikkel Prahl | 1999 | SLAGELSE | 9975AC | 25 m | 38.44 | |
82 | 178 | Walther Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9851AE | 25 m | 38.45 | |
83 | 191 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 25 m | 38.48 | |
84 | 325 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 38.94 | |
85 | 199 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 38.95 | |
86 | 54 | Jørgensen Jacob | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 39.06 | |
87 | 453 | Porsborg Thomas | 1998 | KØGE | 9853AC | 25 m | 39.23 | |
88 | 432 | Mörck Joel | 1999 | S 71 | AH4999 | 25 m | 39.42 | |
89 | 370 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 39.48 | |
90 | 30 | Hansen Simon | 1999 | GREVE | 9973AL | 50 m | 40.16 | |
91 | 179 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 40.18 | |
92 | 310 | Andkjær Kasper | 1997 | SLAGELSE | 9793AY | 25 m | 40.37 | |
93 | 415 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 50 m | 40.40 | |
94 | 503 | Olofsen Robin | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 40.79 | ||
95 | 235 | Kinnunen Eskil | 1999 | ROSKILDE | 9953AI | 25 m | 40.81 | |
96 | 387 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 41.05 | |
97 | 485 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 41.39 | |
98 | 52 | Jakobsen Mikael | 2000 | TUNE | 0021AF | 25 m | 41.60 | |
99 | 246 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 42.08 | |
100 | 221 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 42.96 | |
101 | 279 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 43.90 | |
102 | 333 | Larsen Tue | 2001 | SLAGELSE | 0171AA | 25 m | 44.67 | |
103 | 48 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 50 m | 44.80 | |
104 | 239 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 45.39 | |
105 | 516 | Saltoft Victor | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 45.39 | ||
106 | 6 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 45.44 | |
107 | 280 | Kjerri Christoffer G. | 1999 | HVIDOVRE | 9915AB | 25 m | 45.48 | |
108 | 518 | Tholle Gorm | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 46.43 | ||
109 | 414 | Steen Julius | 1999 | RØNNE | 50 m | 47.05 | ||
110 | 478 | Corell Svante | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 47.15 | ||
111 | 9 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 47.97 | |
112 | 317 | Hansen Magnus Erik W. | 1999 | SLAGELSE | 9931AN | 25 m | 48.67 | |
113 | 495 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 49.05 | |
114 | 467 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 49.09 | |
115 | 328 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 25 m | 49.89 | ||
116 | 269 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 50.02 | ||
117 | 103 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 50.68 | |
118 | 483 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 50.79 | ||
119 | 162 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 51.31 | ||
120 | 487 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 52.45 | ||
121 | 274 | Jakobsen Mathias | 2000 | HVIDOVRE | 0097AH | 25 m | 57.22 | |
122 | 294 | Sibbersen Magnus | 2001 | HVIDOVRE | 0159AA | 25 m | 58.18 | |
123 | 110 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 1:01.10 | |
124 | 302 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:02.04 | ||
125 | 8 | Er Demir Kaan | 2000 | ISHØJ | 50 m | 1:03.12 | ||
126 | 273 | Jakobsen Markus | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:06.80 | ||
127 | 295 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 1:09.00 | ||
128 | 108 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:11.52 | |
129 | 472 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 25 m | |||
130 | 7 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 25 m | |||
131 | 233 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | ||
132 | 225 | Enemark Oskar Berg | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
133 | 47 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 25 m | |||
134 | 486 | Hansen Aksel Hjart | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
135 | 59 | Køhler Nicolai C. S. | 2000 | TUNE | 25 m | |||
136 | 517 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
137 | 338 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 25 m | |||
138 | 177 | Walther Casper | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | |||
139 | 335 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 9919AL | 25 m | ||
140 | 57 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 33, 200m Rygsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 592 | Lindborg Eleonor | 1992 | MKK | BB9892 | 25 m | 2:13.03 | |
2 | 575 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | 25 m | 2:23.56 | ||
3 | 587 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 2:24.64 | |
4 | 593 | Hansson Nelly | 1993 | MKK | 25 m | 2:27.72 | EFT | |
5 | 172 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 2:31.26 | |
6 | 301 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 2:31.36 | |
7 | 23 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 2:32.68 | |
8 | 167 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 2:34.60 | |
9 | 232 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 2:35.00 | |
10 | 601 | Nilsson Matilda | 1993 | MKK | 25 m | 2:35.25 | EFT | |
11 | 528 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:36.16 | |
12 | 523 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:43.86 | |
13 | 362 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 2:44.14 | |
14 | 209 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 25 m | 2:46.54 | |
15 | 413 | Schrøder Sophie Lund | 1994 | RØNNE | 9498AA | 25 m | 2:48.28 | |
16 | 129 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 2:49.38 | |
17 | 515 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:49.79 | |
18 | 382 | Munkholm Trine | 1995 | STT | 9562AO | 25 m | 2:51.27 | |
19 | 186 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 2:53.41 | |
20 | 224 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 2:53.55 | |
21 | 420 | Bivall Tove Persson | 1997 | S 71 | AP4897 | 25 m | 2:55.44 | |
22 | 271 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 2:57.34 | |
23 | 426 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 2:57.51 | |
24 | 419 | Berggren-Nylund Rebecca | 1999 | S 71 | AI1899 | 25 m | 2:59.47 | |
25 | 204 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 3:00.00 | |
26 | 253 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 25 m | 3:00.27 | ||
27 | 475 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 3:00.64 | EFT |
28 | 339 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 3:06.34 | |
29 | 332 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 3:07.64 | |
30 | 444 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 3:07.88 | |
31 | 327 | Jensen Sofie Karoline | 1997 | SLAGELSE | 9764AZ | 25 m | 3:12.86 | |
32 | 166 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 3:43.37 | |
33 | 449 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 3:45.70 | |
34 | 345 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 3:52.12 | |
35 | 119 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 34, 200m Rygsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 578 | Sahlström Lennie | 1987 | MKK | AE4187 | 25 m | 2:08.56 | |
2 | 590 | Schön-Svensson David | 1993 | MKK | AD8993 | 25 m | 2:10.52 | |
3 | 114 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 2:11.76 | |
4 | 574 | Schön-Svensson Adam | 1991 | MKK | AD9791 | 25 m | 2:13.22 | |
5 | 113 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 2:15.25 | |
6 | 38 | Petersen Christian | 1993 | GREVE | 9373AB | 25 m | 2:16.18 | |
7 | 36 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 25 m | 2:17.04 | |
8 | 286 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:17.88 | |
9 | 126 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 2:20.28 | |
10 | 323 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:20.59 | |
11 | 128 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 2:23.39 | |
12 | 27 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:23.46 | |
13 | 600 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 2:24.79 | EFT |
14 | 37 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE | 9211AC | 25 m | 2:25.29 | |
15 | 214 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 25 m | 2:25.55 | |
16 | 245 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 2:25.55 | |
17 | 29 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 2:28.43 | |
18 | 201 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 2:32.09 | |
19 | 86 | Ballegaard Theis | 1993 | NÆSTVED | 9391AJ | 25 m | 2:36.32 | |
20 | 56 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 2:39.25 | |
21 | 93 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 2:41.51 | |
22 | 130 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 2:43.82 | |
23 | 97 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 2:46.22 | |
24 | 184 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 2:49.91 | |
25 | 170 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:50.90 | |
26 | 493 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 2:59.86 | |
27 | 405 | Hansen Erik | 1998 | RØNNE | 9803AG | 25 m | 3:09.01 | |
28 | 231 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 3:12.65 | |
29 | 199 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 3:13.61 | |
30 | 445 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 3:37.88 | |
31 | 272 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 3:52.85 | |
32 | 335 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 9919AL | 25 m | 4:03.19 | |
33 | 144 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | ||
34 | 146 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 35, 100m Butterfly |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 592 | Lindborg Eleonor | 1992 | MKK | BB9892 | 25 m | 1:00.90 | |
2 | 586 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 1:01.90 | |
3 | 587 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 1:06.20 | |
4 | 44 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:07.03 | |
5 | 571 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 50 m | 1:09.56 | |
6 | 580 | Fransson Anna | 1993 | MKK | AS3493 | 25 m | 1:09.84 | |
7 | 579 | Malmberg Joy | 1993 | MKK | BE8293 | 25 m | 1:12.41 | |
8 | 123 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 1:13.03 | |
9 | 353 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 1:13.24 | |
10 | 535 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 1:13.36 | |
11 | 42 | Willumsen Rikke | 1996 | GREVE | 9644AL | 25 m | 1:16.45 | |
12 | 248 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:16.51 | |
13 | 268 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 1:16.87 | |
14 | 538 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 1:17.03 | |
15 | 89 | Brøggler Julie | 1993 | NÆSTVED | 9354AP | 25 m | 1:17.30 | |
16 | 139 | Semberlund Sandra Garcia | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 1:17.40 | |
17 | 175 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 1:17.71 | |
18 | 5 | Bonè Mie | 1996 | ISHØJ | 9668AI | 25 m | 1:18.13 | |
19 | 283 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 25 m | 1:18.22 | |
20 | 65 | Mouritsen Sofie Sandgren | 1996 | TUNE | 9602AD | 25 m | 1:20.74 | |
21 | 523 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:21.26 | |
22 | 315 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 1:21.28 | |
23 | 399 | Larsen Simone | 1993 | DRAGSHOLM | 9382AF | 25 m | 1:21.36 | |
24 | 168 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 1:21.68 | |
25 | 109 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 1:21.94 | |
26 | 420 | Bivall Tove Persson | 1997 | S 71 | AP4897 | 25 m | 1:22.00 | |
27 | 533 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 1:22.65 | |
28 | 10 | Hjørne Anna Pii | 1996 | ISHØJ | 9662AP | 25 m | 1:22.83 | |
29 | 539 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 1:24.73 | |
30 | 334 | Madsen Simone | 1998 | SLAGELSE | 9874AM | 25 m | 1:26.30 | |
31 | 499 | Mortensen Caroline | 1997 | HOLBÆK | 9752AB | 25 m | 1:26.85 | |
32 | 293 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 1:27.31 | |
33 | 411 | Larsen Sarah Bugge | 1996 | RØNNE | 9672AO | 25 m | 1:27.35 | |
34 | 26 | Dolang Isabella | 1996 | GREVE | 9614AM | 25 m | 1:27.64 | |
35 | 416 | Truelsen Clara West | 1999 | RØNNE | 9938AJ | 25 m | 1:31.41 | |
36 | 443 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:31.46 | |
37 | 28 | Friis Louise | 1998 | GREVE | 9812AP | 25 m | 1:34.70 | |
38 | 45 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 25 m | 1:37.08 | |
39 | 58 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:39.78 | |
40 | 73 | Hjørne Marie Pii | 1998 | ISHØJ | 9882AM | 25 m | 1:39.89 | |
41 | 375 | Iversen Josephine Freja | 1995 | STT | 9548AB | 25 m | 1:40.02 | |
42 | 448 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 1:41.26 | |
43 | 102 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 1:41.55 | |
44 | 16 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:42.16 | |
45 | 386 | Olsen Katrine | 1997 | STT | 9786AO | 25 m | 1:42.97 | |
46 | 456 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:44.46 | |
47 | 34 | Kotmark Elisabeth | 1997 | GREVE | 9702AN | 25 m | 1:50.81 | |
48 | 291 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 2:00.00 | |
49 | 50 | Haenschke Karoline | 1999 | TUNE | 9922AO | 25 m | 2:09.16 | |
50 | 21 | Andersen Emma | 1999 | GREVE | 9936AU | 25 m | ||
51 | 20 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 25 m | ||
52 | 19 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | ||
53 | 67 | Qvick Victoria | 2000 | TUNE | 0004AP | 25 m | ||
54 | 12 | Jørgensen Julie | 1999 | ISHØJ | 9914AG | 25 m | ||
55 | 11 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | ||
56 | 40 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GREVE | 0062AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 36, 100m Butterfly |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 577 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 25 m | 57.47 | |
2 | 578 | Sahlström Lennie | 1987 | MKK | AE4187 | 25 m | 57.65 | |
3 | 275 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 58.57 | |
4 | 141 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 1:00.38 | |
5 | 27 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 1:01.16 | |
6 | 262 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 1:01.66 | |
7 | 62 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | TUNE | 9559AH | 25 m | 1:02.22 | |
8 | 573 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 1:02.81 | |
9 | 18 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 50 m | 1:03.29 | |
10 | 222 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 1:03.52 | |
11 | 470 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 1:03.88 | |
12 | 342 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 1:03.97 | |
13 | 329 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 1:04.03 | |
14 | 71 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE | 9249AA | 25 m | 1:07.98 | |
15 | 29 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 1:08.09 | |
16 | 135 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 1:08.70 | |
17 | 529 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 1:09.01 | |
18 | 536 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 1:09.12 | |
19 | 236 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 1:09.56 | |
20 | 357 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 1:09.73 | |
21 | 234 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 1:11.56 | |
22 | 530 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 1:11.73 | |
23 | 220 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 1:14.12 | |
24 | 84 | Andersen Christian | 1993 | NÆSTVED | 9313AH | 25 m | 1:14.90 | |
25 | 32 | Jakobsen Kim Daniel | 1996 | GREVE | 9623AB | 25 m | 1:24.95 | |
26 | 174 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:28.08 | |
27 | 458 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 1:29.62 | |
28 | 39 | Skødstrup Michael | 1996 | GREVE | 9617AJ | 25 m | 1:30.51 | |
29 | 406 | Hansen Mads Krogh | 1998 | RØNNE | 25 m | 1:39.63 | ||
30 | 476 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:40.54 | |
31 | 373 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:40.89 | |
32 | 491 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:43.72 | |
33 | 35 | Larsen Benjamin | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 1:44.39 | |
34 | 383 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:57.63 | |
35 | 14 | Mariegaard Valdemar | 1999 | ISHØJ | 9969AF | 25 m | 2:07.71 | |
36 | 54 | Jørgensen Jacob | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | ||
37 | 48 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 25 m | ||
38 | 30 | Hansen Simon | 1999 | GREVE | 9973AL | 25 m | ||
39 | 390 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | ||
40 | 369 | Hansen Jonas Tranemose | 1999 | STT | 9989AI | 25 m | ||
41 | 52 | Jakobsen Mikael | 2000 | TUNE | 0021AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 37, 800m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 576 | Stenquist Nathalie | 1991 | MKK | AK8691 | 25 m | 9:13.58 | |
2 | 270 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 25 m | 9:18.12 | |
3 | 25 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 9:35.93 | |
4 | 408 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 25 m | 9:46.05 | |
5 | 69 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 9:50.25 | |
6 | 232 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 10:17.62 | |
7 | 359 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 10:18.84 | |
8 | 532 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 10:28.69 | |
9 | 540 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 10:28.92 | RES |
10 | 23 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 10:41.08 | RES |
11 | 42 | Willumsen Rikke | 1996 | GREVE | 9644AL | 25 m | 10:47.32 | RES |
12 | 218 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 10:49.98 | RES |
13 | 196 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 11:00.00 | RES |
14 | 13 | Jørgensen Simone | 1995 | ISHØJ | 9598AK | 50 m | 11:19.46 | RES |
15 | 378 | Karlog Karoline | 1997 | STT | 9768AU | 25 m | 14:12.01 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 38, 1500m Frisvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE | 9211AC | 25 m | 16:03.43 | |
2 | 63 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 16:54.71 | |
3 | 38 | Petersen Christian | 1993 | GREVE | 9373AB | 25 m | 17:10.87 | |
4 | 36 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE | 9201AC | 25 m | 17:37.56 | |
5 | 573 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 17:52.63 | |
6 | 127 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 17:58.50 | |
7 | 242 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | ||
8 | 56 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | ||
9 | 41 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 39, 100m Medley |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 1:23.08 | |
2 | 202 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 25 m | 1:23.82 | |
3 | 224 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:24.58 | |
4 | 443 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:26.47 | |
5 | 533 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 1:26.60 | |
6 | 267 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 1:27.18 | |
7 | 334 | Madsen Simone | 1998 | SLAGELSE | 9874AM | 25 m | 1:28.04 | |
8 | 339 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:29.05 | |
9 | 312 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:29.39 | |
10 | 292 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 1:29.46 | |
11 | 193 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 25 m | 1:30.00 | ||
12 | 204 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 1:31.26 | |
13 | 326 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 1:31.60 | |
14 | 441 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 1:31.74 | |
15 | 427 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 1:33.43 | |
16 | 318 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 1:34.01 | |
17 | 416 | Truelsen Clara West | 1999 | RØNNE | 9938AJ | 25 m | 1:34.15 | |
18 | 430 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 1:34.36 | |
19 | 448 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 1:34.80 | |
20 | 442 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:35.63 | |
21 | 230 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 1:36.40 | |
22 | 456 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:36.78 | |
23 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 1:37.47 | |
24 | 198 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 25 m | 1:38.32 | |
25 | 355 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:38.54 | |
26 | 603 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:39.06 | |
27 | 102 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 1:40.44 | |
28 | 447 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:40.97 | |
29 | 281 | Knudsen Isabella V. | 1998 | HVIDOVRE | 9896AQ | 25 m | 1:43.06 | |
30 | 451 | Nielsen Simone Baur | 1999 | KØGE | 9932AE | 25 m | 1:44.33 | |
31 | 124 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:44.70 | |
32 | 449 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:45.92 | |
33 | 309 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | 1:46.42 | |
34 | 345 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 1:50.71 | |
35 | 291 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:51.32 | |
36 | 223 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:52.96 | |
37 | 412 | Nielsen Mette Møller | 1999 | RØNNE | 9928AF | 25 m | 1:54.82 | |
38 | 455 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | 1:55.60 | |
39 | 296 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 2:00.00 | |
40 | 219 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:00.84 | |
41 | 91 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 2:09.19 | |
42 | 252 | Voss Natacha Klitgaard | 1999 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.15 | ||
43 | 391 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 2:11.60 | |
44 | 249 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 2:15.70 | |
45 | 278 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 25 m | ||
46 | 22 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | ||
47 | 290 | Olsen Clara Hedstrøm | 1999 | HVIDOVRE | 9938AR | 25 m | ||
48 | 289 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | ||
49 | 597 | Lyse Emma | 2000 | HOLBÆK | 25 m | EFT | ||
50 | 68 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | ||
51 | 61 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | ||
52 | 60 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | ||
53 | 496 | Lauritsen Maja | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
54 | 436 | Åfeldt Sandra | 1999 | S 71 | AQ6299 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 40, 100m Medley |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 1:10.14 | |
2 | 360 | Kokholm Sune | 1996 | KORSØR | 9697AC | 25 m | 1:11.95 | |
3 | 53 | Jensen Victor | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 1:14.79 | |
4 | 96 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:16.41 | |
5 | 324 | Jensen Kasper | 1996 | SLAGELSE | 9627AH | 25 m | 1:17.98 | |
6 | 87 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 1:19.36 | |
7 | 263 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 1:19.90 | |
8 | 233 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:20.91 | |
9 | 32 | Jakobsen Kim Daniel | 1996 | GREVE | 9623AB | 25 m | 1:22.61 | |
10 | 331 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:23.98 | |
11 | 39 | Skødstrup Michael | 1996 | GREVE | 9617AJ | 25 m | 1:24.81 | |
12 | 33 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 1:25.33 | |
13 | 298 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 1:26.32 | |
14 | 210 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:26.38 | |
15 | 534 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 1:26.51 | |
16 | 531 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:26.61 | |
17 | 457 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:26.86 | |
18 | 174 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:27.45 | |
19 | 190 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 1:27.95 | |
20 | 231 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:28.95 | |
21 | 373 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:29.16 | |
22 | 542 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:29.24 | |
23 | 458 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 1:29.25 | |
24 | 336 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:30.15 | |
25 | 215 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:30.44 | |
26 | 406 | Hansen Mads Krogh | 1998 | RØNNE | 25 m | 1:32.45 | ||
27 | 383 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:32.95 | |
28 | 454 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 1:33.16 | |
29 | 370 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 1:33.98 | |
30 | 121 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 1:35.29 | |
31 | 405 | Hansen Erik | 1998 | RØNNE | 9803AG | 25 m | 1:35.60 | |
32 | 453 | Porsborg Thomas | 1998 | KØGE | 9853AC | 25 m | 1:37.44 | |
33 | 380 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:38.30 | |
34 | 387 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:41.48 | |
35 | 310 | Andkjær Kasper | 1997 | SLAGELSE | 9793AY | 25 m | 1:42.49 | |
36 | 432 | Mörck Joel | 1999 | S 71 | AH4999 | 25 m | 1:42.60 | |
37 | 244 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:42.72 | |
38 | 31 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | GREVE | 9709AM | 25 m | 1:43.91 | |
39 | 369 | Hansen Jonas Tranemose | 1999 | STT | 9989AI | 25 m | 1:44.96 | |
40 | 325 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:44.99 | |
41 | 445 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:45.06 | |
42 | 459 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 1:45.15 | |
43 | 452 | Osric Lau | 1999 | KØGE | 9905AG | 25 m | 1:49.24 | |
44 | 221 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:50.44 | |
45 | 415 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 1:51.15 | |
46 | 333 | Larsen Tue | 2001 | SLAGELSE | 0171AA | 25 m | 1:54.32 | |
47 | 101 | Kjær Benjamin | 1998 | NÆSTVED | 9871AP | 25 m | 1:59.66 | |
48 | 103 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 2:15.67 | |
49 | 108 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:45.00 | |
50 | 506 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | ||
51 | 134 | Pedersen Christopher | 1997 | VORDINGB | 9721AP | 25 m | ||
52 | 450 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | ||
53 | 390 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | ||
54 | 225 | Enemark Oskar Berg | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
55 | 243 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | ||
56 | 6 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | ||
57 | 484 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | ||
58 | 478 | Corell Svante | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
59 | 414 | Steen Julius | 1999 | RØNNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 41, 50m Rygsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 581 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 25 m | 27.92 | |
2 | 592 | Lindborg Eleonor | 1992 | MKK | BB9892 | 25 m | 29.26 | |
3 | 586 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 29.50 | |
4 | 575 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | 50 m | 31.18 | ||
5 | 172 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 32.73 | |
6 | 167 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 33.02 | |
7 | 311 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 33.42 | |
8 | 301 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 34.10 | |
9 | 477 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 34.17 | |
10 | 99 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 34.24 | |
11 | 528 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 34.72 | |
12 | 180 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 34.79 | |
13 | 43 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 35.98 | |
14 | 287 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 36.05 | |
15 | 315 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 36.21 | |
16 | 515 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 36.31 | |
17 | 115 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 36.34 | |
18 | 282 | Larsen Nathja | 1995 | HVIDOVRE | 9534AF | 25 m | 36.52 | |
19 | 420 | Bivall Tove Persson | 1997 | S 71 | AP4897 | 25 m | 36.59 | |
20 | 426 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 36.85 | |
21 | 418 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 36.93 | |
22 | 24 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 37.43 | |
23 | 129 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 37.46 | |
24 | 417 | Vangsy Helena Midjord | 1997 | RØNNE | 9794AU | 50 m | 37.48 | |
25 | 104 | Larsen Louise Houmann | 1995 | NÆSTVED | 9524AB | 25 m | 37.66 | |
26 | 535 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 37.82 | |
27 | 362 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 37.87 | |
28 | 196 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 37.97 | |
29 | 109 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 38.37 | |
30 | 398 | Larsen Katrine | 1996 | DRAGSHOLM | 9674AU | 25 m | 38.47 | |
31 | 353 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 38.68 | |
32 | 433 | Nordström Jonna | 1997 | S 71 | AP1897 | 25 m | 39.17 | |
33 | 499 | Mortensen Caroline | 1997 | HOLBÆK | 9752AB | 25 m | 39.33 | |
34 | 122 | Bitsch-Olsen Astrid | 1993 | VORDINGB | 9358AL | 25 m | 39.79 | |
35 | 375 | Iversen Josephine Freja | 1995 | STT | 9548AB | 25 m | 40.02 | |
36 | 356 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 40.20 | |
37 | 314 | Hallig Simone | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 40.57 | |
38 | 428 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 40.62 | |
39 | 332 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 40.77 | |
40 | 330 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 40.96 | |
41 | 400 | Pedersen Stinna | 1993 | DRAGSHOLM | 9334AI | 50 m | 41.23 | |
42 | 218 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 41.45 | |
43 | 159 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 41.64 | |
44 | 327 | Jensen Sofie Karoline | 1997 | SLAGELSE | 9764AZ | 25 m | 41.94 | |
45 | 85 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 42.08 | |
46 | 427 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 42.62 | |
47 | 288 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 43.15 | |
48 | 355 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 43.16 | |
49 | 474 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 43.28 | ||
50 | 532 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 43.55 | |
51 | 385 | Nilsson Louise Leegaard | 1994 | STT | 9412AS | 25 m | 44.63 | |
52 | 265 | Christoffersen Silke | 1998 | HVIDOVRE | 9818AS | 25 m | 45.00 | |
53 | 296 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 45.45 | |
54 | 318 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 45.64 | |
55 | 446 | Hansgaard Ida | 1999 | KØGE | 9956AB | 25 m | 45.78 | |
56 | 494 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 45.80 | |
57 | 430 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 45.85 | |
58 | 132 | Orland Kirstine | 1997 | VORDINGB | 9752AW | 25 m | 45.93 | |
59 | 208 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 25 m | 46.18 | |
60 | 168 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 46.54 | |
61 | 124 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 46.70 | |
62 | 95 | Clausen Marie Louise P. | 1996 | NÆSTVED | 9642AV | 25 m | 46.90 | |
63 | 133 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 46.98 | |
64 | 395 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 47.00 | |
65 | 520 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 47.06 | |
66 | 166 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 47.10 | |
67 | 119 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 47.12 | |
68 | 436 | Åfeldt Sandra | 1999 | S 71 | AQ6299 | 25 m | 47.99 | |
69 | 125 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 25 m | 48.43 | |
70 | 291 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 48.89 | |
71 | 502 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 25 m | 49.00 | ||
72 | 309 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | 49.66 | |
73 | 522 | Dreyer Cille | 1998 | HOLBÆK | 9828AO | 25 m | 50.27 | |
74 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 53.03 | |
75 | 148 | Jakobsen Ditte Rosten | 1997 | KALUNDBORG | 9706AG | 25 m | 53.45 | |
76 | 361 | Mikkelsen Mai Falk | 1997 | KORSØR | 9778AL | 25 m | 53.62 | |
77 | 237 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 54.89 | |
78 | 226 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 54.99 | |
79 | 261 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 55.81 | |
80 | 358 | Jakobsen Ida | 1998 | KORSØR | 9828AQ | 25 m | 56.94 | |
81 | 171 | Starck Cecilie Pahuus | 1998 | KALUNDBORG | 9898AT | 25 m | 57.92 | |
82 | 321 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 58.86 | |
83 | 277 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 59.91 | |
84 | 105 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 1:00.36 | |
85 | 117 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 1:01.00 | |
86 | 94 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:02.03 | |
87 | 304 | Aaes-Jørgensen Nathalie | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:04.97 | ||
88 | 266 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 1:05.00 | |
89 | 60 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:11.07 | |
90 | 112 | Sørensen Charlotte | 2000 | NÆSTVED | 0032AK | 25 m | 1:15.00 | |
91 | 90 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 1:18.00 | ||
92 | 374 | Høholm Iben Wiese | 2000 | STT | 0044AG | 25 m | 1:21.06 | |
93 | 66 | Palmund Liva | 2002 | TUNE | 0246AA | 25 m | 1:21.16 | |
94 | 466 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
95 | 17 | Pittioni Helle | 2001 | ISHØJ | 0158AH | 25 m | ||
96 | 490 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
97 | 595 | Sonne Katja | 2000 | HOLBÆK | 25 m | EFT | ||
98 | 596 | Esbensen Alma | 2000 | HOLBÆK | 25 m | EFT | ||
99 | 473 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
100 | 471 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
101 | 492 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
102 | 337 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | ||
103 | 51 | Haenschke Mathilde | 2002 | TUNE | 25 m | |||
104 | 55 | Jørgensen Majken | 2000 | TUNE | 25 m | |||
105 | 49 | Foltmar-Micha Olivia Bech | 2001 | TUNE | 25 m | |||
106 | 61 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | ||
107 | 64 | Mort Julie Silberg Søtang | 2002 | TUNE | 25 m | |||
108 | 169 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 25 m | |||
109 | 316 | Hansen Katrine | 1994 | SLAGELSE | 9416AU | 25 m | ||
110 | 251 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | ||
111 | 228 | Hansen Agnes | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
112 | 227 | Greisen Ingeborg Høybye | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
113 | 598 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 25 m | EFT | ||
114 | 469 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | ||
115 | 497 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 25 m | |||
116 | 498 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
117 | 521 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | ||
118 | 514 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
119 | 70 | Søeborg Frederikke | 2001 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 42, 50m Rygsvømning |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 591 | Hjelm Måns | 1992 | MKK | 25 m | 25.39 | ||
2 | 578 | Sahlström Lennie | 1987 | MKK | AE4187 | 25 m | 26.29 | |
3 | 46 | Dufour Rasmus | 1993 | TUNE | 9301AI | 25 m | 26.51 | |
4 | 63 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 27.83 | |
5 | 114 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 28.06 | |
6 | 275 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 28.39 | |
7 | 588 | Nilsson Daniel | 1989 | MKK | 25 m | 28.43 | ||
8 | 342 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 28.99 | |
9 | 320 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 29.17 | |
10 | 431 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 25 m | 29.56 | |
11 | 113 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 30.14 | |
12 | 577 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 50 m | 30.50 | |
13 | 286 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 30.73 | |
14 | 128 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 30.91 | |
15 | 86 | Ballegaard Theis | 1993 | NÆSTVED | 9391AJ | 25 m | 31.09 | |
16 | 71 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE | 9249AA | 25 m | 31.32 | |
17 | 15 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 50 m | 31.93 | |
18 | 245 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 31.99 | |
19 | 329 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 50 m | 32.40 | |
20 | 346 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 32.86 | |
21 | 97 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 33.27 | |
22 | 421 | Brkic Tony | 1994 | S 71 | AV1794 | 25 m | 33.57 | |
23 | 435 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 34.04 | |
24 | 130 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 34.26 | |
25 | 470 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 34.27 | |
26 | 323 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 50 m | 34.36 | |
27 | 229 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 34.38 | |
28 | 120 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 35.26 | |
29 | 29 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 35.35 | |
30 | 118 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 35.43 | |
31 | 297 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 9371AC | 25 m | 35.69 | |
32 | 84 | Andersen Christian | 1993 | NÆSTVED | 9313AH | 25 m | 35.77 | |
33 | 93 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 36.02 | |
34 | 357 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 36.41 | |
35 | 170 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 37.06 | |
36 | 319 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 37.72 | |
37 | 527 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 38.13 | |
38 | 284 | Lindecrona Gustav | 1995 | HVIDOVRE | 9515AD | 25 m | 38.35 | |
39 | 493 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 39.85 | |
40 | 247 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 41.06 | |
41 | 199 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 41.58 | |
42 | 146 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 41.74 | |
43 | 396 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 42.30 | |
44 | 401 | Petersen Andy | 1996 | DRAGSHOLM | 9643AR | 25 m | 43.17 | |
45 | 158 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 43.26 | |
46 | 541 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 43.51 | |
47 | 179 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 43.72 | |
48 | 272 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 45.00 | |
49 | 215 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 45.17 | |
50 | 147 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 45.61 | |
51 | 389 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | 46.09 | |
52 | 569 | Raahauge Joachim | 1996 | KORSØR | 9621AK | 25 m | 46.20 | |
53 | 178 | Walther Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9851AE | 25 m | 47.19 | |
54 | 484 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 48.59 | |
55 | 239 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 48.78 | |
56 | 144 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 49.00 | |
57 | 246 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 49.41 | |
58 | 485 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 49.44 | |
59 | 491 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 50.00 | |
60 | 6 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 50.15 | |
61 | 519 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 50.33 | |
62 | 280 | Kjerri Christoffer G. | 1999 | HVIDOVRE | 9915AB | 25 m | 50.45 | |
63 | 181 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 52.05 | |
64 | 506 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 52.56 | |
65 | 101 | Kjær Benjamin | 1998 | NÆSTVED | 9871AP | 25 m | 54.46 | |
66 | 518 | Tholle Gorm | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 57.89 | ||
67 | 294 | Sibbersen Magnus | 2001 | HVIDOVRE | 0159AA | 25 m | 58.09 | |
68 | 103 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 58.35 | |
69 | 517 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 58.75 | ||
70 | 269 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:02.05 | ||
71 | 8 | Er Demir Kaan | 2000 | ISHØJ | 50 m | 1:02.14 | ||
72 | 503 | Olofsen Robin | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 1:02.72 | ||
73 | 467 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:03.18 | |
74 | 279 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 1:05.59 | |
75 | 516 | Saltoft Victor | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 1:05.65 | ||
76 | 110 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 1:06.51 | |
77 | 495 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:07.45 | |
78 | 295 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 1:22.64 | ||
79 | 220 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | ||
80 | 225 | Enemark Oskar Berg | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
81 | 47 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 25 m | |||
82 | 236 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | ||
83 | 483 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
84 | 478 | Corell Svante | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
85 | 402 | Thomassen Mathias | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | ||
86 | 9 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | ||
87 | 7 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 25 m | |||
88 | 472 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 25 m | |||
89 | 486 | Hansen Aksel Hjart | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
90 | 177 | Walther Casper | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | |||
91 | 59 | Køhler Nicolai C. S. | 2000 | TUNE | 25 m | |||
92 | 338 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 25 m | |||
93 | 335 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 9919AL | 25 m | ||
94 | 328 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 25 m | |||
95 | 322 | Jagd Mikkel Prahl | 1999 | SLAGELSE | 9975AC | 25 m | ||
96 | 317 | Hansen Magnus Erik W. | 1999 | SLAGELSE | 9931AN | 25 m | ||
97 | 302 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | |||
98 | 162 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | |||
99 | 274 | Jakobsen Mathias | 2000 | HVIDOVRE | 0097AH | 25 m | ||
100 | 273 | Jakobsen Markus | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | |||
101 | 57 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 43, 4x100m Medley |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 584 | Mkk 1 Damer . | 1987 | MKK | 25 m | 4:24.38 | ||
2 | 3 | Tæskeholdet 1 | 0 | GTI | 25 m | 4:37.34 | ||
3 | 585 | Mkk 2 Damer . | 1987 | MKK | 25 m | 4:49.33 | ||
4 | 216 | Roskillers 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:50.00 | ||
5 | 137 | Piger Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | 4:52.80 | ||
6 | 348 | Stv Damer 1 | 1990 | STV | 25 m | 4:55.00 | ||
7 | 76 | Næstved Damer | 1993 | NÆSTVED | 25 m | 4:56.20 | ||
8 | 4 | Tæskeholdet 2 | 0 | GTI | 25 m | 4:58.99 | ||
9 | 217 | Roskillers 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 5:00.00 | ||
10 | 460 | Holbæk Damer 1 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 5:10.00 | ||
11 | 78 | Næstved Piger | 1994 | NÆSTVED | 25 m | 5:33.36 | ||
12 | 479 | Holbæk Damer 2 | 1996 | HOLBÆK | 25 m | 5:45.00 | ||
13 | 153 | Frk Mammut 2 Kalundborg | 1993 | KALUNDBORG | 25 m | |||
14 | 152 | Frk Mammut 1 Kalundborg | 1993 | KALUNDBORG | 25 m | |||
15 | 524 | Brøndby Babes | 1996 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |
Løb 44, 4x100m Medley |
Sponsor: DANSKE BANK |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 582 | Mkk 1 Herrar . | 1987 | MKK | 25 m | 3:54.85 | ||
2 | 583 | Mkk 2 Herrar . | 1989 | MKK | 25 m | 4:04.87 | ||
3 | 350 | Stv Herrer 1 | 1990 | STV | 25 m | 4:12.00 | ||
4 | 1 | Gti Power Boys 1 | 0 | GTI | 25 m | 4:16.12 | ||
5 | 136 | Drenge Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | 4:19.00 | ||
6 | 2 | Gti Power Boys 2 | 0 | GTI | 25 m | 4:32.11 | ||
7 | 216 | Roskillers 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:40.00 | ||
8 | 75 | Næstved Boys | 1991 | NÆSTVED | 50 m | 4:47.72 | ||
9 | 155 | Hr Mammut 1 Kalundborg | 1991 | KALUNDBORG | 25 m | |||
10 | 526 | Vest Tågehorn | 1995 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Tune I.F. Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 17:41 |