Program for Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Riksmästerskap (25m) 2020 #ORT#
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Qpoolen |
Arrangör: |
S 71 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 27 jun 2020 till den 28 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
33 |
|
Emilia Rönningdal |
2002 |
S 71 |
SWE |
56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Alexandra Petersen |
2003 |
S 71 |
SWE |
1:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Agnes Alm |
2006 |
S 71 |
SWE |
1:03.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Tilda Ericsson |
2002 |
S 71 |
SWE |
1:03.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
32 |
|
Veronika Ruzic |
2006 |
S 71 |
SWE |
1:04.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
14 |
|
Lovisa Fast |
2006 |
S 71 |
SWE |
1:05.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Isabella Hua |
2007 |
Ringsjö Simklubb |
SWE |
1:05.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
19 |
|
Freja Malmgren |
2007 |
S 71 |
SWE |
1:06.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
37 |
|
Rebecka Ungureanu |
2004 |
S 71 |
SWE |
1:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
13 |
|
Valentina Fanu |
2007 |
S 71 |
SWE |
1:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Wilda Thorgren |
2007 |
S 71 |
SWE |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Mathilda Andersson |
2007 |
S 71 |
SWE |
1:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
5 |
|
Luna Simonsson |
2005 |
Ringsjö Simklubb |
SWE |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
26 |
|
Maja Palmqvist |
2007 |
S 71 |
SWE |
1:13.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
24 |
|
Emmy Olofsson |
2003 |
S 71 |
SWE |
1:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
9 |
|
Frida Christiansen |
2003 |
S 71 |
SWE |
1:22.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
|
Ella Lundberg |
2007 |
S 71 |
SWE |
1:30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
15 |
|
Nathalie Johansson Öhman |
2007 |
S 71 |
SWE |
1:33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-23 11:02:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: S 71 |
|
|
|
|