Ohjelma European Junior Championships
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Event 1, 50m Breaststroke Women |
CR: Yuliya EFIMOVA 31.45 2007-07-18 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Rodrigues Ana Pinho | 1994 | POR | 50 m | 31.92 | ||
2 | Meza Tina | 1994 | SLO | 50 m | 32.10 | ||
3 | Rathsack Lina | 1994 | GER | 50 m | 32.15 | ||
4 | Vozel Tjasa | 1994 | SLO | 50 m | 32.27 | ||
5 | Bazarova Elizaveta | 1995 | RUS | 50 m | 32.37 | ||
6 | Lougher Sara L | 1994 | GBR | 50 m | 32.39 | ||
7 | Bartela Josephina | 1994 | DEN | 50 m | 32.76 | ||
8 | Polit Claire | 1995 | FRA | 50 m | 32.77 | ||
9 | Simon Laura | 1994 | GER | 50 m | 32.85 | ||
10 | Gabrieli Pamela | 1994 | ITA | 50 m | 32.95 | ||
11 | Fissneider Lisa | 1994 | ITA | 50 m | 32.97 | ||
12 | Laukkanen Jenna | 1995 | FIN | 50 m | 33.01 | ||
13 | Westerlund Lina | 1995 | SWE | 50 m | 33.28 | ||
14 | Cichowska Kinga | 1994 | POL | 50 m | 33.41 | ||
15 | Deberghes Fanny | 1994 | FRA | 50 m | 33.42 | ||
16 | Westman Malin | 1995 | SWE | 50 m | 33.50 | ||
17 | Nothdurfter Christina | 1994 | AUT | 50 m | 33.76 | ||
18 | Soegaard Luna Elisabeth | 1994 | NOR | 50 m | 33.77 | ||
19 | Radic Ana | 1994 | CRO | 50 m | 33.83 | ||
20 | Sarichev Diana | 1994 | ISR | 50 m | 33.96 | ||
21 | Vesala Kati | 1995 | FIN | 50 m | 33.99 | ||
22 | Zhigunova Sofya | 1995 | RUS | 50 m | 34.00 | ||
23 | C Stefanija Draganov | 1994 | SRB | 50 m | 34.07 | ||
24 | Kivirinta Veera | 1995 | FIN | 50 m | 34.19 | ||
25 | Maekinen Anna | 1995 | FIN | 50 m | 34.32 | ||
26 | Pichler Nicole | 1995 | AUT | 50 m | 34.50 | ||
27 | Rehberger Vita | 1995 | SLO | 50 m | 34.55 | ||
28 | Altova Michaela | 1994 | CZE | 50 m | 34.73 | ||
29 | Recchia Stefania | 1995 | ITA | 50 m | 34.89 | ||
30 | Marcun Neza | 1995 | SLO | 50 m | 35.11 | ||
31 | Kirs Diana | 1995 | EST | 50 m | 36.34 | ||
32 | Puchla Monika | 1994 | SVK | 50 m | 37.22 | ||
33 | Ottosson-Bixo Sara | 1995 | SWE | 50 m | 38.06 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 2, 50m Butterfly Men |
CR: Andriy GOVOROV 23.63 2009-07-08 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Govorov Andriy | 1992 | UKR | 50 m | 24.04 | ||
2 | Romani Tommaso | 1992 | ITA | 50 m | 24.20 | ||
3 | Metella Mehdy | 1992 | FRA | 50 m | 24.70 | ||
4 | Vila Nil Vidal | 1992 | ESP | 50 m | 24.78 | ||
5 | Zawada Mateusz | 1992 | POL | 50 m | 24.88 | ||
6 | Leithold Kevin | 1992 | GER | 50 m | 24.90 | ||
7 | Atsapkin Alexey | 1992 | RUS | 50 m | 25.00 | ||
8 | Hennebach Karl-Richard | 1992 | GER | 50 m | 25.06 | ||
9 | Pokotylo Dmitry | 1992 | RUS | 50 m | 25.09 | ||
10 | Dodaleu Yahor | 1993 | BLR | 50 m | 25.10 | ||
11 | Vanluchene Emmanuel | 1992 | BEL | 50 m | 25.12 | ||
12 | Lemeshko Lyubomyr | 1992 | UKR | 50 m | 25.16 | ||
13 | Herrmann Melvin | 1992 | GER | 50 m | 25.18 | ||
14 | Stjepanovic Velimir | 1993 | SRB | 50 m | 25.18 | ||
15 | Lazarev Artem | 1992 | RUS | 50 m | 25.20 | ||
16 | Kuznyetsov Oleg | 1992 | UKR | 50 m | 25.21 | ||
17 | Jonsson Jesper | 1993 | SWE | 50 m | 25.25 | ||
18 | Katrantzis Christos | 1992 | GRE | 50 m | 25.29 | ||
19 | Krupecki Oskar | 1992 | POL | 50 m | 25.30 | ||
20 | Vollmer Bastian | 1993 | GER | 50 m | 25.34 | ||
21 | Geni Simone | 1992 | ITA | 50 m | 25.35 | ||
22 | Castillo Eduard Galdeano | 1992 | ESP | 50 m | 25.37 | ||
23 | Olshtein Almog | 1993 | ISR | 50 m | 25.57 | ||
24 | Needs Harry | 1992 | GBR | 50 m | 25.57 | ||
25 | Brodie Cameron | 1992 | GBR | 50 m | 25.61 | ||
26 | Coste Alin | 1992 | ROU | 50 m | 25.63 | ||
27 | Halonen Valtteri | 1992 | FIN | 50 m | 25.64 | ||
28 | Gider Ozan | 1992 | TUR | 50 m | 25.66 | ||
29 | Ionov Bogdan | 1993 | RUS | 50 m | 25.68 | ||
30 | Ernstsson David | 1992 | SWE | 50 m | 25.76 | ||
31 | Rusnak Mario | 1992 | SVK | 50 m | 25.85 | ||
32 | Degtjarjov Pjotr | 1993 | EST | 50 m | 25.90 | ||
33 | Markozis Konstantinos | 1992 | GRE | 50 m | 25.94 | ||
34 | Solovjov Oleg | 1992 | EST | 50 m | 26.07 | ||
35 | Zorman Matjaz | 1992 | SLO | 50 m | 26.09 | ||
36 | Biczo Bence | 1993 | HUN | 50 m | 26.10 | ||
37 | Radu Marius | 1992 | ROU | 50 m | 26.13 | ||
38 | Gribovskis Pavels | 1993 | LAT | 50 m | 26.14 | ||
39 | Ljevar Lovro | 1993 | CRO | 50 m | 26.19 | ||
40 | Linge Alexander | 1992 | SWE | 50 m | 26.21 | ||
41 | Juopperi Sami | 1992 | FIN | 50 m | 26.25 | ||
42 | Malleus Allan | 1992 | EST | 50 m | 26.25 | ||
43 | Gudmundsson Orri Freyr | 1992 | ISL | 50 m | 26.34 | ||
44 | Georgiev Stefan | 1992 | BUL | 50 m | 26.37 | ||
45 | Shul´ga Olexandr | 1993 | UKR | 50 m | 26.72 | ||
46 | Kiviluoma Tuomas | 1993 | FIN | 50 m | 27.34 | ||
47 | Olafsson Gunnar | 1992 | ISL | 50 m | 27.62 | ||
48 | Aaltomaa Sami | 1992 | FIN | 50 m | 28.92 | ||
49 | Golban Serhei | 1993 | MOL | 50 m | |||
50 | Bagameri Bence | 1992 | HUN | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 3, 400m Medley Women |
CR: Grainne MURPHY 4:40.88 2009-07-08 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Romeu Claudia Dasca | 1994 | ESP | 50 m | 4:43.45 | ||
2 | Polieri Alessia | 1994 | ITA | 50 m | 4:48.56 | ||
3 | Smith Sophie | 1994 | GBR | 50 m | 4:49.19 | ||
4 | Cortes Beatriz Gomez | 1994 | ESP | 50 m | 4:49.84 | ||
5 | Mauri Cristina Garcia | 1995 | ESP | 50 m | 4:50.06 | ||
6 | Mahon Sycerika Mc | 1995 | IRL | 50 m | 4:51.65 | ||
7 | Reinhold Juliane | 1994 | GER | 50 m | 4:52.37 | ||
8 | Jackson Ellis | 1994 | GBR | 50 m | 4:52.97 | ||
9 | Krasyukova Kristina | 1995 | RUS | 50 m | 4:53.97 | ||
10 | Zaiser Lisa | 1994 | AUT | 50 m | 4:54.30 | ||
11 | Wenk Alexandra | 1995 | GER | 50 m | 4:54.38 | ||
12 | Sayos Julia Mas | 1994 | ESP | 50 m | 4:55.35 | ||
13 | Kiss Dora | 1994 | HUN | 50 m | 4:56.08 | ||
14 | Amardeilh Camille | 1995 | FRA | 50 m | 4:56.28 | ||
15 | Berthier Julie | 1994 | FRA | 50 m | 4:56.50 | ||
16 | Wohlert Franziska | 1994 | GER | 50 m | 4:56.95 | ||
17 | Vermeylen Jolien | 1994 | BEL | 50 m | 4:57.09 | ||
18 | Pyatt Sophie | 1995 | GBR | 50 m | 4:57.61 | ||
19 | Bohinc Spela | 1995 | SLO | 50 m | 4:59.52 | ||
20 | Pasalidou Stella | 1995 | GRE | 50 m | 5:00.21 | ||
21 | Berggren Frida | 1994 | SWE | 50 m | 5:01.06 | ||
22 | Delno Marjolijn | 1994 | NED | 50 m | 5:04.23 | ||
23 | Hansen Marina Heller | 1994 | DEN | 50 m | 5:04.86 | ||
24 | Marchi Anais De | 1995 | SUI | 50 m | 5:04.94 | ||
25 | Traven Sara | 1995 | SLO | 50 m | 5:05.61 | ||
26 | Aschan Patricia | 1994 | FIN | 50 m | 5:06.20 | ||
27 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | DEN | 50 m | 5:24.15 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 4, 400m Freestyle Men |
CR: Yannick AGNEL 3:48.17 2009-07-08 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Bernek Peter | 1992 | HUN | 50 m | 3:49.43 | ||
2 | Agnel Yannick | 1992 | FRA | 50 m | 3:49.83 | ||
3 | Mota Adrian Mantas | 1992 | ESP | 50 m | 3:54.19 | ||
4 | Pulwin Pawel | 1992 | POL | 50 m | 3:56.92 | ||
5 | Yildirimer Ediz | 1993 | TUR | 50 m | 3:57.17 | ||
6 | Bromer Viktor B. | 1993 | DEN | 50 m | 3:57.31 | ||
7 | Bauwens Ward | 1993 | BEL | 50 m | 3:57.35 | ||
8 | Degtyarev Egor | 1992 | RUS | 50 m | 3:57.48 | ||
9 | Bourelly Lorys | 1992 | FRA | 50 m | 3:57.65 | ||
10 | Joly Damien | 1992 | FRA | 50 m | 3:57.99 | ||
11 | Popov Anton | 1992 | RUS | 50 m | 3:58.04 | ||
12 | Sorak Stefan | 1992 | SRB | 50 m | 3:58.63 | ||
13 | Borowicz-Skoneczny S. | 1992 | POL | 50 m | 3:58.92 | ||
14 | Horn Tobias | 1993 | GER | 50 m | 3:59.14 | ||
15 | Santa Gustavo Manuel | 1993 | POR | 50 m | 3:59.38 | ||
16 | Trofimov Ivan | 1992 | RUS | 50 m | 3:59.81 | ||
17 | Frolov Sergiy | 1992 | UKR | 50 m | 3:59.81 | ||
18 | Howes Alfie | 1992 | GBR | 50 m | 3:59.88 | ||
19 | Cortens Ken | 1993 | BEL | 50 m | 3:59.89 | ||
20 | Angert Florian | 1992 | GER | 50 m | 3:59.98 | ||
21 | Johannessen Frans | 1992 | DEN | 50 m | 4:00.33 | ||
22 | Artimon Alin Alexandru | 1992 | ROU | 50 m | 4:00.53 | ||
23 | Lejdstroem Gustav Aberg | 1992 | SWE | 50 m | 4:00.93 | ||
24 | Phillips Daniel | 1993 | GBR | 50 m | 4:01.20 | ||
25 | Szana Zsombor | 1992 | HUN | 50 m | 4:01.23 | ||
26 | Dreesens Dion | 1993 | NED | 50 m | 4:02.58 | ||
27 | Zhyharau Uladzimir | 1992 | BLR | 50 m | 4:03.65 | ||
28 | Belyaev Nikita | 1993 | RUS | 50 m | 4:03.77 | ||
29 | Coskun Bertug | 1993 | TUR | 50 m | 4:04.30 | ||
30 | Vedel Karsten | 1992 | DEN | 50 m | 4:04.46 | ||
31 | Jelenak Pavol | 1992 | SVK | 50 m | 4:05.92 | ||
32 | Zambo Balazs | 1992 | HUN | 50 m | 4:07.91 | ||
33 | Diogo Miguel Monteiro | 1993 | POR | 50 m | 4:08.10 | ||
34 | Blazevski Marko | 1992 | MKD | 50 m | 4:08.25 | ||
35 | Nagy Richard | 1993 | SVK | 50 m | 4:08.37 | ||
36 | Ree Ole Martin | 1992 | NOR | 50 m | 4:08.56 | ||
37 | McKee Anton Sveinn | 1993 | ISL | 50 m | 4:08.87 | ||
38 | Nygard Joern | 1992 | NOR | 50 m | 4:09.03 | ||
39 | Golob Matej | 1993 | SLO | 50 m | 4:09.39 | ||
40 | Kaei Lauri | 1992 | EST | 50 m | 4:10.09 | ||
41 | Bertrand Gabriel | 1992 | SWE | 50 m | 4:10.13 | ||
42 | Jurjevcic Nejc | 1993 | SLO | 50 m | 4:12.58 | ||
43 | Hanani Tal | 1993 | ISR | 50 m | 4:16.48 | ||
44 | Naroshkin Pavel | 1992 | EST | 50 m | 4:26.01 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 5, 200m Butterfly Women |
CR: Emese KOVACS 2:08.55 2007-07-19 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Sorribes Judit Ignacio | 1994 | ESP | 50 m | 2:10.06 | ||
2 | Polieri Alessia | 1994 | ITA | 50 m | 2:11.81 | ||
3 | Foggia Manuela | 1994 | ITA | 50 m | 2:15.69 | ||
4 | Beyer Paula | 1995 | GER | 50 m | 2:16.38 | ||
5 | Rueger Tina | 1994 | GER | 50 m | 2:17.25 | ||
6 | Kyselyova Yuliya | 1995 | UKR | 50 m | 2:17.88 | ||
7 | Chavez-Diaz Eva | 1995 | AUT | 50 m | 2:18.18 | ||
8 | Trukhanovich Alisa | 1994 | RUS | 50 m | 2:18.55 | ||
9 | Mahon Sycerika Mc | 1995 | IRL | 50 m | 2:18.94 | ||
10 | Kelly Rachael | 1994 | GBR | 50 m | 2:19.16 | ||
11 | Tekin Goezde | 1994 | TUR | 50 m | 2:19.25 | ||
12 | Fassone Beatrice | 1994 | ITA | 50 m | 2:19.30 | ||
13 | Williamson Rachael | 1995 | GBR | 50 m | 2:19.48 | ||
14 | Schaberl Hanna | 1994 | AUT | 50 m | 2:19.61 | ||
15 | Lukasova Lenka | 1994 | CZE | 50 m | 2:19.75 | ||
16 | Rocha Diana Ramos | 1994 | POR | 50 m | 2:19.78 | ||
17 | Hansen Kia | 1995 | DEN | 50 m | 2:20.28 | ||
18 | Wasserman Shir | 1995 | ISR | 50 m | 2:21.07 | ||
19 | Bohinc Spela | 1995 | SLO | 50 m | 2:21.40 | ||
20 | Suominen Siina-Karoliina | 1994 | FIN | 50 m | 2:22.19 | ||
21 | Jovanov Mila | 1995 | SRB | 50 m | 2:23.44 | ||
22 | Loevberg Emilie N | 1995 | NOR | 50 m | 2:24.65 | ||
23 | Tolmats Laura | 1994 | EST | 50 m | 2:24.69 | ||
24 | Laukkanen Oona | 1995 | FIN | 50 m | 2:25.28 | ||
25 | Yurchenko Khrystyna | 1995 | UKR | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 6, 100m Backstroke Men |
CR: Laszlo CSEH 55.06 2003-08-03 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Toumarkin Yakov-Yan | 1992 | ISR | 50 m | 55.50 | ||
2 | Bernek Peter | 1992 | HUN | 50 m | 55.69 | ||
3 | Kovbasa Andriy | 1992 | UKR | 50 m | 56.10 | ||
4 | Diener Christian | 1993 | GER | 50 m | 56.40 | ||
5 | Wysoczynski Mateusz | 1993 | POL | 50 m | 56.48 | ||
6 | Barrera Matthew Mcmanemy | 1993 | ESP | 50 m | 56.55 | ||
7 | Halsall Grant | 1993 | GBR | 50 m | 56.68 | ||
8 | Gregory David | 1992 | GBR | 50 m | 56.90 | ||
9 | Claussen Max | 1993 | GER | 50 m | 57.09 | ||
10 | Santos Alexis Manacas | 1992 | POR | 50 m | 57.09 | ||
11 | Deodato Daniele Di | 1993 | ITA | 50 m | 57.17 | ||
12 | Bellocchio Giuseppe | 1992 | ITA | 50 m | 57.22 | ||
13 | Gamburg David | 1993 | ISR | 50 m | 57.40 | ||
14 | Boldison Charlie | 1992 | GBR | 50 m | 57.43 | ||
15 | Goyetche Julien Pierre | 1993 | FRA | 50 m | 57.44 | ||
16 | Sobon Julian | 1992 | POL | 50 m | 57.49 | ||
17 | Hjelm Mans | 1992 | SWE | 50 m | 57.54 | ||
18 | Fakla Martin | 1993 | SVK | 50 m | 57.55 | ||
19 | Theocharidis Alexandros | 1993 | GRE | 50 m | 57.61 | ||
20 | Jarvis Calum | 1992 | GBR | 50 m | 57.67 | ||
21 | Gomez Alex Vera | 1992 | ESP | 50 m | 57.73 | ||
22 | Stepin Alexey | 1992 | RUS | 50 m | 57.79 | ||
23 | Hennebach Karl-Richard | 1992 | GER | 50 m | 57.83 | ||
24 | Vanluchene Emmanuel | 1992 | BEL | 50 m | 57.85 | ||
25 | Eschweiler Sverre | 1992 | NED | 50 m | 58.02 | ||
26 | Stacchiotti Raphael | 1992 | LUX | 50 m | 58.03 | ||
27 | Schiellerup Andreas | 1993 | DEN | 50 m | 58.04 | ||
28 | Andriekus Matas | 1992 | LTU | 50 m | 58.07 | ||
29 | Biondic Ivan | 1992 | CRO | 50 m | 58.13 | ||
30 | Bonnel Nathan | 1993 | BEL | 50 m | 58.21 | ||
31 | Verykokidis Ilias | 1992 | GRE | 50 m | 58.27 | ||
32 | Jonczyk Jakub | 1992 | POL | 50 m | 58.28 | ||
33 | Grishin Vasily | 1992 | RUS | 50 m | 58.33 | ||
34 | Kron Kristian | 1992 | SWE | 50 m | 58.35 | ||
35 | Nattmann Lukas | 1992 | GER | 50 m | 58.39 | ||
36 | Solli Lavrans Veieroe | 1992 | NOR | 50 m | 58.44 | ||
37 | Bohus Richard | 1993 | HUN | 50 m | 58.47 | ||
38 | Palatka Ondrej | 1992 | CZE | 50 m | 58.59 | ||
39 | Skaaning Daniel | 1993 | DEN | 50 m | 58.60 | ||
40 | Gregorio Goncalo Filipe | 1993 | POR | 50 m | 58.93 | ||
41 | Benicek Karel | 1992 | CZE | 50 m | 58.99 | ||
42 | Bilis Justinas | 1992 | LTU | 50 m | 59.05 | ||
43 | Stolz Elijah | 1993 | SUI | 50 m | 59.32 | ||
44 | Erdogan Atilla Ugur | 1993 | TUR | 50 m | 59.35 | ||
45 | Pala Goekbert | 1993 | TUR | 50 m | 59.44 | ||
46 | Krce-Rabar Marko | 1992 | CRO | 50 m | 59.48 | ||
47 | Udicki Miroslav | 1993 | SRB | 50 m | 59.77 | ||
48 | Jariga Deniss | 1992 | LAT | 50 m | 59.89 | ||
49 | Lukacovsky Tibor | 1993 | CZE | 50 m | 1:00.01 | ||
50 | Navarre Charles | 1993 | BEL | 50 m | 1:00.02 | ||
51 | Zvyagin Mikhail | 1992 | RUS | 50 m | 1:00.15 | ||
52 | Lackovic Dario | 1992 | CRO | 50 m | 1:00.18 | ||
53 | Muzek Mateo | 1992 | CRO | 50 m | 1:00.46 | ||
54 | Vulesevic Igor | 1992 | SRB | 50 m | 1:00.49 | ||
55 | Sudenis Maciej | 1993 | POL | 50 m | 1:00.66 | ||
56 | Cepisevski Gorazd | 1993 | MKD | 50 m | 1:00.97 | ||
57 | Feldbergs Girts | 1993 | LAT | 50 m | 1:01.35 | ||
58 | Aleksiev Lyubomir | 1993 | BUL | 50 m | 1:01.61 | ||
59 | Leinonen Lauri | 1992 | FIN | 50 m | 1:02.90 | ||
60 | Golban Serhei | 1993 | MOL | 50 m | |||
61 | Spasov Marko | 1992 | SRB | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 7, 100m Freestyle Women |
CR: Silke LIPPOK 55.02 2009-07-09 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Lippok Silke | 1994 | GER | 50 m | 54.99 | ||
2 | Reinhold Juliane | 1994 | GER | 50 m | 56.31 | ||
3 | Cini Mathilde | 1994 | FRA | 50 m | 56.37 | ||
4 | Merdy Alizee | 1994 | FRA | 50 m | 56.49 | ||
5 | Iakovidou Themida | 1994 | GRE | 50 m | 56.65 | ||
6 | Saunders Emma | 1994 | GBR | 50 m | 56.76 | ||
7 | Bonnet Charlotte | 1995 | FRA | 50 m | 56.79 | ||
8 | Hamilton Sara | 1994 | GBR | 50 m | 56.97 | ||
9 | Friedrich Johanna | 1995 | GER | 50 m | 57.01 | ||
10 | Blume Pernille | 1994 | DEN | 50 m | 57.02 | ||
11 | Touati Assia | 1995 | FRA | 50 m | 57.09 | ||
12 | Trentin Giada | 1995 | ITA | 50 m | 57.19 | ||
13 | Lloyd Jessica | 1995 | GBR | 50 m | 57.23 | ||
14 | Crocione Giorgia | 1994 | ITA | 50 m | 57.34 | ||
15 | Baerens Teresa | 1994 | GER | 50 m | 57.34 | ||
16 | Podlesna Valeriya | 1994 | UKR | 50 m | 57.41 | ||
17 | Pezzato Aglaia | 1994 | ITA | 50 m | 57.41 | ||
18 | Reznikova Mariya | 1994 | RUS | 50 m | 57.49 | ||
19 | Samsonyk Nicol | 1994 | ISR | 50 m | 57.53 | ||
20 | marks Martina | 1995 | ISR | 50 m | 57.68 | ||
21 | Stenkvist Henrietta | 1994 | SWE | 50 m | 57.90 | ||
22 | Bertrand Celine | 1995 | SWE | 50 m | 57.93 | ||
23 | Leenstra Femke | 1995 | NED | 50 m | 57.97 | ||
24 | Marchenkova Elizaveta | 1994 | RUS | 50 m | 57.98 | ||
25 | Vliet Tamara | 1994 | NED | 50 m | 58.03 | ||
26 | Mahon Sycerika Mc | 1995 | IRL | 50 m | 58.04 | ||
27 | Simonovic Katarina | 1994 | SRB | 50 m | 58.09 | ||
28 | Juel Pernille | 1994 | DEN | 50 m | 58.15 | ||
29 | Sole Laura Galvez | 1995 | ESP | 50 m | 58.18 | ||
30 | Koens Jovanna | 1995 | NED | 50 m | 58.21 | ||
31 | Merkulova Victoria | 1995 | RUS | 50 m | 58.28 | ||
32 | Koba Nadiya | 1995 | UKR | 50 m | 58.40 | ||
33 | Rosen Anna | 1994 | SWE | 50 m | 58.41 | ||
34 | Petersen Julie Broendum | 1994 | DEN | 50 m | 58.46 | ||
35 | Rosa Maria Carolina | 1994 | POR | 50 m | 58.49 | ||
36 | Zombai Annamaria | 1994 | HUN | 50 m | 58.60 | ||
37 | Dom Yne | 1995 | BEL | 50 m | 58.61 | ||
38 | Nevalainen Lotta | 1994 | FIN | 50 m | 58.62 | ||
39 | Grigonyte Giedre | 1995 | LTU | 50 m | 58.66 | ||
40 | Fateeva Albina | 1994 | RUS | 50 m | 58.69 | ||
41 | Marchuk Oksana | 1994 | UKR | 50 m | 58.72 | ||
42 | Joo Sara | 1995 | HUN | 50 m | 58.74 | ||
43 | Kurki Laura | 1994 | FIN | 50 m | 58.81 | ||
44 | Jagoda Julia | 1995 | POL | 50 m | 58.98 | ||
45 | Gimbutyte Vaiva | 1995 | LTU | 50 m | 59.04 | ||
46 | Repman Rebeka | 1994 | SRB | 50 m | 59.09 | ||
47 | Leoni Ludovica | 1994 | ITA | 50 m | 59.17 | ||
48 | Bielicz Linnea | 1994 | SWE | 50 m | 59.24 | ||
49 | Wit Maartje | 1995 | NED | 50 m | 59.28 | ||
50 | Halavach Yuliya | 1994 | BLR | 50 m | 59.39 | ||
51 | Nurminen Tessa | 1994 | FIN | 50 m | 59.40 | ||
52 | Grossmann Tess | 1994 | EST | 50 m | 59.48 | ||
53 | Gomes Andreia Catarina | 1994 | POR | 50 m | 59.50 | ||
54 | Ivanenko Galyna | 1994 | UKR | 50 m | 59.63 | ||
55 | Nikitina Gabriela | 1994 | LAT | 50 m | 1:00.15 | ||
56 | Pavlou Rania | 1994 | CYP | 50 m | 1:00.36 | ||
57 | Zeren Halime Zulal | 1995 | TUR | 50 m | 1:00.41 | ||
58 | Hirvelae Anni | 1995 | FIN | 50 m | 1:00.42 | ||
59 | Scerbinskaite Jurate | 1994 | LTU | 50 m | 1:00.56 | ||
60 | Upolauneva Hanna | 1995 | BLR | 50 m | 1:00.58 | ||
61 | Tasevska Tiana | 1994 | MKD | 50 m | 1:00.65 | ||
62 | Kirs Diana | 1995 | EST | 50 m | 1:00.68 | ||
63 | Bjoerlykk Veronica Orheim | 1994 | NOR | 50 m | 1:01.10 | ||
64 | Kersa Katriin | 1994 | EST | 50 m | 1:01.28 | ||
65 | Skufca Spela | 1994 | SLO | 50 m | 1:01.85 | ||
66 | Zayats Yuliya | 1994 | BLR | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 8, 200m Breaststroke Men |
CR: Daniel GYURTA 2:10.71 2007-07-19 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Lobanov Anton | 1992 | RUS | 50 m | 2:11.46 | ||
2 | Lehn Christian vom | 1992 | GER | 50 m | 2:13.38 | ||
3 | Samilidis Panagiotis | 1993 | GRE | 50 m | 2:14.03 | ||
4 | Kaeser Yannick | 1992 | SUI | 50 m | 2:14.64 | ||
5 | Bizzarri Flavio | 1993 | ITA | 50 m | 2:15.35 | ||
6 | Karpouzlis Ioannis | 1992 | GRE | 50 m | 2:15.57 | ||
7 | Wald Eric | 1992 | GER | 50 m | 2:15.60 | ||
8 | Kostin Oleg | 1992 | RUS | 50 m | 2:15.89 | ||
9 | Rabeisen Thomas | 1992 | FRA | 50 m | 2:16.18 | ||
10 | Parakhin Yaroslav | 1992 | UKR | 50 m | 2:16.32 | ||
11 | Rozhkov Olexiy | 1993 | UKR | 50 m | 2:16.50 | ||
12 | Pacholczyk Mateusz | 1992 | POL | 50 m | 2:16.68 | ||
13 | Blednykh Anton | 1992 | RUS | 50 m | 2:17.26 | ||
14 | Mauron Yves | 1992 | SUI | 50 m | 2:17.87 | ||
15 | Naess Sverre | 1992 | NOR | 50 m | 2:18.02 | ||
16 | Gomez Eduardo Solaeche | 1993 | ESP | 50 m | 2:18.10 | ||
17 | Klarskov Morten | 1992 | DEN | 50 m | 2:18.35 | ||
18 | Mattsson Matti | 1993 | FIN | 50 m | 2:18.40 | ||
19 | Capitaine Thibaut | 1993 | FRA | 50 m | 2:18.52 | ||
20 | Kozlovskij Igor | 1992 | LTU | 50 m | 2:18.68 | ||
21 | Chanal Nicholas | 1992 | FRA | 50 m | 2:18.71 | ||
22 | Alari-Williams Xander | 1993 | GBR | 50 m | 2:18.89 | ||
23 | Katsampanis Petros | 1992 | GRE | 50 m | 2:18.93 | ||
24 | Vandevelde Raf | 1993 | BEL | 50 m | 2:19.42 | ||
25 | Parker Joseph | 1993 | GBR | 50 m | 2:19.43 | ||
26 | Shemberyev Maxym | 1993 | UKR | 50 m | 2:19.54 | ||
27 | Steeples Christopher | 1992 | GBR | 50 m | 2:19.72 | ||
28 | Dietrich Johannes | 1993 | AUT | 50 m | 2:20.43 | ||
29 | Palosaari Robert | 1992 | SWE | 50 m | 2:21.00 | ||
30 | Shumkov Lachezar | 1992 | BUL | 50 m | 2:21.41 | ||
31 | Dellaloglu Timur | 1992 | TUR | 50 m | 2:22.94 | ||
32 | Koch Gulliver | 1992 | SWE | 50 m | 2:23.25 | ||
33 | Traustason Hrafn | 1992 | ISL | 50 m | 2:23.66 | ||
34 | Asceric Radomir | 1993 | SRB | 50 m | 2:24.05 | ||
35 | Ganiel Imri | 1992 | ISR | 50 m | 2:26.29 | ||
36 | Petrovski Damjan | 1993 | MKD | 50 m | 2:26.85 | ||
37 | Vacval Daniel | 1992 | SVK | 50 m | 2:28.27 | ||
38 | Vaimann Timo | 1992 | EST | 50 m | 2:29.66 | ||
39 | Lodi Alar | 1992 | EST | 50 m | 2:29.74 | ||
40 | Perisic Dejan | 1993 | SRB | 50 m | 2:31.11 | ||
41 | Galin Tudor | 1992 | MOL | 50 m | |||
42 | Mucha Kacper | 1992 | POL | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 9, 200m Backstroke Women |
CR: Daryna ZEVINA 2:10.08 2009-07-09 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Zevina Daryna | 1994 | UKR | 50 m | 2:10.41 | ||
2 | Stenkvist Henrietta | 1994 | SWE | 50 m | 2:12.64 | ||
3 | Hohmann Georgia | 1994 | GBR | 50 m | 2:14.91 | ||
4 | Mann Karley | 1994 | GBR | 50 m | 2:15.15 | ||
5 | Qualla Rachele | 1994 | ITA | 50 m | 2:15.25 | ||
6 | Meloni Federica | 1995 | ITA | 50 m | 2:15.30 | ||
7 | Diener Eileen | 1995 | GER | 50 m | 2:15.52 | ||
8 | Scalia Silvia | 1995 | ITA | 50 m | 2:15.83 | ||
9 | Beyer Paula | 1995 | GER | 50 m | 2:15.86 | ||
10 | Lenderyou Phoebe | 1995 | GBR | 50 m | 2:16.06 | ||
11 | Hofton Natasha | 1995 | GBR | 50 m | 2:16.50 | ||
12 | Wohlert Franziska | 1994 | GER | 50 m | 2:17.00 | ||
13 | Szynal Ludwika | 1994 | POL | 50 m | 2:17.21 | ||
14 | Campo Lidon Munoz Del | 1995 | ESP | 50 m | 2:17.32 | ||
15 | Peschiera Martina | 1995 | ITA | 50 m | 2:17.51 | ||
16 | Gumenyuk Nadiya | 1995 | UKR | 50 m | 2:17.67 | ||
17 | Bobrovnik Maria | 1994 | RUS | 50 m | 2:17.69 | ||
18 | Lindborg Ida | 1994 | SWE | 50 m | 2:17.74 | ||
19 | Samardzic Matea | 1995 | CRO | 50 m | 2:17.94 | ||
20 | Baxevani Kleio | 1994 | GRE | 50 m | 2:17.94 | ||
21 | Worst Annemarie | 1995 | NED | 50 m | 2:19.00 | ||
22 | Rolko Sarah | 1994 | LUX | 50 m | 2:19.23 | ||
23 | Bezan Ursa | 1994 | SLO | 50 m | 2:19.28 | ||
24 | Gustafsdottir Eyglo Osk | 1995 | ISL | 50 m | 2:19.32 | ||
25 | Beleza Mafalda Gomes | 1994 | POR | 50 m | 2:19.91 | ||
26 | Majeric Jera | 1995 | SLO | 50 m | 2:20.46 | ||
27 | Macavei Carina Bianca | 1994 | ROU | 50 m | 2:20.53 | ||
28 | Kudinova Ekaterina | 1995 | RUS | 50 m | 2:20.82 | ||
29 | Martinheira Catia Raquel | 1995 | POR | 50 m | 2:21.20 | ||
30 | Crovetto Adriana | 1995 | SUI | 50 m | 2:21.32 | ||
31 | Gregersen Line | 1994 | DEN | 50 m | 2:22.60 | ||
32 | Gorniak Katarzyna | 1995 | POL | 50 m | 2:23.79 | ||
33 | Sengul Sevval | 1995 | TUR | 50 m | 2:26.07 | ||
34 | Olsson Linnea | 1994 | SWE | 50 m | 2:28.67 | ||
35 | Debes Birita | 1995 | FRO | 50 m | 2:30.53 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 10, 4X100m Freestyle Men |
CR Senior: ITALY 3:16.58 2009-07-08 (Donin, Leonardi, Gimondi, Pizzamiglio) |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | FYROM 1 | 0 | MKD | 50 m | |||
2 | Croatia 1 | 0 | CRO | 50 m | |||
3 | Denmark 1 | 0 | DEN | 50 m | |||
4 | Estonia 1 | 0 | EST | 50 m | |||
5 | Finland 1 | 0 | FIN | 50 m | |||
6 | France 1 | 0 | FRA | 50 m | |||
7 | Germany 1 | 0 | GER | 50 m | |||
8 | Belgium 1 | 0 | BEL | 50 m | |||
9 | Italy 1 | 0 | ITA | 50 m | |||
10 | Turkey 1 | 0 | TUR | 50 m | |||
11 | Norway 1 | 0 | NOR | 50 m | |||
12 | Poland 1 | 0 | POL | 50 m | |||
13 | Russia 1 | 0 | RUS | 50 m | |||
14 | Serbia 1 | 0 | SRB | 50 m | |||
15 | Spain 1 | 0 | ESP | 50 m | |||
16 | Sweden 1 | 0 | SWE | 50 m | |||
17 | Great Britain 1 | 0 | GBR | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 11, 1500m Freestyle Women |
CR: Elena SOKOLOVA 16:24.12 2007-07-18 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Romeu Claudia Dasca | 1994 | ESP | 50 m | 16:25.42 | ||
2 | Oder Tjasa | 1994 | SLO | 50 m | 16:37.52 | ||
3 | Thimm Elisa | 1994 | GER | 50 m | 16:39.72 | ||
4 | Hall-Jackson Danielle | 1994 | GBR | 50 m | 16:41.34 | ||
5 | Kilijanska Donata | 1995 | POL | 50 m | 16:48.12 | ||
6 | Koehler Sarah | 1994 | GER | 50 m | 17:01.65 | ||
7 | Rothon Morgane | 1994 | FRA | 50 m | 17:02.02 | ||
8 | Williamson Rachael | 1995 | GBR | 50 m | 17:05.17 | ||
9 | Pappa Vasiliki | 1994 | GRE | 50 m | 17:17.02 | ||
10 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | DEN | 50 m | 17:20.14 | ||
11 | Vedel Ida Marie | 1994 | DEN | 50 m | 17:22.12 | ||
12 | Delvoie Natacha | 1995 | BEL | 50 m | 17:27.04 | ||
13 | Wasilewska Barbara | 1994 | POL | 50 m | 17:27.12 | ||
14 | Syversen Lise Sand | 1995 | NOR | 50 m | 17:31.84 | ||
15 | Virtanen Inga | 1994 | FIN | 50 m | 17:40.64 | ||
16 | Bjoerlykk Veronica Orheim | 1994 | NOR | 50 m | 17:42.76 | ||
17 | Erkinaro Aino | 1995 | FIN | 50 m | 17:42.90 | ||
18 | Eroglu Merve | 1994 | TUR | 50 m | 17:45.57 | ||
19 | Marinova Simona | 1994 | MKD | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 11, 1500m Freestyle Women |
CR: Elena SOKOLOVA 16:24.12 2007-07-18 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Romeu Claudia Dasca | 1994 | ESP | 50 m | 16:25.42 | ||
2 | Oder Tjasa | 1994 | SLO | 50 m | 16:37.52 | ||
3 | Thimm Elisa | 1994 | GER | 50 m | 16:39.72 | ||
4 | Hall-Jackson Danielle | 1994 | GBR | 50 m | 16:41.34 | ||
5 | Kilijanska Donata | 1995 | POL | 50 m | 16:48.12 | ||
6 | Koehler Sarah | 1994 | GER | 50 m | 17:01.65 | ||
7 | Rothon Morgane | 1994 | FRA | 50 m | 17:02.02 | ||
8 | Williamson Rachael | 1995 | GBR | 50 m | 17:05.17 | ||
9 | Pappa Vasiliki | 1994 | GRE | 50 m | 17:17.02 | ||
10 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | DEN | 50 m | 17:20.14 | ||
11 | Vedel Ida Marie | 1994 | DEN | 50 m | 17:22.12 | ||
12 | Delvoie Natacha | 1995 | BEL | 50 m | 17:27.04 | ||
13 | Wasilewska Barbara | 1994 | POL | 50 m | 17:27.12 | ||
14 | Syversen Lise Sand | 1995 | NOR | 50 m | 17:31.84 | ||
15 | Virtanen Inga | 1994 | FIN | 50 m | 17:40.64 | ||
16 | Bjoerlykk Veronica Orheim | 1994 | NOR | 50 m | 17:42.76 | ||
17 | Erkinaro Aino | 1995 | FIN | 50 m | 17:42.90 | ||
18 | Eroglu Merve | 1994 | TUR | 50 m | 17:45.57 | ||
19 | Marinova Simona | 1994 | MKD | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 12, 200m Butterfly Men |
CR: Marcin CIESLAK 1:56.13 2009-07-10 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Cieslak Marcin | 1992 | POL | 50 m | 1:56.88 | ||
2 | Biczo Bence | 1993 | HUN | 50 m | 1:57.77 | ||
3 | Coelho Jordan | 1992 | FRA | 50 m | 1:58.65 | ||
4 | Castillo Eduard Galdeano | 1992 | ESP | 50 m | 1:58.97 | ||
5 | Markozis Konstantinos | 1992 | GRE | 50 m | 1:59.63 | ||
6 | Szana Zsombor | 1992 | HUN | 50 m | 1:59.66 | ||
7 | Vila Nil Vidal | 1992 | ESP | 50 m | 2:00.41 | ||
8 | Brodie Cameron | 1992 | GBR | 50 m | 2:00.87 | ||
9 | Bromer Viktor B. | 1993 | DEN | 50 m | 2:01.35 | ||
10 | Lemaev Ilya | 1993 | RUS | 50 m | 2:01.82 | ||
11 | Timm Braxston | 1992 | GBR | 50 m | 2:02.06 | ||
12 | Lazarev Artem | 1992 | RUS | 50 m | 2:02.10 | ||
13 | Nattmann Lukas | 1992 | GER | 50 m | 2:02.75 | ||
14 | Herrmann Melvin | 1992 | GER | 50 m | 2:02.85 | ||
15 | Schootbrugge Sam Van De | 1993 | GBR | 50 m | 2:03.05 | ||
16 | Lemeshko Lyubomyr | 1992 | UKR | 50 m | 2:03.13 | ||
17 | Stjepanovic Velimir | 1993 | SRB | 50 m | 2:03.34 | ||
18 | Vollmer Bastian | 1993 | GER | 50 m | 2:03.37 | ||
19 | Ionov Bogdan | 1993 | RUS | 50 m | 2:03.72 | ||
20 | Shul´ga Olexandr | 1993 | UKR | 50 m | 2:04.28 | ||
21 | Zorman Matjaz | 1992 | SLO | 50 m | 2:04.69 | ||
22 | Diogo Miguel Monteiro | 1993 | POR | 50 m | 2:04.72 | ||
23 | Jonsson Jesper | 1993 | SWE | 50 m | 2:06.61 | ||
24 | Blazevski Marko | 1992 | MKD | 50 m | 2:08.22 | ||
25 | Naroshkin Pavel | 1992 | EST | 50 m | 2:08.90 | ||
26 | Jurjevcic Nejc | 1993 | SLO | 50 m | 2:09.55 | ||
27 | Jefimov Ilja | 1993 | EST | 50 m | 2:15.21 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 13, 400m Freestyle Women |
CR: Heidi GREIN 4:10.54 1986-07-25 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Thimm Elisa | 1994 | GER | 50 m | 4:15.95 | ||
2 | Mahon Sycerika Mc | 1995 | IRL | 50 m | 4:16.00 | ||
3 | Kilijanska Donata | 1995 | POL | 50 m | 4:16.54 | ||
4 | Friedrich Johanna | 1995 | GER | 50 m | 4:17.08 | ||
5 | Romeu Claudia Dasca | 1994 | ESP | 50 m | 4:17.41 | ||
6 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | DEN | 50 m | 4:17.93 | ||
7 | Morgan Sian | 1994 | GBR | 50 m | 4:18.71 | ||
8 | Stenkvist Henrietta | 1994 | SWE | 50 m | 4:19.22 | ||
9 | Iele Federica | 1995 | ITA | 50 m | 4:19.31 | ||
10 | Hall-Jackson Danielle | 1994 | GBR | 50 m | 4:19.47 | ||
11 | Giacone Chiara | 1994 | ITA | 50 m | 4:19.71 | ||
12 | Andringa Charlotte Van | 1995 | FRA | 50 m | 4:20.01 | ||
13 | Narros Rocio Gomez | 1994 | ESP | 50 m | 4:20.01 | ||
14 | Donnelly Fiona | 1995 | GBR | 50 m | 4:20.10 | ||
15 | Trubitsina Maria | 1994 | RUS | 50 m | 4:20.39 | ||
16 | Williamson Rachael | 1995 | GBR | 50 m | 4:20.47 | ||
17 | Koehler Sarah | 1994 | GER | 50 m | 4:20.63 | ||
18 | Garcia Maria Borrella | 1995 | ESP | 50 m | 4:21.13 | ||
19 | Pappa Vasiliki | 1994 | GRE | 50 m | 4:21.17 | ||
20 | Bezan Ursa | 1994 | SLO | 50 m | 4:21.32 | ||
21 | Kiss Dora | 1994 | HUN | 50 m | 4:21.48 | ||
22 | Syversen Lise Sand | 1995 | NOR | 50 m | 4:23.56 | ||
23 | Gomes Andreia Catarina | 1994 | POR | 50 m | 4:24.20 | ||
24 | Bohinc Spela | 1995 | SLO | 50 m | 4:24.77 | ||
25 | Skufca Spela | 1994 | SLO | 50 m | 4:25.18 | ||
26 | Vedel Ida Marie | 1994 | DEN | 50 m | 4:25.22 | ||
27 | Eroglu Merve | 1994 | TUR | 50 m | 4:25.29 | ||
28 | Miler Tamara | 1994 | SLO | 50 m | 4:25.43 | ||
29 | Marinova Simona | 1994 | MKD | 50 m | 4:26.29 | ||
30 | marks Martina | 1995 | ISR | 50 m | 4:26.72 | ||
31 | Gustafsdottir Eyglo Osk | 1995 | ISL | 50 m | 4:26.82 | ||
32 | Hansen Marina Heller | 1994 | DEN | 50 m | 4:27.04 | ||
33 | Crocione Giorgia | 1994 | ITA | 50 m | 4:27.25 | ||
34 | Delvoie Natacha | 1995 | BEL | 50 m | 4:27.58 | ||
35 | Magagnoli Beatrice | 1994 | ITA | 50 m | 4:27.93 | ||
36 | Zombai Annamaria | 1994 | HUN | 50 m | 4:28.14 | ||
37 | Berggren Frida | 1994 | SWE | 50 m | 4:30.68 | ||
38 | Bielicz Linnea | 1994 | SWE | 50 m | 4:30.82 | ||
39 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | DEN | 50 m | 4:30.84 | ||
40 | Erkinaro Aino | 1995 | FIN | 50 m | 4:31.12 | ||
41 | Virtanen Inga | 1994 | FIN | 50 m | 4:32.62 | ||
42 | Adamovich Aliona | 1994 | BLR | 50 m | 4:32.73 | ||
43 | Repman Rebeka | 1994 | SRB | 50 m | 4:33.04 | ||
44 | Hirvelae Anni | 1995 | FIN | 50 m | 4:33.43 | ||
45 | Lukasova Lenka | 1994 | CZE | 50 m | 4:33.44 | ||
46 | Scerbinskaite Jurate | 1994 | LTU | 50 m | 4:33.71 | ||
47 | Ekstroem Vilma | 1994 | SWE | 50 m | 4:34.71 | ||
48 | Bjoerlykk Veronica Orheim | 1994 | NOR | 50 m | 4:35.31 | ||
49 | Podlesna Valeriya | 1994 | UKR | 50 m | |||
50 | Vaelimaeki Josefiina | 1995 | FIN | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 14, 100m Freestyle Men |
CR: Daniil IZOTOV 48.48 2009-07-10 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Agnel Yannick | 1992 | FRA | 50 m | 48.99 | ||
2 | Govorov Andriy | 1992 | UKR | 50 m | 50.04 | ||
3 | Metella Mehdy | 1992 | FRA | 50 m | 50.31 | ||
4 | Aerents Jasper | 1992 | BEL | 50 m | 50.38 | ||
5 | Werner Pawel | 1993 | POL | 50 m | 50.48 | ||
6 | Rodriguez Aitor Martinez | 1993 | ESP | 50 m | 50.58 | ||
7 | Stjepanovic Velimir | 1993 | SRB | 50 m | 50.58 | ||
8 | Torlai Alessio | 1992 | ITA | 50 m | 50.60 | ||
9 | Leithold Kevin | 1992 | GER | 50 m | 50.60 | ||
10 | Young James | 1992 | GBR | 50 m | 50.62 | ||
11 | Mignon Clement | 1993 | FRA | 50 m | 50.85 | ||
12 | Skaaning Daniel | 1993 | DEN | 50 m | 50.96 | ||
13 | Vanluchene Emmanuel | 1992 | BEL | 50 m | 50.97 | ||
14 | Ushakov Andrey | 1992 | RUS | 50 m | 51.08 | ||
15 | Disney-May James | 1992 | GBR | 50 m | 51.09 | ||
16 | Bourelly Lorys | 1992 | FRA | 50 m | 51.10 | ||
17 | Mral Max | 1993 | GER | 50 m | 51.28 | ||
18 | Hjelm Mans | 1992 | SWE | 50 m | 51.29 | ||
19 | Romani Tommaso | 1992 | ITA | 50 m | 51.30 | ||
20 | Wolf Philipp | 1992 | GER | 50 m | 51.32 | ||
21 | Ukrainskiy Mikhail | 1993 | RUS | 50 m | 51.41 | ||
22 | Radu Marius | 1992 | ROU | 50 m | 51.43 | ||
23 | Iriarte Yerai Lebon | 1992 | ESP | 50 m | 51.52 | ||
24 | Medvedev Denis | 1992 | RUS | 50 m | 51.59 | ||
25 | Schirru Mattia | 1992 | ITA | 50 m | 51.63 | ||
26 | Lopez Gerard Rodriguez | 1992 | ESP | 50 m | 51.66 | ||
27 | Andrusenko Viacheslav | 1992 | RUS | 50 m | 51.69 | ||
28 | Degtjarjov Pjotr | 1993 | EST | 50 m | 51.71 | ||
29 | Mota Adrian Mantas | 1992 | ESP | 50 m | 51.75 | ||
30 | Majchrzak Kacper | 1992 | POL | 50 m | 51.77 | ||
31 | Selby Liam | 1992 | GBR | 50 m | 51.78 | ||
32 | Martelli Francesco | 1992 | ITA | 50 m | 51.79 | ||
33 | Scheruebl Markus | 1992 | AUT | 50 m | 51.83 | ||
34 | Katrantzis Christos | 1992 | GRE | 50 m | 51.92 | ||
35 | Glazunov Illya | 1992 | UKR | 50 m | 51.95 | ||
36 | Paskas Vladislav | 1992 | SRB | 50 m | 51.98 | ||
37 | Levaj Ivan | 1992 | CRO | 50 m | 52.01 | ||
38 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | DEN | 50 m | 52.01 | ||
39 | Ernstsson David | 1992 | SWE | 50 m | 52.04 | ||
40 | Linge Alexander | 1992 | SWE | 50 m | 52.21 | ||
41 | Delvoie Cedric | 1992 | BEL | 50 m | 52.22 | ||
42 | Olshtein Almog | 1993 | ISR | 50 m | 52.22 | ||
43 | Angert Florian | 1992 | GER | 50 m | 52.23 | ||
44 | Kachaunov Mihail | 1992 | BUL | 50 m | 52.24 | ||
45 | Coste Alin | 1992 | ROU | 50 m | 52.28 | ||
46 | Gider Ozan | 1992 | TUR | 50 m | 52.39 | ||
47 | Sagmeister Rok | 1992 | SLO | 50 m | 52.77 | ||
48 | Lejdstroem Gustav Aberg | 1992 | SWE | 50 m | 52.84 | ||
49 | Karu Fred | 1993 | EST | 50 m | 52.85 | ||
50 | Bilis Justinas | 1992 | LTU | 50 m | 52.89 | ||
51 | Dreesens Dion | 1993 | NED | 50 m | 52.94 | ||
52 | Ree Ole Martin | 1992 | NOR | 50 m | 52.96 | ||
53 | Coskun Bertug | 1993 | TUR | 50 m | 52.98 | ||
54 | Santa Gustavo Manuel | 1993 | POR | 50 m | 53.17 | ||
55 | Kalnins Uvis | 1993 | LAT | 50 m | 53.21 | ||
56 | Gudmundsson Orri Freyr | 1992 | ISL | 50 m | 53.30 | ||
57 | Nygard Joern | 1992 | NOR | 50 m | 53.47 | ||
58 | Benicek Karel | 1992 | CZE | 50 m | 53.47 | ||
59 | Sever Luka | 1992 | CRO | 50 m | 53.57 | ||
60 | Hammer Martin | 1993 | NOR | 50 m | 53.68 | ||
61 | Gribovskis Pavels | 1993 | LAT | 50 m | 53.69 | ||
62 | Bilis Simonas | 1993 | LTU | 50 m | 53.94 | ||
63 | Golob Matej | 1993 | SLO | 50 m | 53.98 | ||
64 | Jarnvik Tim | 1992 | FIN | 50 m | 54.01 | ||
65 | Olafsson Gunnar | 1992 | ISL | 50 m | 54.13 | ||
66 | Kemer Ozan | 1993 | TUR | 50 m | 54.19 | ||
67 | Senicar Mladen | 1993 | SRB | 50 m | 54.38 | ||
68 | Heino Samuli | 1992 | FIN | 50 m | 54.48 | ||
69 | Solovjov Oleg | 1992 | EST | 50 m | 54.52 | ||
70 | Halonen Valtteri | 1992 | FIN | 50 m | 54.74 | ||
71 | Ekdahl Eemil | 1993 | FIN | 50 m | 55.36 | ||
72 | Muzek Mateo | 1992 | CRO | 50 m | 55.42 | ||
73 | Golban Serhei | 1993 | MOL | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 15, 200m Breaststroke Women |
CR: Olga DETENYUK 2:24.70 2009-07-09 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Urzainqui Marina Garcia | 1994 | ESP | 50 m | 2:26.69 | ||
2 | Gabrieli Pamela | 1994 | ITA | 50 m | 2:28.69 | ||
3 | Toni Carlotta | 1995 | ITA | 50 m | 2:30.22 | ||
4 | Vermeylen Jolien | 1994 | BEL | 50 m | 2:30.95 | ||
5 | Sineva Anastasia | 1995 | RUS | 50 m | 2:31.91 | ||
6 | Laukkanen Jenna | 1995 | FIN | 50 m | 2:32.04 | ||
7 | Rathsack Lina | 1994 | GER | 50 m | 2:32.22 | ||
8 | Amardeilh Camille | 1995 | FRA | 50 m | 2:32.51 | ||
9 | Deberghes Fanny | 1994 | FRA | 50 m | 2:33.20 | ||
10 | Zhigunova Sofya | 1995 | RUS | 50 m | 2:33.42 | ||
11 | Simon Laura | 1994 | GER | 50 m | 2:34.05 | ||
12 | Recchia Stefania | 1995 | ITA | 50 m | 2:34.10 | ||
13 | Stallard Shani | 1994 | IRL | 50 m | 2:34.31 | ||
14 | Cortes Beatriz Gomez | 1994 | ESP | 50 m | 2:34.51 | ||
15 | Marcun Neza | 1995 | SLO | 50 m | 2:34.54 | ||
16 | Garrigues Eva | 1994 | FRA | 50 m | 2:35.59 | ||
17 | Mahon Sycerika Mc | 1995 | IRL | 50 m | 2:35.71 | ||
18 | Cichowska Kinga | 1994 | POL | 50 m | 2:36.23 | ||
19 | C Stefanija Draganov | 1994 | SRB | 50 m | 2:36.53 | ||
20 | Pyatt Sophie | 1995 | GBR | 50 m | 2:36.72 | ||
21 | Westman Malin | 1995 | SWE | 50 m | 2:37.36 | ||
22 | Rehberger Vita | 1995 | SLO | 50 m | 2:37.51 | ||
23 | Ottosson-Bixo Sara | 1995 | SWE | 50 m | 2:37.57 | ||
24 | Pichler Nicole | 1995 | AUT | 50 m | 2:37.76 | ||
25 | Radic Ana | 1994 | CRO | 50 m | 2:38.23 | ||
26 | Altova Michaela | 1994 | CZE | 50 m | 2:39.01 | ||
27 | Pyoeraelae Katja | 1994 | FIN | 50 m | 2:40.30 | ||
28 | Bartela Josephina | 1994 | DEN | 50 m | 2:40.58 | ||
29 | Soegaard Luna Elisabeth | 1994 | NOR | 50 m | 2:40.75 | ||
30 | Sarichev Diana | 1994 | ISR | 50 m | 2:42.02 | ||
31 | Puchla Monika | 1994 | SVK | 50 m | 2:42.09 | ||
32 | Vozel Tjasa | 1994 | SLO | 50 m | 2:42.30 | ||
33 | Westerlund Lina | 1995 | SWE | 50 m | 2:42.43 | ||
34 | Kivirinta Veera | 1995 | FIN | 50 m | 2:43.10 | ||
35 | Vesala Kati | 1995 | FIN | 50 m | 2:49.65 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 16, 200m Medley Men |
CR: Xavier MOHAMMED 2:00.73 2008-08-01 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Lloyd Ieuan | 1993 | GBR | 50 m | 2:01.97 | ||
2 | Atsapkin Alexey | 1992 | RUS | 50 m | 2:02.92 | ||
3 | Geni Simone | 1992 | ITA | 50 m | 2:03.41 | ||
4 | Pedurand Ganesh | 1992 | FRA | 50 m | 2:03.66 | ||
5 | Szana Zsombor | 1992 | HUN | 50 m | 2:04.25 | ||
6 | Stacchiotti Raphael | 1992 | LUX | 50 m | 2:04.41 | ||
7 | Kashperskiy Sergey | 1992 | RUS | 50 m | 2:04.48 | ||
8 | Toumarkin Yakov-Yan | 1992 | ISR | 50 m | 2:04.59 | ||
9 | Coleman Lewis | 1992 | GBR | 50 m | 2:04.93 | ||
10 | Bernek Peter | 1992 | HUN | 50 m | 2:04.98 | ||
11 | Gomez Eduardo Solaeche | 1993 | ESP | 50 m | 2:04.98 | ||
12 | Gregory David | 1992 | GBR | 50 m | 2:05.16 | ||
13 | Klarskov Morten | 1992 | DEN | 50 m | 2:05.27 | ||
14 | Naess Sverre | 1992 | NOR | 50 m | 2:05.29 | ||
15 | Santos Alexis Manacas | 1992 | POR | 50 m | 2:05.43 | ||
16 | Maly Jakub | 1992 | AUT | 50 m | 2:05.44 | ||
17 | Wudtke Paul | 1992 | GER | 50 m | 2:05.76 | ||
18 | Wallace Dan | 1993 | GBR | 50 m | 2:05.88 | ||
19 | Suzin Marcin | 1993 | POL | 50 m | 2:05.94 | ||
20 | Marissen Mike | 1992 | NED | 50 m | 2:06.04 | ||
21 | Bagameri Bence | 1992 | HUN | 50 m | 2:06.14 | ||
22 | Bigelmann Robert | 1992 | GER | 50 m | 2:06.15 | ||
23 | Bomstad Marco Aldabe | 1993 | NOR | 50 m | 2:06.92 | ||
24 | Trenda Pawel | 1992 | POL | 50 m | 2:07.25 | ||
25 | Pozo Ismael Rahmuni Del | 1992 | ESP | 50 m | 2:07.58 | ||
26 | Alpatov Vitaliy | 1993 | UKR | 50 m | 2:07.74 | ||
27 | Bromer Viktor B. | 1993 | DEN | 50 m | 2:07.90 | ||
28 | Katsampanis Petros | 1992 | GRE | 50 m | 2:08.00 | ||
29 | Juopperi Sami | 1992 | FIN | 50 m | 2:08.22 | ||
30 | Hanani Tal | 1993 | ISR | 50 m | 2:08.23 | ||
31 | Chalintei-Christ Stefanos | 1993 | GRE | 50 m | 2:08.28 | ||
32 | Stolz Elijah | 1993 | SUI | 50 m | 2:08.73 | ||
33 | Krueger Maximilian | 1992 | GER | 50 m | 2:09.90 | ||
34 | Sablic Dujam | 1992 | CRO | 50 m | 2:10.17 | ||
35 | Jelenak Pavol | 1992 | SVK | 50 m | 2:10.89 | ||
36 | Kron Kristian | 1992 | SWE | 50 m | 2:11.10 | ||
37 | Lodi Alar | 1992 | EST | 50 m | 2:11.64 | ||
38 | Vulesevic Igor | 1992 | SRB | 50 m | 2:11.89 | ||
39 | Juerisoo Kristjan | 1993 | EST | 50 m | 2:12.79 | ||
40 | Laukkanen Jere | 1993 | FIN | 50 m | 2:14.32 | ||
41 | Rusnak Mario | 1992 | SVK | 50 m | 2:14.43 | ||
42 | Leinonen Lauri | 1992 | FIN | 50 m | 2:15.59 | ||
43 | Tasevski Nenad | 1993 | MKD | 50 m | 2:19.36 | ||
44 | Aaltomaa Sami | 1992 | FIN | 50 m | 2:23.06 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 17, 4X100m Freestyle Women |
CR: GERMANY 3:45.27 2009-07-09 (Niegisch, Reinhold, Rathsack, Lippok) |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Netherlands 1 | 0 | NED | 50 m | |||
2 | Denmark 1 | 0 | DEN | 50 m | |||
3 | Estonia 1 | 0 | EST | 50 m | |||
4 | Finland 1 | 0 | FIN | 50 m | |||
5 | France 1 | 0 | FRA | 50 m | |||
6 | Germany 1 | 0 | GER | 50 m | |||
7 | Belarus 1 | 0 | BLR | 50 m | |||
8 | Italy 1 | 0 | ITA | 50 m | |||
9 | Ukraine 1 | 0 | UKR | 50 m | |||
10 | Portugal 1 | 0 | POR | 50 m | |||
11 | Russia 1 | 0 | RUS | 50 m | |||
12 | Serbia 1 | 0 | SRB | 50 m | |||
13 | Spain 1 | 0 | ESP | 50 m | |||
14 | Sweden 1 | 0 | SWE | 50 m | |||
15 | Turkey 1 | 0 | TUR | 50 m | |||
16 | Great Britain 1 | 0 | GBR | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 18, 1500m Freestyle Men |
CR: Mateusz SAWRYMOVICZ 15:06.04 2005-07-16 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Bauwens Ward | 1993 | BEL | 50 m | 15:32.18 | ||
2 | Joly Damien | 1992 | FRA | 50 m | 15:34.08 | ||
3 | Yildirimer Ediz | 1993 | TUR | 50 m | 15:40.43 | ||
4 | Frolov Sergiy | 1992 | UKR | 50 m | 15:43.41 | ||
5 | Sunter Thomas | 1992 | GBR | 50 m | 15:45.05 | ||
6 | Santa Gustavo Manuel | 1993 | POR | 50 m | 15:45.55 | ||
7 | Burnell Jack | 1993 | GBR | 50 m | 15:48.21 | ||
8 | Pulwin Pawel | 1992 | POL | 50 m | 15:49.10 | ||
9 | Zhyharau Uladzimir | 1992 | BLR | 50 m | 15:51.28 | ||
10 | Belyaev Nikita | 1993 | RUS | 50 m | 15:53.28 | ||
11 | Artimon Alin Alexandru | 1992 | ROU | 50 m | 15:55.02 | ||
12 | Shemberyev Maxym | 1993 | UKR | 50 m | 15:55.41 | ||
13 | Slabe Stas | 1993 | SLO | 50 m | 16:16.77 | ||
14 | Vedel Karsten | 1992 | DEN | 50 m | 16:17.70 | ||
15 | McKee Anton Sveinn | 1993 | ISL | 50 m | 16:28.84 | ||
16 | Nagy Richard | 1993 | SVK | 50 m | 16:39.65 | ||
17 | Ahola Toni | 1992 | FIN | 50 m | 16:45.64 | ||
18 | Borowicz-Skoneczny S. | 1992 | POL | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 18, 1500m Freestyle Men |
CR: Mateusz SAWRYMOVICZ 15:06.04 2005-07-16 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Bauwens Ward | 1993 | BEL | 50 m | 15:32.18 | ||
2 | Joly Damien | 1992 | FRA | 50 m | 15:34.08 | ||
3 | Yildirimer Ediz | 1993 | TUR | 50 m | 15:40.43 | ||
4 | Frolov Sergiy | 1992 | UKR | 50 m | 15:43.41 | ||
5 | Sunter Thomas | 1992 | GBR | 50 m | 15:45.05 | ||
6 | Santa Gustavo Manuel | 1993 | POR | 50 m | 15:45.55 | ||
7 | Burnell Jack | 1993 | GBR | 50 m | 15:48.21 | ||
8 | Pulwin Pawel | 1992 | POL | 50 m | 15:49.10 | ||
9 | Zhyharau Uladzimir | 1992 | BLR | 50 m | 15:51.28 | ||
10 | Belyaev Nikita | 1993 | RUS | 50 m | 15:53.28 | ||
11 | Artimon Alin Alexandru | 1992 | ROU | 50 m | 15:55.02 | ||
12 | Shemberyev Maxym | 1993 | UKR | 50 m | 15:55.41 | ||
13 | Slabe Stas | 1993 | SLO | 50 m | 16:16.77 | ||
14 | Vedel Karsten | 1992 | DEN | 50 m | 16:17.70 | ||
15 | McKee Anton Sveinn | 1993 | ISL | 50 m | 16:28.84 | ||
16 | Nagy Richard | 1993 | SVK | 50 m | 16:39.65 | ||
17 | Ahola Toni | 1992 | FIN | 50 m | 16:45.64 | ||
18 | Borowicz-Skoneczny S. | 1992 | POL | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 19, 50m Backstroke Women |
CR: Mariya TERESCHENKO 29.06 2009-07-10 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Qualla Rachele | 1994 | ITA | 50 m | 28.90 | ||
2 | Saunders Emma | 1994 | GBR | 50 m | 29.43 | ||
3 | Cini Mathilde | 1994 | FRA | 50 m | 29.48 | ||
4 | Zevina Daryna | 1994 | UKR | 50 m | 29.51 | ||
5 | Svigir Valery | 1995 | CRO | 50 m | 29.61 | ||
6 | Pezzato Aglaia | 1994 | ITA | 50 m | 29.72 | ||
7 | Wenk Alexandra | 1995 | GER | 50 m | 29.77 | ||
8 | Dik Sylvia | 1995 | NED | 50 m | 29.78 | ||
9 | Scalia Silvia | 1995 | ITA | 50 m | 29.78 | ||
10 | Campo Lidon Munoz Del | 1995 | ESP | 50 m | 29.88 | ||
11 | Porzelska Anna | 1995 | POL | 50 m | 29.96 | ||
12 | Lenderyou Phoebe | 1995 | GBR | 50 m | 29.97 | ||
13 | Rolko Sarah | 1994 | LUX | 50 m | 30.02 | ||
14 | Nevalainen Lotta | 1994 | FIN | 50 m | 30.03 | ||
15 | Diener Eileen | 1995 | GER | 50 m | 30.03 | ||
16 | Hofton Natasha | 1995 | GBR | 50 m | 30.07 | ||
17 | Gastaldello Beryl | 1995 | FRA | 50 m | 30.12 | ||
18 | Samardzic Matea | 1995 | CRO | 50 m | 30.33 | ||
19 | Bobrovnik Maria | 1994 | RUS | 50 m | 30.38 | ||
20 | Vliet Tamara | 1994 | NED | 50 m | 30.39 | ||
21 | Kudinova Ekaterina | 1995 | RUS | 50 m | 30.40 | ||
22 | Joo Sara | 1995 | HUN | 50 m | 30.42 | ||
23 | Gorniak Katarzyna | 1995 | POL | 50 m | 30.45 | ||
24 | Gustafsdottir Eyglo Osk | 1995 | ISL | 50 m | 30.45 | ||
25 | Macavei Carina Bianca | 1994 | ROU | 50 m | 30.54 | ||
26 | Toussaint Kira | 1994 | NED | 50 m | 30.61 | ||
27 | Levy Doron Osher | 1994 | ISR | 50 m | 30.62 | ||
28 | Zeren Halime Zulal | 1995 | TUR | 50 m | 30.64 | ||
29 | Crovetto Adriana | 1995 | SUI | 50 m | 30.67 | ||
30 | Debes Birita | 1995 | FRO | 50 m | 30.68 | ||
31 | Worst Annemarie | 1995 | NED | 50 m | 30.71 | ||
32 | Gregersen Line | 1994 | DEN | 50 m | 30.73 | ||
33 | Gumenyuk Nadiya | 1995 | UKR | 50 m | 30.79 | ||
34 | Szynal Ludwika | 1994 | POL | 50 m | 30.79 | ||
35 | Hohmann Georgia | 1994 | GBR | 50 m | 30.89 | ||
36 | Sayimlar Tugce | 1995 | TUR | 50 m | 31.10 | ||
37 | Sengul Sevval | 1995 | TUR | 50 m | 31.14 | ||
38 | Jallow Mimosa | 1994 | FIN | 50 m | 31.18 | ||
39 | C Katarina Draganov | 1995 | SRB | 50 m | 31.19 | ||
40 | Majeric Jera | 1995 | SLO | 50 m | 31.21 | ||
41 | Nikitina Gabriela | 1994 | LAT | 50 m | 31.23 | ||
42 | Tekin Goezde | 1994 | TUR | 50 m | 31.28 | ||
43 | Baxevani Kleio | 1994 | GRE | 50 m | 31.29 | ||
44 | Juel Pernille | 1994 | DEN | 50 m | 31.39 | ||
45 | Martinheira Catia Raquel | 1995 | POR | 50 m | 31.56 | ||
46 | Kuutamo Sini | 1995 | FIN | 50 m | 31.75 | ||
47 | Beleza Mafalda Gomes | 1994 | POR | 50 m | 31.87 | ||
48 | Barseghyan Anahit | 1994 | ARM | 50 m | 32.47 | ||
49 | Koba Nadiya | 1995 | UKR | 50 m | |||
50 | Wohlert Franziska | 1994 | GER | 50 m | |||
51 | Aschan Patricia | 1994 | FIN | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 20, 50m Breaststroke Men |
CR: Akexander TRIZNOV 27.34 2009-07-10 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Vollmer Bastian | 1993 | GER | 50 m | 28.51 | ||
2 | Blazys Vaidotas | 1992 | LTU | 50 m | 28.52 | ||
3 | Fraschi Matteo | 1992 | ITA | 50 m | 28.58 | ||
4 | Rabeisen Thomas | 1992 | FRA | 50 m | 28.59 | ||
5 | Lobanov Anton | 1992 | RUS | 50 m | 28.62 | ||
6 | Samilidis Panagiotis | 1993 | GRE | 50 m | 28.70 | ||
7 | Karpouzlis Ioannis | 1992 | GRE | 50 m | 28.72 | ||
8 | Nikolaev Andrey | 1992 | RUS | 50 m | 28.74 | ||
9 | Lehn Christian vom | 1992 | GER | 50 m | 28.84 | ||
10 | Tudosie Razvan Mihai | 1992 | ROU | 50 m | 28.96 | ||
11 | Blednykh Anton | 1992 | RUS | 50 m | 29.01 | ||
12 | Mucha Kacper | 1992 | POL | 50 m | 29.03 | ||
13 | Ganiel Imri | 1992 | ISR | 50 m | 29.17 | ||
14 | Kozlovskij Igor | 1992 | LTU | 50 m | 29.20 | ||
15 | Parakhin Yaroslav | 1992 | UKR | 50 m | 29.21 | ||
16 | Wald Eric | 1992 | GER | 50 m | 29.27 | ||
17 | Capitaine Thibaut | 1993 | FRA | 50 m | 29.29 | ||
18 | Smeenge Roy | 1993 | NED | 50 m | 29.44 | ||
19 | Capan Ivan | 1992 | CRO | 50 m | 29.45 | ||
20 | Bizzarri Flavio | 1993 | ITA | 50 m | 29.46 | ||
21 | Pacholczyk Mateusz | 1992 | POL | 50 m | 29.58 | ||
22 | Kostin Oleg | 1992 | RUS | 50 m | 29.67 | ||
23 | Shumkov Lachezar | 1992 | BUL | 50 m | 29.67 | ||
24 | Shahaff Yahav | 1993 | ISR | 50 m | 29.69 | ||
25 | Eser Kemal Erce | 1993 | TUR | 50 m | 29.90 | ||
26 | Vacval Daniel | 1992 | SVK | 50 m | 29.91 | ||
27 | Perisic Dejan | 1993 | SRB | 50 m | 29.92 | ||
28 | Vaimann Timo | 1992 | EST | 50 m | 30.02 | ||
29 | Steeples Christopher | 1992 | GBR | 50 m | 30.03 | ||
30 | Szabo Stanislav | 1992 | SVK | 50 m | 30.16 | ||
31 | Kaeser Yannick | 1992 | SUI | 50 m | 30.19 | ||
32 | Klarskov Morten | 1992 | DEN | 50 m | 30.21 | ||
33 | Mattsson Matti | 1993 | FIN | 50 m | 30.24 | ||
34 | Degtjarjov Pjotr | 1993 | EST | 50 m | 30.26 | ||
35 | Aaltomaa Sami | 1992 | FIN | 50 m | 30.28 | ||
36 | Tomic Kristijan | 1992 | CRO | 50 m | 30.45 | ||
37 | Kokarevs Dmitrijs | 1992 | LAT | 50 m | 30.59 | ||
38 | Petrovski Damjan | 1993 | MKD | 50 m | 30.65 | ||
39 | Koch Gulliver | 1992 | SWE | 50 m | 30.67 | ||
40 | Tazans Uldis | 1993 | LAT | 50 m | 30.73 | ||
41 | Palosaari Robert | 1992 | SWE | 50 m | 30.82 | ||
42 | Mauron Yves | 1992 | SUI | 50 m | 31.03 | ||
43 | Dietrich Johannes | 1993 | AUT | 50 m | 31.05 | ||
44 | Rozhkov Olexiy | 1993 | UKR | 50 m | 31.37 | ||
45 | Parker Joseph | 1993 | GBR | 50 m | 31.41 | ||
46 | Galin Tudor | 1992 | MOL | 50 m | |||
47 | Naess Sverre | 1992 | NOR | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 21, 200m Freestyle Women |
CR: Camille RADOU 1:59.19 2009-07-11 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Lippok Silke | 1994 | GER | 50 m | 1:58.78 | ||
2 | Bonnet Charlotte | 1995 | FRA | 50 m | 2:01.32 | ||
3 | Leoni Ludovica | 1994 | ITA | 50 m | 2:01.85 | ||
4 | Iakovidou Themida | 1994 | GRE | 50 m | 2:02.32 | ||
5 | Friedrich Johanna | 1995 | GER | 50 m | 2:02.38 | ||
6 | Bezan Ursa | 1994 | SLO | 50 m | 2:02.61 | ||
7 | Crocione Giorgia | 1994 | ITA | 50 m | 2:02.76 | ||
8 | Reinhold Juliane | 1994 | GER | 50 m | 2:02.77 | ||
9 | Saunders Emma | 1994 | GBR | 50 m | 2:03.45 | ||
10 | Blume Pernille | 1994 | DEN | 50 m | 2:03.58 | ||
11 | Creusot Elodie | 1994 | FRA | 50 m | 2:03.70 | ||
12 | Zombai Annamaria | 1994 | HUN | 50 m | 2:03.87 | ||
13 | Giacone Chiara | 1994 | ITA | 50 m | 2:04.02 | ||
14 | Mahon Sycerika Mc | 1995 | IRL | 50 m | 2:04.06 | ||
15 | Merkulova Victoria | 1995 | RUS | 50 m | 2:04.07 | ||
16 | Rathsack Lina | 1994 | GER | 50 m | 2:04.11 | ||
17 | Kiss Dora | 1994 | HUN | 50 m | 2:04.11 | ||
18 | Touati Assia | 1995 | FRA | 50 m | 2:04.26 | ||
19 | Magagnoli Beatrice | 1994 | ITA | 50 m | 2:04.31 | ||
20 | Trubitsina Maria | 1994 | RUS | 50 m | 2:04.31 | ||
21 | Martin Rachel | 1995 | GBR | 50 m | 2:04.36 | ||
22 | Williamson Rachael | 1995 | GBR | 50 m | 2:04.49 | ||
23 | Donnelly Fiona | 1995 | GBR | 50 m | 2:04.52 | ||
24 | Marchenkova Elizaveta | 1994 | RUS | 50 m | 2:04.60 | ||
25 | Narros Rocio Gomez | 1994 | ESP | 50 m | 2:04.64 | ||
26 | Simonovic Katarina | 1994 | SRB | 50 m | 2:04.78 | ||
27 | Stenkvist Henrietta | 1994 | SWE | 50 m | 2:04.97 | ||
28 | Podlesna Valeriya | 1994 | UKR | 50 m | 2:05.08 | ||
29 | Hansen Kia | 1995 | DEN | 50 m | 2:05.10 | ||
30 | Hansen Marina Heller | 1994 | DEN | 50 m | 2:05.51 | ||
31 | Dom Yne | 1995 | BEL | 50 m | 2:05.65 | ||
32 | Fuentes Marina Rico | 1995 | ESP | 50 m | 2:05.68 | ||
33 | Samsonyk Nicol | 1994 | ISR | 50 m | 2:05.68 | ||
34 | Gomes Andreia Catarina | 1994 | POR | 50 m | 2:06.07 | ||
35 | Petersen Julie Broendum | 1994 | DEN | 50 m | 2:06.38 | ||
36 | marks Martina | 1995 | ISR | 50 m | 2:06.62 | ||
37 | Gustafsdottir Eyglo Osk | 1995 | ISL | 50 m | 2:06.79 | ||
38 | Bielicz Linnea | 1994 | SWE | 50 m | 2:07.06 | ||
39 | Marinova Simona | 1994 | MKD | 50 m | 2:07.33 | ||
40 | Bjoerlykk Veronica Orheim | 1994 | NOR | 50 m | 2:07.53 | ||
41 | Delno Marjolijn | 1994 | NED | 50 m | 2:07.63 | ||
42 | Fateeva Albina | 1994 | RUS | 50 m | 2:07.63 | ||
43 | Miler Tamara | 1994 | SLO | 50 m | 2:07.70 | ||
44 | Adamovich Aliona | 1994 | BLR | 50 m | 2:07.77 | ||
45 | Virtanen Inga | 1994 | FIN | 50 m | 2:07.98 | ||
46 | Ekstroem Vilma | 1994 | SWE | 50 m | 2:08.26 | ||
47 | Olsson Linnea | 1994 | SWE | 50 m | 2:08.31 | ||
48 | Ivanenko Galyna | 1994 | UKR | 50 m | 2:08.38 | ||
49 | Marchuk Oksana | 1994 | UKR | 50 m | 2:08.72 | ||
50 | Skufca Spela | 1994 | SLO | 50 m | 2:09.83 | ||
51 | Scerbinskaite Jurate | 1994 | LTU | 50 m | 2:09.92 | ||
52 | Hirvelae Anni | 1995 | FIN | 50 m | 2:10.03 | ||
53 | Vaelimaeki Josefiina | 1995 | FIN | 50 m | 2:10.18 | ||
54 | Repman Rebeka | 1994 | SRB | 50 m | 2:10.94 | ||
55 | Kirs Diana | 1995 | EST | 50 m | 2:11.08 | ||
56 | Upolauneva Hanna | 1995 | BLR | 50 m | 2:13.80 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 22, 200m Backstroke Men |
CR: Radoslav KAWECKI 1:56.65 2009-07-11 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Bernek Peter | 1992 | HUN | 50 m | 1:58.62 | ||
2 | Toumarkin Yakov-Yan | 1992 | ISR | 50 m | 2:00.48 | ||
3 | Zambo Balazs | 1992 | HUN | 50 m | 2:02.11 | ||
4 | Gregory David | 1992 | GBR | 50 m | 2:02.20 | ||
5 | Jarvis Calum | 1992 | GBR | 50 m | 2:02.24 | ||
6 | Wysoczynski Mateusz | 1993 | POL | 50 m | 2:02.78 | ||
7 | Kron Kristian | 1992 | SWE | 50 m | 2:03.21 | ||
8 | Boldison Charlie | 1992 | GBR | 50 m | 2:03.33 | ||
9 | Zvyagin Mikhail | 1992 | RUS | 50 m | 2:03.34 | ||
10 | Trofimov Ivan | 1992 | RUS | 50 m | 2:03.34 | ||
11 | Gamburg David | 1993 | ISR | 50 m | 2:03.37 | ||
12 | Diener Christian | 1993 | GER | 50 m | 2:03.56 | ||
13 | Kovbasa Andriy | 1992 | UKR | 50 m | 2:03.56 | ||
14 | Stepin Alexey | 1992 | RUS | 50 m | 2:03.63 | ||
15 | Halsall Grant | 1993 | GBR | 50 m | 2:03.65 | ||
16 | Claussen Max | 1993 | GER | 50 m | 2:04.05 | ||
17 | Gomez Alex Vera | 1992 | ESP | 50 m | 2:04.16 | ||
18 | Theocharidis Alexandros | 1993 | GRE | 50 m | 2:04.26 | ||
19 | Verykokidis Ilias | 1992 | GRE | 50 m | 2:04.85 | ||
20 | Barrera Matthew Mcmanemy | 1993 | ESP | 50 m | 2:05.04 | ||
21 | Santos Alexis Manacas | 1992 | POR | 50 m | 2:05.39 | ||
22 | Kisiel Adrian | 1993 | POL | 50 m | 2:05.65 | ||
23 | Lukacovsky Tibor | 1993 | CZE | 50 m | 2:05.78 | ||
24 | Schiellerup Andreas | 1993 | DEN | 50 m | 2:05.90 | ||
25 | Andriekus Matas | 1992 | LTU | 50 m | 2:06.36 | ||
26 | Krueger Maximilian | 1992 | GER | 50 m | 2:06.50 | ||
27 | Bonnel Nathan | 1993 | BEL | 50 m | 2:06.62 | ||
28 | Biondic Ivan | 1992 | CRO | 50 m | 2:06.88 | ||
29 | Navarre Charles | 1993 | BEL | 50 m | 2:07.01 | ||
30 | Stolz Elijah | 1993 | SUI | 50 m | 2:07.25 | ||
31 | Krce-Rabar Marko | 1992 | CRO | 50 m | 2:07.59 | ||
32 | Solli Lavrans Veieroe | 1992 | NOR | 50 m | 2:07.63 | ||
33 | Gregorio Goncalo Filipe | 1993 | POR | 50 m | 2:07.92 | ||
34 | Eschweiler Sverre | 1992 | NED | 50 m | 2:08.02 | ||
35 | Slabe Stas | 1993 | SLO | 50 m | 2:09.05 | ||
36 | Erdogan Atilla Ugur | 1993 | TUR | 50 m | 2:09.15 | ||
37 | Cepisevski Gorazd | 1993 | MKD | 50 m | 2:09.33 | ||
38 | Udicki Miroslav | 1993 | SRB | 50 m | 2:09.85 | ||
39 | Vulesevic Igor | 1992 | SRB | 50 m | 2:09.90 | ||
40 | Sudenis Maciej | 1993 | POL | 50 m | 2:10.02 | ||
41 | Palatka Ondrej | 1992 | CZE | 50 m | 2:10.51 | ||
42 | Muzek Mateo | 1992 | CRO | 50 m | 2:10.59 | ||
43 | Pala Goekbert | 1993 | TUR | 50 m | 2:10.80 | ||
44 | Aleksiev Lyubomir | 1993 | BUL | 50 m | 2:12.00 | ||
45 | Jariga Deniss | 1992 | LAT | 50 m | 2:13.95 | ||
46 | Jurjevcic Nejc | 1993 | SLO | 50 m | 2:14.43 | ||
47 | Leinonen Lauri | 1992 | FIN | 50 m | 2:15.28 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 23, 100m Butterfly Women |
CR: Lena KALLA 58.76 2009-07-11 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Kelly Rachael | 1994 | GBR | 50 m | 59.86 | ||
2 | Sorribes Judit Ignacio | 1994 | ESP | 50 m | 59.86 | ||
3 | Fassone Beatrice | 1994 | ITA | 50 m | 59.95 | ||
4 | Polieri Alessia | 1994 | ITA | 50 m | 1:01.19 | ||
5 | Trukhanovich Alisa | 1994 | RUS | 50 m | 1:01.28 | ||
6 | Wenk Alexandra | 1995 | GER | 50 m | 1:01.33 | ||
7 | Reinhold Juliane | 1994 | GER | 50 m | 1:01.63 | ||
8 | Beyer Paula | 1995 | GER | 50 m | 1:02.04 | ||
9 | Lindborg Ida | 1994 | SWE | 50 m | 1:02.06 | ||
10 | O´Connor Siobhan-Marie | 1995 | GBR | 50 m | 1:02.11 | ||
11 | Chavez-Diaz Eva | 1995 | AUT | 50 m | 1:02.28 | ||
12 | Tcvetkova Daria | 1995 | RUS | 50 m | 1:02.40 | ||
13 | Righetti Melissa | 1994 | FRA | 50 m | 1:02.41 | ||
14 | Nitzsche Tina | 1994 | GER | 50 m | 1:02.62 | ||
15 | Simonovic Katarina | 1994 | SRB | 50 m | 1:02.86 | ||
16 | Alporal Hande | 1994 | TUR | 50 m | 1:02.97 | ||
17 | Zarekiani Parand | 1994 | NED | 50 m | 1:03.04 | ||
18 | Tekin Goezde | 1994 | TUR | 50 m | 1:03.21 | ||
19 | Bertrand Celine | 1995 | SWE | 50 m | 1:03.40 | ||
20 | Gimbutyte Vaiva | 1995 | LTU | 50 m | 1:03.45 | ||
21 | Foggia Manuela | 1994 | ITA | 50 m | 1:03.57 | ||
22 | Yurchenko Khrystyna | 1995 | UKR | 50 m | 1:03.84 | ||
23 | Wasserman Shir | 1995 | ISR | 50 m | 1:04.39 | ||
24 | Tolmats Laura | 1994 | EST | 50 m | 1:04.45 | ||
25 | Loevberg Emilie N | 1995 | NOR | 50 m | 1:04.49 | ||
26 | Jovanov Mila | 1995 | SRB | 50 m | 1:04.64 | ||
27 | Lukasova Lenka | 1994 | CZE | 50 m | 1:04.71 | ||
28 | Kurki Laura | 1994 | FIN | 50 m | 1:04.77 | ||
29 | Kyselyova Yuliya | 1995 | UKR | 50 m | 1:05.03 | ||
30 | Rocha Diana Ramos | 1994 | POR | 50 m | 1:05.16 | ||
31 | Grigonyte Giedre | 1995 | LTU | 50 m | 1:05.22 | ||
32 | Suominen Siina-Karoliina | 1994 | FIN | 50 m | 1:05.50 | ||
33 | Pasalidou Stella | 1995 | GRE | 50 m | 1:05.77 | ||
34 | Konca Idil | 1995 | TUR | 50 m | 1:06.24 | ||
35 | Sundqvist Jenni | 1994 | FIN | 50 m | 1:06.57 | ||
36 | Ivanova Dobromira | 1994 | BUL | 50 m | 1:06.93 | ||
37 | Laukkanen Oona | 1995 | FIN | 50 m | 1:08.09 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 24, 4X200m Freestyle Men |
CR: GREAT BRITAIN 7:19.98 2008-08-01 (Sliwinski, Doolan, Bale, Walker-Hebborn) |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Norway 1 | 0 | NOR | 50 m | |||
2 | Denmark 1 | 0 | DEN | 50 m | |||
3 | Estonia 1 | 0 | EST | 50 m | |||
4 | Finland 1 | 0 | FIN | 50 m | |||
5 | France 1 | 0 | FRA | 50 m | |||
6 | Germany 1 | 0 | GER | 50 m | |||
7 | Croatia 1 | 0 | CRO | 50 m | |||
8 | FYROM 1 | 0 | MKD | 50 m | |||
9 | Ukraine 1 | 0 | UKR | 50 m | |||
10 | Poland 1 | 0 | POL | 50 m | |||
11 | Russia 1 | 0 | RUS | 50 m | |||
12 | Serbia 1 | 0 | SRB | 50 m | |||
13 | Spain 1 | 0 | ESP | 50 m | |||
14 | Sweden 1 | 0 | SWE | 50 m | |||
15 | Turkey 1 | 0 | TUR | 50 m | |||
16 | Great Britain 1 | 0 | GBR | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 25, 800m Freestyle Women |
CR: Heidi GREIN 8:32.68 1986-07-27 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Romeu Claudia Dasca | 1994 | ESP | 50 m | 8:40.06 | ||
2 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | DEN | 50 m | 8:44.81 | ||
3 | Oder Tjasa | 1994 | SLO | 50 m | 8:46.09 | ||
4 | Thimm Elisa | 1994 | GER | 50 m | 8:46.99 | ||
5 | Kilijanska Donata | 1995 | POL | 50 m | 8:47.93 | ||
6 | Bohinc Spela | 1995 | SLO | 50 m | 8:51.03 | ||
7 | Iele Federica | 1995 | ITA | 50 m | 8:51.27 | ||
8 | Koehler Sarah | 1994 | GER | 50 m | 8:52.98 | ||
9 | Narros Rocio Gomez | 1994 | ESP | 50 m | 8:54.23 | ||
10 | Giacone Chiara | 1994 | ITA | 50 m | 8:55.03 | ||
11 | Williamson Rachael | 1995 | GBR | 50 m | 8:55.74 | ||
12 | Martin Rachel | 1995 | GBR | 50 m | 8:56.08 | ||
13 | Pappa Vasiliki | 1994 | GRE | 50 m | 9:00.63 | ||
14 | Syversen Lise Sand | 1995 | NOR | 50 m | 9:00.77 | ||
15 | Gomes Andreia Catarina | 1994 | POR | 50 m | 9:05.27 | ||
16 | Eroglu Merve | 1994 | TUR | 50 m | 9:05.30 | ||
17 | Vedel Ida Marie | 1994 | DEN | 50 m | 9:05.48 | ||
18 | Delvoie Natacha | 1995 | BEL | 50 m | 9:07.12 | ||
19 | Wasilewska Barbara | 1994 | POL | 50 m | 9:09.24 | ||
20 | Marinova Simona | 1994 | MKD | 50 m | 9:11.92 | ||
21 | Kiss Dora | 1994 | HUN | 50 m | 9:13.59 | ||
22 | Virtanen Inga | 1994 | FIN | 50 m | 9:24.39 | ||
23 | Erkinaro Aino | 1995 | FIN | 50 m | 9:25.07 | ||
24 | Bjoerlykk Veronica Orheim | 1994 | NOR | 50 m | 9:25.60 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 25, 800m Freestyle Women |
CR: Heidi GREIN 8:32.68 1986-07-27 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Romeu Claudia Dasca | 1994 | ESP | 50 m | 8:40.06 | ||
2 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | DEN | 50 m | 8:44.81 | ||
3 | Oder Tjasa | 1994 | SLO | 50 m | 8:46.09 | ||
4 | Thimm Elisa | 1994 | GER | 50 m | 8:46.99 | ||
5 | Kilijanska Donata | 1995 | POL | 50 m | 8:47.93 | ||
6 | Bohinc Spela | 1995 | SLO | 50 m | 8:51.03 | ||
7 | Iele Federica | 1995 | ITA | 50 m | 8:51.27 | ||
8 | Koehler Sarah | 1994 | GER | 50 m | 8:52.98 | ||
9 | Narros Rocio Gomez | 1994 | ESP | 50 m | 8:54.23 | ||
10 | Giacone Chiara | 1994 | ITA | 50 m | 8:55.03 | ||
11 | Williamson Rachael | 1995 | GBR | 50 m | 8:55.74 | ||
12 | Martin Rachel | 1995 | GBR | 50 m | 8:56.08 | ||
13 | Pappa Vasiliki | 1994 | GRE | 50 m | 9:00.63 | ||
14 | Syversen Lise Sand | 1995 | NOR | 50 m | 9:00.77 | ||
15 | Gomes Andreia Catarina | 1994 | POR | 50 m | 9:05.27 | ||
16 | Eroglu Merve | 1994 | TUR | 50 m | 9:05.30 | ||
17 | Vedel Ida Marie | 1994 | DEN | 50 m | 9:05.48 | ||
18 | Delvoie Natacha | 1995 | BEL | 50 m | 9:07.12 | ||
19 | Wasilewska Barbara | 1994 | POL | 50 m | 9:09.24 | ||
20 | Marinova Simona | 1994 | MKD | 50 m | 9:11.92 | ||
21 | Kiss Dora | 1994 | HUN | 50 m | 9:13.59 | ||
22 | Virtanen Inga | 1994 | FIN | 50 m | 9:24.39 | ||
23 | Erkinaro Aino | 1995 | FIN | 50 m | 9:25.07 | ||
24 | Bjoerlykk Veronica Orheim | 1994 | NOR | 50 m | 9:25.60 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 26, 50m Freestyle Women |
CR: Francesca HALSALL 25.28 2006-07-09 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Lippok Silke | 1994 | GER | 50 m | 26.03 | ||
2 | Koba Nadiya | 1995 | UKR | 50 m | 26.05 | ||
3 | Gastaldello Beryl | 1995 | FRA | 50 m | 26.20 | ||
4 | Rodrigues Ana Pinho | 1994 | POR | 50 m | 26.21 | ||
5 | Hamilton Sara | 1994 | GBR | 50 m | 26.23 | ||
6 | Pezzato Aglaia | 1994 | ITA | 50 m | 26.24 | ||
7 | Iakovidou Themida | 1994 | GRE | 50 m | 26.26 | ||
8 | Wissocq Lea | 1995 | FRA | 50 m | 26.31 | ||
9 | Kersa Katriin | 1994 | EST | 50 m | 26.32 | ||
10 | Svigir Valery | 1995 | CRO | 50 m | 26.43 | ||
11 | Reznikova Mariya | 1994 | RUS | 50 m | 26.43 | ||
12 | Samsonyk Nicol | 1994 | ISR | 50 m | 26.44 | ||
13 | Trentin Giada | 1995 | ITA | 50 m | 26.46 | ||
14 | Nitzsche Tina | 1994 | GER | 50 m | 26.49 | ||
15 | Cini Mathilde | 1994 | FRA | 50 m | 26.50 | ||
16 | Grigonyte Giedre | 1995 | LTU | 50 m | 26.51 | ||
17 | Nevalainen Lotta | 1994 | FIN | 50 m | 26.54 | ||
18 | Blume Pernille | 1994 | DEN | 50 m | 26.55 | ||
19 | Vliet Tamara | 1994 | NED | 50 m | 26.62 | ||
20 | Sole Laura Galvez | 1995 | ESP | 50 m | 26.67 | ||
21 | Rosen Anna | 1994 | SWE | 50 m | 26.73 | ||
22 | Rathsack Lina | 1994 | GER | 50 m | 26.74 | ||
23 | Chavez-Diaz Eva | 1995 | AUT | 50 m | 26.74 | ||
24 | Bruno Justine | 1994 | FRA | 50 m | 26.74 | ||
25 | Juel Pernille | 1994 | DEN | 50 m | 26.80 | ||
26 | Lloyd Jessica | 1995 | GBR | 50 m | 26.83 | ||
27 | Simonovic Katarina | 1994 | SRB | 50 m | 26.88 | ||
28 | Halavach Yuliya | 1994 | BLR | 50 m | 26.89 | ||
29 | Koens Jovanna | 1995 | NED | 50 m | 26.90 | ||
30 | Grossmann Tess | 1994 | EST | 50 m | 26.96 | ||
31 | Levy Doron Osher | 1994 | ISR | 50 m | 26.96 | ||
32 | Jagoda Julia | 1995 | POL | 50 m | 26.96 | ||
33 | Bazarova Elizaveta | 1995 | RUS | 50 m | 26.97 | ||
34 | Crocione Giorgia | 1994 | ITA | 50 m | 26.98 | ||
35 | Podlesna Valeriya | 1994 | UKR | 50 m | 27.02 | ||
36 | Bertrand Celine | 1995 | SWE | 50 m | 27.02 | ||
37 | Repman Rebeka | 1994 | SRB | 50 m | 27.06 | ||
38 | Friedrich Johanna | 1995 | GER | 50 m | 27.07 | ||
39 | Leenstra Femke | 1995 | NED | 50 m | 27.08 | ||
40 | Kurki Laura | 1994 | FIN | 50 m | 27.13 | ||
41 | Nurminen Tessa | 1994 | FIN | 50 m | 27.16 | ||
42 | Marchuk Oksana | 1994 | UKR | 50 m | 27.18 | ||
43 | Meza Tina | 1994 | SLO | 50 m | 27.25 | ||
44 | Nikitina Gabriela | 1994 | LAT | 50 m | 27.33 | ||
45 | Tasevska Tiana | 1994 | MKD | 50 m | 27.37 | ||
46 | Pavlou Rania | 1994 | CYP | 50 m | 27.38 | ||
47 | Loevberg Emilie N | 1995 | NOR | 50 m | 27.74 | ||
48 | Zombai Annamaria | 1994 | HUN | 50 m | 27.75 | ||
49 | Wit Maartje | 1995 | NED | 50 m | 27.84 | ||
50 | Debes Birita | 1995 | FRO | 50 m | 27.93 | ||
51 | Jallow Mimosa | 1994 | FIN | 50 m | 27.99 | ||
52 | Kirs Diana | 1995 | EST | 50 m | 28.28 | ||
53 | Ivanenko Galyna | 1994 | UKR | 50 m | 28.49 | ||
54 | Zayats Yuliya | 1994 | BLR | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 27, 50m Backstroke Men |
CR: Marco FANTI ROVETTA 25.49 2009-07-11 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Sobon Julian | 1992 | POL | 50 m | 26.22 | ||
2 | Bellocchio Giuseppe | 1992 | ITA | 50 m | 26.55 | ||
3 | Deodato Daniele Di | 1993 | ITA | 50 m | 26.56 | ||
4 | Santos Alexis Manacas | 1992 | POR | 50 m | 26.58 | ||
5 | Kovbasa Andriy | 1992 | UKR | 50 m | 26.59 | ||
6 | Barrera Matthew Mcmanemy | 1993 | ESP | 50 m | 26.64 | ||
7 | Diener Christian | 1993 | GER | 50 m | 26.65 | ||
8 | Claussen Max | 1993 | GER | 50 m | 26.68 | ||
9 | Goyetche Julien Pierre | 1993 | FRA | 50 m | 26.68 | ||
10 | Bohus Richard | 1993 | HUN | 50 m | 26.68 | ||
11 | Gregory David | 1992 | GBR | 50 m | 26.70 | ||
12 | Wolf Philipp | 1992 | GER | 50 m | 26.73 | ||
13 | Hennebach Karl-Richard | 1992 | GER | 50 m | 26.76 | ||
14 | Jonczyk Jakub | 1992 | POL | 50 m | 26.84 | ||
15 | Schiellerup Andreas | 1993 | DEN | 50 m | 26.88 | ||
16 | Vanluchene Emmanuel | 1992 | BEL | 50 m | 26.89 | ||
17 | Zawada Mateusz | 1992 | POL | 50 m | 26.90 | ||
18 | Halsall Grant | 1993 | GBR | 50 m | 26.98 | ||
19 | Boldison Charlie | 1992 | GBR | 50 m | 26.99 | ||
20 | Disney-May James | 1992 | GBR | 50 m | 27.03 | ||
21 | Eschweiler Sverre | 1992 | NED | 50 m | 27.04 | ||
22 | Bonnel Nathan | 1993 | BEL | 50 m | 27.06 | ||
23 | Benicek Karel | 1992 | CZE | 50 m | 27.13 | ||
24 | Palatka Ondrej | 1992 | CZE | 50 m | 27.25 | ||
25 | Grishin Vasily | 1992 | RUS | 50 m | 27.27 | ||
26 | Hjelm Mans | 1992 | SWE | 50 m | 27.37 | ||
27 | Solli Lavrans Veieroe | 1992 | NOR | 50 m | 27.39 | ||
28 | Fakla Martin | 1993 | SVK | 50 m | 27.40 | ||
29 | Theocharidis Alexandros | 1993 | GRE | 50 m | 27.41 | ||
30 | Gamburg David | 1993 | ISR | 50 m | 27.42 | ||
31 | Gregorio Goncalo Filipe | 1993 | POR | 50 m | 27.44 | ||
32 | Biondic Ivan | 1992 | CRO | 50 m | 27.46 | ||
33 | Andriekus Matas | 1992 | LTU | 50 m | 27.55 | ||
34 | Verykokidis Ilias | 1992 | GRE | 50 m | 27.58 | ||
35 | Spasov Marko | 1992 | SRB | 50 m | 27.64 | ||
36 | Bilis Justinas | 1992 | LTU | 50 m | 27.84 | ||
37 | Lackovic Dario | 1992 | CRO | 50 m | 27.86 | ||
38 | Jariga Deniss | 1992 | LAT | 50 m | 28.02 | ||
39 | Tomic Kristijan | 1992 | CRO | 50 m | 28.07 | ||
40 | Bernek Peter | 1992 | HUN | 50 m | 28.15 | ||
41 | Udicki Miroslav | 1993 | SRB | 50 m | 28.15 | ||
42 | Erdogan Atilla Ugur | 1993 | TUR | 50 m | 28.24 | ||
43 | Pala Goekbert | 1993 | TUR | 50 m | 28.29 | ||
44 | Krce-Rabar Marko | 1992 | CRO | 50 m | 28.33 | ||
45 | Lukacovsky Tibor | 1993 | CZE | 50 m | 28.35 | ||
46 | Bagameri Bence | 1992 | HUN | 50 m | 28.38 | ||
47 | Feldbergs Girts | 1993 | LAT | 50 m | 28.70 | ||
48 | Cepisevski Gorazd | 1993 | MKD | 50 m | 28.98 | ||
49 | Aleksiev Lyubomir | 1993 | BUL | 50 m | 29.33 | ||
50 | Golban Serhei | 1993 | MOL | 50 m | |||
51 | Sudenis Maciej | 1993 | POL | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 28, 100m Backstroke Women |
CR: Elizabeth SIMMONDS 1:01.33 2007-07-22 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Wenk Alexandra | 1995 | GER | 50 m | 1:02.01 | ||
2 | Stenkvist Henrietta | 1994 | SWE | 50 m | 1:02.11 | ||
3 | Zevina Daryna | 1994 | UKR | 50 m | 1:02.14 | ||
4 | Qualla Rachele | 1994 | ITA | 50 m | 1:02.66 | ||
5 | Lenderyou Phoebe | 1995 | GBR | 50 m | 1:02.79 | ||
6 | Lindborg Ida | 1994 | SWE | 50 m | 1:02.96 | ||
7 | Rolko Sarah | 1994 | LUX | 50 m | 1:02.97 | ||
8 | Campo Lidon Munoz Del | 1995 | ESP | 50 m | 1:03.17 | ||
9 | Meloni Federica | 1995 | ITA | 50 m | 1:03.57 | ||
10 | Hofton Natasha | 1995 | GBR | 50 m | 1:03.61 | ||
11 | Scalia Silvia | 1995 | ITA | 50 m | 1:03.64 | ||
12 | Dik Sylvia | 1995 | NED | 50 m | 1:03.94 | ||
13 | Bobrovnik Maria | 1994 | RUS | 50 m | 1:03.96 | ||
14 | Cole Rebecca | 1994 | GBR | 50 m | 1:03.99 | ||
15 | Kudinova Ekaterina | 1995 | RUS | 50 m | 1:04.13 | ||
16 | Szynal Ludwika | 1994 | POL | 50 m | 1:04.29 | ||
17 | Worst Annemarie | 1995 | NED | 50 m | 1:04.37 | ||
18 | Diener Eileen | 1995 | GER | 50 m | 1:04.37 | ||
19 | Mann Karley | 1994 | GBR | 50 m | 1:04.37 | ||
20 | Crovetto Adriana | 1995 | SUI | 50 m | 1:04.59 | ||
21 | Samardzic Matea | 1995 | CRO | 50 m | 1:04.67 | ||
22 | Gregersen Line | 1994 | DEN | 50 m | 1:04.69 | ||
23 | Toussaint Kira | 1994 | NED | 50 m | 1:04.71 | ||
24 | Porzelska Anna | 1995 | POL | 50 m | 1:04.88 | ||
25 | Gumenyuk Nadiya | 1995 | UKR | 50 m | 1:04.89 | ||
26 | Nevalainen Lotta | 1994 | FIN | 50 m | 1:05.00 | ||
27 | Wohlert Franziska | 1994 | GER | 50 m | 1:05.17 | ||
28 | Macavei Carina Bianca | 1994 | ROU | 50 m | 1:05.45 | ||
29 | Baxevani Kleio | 1994 | GRE | 50 m | 1:05.62 | ||
30 | Gorniak Katarzyna | 1995 | POL | 50 m | 1:05.62 | ||
31 | Majeric Jera | 1995 | SLO | 50 m | 1:05.86 | ||
32 | Levy Doron Osher | 1994 | ISR | 50 m | 1:05.97 | ||
33 | Gustafsdottir Eyglo Osk | 1995 | ISL | 50 m | 1:06.00 | ||
34 | Beleza Mafalda Gomes | 1994 | POR | 50 m | 1:06.08 | ||
35 | Zeren Halime Zulal | 1995 | TUR | 50 m | 1:06.21 | ||
36 | Peschiera Martina | 1995 | ITA | 50 m | 1:06.26 | ||
37 | Nikitina Gabriela | 1994 | LAT | 50 m | 1:06.38 | ||
38 | Martinheira Catia Raquel | 1995 | POR | 50 m | 1:06.73 | ||
39 | Sengul Sevval | 1995 | TUR | 50 m | 1:07.43 | ||
40 | Sayimlar Tugce | 1995 | TUR | 50 m | 1:07.63 | ||
41 | Bjoerlykk Veronica Orheim | 1994 | NOR | 50 m | 1:07.84 | ||
42 | Olsson Linnea | 1994 | SWE | 50 m | 1:08.03 | ||
43 | Jallow Mimosa | 1994 | FIN | 50 m | 1:08.04 | ||
44 | C Katarina Draganov | 1995 | SRB | 50 m | 1:08.43 | ||
45 | Debes Birita | 1995 | FRO | 50 m | 1:08.55 | ||
46 | Bielicz Linnea | 1994 | SWE | 50 m | 1:09.97 | ||
47 | Barseghyan Anahit | 1994 | ARM | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 29, 200m Freestyle Men |
CR: Yannick AGNEL 1:47.02 2009-07-12 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Agnel Yannick | 1992 | FRA | 50 m | 1:46.35 | ||
2 | Stacchiotti Raphael | 1992 | LUX | 50 m | 1:49.61 | ||
3 | Mota Adrian Mantas | 1992 | ESP | 50 m | 1:50.67 | ||
4 | Mignon Clement | 1993 | FRA | 50 m | 1:50.86 | ||
5 | Ushakov Andrey | 1992 | RUS | 50 m | 1:51.33 | ||
6 | Bourelly Lorys | 1992 | FRA | 50 m | 1:51.40 | ||
7 | Lloyd Ieuan | 1993 | GBR | 50 m | 1:51.50 | ||
8 | Ermakov Dmitry | 1993 | RUS | 50 m | 1:51.90 | ||
9 | Skaaning Daniel | 1993 | DEN | 50 m | 1:52.05 | ||
10 | Werner Pawel | 1993 | POL | 50 m | 1:52.06 | ||
11 | Lopez Gerard Rodriguez | 1992 | ESP | 50 m | 1:52.21 | ||
12 | Young James | 1992 | GBR | 50 m | 1:52.24 | ||
13 | Ukrainskiy Mikhail | 1993 | RUS | 50 m | 1:52.43 | ||
14 | Mral Max | 1993 | GER | 50 m | 1:52.48 | ||
15 | Iriarte Yerai Lebon | 1992 | ESP | 50 m | 1:52.53 | ||
16 | Horn Tobias | 1993 | GER | 50 m | 1:52.58 | ||
17 | Aerents Jasper | 1992 | BEL | 50 m | 1:52.59 | ||
18 | Scheruebl Markus | 1992 | AUT | 50 m | 1:52.72 | ||
19 | Angert Florian | 1992 | GER | 50 m | 1:52.73 | ||
20 | Dreesens Dion | 1993 | NED | 50 m | 1:52.74 | ||
21 | Selby Liam | 1992 | GBR | 50 m | 1:52.74 | ||
22 | Andrusenko Viacheslav | 1992 | RUS | 50 m | 1:52.93 | ||
23 | Sorak Stefan | 1992 | SRB | 50 m | 1:53.16 | ||
24 | Martelli Francesco | 1992 | ITA | 50 m | 1:53.25 | ||
25 | Leithold Kevin | 1992 | GER | 50 m | 1:53.40 | ||
26 | Lejdstroem Gustav Aberg | 1992 | SWE | 50 m | 1:53.49 | ||
27 | Coskun Bertug | 1993 | TUR | 50 m | 1:53.54 | ||
28 | Cortens Ken | 1993 | BEL | 50 m | 1:53.62 | ||
29 | Ree Ole Martin | 1992 | NOR | 50 m | 1:54.03 | ||
30 | Pastor Didac Matsuyama | 1993 | ESP | 50 m | 1:54.08 | ||
31 | Torlai Alessio | 1992 | ITA | 50 m | 1:54.11 | ||
32 | Santa Gustavo Manuel | 1993 | POR | 50 m | 1:54.18 | ||
33 | Sagmeister Rok | 1992 | SLO | 50 m | 1:54.28 | ||
34 | Johannessen Frans | 1992 | DEN | 50 m | 1:54.71 | ||
35 | Ernstsson David | 1992 | SWE | 50 m | 1:54.71 | ||
36 | Nygard Joern | 1992 | NOR | 50 m | 1:54.96 | ||
37 | Jonsson Jesper | 1993 | SWE | 50 m | 1:55.20 | ||
38 | Kachaunov Mihail | 1992 | BUL | 50 m | 1:55.40 | ||
39 | Bertrand Gabriel | 1992 | SWE | 50 m | 1:55.46 | ||
40 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | DEN | 50 m | 1:56.03 | ||
41 | Kristo Ivan | 1992 | CRO | 50 m | 1:56.46 | ||
42 | Golob Matej | 1993 | SLO | 50 m | 1:56.47 | ||
43 | Sever Luka | 1992 | CRO | 50 m | 1:57.07 | ||
44 | McKee Anton Sveinn | 1993 | ISL | 50 m | 1:57.63 | ||
45 | Juopperi Sami | 1992 | FIN | 50 m | 1:58.06 | ||
46 | Kaei Lauri | 1992 | EST | 50 m | 1:58.23 | ||
47 | Olafsson Gunnar | 1992 | ISL | 50 m | 1:58.25 | ||
48 | Kalnins Uvis | 1993 | LAT | 50 m | 1:58.78 | ||
49 | Leinonen Lauri | 1992 | FIN | 50 m | 2:00.10 | ||
50 | Ekdahl Eemil | 1993 | FIN | 50 m | 2:00.15 | ||
51 | Heino Samuli | 1992 | FIN | 50 m | 2:00.18 | ||
52 | Hammer Martin | 1993 | NOR | 50 m | 2:00.30 | ||
53 | Tasevski Nenad | 1993 | MKD | 50 m | 2:01.54 | ||
54 | Bilis Simonas | 1993 | LTU | 50 m | 2:02.68 | ||
55 | Muzek Mateo | 1992 | CRO | 50 m | 2:08.67 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 30, 200m Medley Women |
CR: Grainne MURPHY 2:14.15 2009-07-11 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Smith Sophie | 1994 | GBR | 50 m | 2:16.21 | ||
2 | Wenk Alexandra | 1995 | GER | 50 m | 2:16.48 | ||
3 | Reinhold Juliane | 1994 | GER | 50 m | 2:16.82 | ||
4 | Mauri Cristina Garcia | 1995 | ESP | 50 m | 2:17.27 | ||
5 | Cortes Beatriz Gomez | 1994 | ESP | 50 m | 2:17.44 | ||
6 | O´Connor Siobhan-Marie | 1995 | GBR | 50 m | 2:18.15 | ||
7 | Polieri Alessia | 1994 | ITA | 50 m | 2:18.42 | ||
8 | Joo Sara | 1995 | HUN | 50 m | 2:18.67 | ||
9 | Baerens Teresa | 1994 | GER | 50 m | 2:18.78 | ||
10 | Mahon Sycerika Mc | 1995 | IRL | 50 m | 2:18.88 | ||
11 | Leoni Ludovica | 1994 | ITA | 50 m | 2:19.25 | ||
12 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | DEN | 50 m | 2:19.99 | ||
13 | Bertrand Celine | 1995 | SWE | 50 m | 2:20.26 | ||
14 | Saunders Emma | 1994 | GBR | 50 m | 2:20.44 | ||
15 | Sayos Julia Mas | 1994 | ESP | 50 m | 2:20.85 | ||
16 | Berggren Frida | 1994 | SWE | 50 m | 2:20.96 | ||
17 | Beyer Paula | 1995 | GER | 50 m | 2:21.06 | ||
18 | Krasyukova Kristina | 1995 | RUS | 50 m | 2:21.11 | ||
19 | Aschan Patricia | 1994 | FIN | 50 m | 2:21.29 | ||
20 | Zaiser Lisa | 1994 | AUT | 50 m | 2:21.34 | ||
21 | Delno Marjolijn | 1994 | NED | 50 m | 2:21.44 | ||
22 | Stallard Shani | 1994 | IRL | 50 m | 2:21.63 | ||
23 | Arobes Judith Lago | 1995 | ESP | 50 m | 2:21.68 | ||
24 | Marchi Anais De | 1995 | SUI | 50 m | 2:21.99 | ||
25 | Rosa Maria Carolina | 1994 | POR | 50 m | 2:22.43 | ||
26 | Bohinc Spela | 1995 | SLO | 50 m | 2:22.48 | ||
27 | Blume Pernille | 1994 | DEN | 50 m | 2:23.41 | ||
28 | Pasalidou Stella | 1995 | GRE | 50 m | 2:23.49 | ||
29 | Rocha Diana Ramos | 1994 | POR | 50 m | 2:23.50 | ||
30 | Traven Sara | 1995 | SLO | 50 m | 2:24.23 | ||
31 | Pyoeraelae Katja | 1994 | FIN | 50 m | 2:24.28 | ||
32 | Hansen Marina Heller | 1994 | DEN | 50 m | 2:24.31 | ||
33 | Marcun Neza | 1995 | SLO | 50 m | 2:24.42 | ||
34 | Ekstroem Vilma | 1994 | SWE | 50 m | 2:24.90 | ||
35 | Kiss Dora | 1994 | HUN | 50 m | 2:24.90 | ||
36 | Puchla Monika | 1994 | SVK | 50 m | 2:24.96 | ||
37 | Tekin Goezde | 1994 | TUR | 50 m | 2:25.29 | ||
38 | Jovanov Mila | 1995 | SRB | 50 m | 2:26.57 | ||
39 | Gimbutyte Vaiva | 1995 | LTU | 50 m | 2:26.98 | ||
40 | Marinova Simona | 1994 | MKD | 50 m | 2:27.14 | ||
41 | Schaberl Hanna | 1994 | AUT | 50 m | 2:27.31 | ||
42 | Kirs Diana | 1995 | EST | 50 m | 2:27.56 | ||
43 | Suominen Siina-Karoliina | 1994 | FIN | 50 m | 2:30.01 | ||
44 | Yurchenko Khrystyna | 1995 | UKR | 50 m | 2:30.42 | ||
45 | Wasserman Shir | 1995 | ISR | 50 m | 2:33.46 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 31, 100m Butterfly Men |
CR: Ivan LENDJER 52.53 2008-08-03 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Cieslak Marcin | 1992 | POL | 50 m | 53.17 | ||
2 | Metella Mehdy | 1992 | FRA | 50 m | 53.34 | ||
3 | Timm Braxston | 1992 | GBR | 50 m | 53.49 | ||
4 | Biczo Bence | 1993 | HUN | 50 m | 53.73 | ||
5 | Stjepanovic Velimir | 1993 | SRB | 50 m | 54.08 | ||
6 | Coelho Jordan | 1992 | FRA | 50 m | 54.27 | ||
7 | Romani Tommaso | 1992 | ITA | 50 m | 54.65 | ||
8 | Herrmann Melvin | 1992 | GER | 50 m | 54.65 | ||
9 | Vila Nil Vidal | 1992 | ESP | 50 m | 54.71 | ||
10 | Castillo Eduard Galdeano | 1992 | ESP | 50 m | 54.73 | ||
11 | Zawada Mateusz | 1992 | POL | 50 m | 54.93 | ||
12 | Torlai Alessio | 1992 | ITA | 50 m | 54.95 | ||
13 | Needs Harry | 1992 | GBR | 50 m | 55.04 | ||
14 | Kuznyetsov Oleg | 1992 | UKR | 50 m | 55.05 | ||
15 | Lemeshko Lyubomyr | 1992 | UKR | 50 m | 55.16 | ||
16 | Krupecki Oskar | 1992 | POL | 50 m | 55.18 | ||
17 | Nattmann Lukas | 1992 | GER | 50 m | 55.20 | ||
18 | Katrantzis Christos | 1992 | GRE | 50 m | 55.21 | ||
19 | Brodie Cameron | 1992 | GBR | 50 m | 55.22 | ||
20 | Pokotylo Dmitry | 1992 | RUS | 50 m | 55.24 | ||
21 | Markozis Konstantinos | 1992 | GRE | 50 m | 55.30 | ||
22 | Dodaleu Yahor | 1993 | BLR | 50 m | 55.43 | ||
23 | Ionov Bogdan | 1993 | RUS | 50 m | 55.72 | ||
24 | Zorman Matjaz | 1992 | SLO | 50 m | 55.72 | ||
25 | Marissen Mike | 1992 | NED | 50 m | 55.74 | ||
26 | Lemaev Ilya | 1993 | RUS | 50 m | 55.74 | ||
27 | Shul´ga Olexandr | 1993 | UKR | 50 m | 55.86 | ||
28 | Lazarev Artem | 1992 | RUS | 50 m | 55.93 | ||
29 | Jonsson Jesper | 1993 | SWE | 50 m | 56.24 | ||
30 | Palatka Ondrej | 1992 | CZE | 50 m | 56.32 | ||
31 | Gider Ozan | 1992 | TUR | 50 m | 56.34 | ||
32 | Ljevar Lovro | 1993 | CRO | 50 m | 56.39 | ||
33 | Schootbrugge Sam Van De | 1993 | GBR | 50 m | 56.39 | ||
34 | Linge Alexander | 1992 | SWE | 50 m | 56.43 | ||
35 | Rusnak Mario | 1992 | SVK | 50 m | 56.54 | ||
36 | Olshtein Almog | 1993 | ISR | 50 m | 56.64 | ||
37 | Bromer Viktor B. | 1993 | DEN | 50 m | 56.69 | ||
38 | Coste Alin | 1992 | ROU | 50 m | 56.79 | ||
39 | Halonen Valtteri | 1992 | FIN | 50 m | 57.89 | ||
40 | Georgiev Stefan | 1992 | BUL | 50 m | 58.06 | ||
41 | Solovjov Oleg | 1992 | EST | 50 m | 58.07 | ||
42 | Juerisoo Kristjan | 1993 | EST | 50 m | 58.51 | ||
43 | Kiviluoma Tuomas | 1993 | FIN | 50 m | 59.09 | ||
44 | Tasevski Nenad | 1993 | MKD | 50 m | 1:01.65 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 32, 100m Breaststroke Women |
CR: Ilaria SCARCELLA 1:07.49 2009-07-12 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Urzainqui Marina Garcia | 1994 | ESP | 50 m | 1:08.94 | ||
2 | Vozel Tjasa | 1994 | SLO | 50 m | 1:09.71 | ||
3 | Toni Carlotta | 1995 | ITA | 50 m | 1:10.25 | ||
4 | Gabrieli Pamela | 1994 | ITA | 50 m | 1:10.38 | ||
5 | Meza Tina | 1994 | SLO | 50 m | 1:10.45 | ||
6 | Rathsack Lina | 1994 | GER | 50 m | 1:10.45 | ||
7 | Lougher Sara L | 1994 | GBR | 50 m | 1:10.49 | ||
8 | Bartela Josephina | 1994 | DEN | 50 m | 1:10.62 | ||
9 | Laukkanen Jenna | 1995 | FIN | 50 m | 1:10.79 | ||
10 | Cichowska Kinga | 1994 | POL | 50 m | 1:11.03 | ||
11 | Simon Laura | 1994 | GER | 50 m | 1:11.10 | ||
12 | Rodrigues Ana Pinho | 1994 | POR | 50 m | 1:11.11 | ||
13 | Zhigunova Sofya | 1995 | RUS | 50 m | 1:11.32 | ||
14 | Polit Claire | 1995 | FRA | 50 m | 1:11.46 | ||
15 | Fissneider Lisa | 1994 | ITA | 50 m | 1:11.72 | ||
16 | Mahon Sycerika Mc | 1995 | IRL | 50 m | 1:11.77 | ||
17 | Sineva Anastasia | 1995 | RUS | 50 m | 1:12.45 | ||
18 | Cortes Beatriz Gomez | 1994 | ESP | 50 m | 1:12.49 | ||
19 | Deberghes Fanny | 1994 | FRA | 50 m | 1:12.53 | ||
20 | Radic Ana | 1994 | CRO | 50 m | 1:12.61 | ||
21 | Soegaard Luna Elisabeth | 1994 | NOR | 50 m | 1:12.75 | ||
22 | Westerlund Lina | 1995 | SWE | 50 m | 1:12.79 | ||
23 | Bazarova Elizaveta | 1995 | RUS | 50 m | 1:12.88 | ||
24 | Westman Malin | 1995 | SWE | 50 m | 1:12.88 | ||
25 | Vermeylen Jolien | 1994 | BEL | 50 m | 1:12.97 | ||
26 | Recchia Stefania | 1995 | ITA | 50 m | 1:13.07 | ||
27 | Stallard Shani | 1994 | IRL | 50 m | 1:13.64 | ||
28 | Pichler Nicole | 1995 | AUT | 50 m | 1:13.72 | ||
29 | C Stefanija Draganov | 1994 | SRB | 50 m | 1:13.73 | ||
30 | Altova Michaela | 1994 | CZE | 50 m | 1:14.09 | ||
31 | Kivirinta Veera | 1995 | FIN | 50 m | 1:14.32 | ||
32 | Rehberger Vita | 1995 | SLO | 50 m | 1:14.88 | ||
33 | Nothdurfter Christina | 1994 | AUT | 50 m | 1:14.91 | ||
34 | Sarichev Diana | 1994 | ISR | 50 m | 1:14.95 | ||
35 | Ottosson-Bixo Sara | 1995 | SWE | 50 m | 1:15.81 | ||
36 | Vesala Kati | 1995 | FIN | 50 m | 1:16.79 | ||
37 | Maekinen Anna | 1995 | FIN | 50 m | 1:18.92 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 33, 100m Breaststroke Men |
CR: Andrea TONIATO 1:00.97 2009-07-12 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Lehn Christian vom | 1992 | GER | 50 m | 1:01.85 | ||
2 | Lobanov Anton | 1992 | RUS | 50 m | 1:02.01 | ||
3 | Karpouzlis Ioannis | 1992 | GRE | 50 m | 1:02.44 | ||
4 | Bizzarri Flavio | 1993 | ITA | 50 m | 1:02.69 | ||
5 | Fraschi Matteo | 1992 | ITA | 50 m | 1:02.72 | ||
6 | Blazys Vaidotas | 1992 | LTU | 50 m | 1:02.76 | ||
7 | Samilidis Panagiotis | 1993 | GRE | 50 m | 1:02.77 | ||
8 | Rabeisen Thomas | 1992 | FRA | 50 m | 1:02.85 | ||
9 | Naess Sverre | 1992 | NOR | 50 m | 1:03.24 | ||
10 | Kozlovskij Igor | 1992 | LTU | 50 m | 1:03.25 | ||
11 | Nikolaev Andrey | 1992 | RUS | 50 m | 1:03.34 | ||
12 | Atsapkin Alexey | 1992 | RUS | 50 m | 1:03.41 | ||
13 | Blednykh Anton | 1992 | RUS | 50 m | 1:03.50 | ||
14 | Parakhin Yaroslav | 1992 | UKR | 50 m | 1:03.63 | ||
15 | Wald Eric | 1992 | GER | 50 m | 1:03.86 | ||
16 | Pacholczyk Mateusz | 1992 | POL | 50 m | 1:03.88 | ||
17 | Tudosie Razvan Mihai | 1992 | ROU | 50 m | 1:03.89 | ||
18 | Coleman Lewis | 1992 | GBR | 50 m | 1:03.96 | ||
19 | Vollmer Bastian | 1993 | GER | 50 m | 1:03.99 | ||
20 | Ganiel Imri | 1992 | ISR | 50 m | 1:04.08 | ||
21 | Mattsson Matti | 1993 | FIN | 50 m | 1:04.22 | ||
22 | Steeples Christopher | 1992 | GBR | 50 m | 1:04.40 | ||
23 | Smeenge Roy | 1993 | NED | 50 m | 1:04.42 | ||
24 | Riveras Sergio Lujan | 1993 | ESP | 50 m | 1:04.51 | ||
25 | Alari-Williams Xander | 1993 | GBR | 50 m | 1:04.70 | ||
26 | Klarskov Morten | 1992 | DEN | 50 m | 1:04.73 | ||
27 | Shumkov Lachezar | 1992 | BUL | 50 m | 1:04.90 | ||
28 | Capan Ivan | 1992 | CRO | 50 m | 1:04.99 | ||
29 | Mucha Kacper | 1992 | POL | 50 m | 1:05.13 | ||
30 | Kaeser Yannick | 1992 | SUI | 50 m | 1:05.14 | ||
31 | Mauron Yves | 1992 | SUI | 50 m | 1:05.31 | ||
32 | Parker Joseph | 1993 | GBR | 50 m | 1:05.49 | ||
33 | Palosaari Robert | 1992 | SWE | 50 m | 1:05.68 | ||
34 | Dietrich Johannes | 1993 | AUT | 50 m | 1:05.71 | ||
35 | Vandevelde Raf | 1993 | BEL | 50 m | 1:05.76 | ||
36 | Rozhkov Olexiy | 1993 | UKR | 50 m | 1:05.85 | ||
37 | Shahaff Yahav | 1993 | ISR | 50 m | 1:05.90 | ||
38 | Vacval Daniel | 1992 | SVK | 50 m | 1:06.06 | ||
39 | Koch Gulliver | 1992 | SWE | 50 m | 1:06.32 | ||
40 | Vaimann Timo | 1992 | EST | 50 m | 1:06.37 | ||
41 | Perisic Dejan | 1993 | SRB | 50 m | 1:06.47 | ||
42 | Traustason Hrafn | 1992 | ISL | 50 m | 1:07.39 | ||
43 | Eser Kemal Erce | 1993 | TUR | 50 m | 1:07.47 | ||
44 | Asceric Radomir | 1993 | SRB | 50 m | 1:07.67 | ||
45 | Petrovski Damjan | 1993 | MKD | 50 m | 1:07.79 | ||
46 | Kokarevs Dmitrijs | 1992 | LAT | 50 m | 1:07.91 | ||
47 | Szabo Stanislav | 1992 | SVK | 50 m | 1:08.04 | ||
48 | Tazans Uldis | 1993 | LAT | 50 m | 1:08.48 | ||
49 | Aaltomaa Sami | 1992 | FIN | 50 m | 1:08.49 | ||
50 | Galin Tudor | 1992 | MOL | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 34, 4X200m Freestyle Women |
CR Senior: GREAT BRITAIN 8:08.31 2009-07-11 (Stirrat, Faulkner, Graham, Bochmann) |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Ukraine 1 | 0 | UKR | 50 m | |||
2 | Sweden 1 | 0 | SWE | 50 m | |||
3 | Spain 1 | 0 | ESP | 50 m | |||
4 | Slovenia 1 | 0 | SLO | 50 m | |||
5 | Serbia 1 | 0 | SRB | 50 m | |||
6 | Russia 1 | 0 | RUS | 50 m | |||
7 | Italy 1 | 0 | ITA | 50 m | |||
8 | Great Britain 1 | 0 | GBR | 50 m | |||
9 | Germany 1 | 0 | GER | 50 m | |||
10 | France 1 | 0 | FRA | 50 m | |||
11 | Finland 1 | 0 | FIN | 50 m | |||
12 | Denmark 1 | 0 | DEN | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 35, 800m Freestyle Men |
CR: Pal JOENSEN 7:56.90 2008-08-02 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Bauwens Ward | 1993 | BEL | 50 m | 8:12.77 | ||
2 | Joly Damien | 1992 | FRA | 50 m | 8:13.50 | ||
3 | Borowicz-Skoneczny S. | 1992 | POL | 50 m | 8:13.80 | ||
4 | Zhyharau Uladzimir | 1992 | BLR | 50 m | 8:14.67 | ||
5 | Sunter Thomas | 1992 | GBR | 50 m | 8:14.70 | ||
6 | Santa Gustavo Manuel | 1993 | POR | 50 m | 8:16.53 | ||
7 | Artimon Alin Alexandru | 1992 | ROU | 50 m | 8:18.01 | ||
8 | Popov Anton | 1992 | RUS | 50 m | 8:18.78 | ||
9 | Howes Alfie | 1992 | GBR | 50 m | 8:19.05 | ||
10 | Pulwin Pawel | 1992 | POL | 50 m | 8:19.12 | ||
11 | Zambo Balazs | 1992 | HUN | 50 m | 8:19.17 | ||
12 | Yildirimer Ediz | 1993 | TUR | 50 m | 8:21.57 | ||
13 | Frolov Sergiy | 1992 | UKR | 50 m | 8:22.22 | ||
14 | Bromer Viktor B. | 1993 | DEN | 50 m | 8:29.37 | ||
15 | Jelenak Pavol | 1992 | SVK | 50 m | 8:30.42 | ||
16 | Vedel Karsten | 1992 | DEN | 50 m | 8:30.77 | ||
17 | Nagy Richard | 1993 | SVK | 50 m | 8:33.66 | ||
18 | Diogo Miguel Monteiro | 1993 | POR | 50 m | 8:35.69 | ||
19 | Slabe Stas | 1993 | SLO | 50 m | 8:36.19 | ||
20 | Blazevski Marko | 1992 | MKD | 50 m | 8:40.04 | ||
21 | Ahola Toni | 1992 | FIN | 50 m | 8:41.50 | ||
22 | Laukkanen Jere | 1993 | FIN | 50 m | 8:43.61 | ||
23 | Naroshkin Pavel | 1992 | EST | 50 m | 9:05.44 | ||
24 | Degtyarev Egor | 1992 | RUS | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 35, 800m Freestyle Men |
CR: Pal JOENSEN 7:56.90 2008-08-02 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Bauwens Ward | 1993 | BEL | 50 m | 8:12.77 | ||
2 | Joly Damien | 1992 | FRA | 50 m | 8:13.50 | ||
3 | Borowicz-Skoneczny S. | 1992 | POL | 50 m | 8:13.80 | ||
4 | Zhyharau Uladzimir | 1992 | BLR | 50 m | 8:14.67 | ||
5 | Sunter Thomas | 1992 | GBR | 50 m | 8:14.70 | ||
6 | Santa Gustavo Manuel | 1993 | POR | 50 m | 8:16.53 | ||
7 | Artimon Alin Alexandru | 1992 | ROU | 50 m | 8:18.01 | ||
8 | Popov Anton | 1992 | RUS | 50 m | 8:18.78 | ||
9 | Howes Alfie | 1992 | GBR | 50 m | 8:19.05 | ||
10 | Pulwin Pawel | 1992 | POL | 50 m | 8:19.12 | ||
11 | Zambo Balazs | 1992 | HUN | 50 m | 8:19.17 | ||
12 | Yildirimer Ediz | 1993 | TUR | 50 m | 8:21.57 | ||
13 | Frolov Sergiy | 1992 | UKR | 50 m | 8:22.22 | ||
14 | Bromer Viktor B. | 1993 | DEN | 50 m | 8:29.37 | ||
15 | Jelenak Pavol | 1992 | SVK | 50 m | 8:30.42 | ||
16 | Vedel Karsten | 1992 | DEN | 50 m | 8:30.77 | ||
17 | Nagy Richard | 1993 | SVK | 50 m | 8:33.66 | ||
18 | Diogo Miguel Monteiro | 1993 | POR | 50 m | 8:35.69 | ||
19 | Slabe Stas | 1993 | SLO | 50 m | 8:36.19 | ||
20 | Blazevski Marko | 1992 | MKD | 50 m | 8:40.04 | ||
21 | Ahola Toni | 1992 | FIN | 50 m | 8:41.50 | ||
22 | Laukkanen Jere | 1993 | FIN | 50 m | 8:43.61 | ||
23 | Naroshkin Pavel | 1992 | EST | 50 m | 9:05.44 | ||
24 | Degtyarev Egor | 1992 | RUS | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 36, 50m Freestyle Men |
CR: Steffen DEIBLER 22.26 2005-07-15 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Aerents Jasper | 1992 | BEL | 50 m | 22.63 | ||
2 | Rodriguez Aitor Martinez | 1993 | ESP | 50 m | 22.74 | ||
3 | Govorov Andriy | 1992 | UKR | 50 m | 22.83 | ||
4 | Degtjarjov Pjotr | 1993 | EST | 50 m | 22.94 | ||
5 | Mignon Clement | 1993 | FRA | 50 m | 22.94 | ||
6 | Romani Tommaso | 1992 | ITA | 50 m | 23.18 | ||
7 | Levaj Ivan | 1992 | CRO | 50 m | 23.32 | ||
8 | Majchrzak Kacper | 1992 | POL | 50 m | 23.35 | ||
9 | Schirru Mattia | 1992 | ITA | 50 m | 23.38 | ||
10 | Delvoie Cedric | 1992 | BEL | 50 m | 23.42 | ||
11 | Wolf Philipp | 1992 | GER | 50 m | 23.50 | ||
12 | Vanluchene Emmanuel | 1992 | BEL | 50 m | 23.57 | ||
13 | Coste Alin | 1992 | ROU | 50 m | 23.58 | ||
14 | Olshtein Almog | 1993 | ISR | 50 m | 23.58 | ||
15 | Selby Liam | 1992 | GBR | 50 m | 23.62 | ||
16 | Skaaning Daniel | 1993 | DEN | 50 m | 23.63 | ||
17 | Disney-May James | 1992 | GBR | 50 m | 23.63 | ||
18 | Stjepanovic Velimir | 1993 | SRB | 50 m | 23.66 | ||
19 | Iriarte Yerai Lebon | 1992 | ESP | 50 m | 23.67 | ||
20 | Leithold Kevin | 1992 | GER | 50 m | 23.72 | ||
21 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | DEN | 50 m | 23.76 | ||
22 | Hennebach Karl-Richard | 1992 | GER | 50 m | 23.82 | ||
23 | Bilis Justinas | 1992 | LTU | 50 m | 23.86 | ||
24 | Kachaunov Mihail | 1992 | BUL | 50 m | 23.87 | ||
25 | Radu Marius | 1992 | ROU | 50 m | 23.87 | ||
26 | Gribovskis Pavels | 1993 | LAT | 50 m | 23.90 | ||
27 | Bilis Simonas | 1993 | LTU | 50 m | 23.90 | ||
28 | Naess Sverre | 1992 | NOR | 50 m | 23.90 | ||
29 | Young James | 1992 | GBR | 50 m | 23.97 | ||
30 | Hjelm Mans | 1992 | SWE | 50 m | 23.99 | ||
31 | Glazunov Illya | 1992 | UKR | 50 m | 24.00 | ||
32 | Bohus Richard | 1993 | HUN | 50 m | 24.20 | ||
33 | Medvedev Denis | 1992 | RUS | 50 m | 24.21 | ||
34 | Ree Ole Martin | 1992 | NOR | 50 m | 24.30 | ||
35 | Shahaff Yahav | 1993 | ISR | 50 m | 24.30 | ||
36 | Senicar Mladen | 1993 | SRB | 50 m | 24.31 | ||
37 | Kemer Ozan | 1993 | TUR | 50 m | 24.36 | ||
38 | Kozlovskij Igor | 1992 | LTU | 50 m | 24.41 | ||
39 | Mral Max | 1993 | GER | 50 m | 24.41 | ||
40 | Bagameri Bence | 1992 | HUN | 50 m | 24.42 | ||
41 | Kitaev Nikita | 1993 | RUS | 50 m | 24.43 | ||
42 | Karu Fred | 1993 | EST | 50 m | 24.47 | ||
43 | Katrantzis Christos | 1992 | GRE | 50 m | 24.49 | ||
44 | Gider Ozan | 1992 | TUR | 50 m | 24.51 | ||
45 | Gudmundsson Orri Freyr | 1992 | ISL | 50 m | 24.54 | ||
46 | Paskas Vladislav | 1992 | SRB | 50 m | 24.55 | ||
47 | Halonen Valtteri | 1992 | FIN | 50 m | 24.59 | ||
48 | Hammer Martin | 1993 | NOR | 50 m | 24.63 | ||
49 | Sever Luka | 1992 | CRO | 50 m | 24.73 | ||
50 | Solovjov Oleg | 1992 | EST | 50 m | 24.77 | ||
51 | Jarnvik Tim | 1992 | FIN | 50 m | 24.77 | ||
52 | Ernstsson David | 1992 | SWE | 50 m | 24.81 | ||
53 | Malleus Allan | 1992 | EST | 50 m | 24.85 | ||
54 | Tomic Kristijan | 1992 | CRO | 50 m | 24.90 | ||
55 | Juopperi Sami | 1992 | FIN | 50 m | 25.42 | ||
56 | Aaltomaa Sami | 1992 | FIN | 50 m | 25.83 | ||
57 | Szabo Stanislav | 1992 | SVK | 50 m | 26.08 | ||
58 | Blazys Vaidotas | 1992 | LTU | 50 m | |||
59 | Golban Serhei | 1993 | MOL | 50 m | |||
60 | Lejdstroem Gustav Aberg | 1992 | SWE | 50 m | |||
61 | Linge Alexander | 1992 | SWE | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 37, 50m Butterfly Women |
CR: Silvia DI PIETRO 26.33 2009-07-12 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Svigir Valery | 1995 | CRO | 50 m | 27.15 | ||
2 | Fassone Beatrice | 1994 | ITA | 50 m | 27.19 | ||
3 | Kelly Rachael | 1994 | GBR | 50 m | 27.56 | ||
4 | Reinhold Juliane | 1994 | GER | 50 m | 27.65 | ||
5 | Chavez-Diaz Eva | 1995 | AUT | 50 m | 27.68 | ||
6 | Tcvetkova Daria | 1995 | RUS | 50 m | 27.74 | ||
7 | Merdy Alizee | 1994 | FRA | 50 m | 27.75 | ||
8 | Lippok Silke | 1994 | GER | 50 m | 27.83 | ||
9 | Lindborg Ida | 1994 | SWE | 50 m | 27.89 | ||
10 | Polieri Alessia | 1994 | ITA | 50 m | 28.10 | ||
11 | Zarekiani Parand | 1994 | NED | 50 m | 28.16 | ||
12 | Sorribes Judit Ignacio | 1994 | ESP | 50 m | 28.18 | ||
13 | Juel Pernille | 1994 | DEN | 50 m | 28.18 | ||
14 | Nitzsche Tina | 1994 | GER | 50 m | 28.18 | ||
15 | Bertrand Celine | 1995 | SWE | 50 m | 28.20 | ||
16 | Zaiser Lisa | 1994 | AUT | 50 m | 28.22 | ||
17 | Friedrich Johanna | 1995 | GER | 50 m | 28.27 | ||
18 | Toussaint Kira | 1994 | NED | 50 m | 28.31 | ||
19 | Simonovic Katarina | 1994 | SRB | 50 m | 28.32 | ||
20 | Samsonyk Nicol | 1994 | ISR | 50 m | 28.36 | ||
21 | Alporal Hande | 1994 | TUR | 50 m | 28.37 | ||
22 | Pezzato Aglaia | 1994 | ITA | 50 m | 28.40 | ||
23 | Jagoda Julia | 1995 | POL | 50 m | 28.43 | ||
24 | Koba Nadiya | 1995 | UKR | 50 m | 28.51 | ||
25 | Leoni Ludovica | 1994 | ITA | 50 m | 28.56 | ||
26 | Konca Idil | 1995 | TUR | 50 m | 28.73 | ||
27 | Zevina Daryna | 1994 | UKR | 50 m | 28.77 | ||
28 | Rolko Sarah | 1994 | LUX | 50 m | 28.81 | ||
29 | Tekin Goezde | 1994 | TUR | 50 m | 28.85 | ||
30 | Crovetto Adriana | 1995 | SUI | 50 m | 28.99 | ||
31 | Leenstra Femke | 1995 | NED | 50 m | 29.11 | ||
32 | Grigonyte Giedre | 1995 | LTU | 50 m | 29.11 | ||
33 | Tolmats Laura | 1994 | EST | 50 m | 29.18 | ||
34 | Kiss Dora | 1994 | HUN | 50 m | 29.18 | ||
35 | Levy Doron Osher | 1994 | ISR | 50 m | 29.33 | ||
36 | Gimbutyte Vaiva | 1995 | LTU | 50 m | 29.35 | ||
37 | Grossmann Tess | 1994 | EST | 50 m | 29.42 | ||
38 | Kurki Laura | 1994 | FIN | 50 m | 29.45 | ||
39 | Loevberg Emilie N | 1995 | NOR | 50 m | 29.54 | ||
40 | Kuutamo Sini | 1995 | FIN | 50 m | 29.55 | ||
41 | Sundqvist Jenni | 1994 | FIN | 50 m | 29.67 | ||
42 | Nothdurfter Christina | 1994 | AUT | 50 m | 29.72 | ||
43 | Lukasova Lenka | 1994 | CZE | 50 m | 29.80 | ||
44 | Ivanova Dobromira | 1994 | BUL | 50 m | 29.98 | ||
45 | Wasserman Shir | 1995 | ISR | 50 m | 30.06 | ||
46 | Halavach Yuliya | 1994 | BLR | 50 m | 30.09 | ||
47 | Gustafsdottir Eyglo Osk | 1995 | ISL | 50 m | 30.44 | ||
48 | Nurminen Tessa | 1994 | FIN | 50 m | 30.48 | ||
49 | Debes Birita | 1995 | FRO | 50 m | 31.59 | ||
50 | Barseghyan Anahit | 1994 | ARM | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 38, 400m Medley Men |
CR: Gergo KIS 4:16.82 2006-07-06 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Gomez Eduardo Solaeche | 1993 | ESP | 50 m | 4:24.37 | ||
2 | Wudtke Paul | 1992 | GER | 50 m | 4:24.38 | ||
3 | Szana Zsombor | 1992 | HUN | 50 m | 4:24.94 | ||
4 | Gregory David | 1992 | GBR | 50 m | 4:25.36 | ||
5 | Pedurand Ganesh | 1992 | FRA | 50 m | 4:25.80 | ||
6 | Trofimov Ivan | 1992 | RUS | 50 m | 4:26.19 | ||
7 | Lloyd Ieuan | 1993 | GBR | 50 m | 4:26.35 | ||
8 | Pozo Ismael Rahmuni Del | 1992 | ESP | 50 m | 4:26.57 | ||
9 | Stacchiotti Raphael | 1992 | LUX | 50 m | 4:26.63 | ||
10 | Shemberyev Maxym | 1993 | UKR | 50 m | 4:26.99 | ||
11 | Geni Simone | 1992 | ITA | 50 m | 4:27.29 | ||
12 | Maly Jakub | 1992 | AUT | 50 m | 4:27.35 | ||
13 | Krueger Maximilian | 1992 | GER | 50 m | 4:28.10 | ||
14 | Schootbrugge Sam Van De | 1993 | GBR | 50 m | 4:28.61 | ||
15 | Bauwens Ward | 1993 | BEL | 50 m | 4:28.89 | ||
16 | Wallace Dan | 1993 | GBR | 50 m | 4:29.51 | ||
17 | Chalintei-Christ Stefanos | 1993 | GRE | 50 m | 4:29.68 | ||
18 | Suzin Marcin | 1993 | POL | 50 m | 4:29.72 | ||
19 | Bomstad Marco Aldabe | 1993 | NOR | 50 m | 4:30.54 | ||
20 | Kashperskiy Sergey | 1992 | RUS | 50 m | 4:31.23 | ||
21 | Cortens Ken | 1993 | BEL | 50 m | 4:31.34 | ||
22 | Katsampanis Petros | 1992 | GRE | 50 m | 4:32.27 | ||
23 | Hanani Tal | 1993 | ISR | 50 m | 4:32.92 | ||
24 | Bromer Viktor B. | 1993 | DEN | 50 m | 4:33.08 | ||
25 | Johannessen Frans | 1992 | DEN | 50 m | 4:35.95 | ||
26 | Jurjevcic Nejc | 1993 | SLO | 50 m | 4:37.04 | ||
27 | Alpatov Vitaliy | 1993 | UKR | 50 m | 4:37.27 | ||
28 | Bigelmann Robert | 1992 | GER | 50 m | 4:37.31 | ||
29 | Blazevski Marko | 1992 | MKD | 50 m | 4:38.99 | ||
30 | Stolz Elijah | 1993 | SUI | 50 m | 4:40.08 | ||
31 | Dellaloglu Timur | 1992 | TUR | 50 m | 4:40.61 | ||
32 | Jelenak Pavol | 1992 | SVK | 50 m | 4:41.44 | ||
33 | Diogo Miguel Monteiro | 1993 | POR | 50 m | 4:42.80 | ||
34 | Naroshkin Pavel | 1992 | EST | 50 m | 4:43.08 | ||
35 | Lodi Alar | 1992 | EST | 50 m | 4:44.43 | ||
36 | Kaeser Yannick | 1992 | SUI | 50 m | 4:45.46 | ||
37 | Jefimov Ilja | 1993 | EST | 50 m | 4:47.60 | ||
38 | Laukkanen Jere | 1993 | FIN | 50 m | 4:48.24 | ||
39 | Mauron Yves | 1992 | SUI | 50 m | 4:51.19 | ||
40 | Juerisoo Kristjan | 1993 | EST | 50 m | 4:53.03 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 39, 4X100m Medley Women |
CR: GERMANY 4:05.59 2009-07-12 (Baumert, Grimberg, Kalla, Lippok) |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Turkey 1 | 0 | TUR | 50 m | |||
2 | Sweden 1 | 0 | SWE | 50 m | |||
3 | Spain 1 | 0 | ESP | 50 m | |||
4 | Slovenia 1 | 0 | SLO | 50 m | |||
5 | Serbia 1 | 0 | SRB | 50 m | |||
6 | Russia 1 | 0 | RUS | 50 m | |||
7 | Portugal 1 | 0 | POR | 50 m | |||
8 | Norway 1 | 0 | NOR | 50 m | |||
9 | Italy 1 | 0 | ITA | 50 m | |||
10 | Israel 1 | 0 | ISR | 50 m | |||
11 | Great Britain 1 | 0 | GBR | 50 m | |||
12 | Germany 1 | 0 | GER | 50 m | |||
13 | Finland 1 | 0 | FIN | 50 m | |||
14 | Denmark 1 | 0 | DEN | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |
Event 40, 4X100m Medley Men |
CR: ITALY 3:38.28 2009-07-12 (Fanti Rovetta, Toniato, Pizzamiglio, Leonardi) |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Lithuania 1 | 0 | LTU | 50 m | |||
2 | Croatia 1 | 0 | CRO | 50 m | |||
3 | Denmark 1 | 0 | DEN | 50 m | |||
4 | Estonia 1 | 0 | EST | 50 m | |||
5 | Finland 1 | 0 | FIN | 50 m | |||
6 | France 1 | 0 | FRA | 50 m | |||
7 | Germany 1 | 0 | GER | 50 m | |||
8 | Great Britain 1 | 0 | GBR | 50 m | |||
9 | Greece 1 | 0 | GRE | 50 m | |||
10 | Israel 1 | 0 | ISR | 50 m | |||
11 | Bulgaria 1 | 0 | BUL | 50 m | |||
12 | Latvia 1 | 0 | LAT | 50 m | |||
13 | Ukraine 1 | 0 | UKR | 50 m | |||
14 | FYROM 1 | 0 | MKD | 50 m | |||
15 | Norway 1 | 0 | NOR | 50 m | |||
16 | Poland 1 | 0 | POL | 50 m | |||
17 | Russia 1 | 0 | RUS | 50 m | |||
18 | Serbia 1 | 0 | SRB | 50 m | |||
19 | Slovakia 1 | 0 | SVK | 50 m | |||
20 | Spain 1 | 0 | ESP | 50 m | |||
21 | Sweden 1 | 0 | SWE | 50 m | |||
22 | Turkey 1 | 0 | TUR | 50 m | |||
23 | Italy 1 | 0 | ITA | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |