Ohjelma K-Supermarket Syysuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
10 |
|
Nico Peltonen |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
162 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Aleksi Kauppinen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200 |
|
Christofor Pavlidi |
2001 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
2:36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
Joona Saarnio |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:46.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Joona Jakoaho |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:54.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
168 |
|
Oiva Koppelmäki |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:54.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
141 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:57.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
173 |
|
Aaron Tikkanen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:57.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
136 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:59.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
132 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:01.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
206 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
3:01.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50 |
|
Ville-Veikko Luomala |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
3:02.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
128 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:05.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
176 |
|
Kasper Borremans |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
134 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
139 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
129 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:44.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
188 |
|
Otso Alakiikonen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
199 |
|
Mikael Niklas Laakso |
1997 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
115 |
|
Joel Väisänen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
117 |
|
Väinö Linnermo |
2008 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|