Program för SydCup 2010
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 400m Medley Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 5:11.14 | |
2 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 5:21.51 | |
3 | Kleine Cosima | 1997 | NIXE | 25 m | 5:30.00 | ||
4 | Karolewicz Katharina | 1995 | SG ELBE | 25 m | 5:31.19 | ||
5 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 5:36.39 | |
6 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | OPNØR | 9114AL | 25 m | 5:41.41 | |
7 | Ahrenkiel Helle | 1993 | OPNØR | 9314AM | 25 m | 5:45.00 | |
8 | Dobschin Anne | 1989 | POSEIDON B | 119813 | 25 m | 5:50.00 | |
9 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 25 m | 6:06.09 | ||
10 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 6:06.14 | |
11 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 6:07.63 | |
12 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 6:34.30 | |
13 | Teichmann Franziska | 1999 | SG ELBE | 25 m | 7:20.51 | ||
14 | Grote Lina | 2000 | SG ELBE | 25 m | |||
15 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 2, 400m Medley Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Wudtke Paul | 1992 | POSEIDON B | 140352 | 25 m | 4:25.52 | |
2 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 4:36.37 | |
3 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 4:57.65 | |
4 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 5:00.15 | |
5 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 25 m | 5:07.29 | |
6 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 5:13.40 | |
7 | Kreft Sebastian | 1992 | SGS BERLIN | 25 m | 5:15.00 | ||
8 | Karimi Mohammad | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 5:15.00 | ||
9 | Uridat Fabian | 1995 | SG ELBE | 25 m | 5:20.13 | ||
10 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 5:20.84 | |
11 | Haraldson Daniel F. | 1994 | HSK | 9459AQ | 25 m | 5:25.85 | |
12 | Baltsersen Rasmus | 1995 | KOLDING | 9551AD | 25 m | 5:43.09 | |
13 | Jørgensen Jens Høj | 1996 | NYBORG | 9629AE | 25 m | 5:48.99 | |
14 | Kurzmann Fabian | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 6:00.00 | ||
15 | Hulwa Kenneth | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 6:00.00 | ||
16 | Ziller Marc | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 6:00.00 | ||
17 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 6:05.85 | |
18 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 6:41.18 | |
19 | Sandal Cenk | 2000 | SG ELBE | 25 m | 7:11.78 | ||
20 | Maron Emil | 1996 | HSK | 9681AG | 25 m | ||
21 | Adolfsen Jacob | 1996 | VIBORG | 9603AJ | 25 m | ||
22 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | ||
23 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 3, 400m Freestyle Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Körner Kea | 1994 | SG ELBE | 25 m | 4:25.56 | ||
2 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 4:30.06 | |
3 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 4:43.90 | |
4 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 4:44.03 | |
5 | Karolewicz Katharina | 1995 | SG ELBE | 25 m | 4:47.48 | ||
6 | Sandvang Malene | 1995 | KOLDING | 9566AD | 25 m | 4:52.75 | |
7 | Vestergaard Nina | 1992 | DELTA | 9226AE | 25 m | 4:54.48 | |
8 | Christiansen Kathrine | 1994 | HSK | 9412AP | 25 m | 4:57.04 | |
9 | Jensen Jeanette | 1993 | DELTA | 9306AP | 25 m | 4:58.48 | |
10 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 5:02.72 | |
11 | Skøtt Lena | 1995 | HSK | 9538AP | 25 m | 5:03.45 | |
12 | Holz Pia | 1996 | SG ELBE | 25 m | 5:05.28 | ||
13 | Brink Jannie | 1996 | HSK | 9606AJ | 25 m | 5:06.27 | |
14 | Kristensen Katrine | 1997 | NYBORG | 9754AL | 50 m | 5:11.61 | |
15 | Ladiges Karolin | 1997 | SG ELBE | 25 m | 5:15.06 | ||
16 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 5:15.50 | |
17 | Steinbach Nadja | 1996 | SG ELBE | 25 m | 5:15.67 | ||
18 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 25 m | 5:18.75 | ||
19 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 25 m | 5:24.96 | ||
20 | Green Julie | 1994 | OPNØR | 9434AC | 25 m | 5:27.59 | |
21 | Roman Alexandra | 1995 | SGS BERLIN | 25 m | 5:30.00 | ||
22 | Morsing Maiken | 1997 | HSK | 9706AF | 25 m | 5:32.79 | |
23 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 25 m | 5:33.76 | |
24 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 50 m | 5:43.33 | |
25 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 25 m | 5:45.36 | ||
26 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 5:50.11 | |
27 | Olsen Eline | 1995 | KOLDING | 9554AK | 25 m | 5:53.96 | |
28 | Elmann Julie | 1996 | KOLDING | 9608AO | 25 m | 5:56.77 | |
29 | Kruschinski Pia | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 5:57.37 | ||
30 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 50 m | 5:59.76 | |
31 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 25 m | 6:03.42 | ||
32 | Kassik Lea | 1999 | SG ELBE | 25 m | 6:04.39 | ||
33 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 6:57.22 | |
34 | Franck Andrea | 1999 | HSK | 9962AI | 25 m | 8:04.27 | |
35 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | ||
36 | Hansen Michelle | 1998 | VIBORG | 9884AS | 25 m | ||
37 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | VIBORG | 9856AI | 25 m | ||
38 | Henriksen Amalie | 1994 | HSK | 9496AN | 25 m | ||
39 | Jørgensen Dorthea | 1998 | KOLDING | 9824AG | 25 m | ||
40 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | ||
41 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | ||
42 | Svarer Caroline | 1997 | KOLDING | 9714AS | 25 m | ||
43 | Nehmdal Lærke | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | ||
44 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 4, 400m Freestyle Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Wudtke Paul | 1992 | POSEIDON B | 140352 | 25 m | 4:05.00 | |
2 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 4:17.42 | |
3 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 4:19.35 | |
4 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 4:20.38 | |
5 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 4:23.17 | |
6 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 4:26.94 | |
7 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 4:28.45 | |
8 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 4:40.51 | |
9 | Uridat Fabian | 1995 | SG ELBE | 25 m | 4:43.40 | ||
10 | Loche Philip | 1990 | SGS BERLIN | 25 m | 4:45.00 | ||
11 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 4:46.43 | |
12 | Stüve Marcel | 1995 | POSEIDON B | 190131 | 25 m | 4:59.00 | |
13 | Zeisler Tobias | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 5:01.37 | ||
14 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 5:04.52 | |
15 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 5:06.48 | |
16 | Sørensen Mads | 1995 | DELTA | 9575AF | 25 m | 5:07.33 | |
17 | Arndt Vincent | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 5:21.28 | ||
18 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 5:26.50 | |
19 | Klawunde Arne | 1992 | SGS BERLIN | 25 m | 5:30.01 | ||
20 | Geyer Ricardo | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 5:30.02 | ||
21 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 5:35.12 | |
22 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 5:36.32 | |
23 | Kruschinski Dennis | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 6:08.94 | ||
24 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 25 m | 6:13.94 | |
25 | Hybschmann Peter | 1997 | HSK | 9709AK | 50 m | 6:30.56 | |
26 | Zeisler Oliver | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 7:00.00 | ||
27 | Hansen Henrik | 1997 | SG ELBE | 25 m | 7:00.00 | ||
28 | Kliefoth Colin | 2000 | SG ELBE | 25 m | 7:00.00 | ||
29 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | ||
30 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | ||
31 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | ||
32 | Young Calum | 1997 | VIBORG | 9727AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 5, 100m Medley Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 1:06.78 | |
2 | Gäbler Inga | 1990 | SG ELBE | 25 m | 1:07.36 | ||
3 | Schuchhardt Nancy | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 1:09.48 | ||
4 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 1:10.03 | |
5 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 1:11.10 | |
6 | Maron Kathrine | 1994 | HSK | 9488AN | 25 m | 1:11.59 | |
7 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 1:11.65 | |
8 | Sari Esra | 1995 | SG ELBE | 25 m | 1:12.91 | ||
9 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:13.56 | |
10 | Rendez Caroline | 1994 | POSEIDON B | 142461 | 25 m | 1:14.50 | |
11 | Strempel Michelle | 1992 | SSC BERLIN | 25 m | 1:14.56 | ||
12 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 1:15.21 | |
13 | Kleine Cosima | 1997 | NIXE | 25 m | 1:16.00 | ||
14 | Nielsen Signe Ø. | 1996 | BOV | 9656AR | 25 m | 1:16.04 | |
15 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:16.23 | |
16 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 1:16.64 | |
17 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 1:16.96 | |
18 | Müller Anne-Mette | 1995 | SØNDERBORG | 9542AD | 25 m | 1:17.25 | |
19 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 1:17.32 | |
20 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 1:17.94 | |
21 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 25 m | 1:18.52 | |
22 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:18.59 | |
23 | Nissen Sandra | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 1:18.75 | ||
24 | Becker Finnja | 1997 | POSEIDON B | 25 m | 1:19.00 | ||
25 | Stolte Talea | 1997 | POSEIDON B | 161963 | 25 m | 1:19.00 | |
26 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 1:19.03 | |
27 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 1:19.27 | |
28 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 1:19.32 | |
29 | Biesenthal Caroline | 1998 | POSEIDON B | 198154 | 25 m | 1:19.80 | |
30 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 1:19.83 | |
31 | Roman Alexandra | 1995 | SGS BERLIN | 25 m | 1:20.00 | ||
32 | Kleine Sophia | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 1:20.00 | ||
33 | Jørgensen Sofie K | 1996 | NYBORG | 9674AP | 25 m | 1:21.27 | |
34 | Schuchhardt Vivien | 1992 | SSC BERLIN | 25 m | 1:21.31 | ||
35 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 25 m | 1:22.80 | ||
36 | Betzholz Laura | 1994 | SSC BERLIN | 25 m | 1:23.08 | ||
37 | Frandsen Simone | 1995 | KOLDING | 9558AM | 25 m | 1:23.27 | |
38 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 1:23.43 | |
39 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:23.46 | |
40 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:24.45 | |
41 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:24.57 | |
42 | Christiansen Kathrine | 1994 | HSK | 9412AP | 25 m | 1:24.80 | |
43 | Morsing Maiken | 1997 | HSK | 9706AF | 25 m | 1:24.81 | |
44 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 1:24.93 | |
45 | Möser Louisa | 1999 | POSEIDON B | 225236 | 25 m | 1:25.00 | |
46 | Fella Sophie | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:25.00 | ||
47 | Kjær Louise | 1994 | HSK | 9496AQ | 25 m | 1:25.05 | |
48 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:25.53 | |
49 | Steinbach Nadja | 1996 | SG ELBE | 25 m | 1:25.66 | ||
50 | Kristensen Katrine | 1997 | NYBORG | 9754AL | 25 m | 1:25.86 | |
51 | Klugmann Saskia | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 1:26.69 | ||
52 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:28.09 | |
53 | Rudolph Elisabeth | 1999 | POSEIDON B | 260436 | 25 m | 1:28.20 | |
54 | Mohn Emma | 2000 | POSEIDON B | 241837 | 25 m | 1:28.50 | |
55 | Kusch Chiara | 1996 | SGS BERLIN | 25 m | 1:29.38 | ||
56 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 1:29.57 | |
57 | Øzkan Gizem | 1998 | ODDER | 9828AN | 25 m | 1:29.95 | |
58 | Kuscu Elif | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 1:30.00 | ||
59 | Sinnig Maria | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 1:30.00 | ||
60 | Aluede Louisa | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:30.00 | ||
61 | Møller-Sørensen Camille | 1996 | KOLDING | 9664AW | 25 m | 1:30.11 | |
62 | Elmann Julie | 1996 | KOLDING | 9608AO | 25 m | 1:31.90 | |
63 | Hvalsøe Julia | 1995 | HSK | 9502AQ | 25 m | 1:32.17 | |
64 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:32.37 | |
65 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744AR | 25 m | 1:32.88 | |
66 | Fogtmann Emma | 1998 | SØNDERBORG | 9878AC | 25 m | 1:32.92 | |
67 | Jørgensen Dorthea | 1998 | KOLDING | 9824AG | 25 m | 1:34.44 | |
68 | Legin Natalie Løwe | 1998 | TRITON B | 9854AG | 25 m | 1:35.65 | |
69 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 1:38.55 | |
70 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:39.87 | |
71 | Bräuer Alexandra | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:40.00 | ||
72 | Berberoglu Bahar | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:40.00 | ||
73 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 1:40.07 | |
74 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 1:41.76 | ||
75 | Petersen Emma | 1995 | KOLDING | 9542AU | 25 m | 1:42.92 | |
76 | Jensen Ditte Maria S. | 1997 | HSK | 9736AF | 25 m | 1:44.58 | |
77 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 1:45.66 | |
78 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 25 m | 1:46.46 | |
79 | Nielsen Helene | 1998 | HSK | 9892AO | 25 m | 1:46.57 | |
80 | Christense Therese Elkjær | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 1:47.46 | ||
81 | Sørensen Rikke S. | 1997 | HSK | 9794AX | 25 m | 1:48.21 | |
82 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 1:48.68 | |
83 | Schmidt Ida | 1997 | NYBORG | 9734AL | 25 m | 1:48.81 | |
84 | Kindt Jessica | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 1:50.00 | ||
85 | Bossen Line Møller | 1998 | SØNDERBORG | 25 m | 1:52.74 | ||
86 | Holst Sophie Lohfert | 1999 | HSK | 9908AO | 25 m | 1:55.04 | |
87 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:55.73 | |
88 | Sennels Clara | 1997 | KOLDING | 9764AV | 25 m | 1:55.82 | |
89 | Stage Pia Isabell | 1999 | NIXE | 25 m | 2:00.00 | ||
90 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 25 m | ||
91 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | ||
92 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | ||
93 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | ||
94 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | ||
95 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | ||
96 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | ||
97 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | ||
98 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | ||
99 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | ||
100 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | ||
101 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | ||
102 | Pedersen Anja | 1994 | KOLDING | 9474AT | 25 m | ||
103 | Mantano Ada Soret | 1995 | KOLDING | 25 m | |||
104 | Wang Yaning | 1998 | TRITON B | 9804AR | 25 m | ||
105 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | ||
106 | Kjærholler Amalie | 1996 | KOLDING | 9626AX | 25 m | ||
107 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 6, 100m Medley Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Wudtke Paul | 1992 | POSEIDON B | 140352 | 25 m | 59.80 | |
2 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 59.87 | |
3 | Klawunde Arne | 1992 | SGS BERLIN | 25 m | 1:01.06 | ||
4 | Ziller Marc | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 1:02.43 | ||
5 | Pedersen Mathias T. | 1989 | NYBORG | 8917AC | 25 m | 1:02.66 | |
6 | Bach Pascal | 1990 | POSEIDON B | 119857 | 25 m | 1:03.80 | |
7 | Koch Rasmus | 1992 | HSK | 9213AC | 25 m | 1:03.98 | |
8 | Jensen Christian | 1993 | KOLDING | 9339AC | 25 m | 1:05.30 | |
9 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 1:05.56 | |
10 | Bonnesen Søren Smidt | 1992 | SØNDERBORG | 9203AD | 25 m | 1:06.02 | |
11 | Karimi Mohammad | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 1:06.53 | ||
12 | Stöber Steven | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 1:06.56 | ||
13 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 1:06.74 | |
14 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 1:07.05 | |
15 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 1:07.51 | |
16 | Laumark Dennis | 1993 | BOV | 9329AG | 25 m | 1:07.61 | |
17 | Hulwa Kenneth | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 1:08.00 | ||
18 | Geyer Ricardo | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 1:08.00 | ||
19 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 1:08.03 | |
20 | Danø Michael | 1994 | KOLDING | 9451AG | 25 m | 1:08.39 | |
21 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:08.55 | |
22 | Lindenberg Yannick | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 1:08.86 | ||
23 | Mohn Felix | 1995 | POSEIDON B | 144817 | 25 m | 1:09.00 | |
24 | Green Mathias | 1992 | OPNØR | 9241AF | 25 m | 1:09.77 | |
25 | Kreft Sebastian | 1992 | SGS BERLIN | 25 m | 1:09.80 | ||
26 | Müller Robin | 1994 | POSEIDON B | 173215 | 25 m | 1:09.80 | |
27 | Kurzmann Fabian | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 1:10.00 | ||
28 | Terp Asger | 1996 | SØNDERBORG | 9607AJ | 25 m | 1:10.15 | |
29 | Ydegaard Daniel | 1996 | OPNØR | 9649AK | 25 m | 1:10.42 | |
30 | Staib Philip | 1991 | SØNDERBORG | 9119AC | 25 m | 1:10.90 | |
31 | Tygesen Mathias Niemann | 1995 | HSK | 9581AQ | 25 m | 1:10.93 | |
32 | Spiger Anton | 1980 | SSC BERLIN | 25 m | 1:11.55 | ||
33 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 1:11.62 | |
34 | Jensen Emil | 1994 | SØNDERBORG | 25 m | 1:11.78 | ||
35 | Larsen Anton Ruby | 1996 | SØNDERBORG | 9633AN | 25 m | 1:12.08 | |
36 | Stumpf Markus | 1993 | SSC BERLIN | 25 m | 1:12.18 | ||
37 | Vind Tobias Dahl | 1994 | KOLDING | 9497AO | 25 m | 1:12.80 | |
38 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 1:12.80 | |
39 | Larsen Johannes | 1996 | KOLDING | 9615AF | 25 m | 1:13.32 | |
40 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 1:13.46 | |
41 | Ivanov Daniel | 1994 | SSC BERLIN | 25 m | 1:13.55 | ||
42 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 1:13.75 | |
43 | Maron Nicolai | 1996 | HSK | 9661AG | 25 m | 1:13.87 | |
44 | Stolte Lennardt | 1995 | POSEIDON B | 158888 | 25 m | 1:13.90 | |
45 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 1:14.09 | |
46 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 1:14.56 | |
47 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 1:16.45 | |
48 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:16.81 | |
49 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 1:18.19 | |
50 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:18.89 | |
51 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:19.45 | |
52 | Arndt Vincent | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 1:19.82 | ||
53 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 1:19.91 | |
54 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:19.97 | |
55 | Diaz Daniel | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 1:20.55 | ||
56 | Danielsen Oliver | 1996 | KOLDING | 9673AN | 25 m | 1:21.37 | |
57 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:21.45 | |
58 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 1:21.51 | |
59 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 1:22.58 | |
60 | Neuber Sebastian | 1997 | POSEIDON B | 206132 | 25 m | 1:23.90 | |
61 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:24.73 | |
62 | Kislat Riko | 1998 | POSEIDON B | 161742 | 25 m | 1:25.00 | |
63 | Kieper Jan Ole | 1997 | SSC BERLIN | 25 m | 1:25.62 | ||
64 | Fredenslund Søren | 1996 | SØNDERBORG | 9679AG | 25 m | 1:26.31 | |
65 | Müller Kevin | 1998 | SSC BERLIN | 25 m | 1:26.55 | ||
66 | Christiansen Jesper L. | 1995 | OPNØR | 9557AQ | 25 m | 1:28.57 | |
67 | Stolte Marten | 2000 | POSEIDON B | 239896 | 25 m | 1:29.00 | |
68 | Larsen Aksel Ruby | 1999 | SØNDERBORG | 9933AK | 25 m | 1:29.90 | |
69 | Kissel Ari | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:30.00 | ||
70 | Garibagaoglu Hüsnü | 1998 | POSEIDON B | 198150 | 25 m | 1:30.00 | |
71 | Pedersen Mikkel | 1997 | HSK | 9759AP | 25 m | 1:30.29 | |
72 | Lara Stefan Martin | 1998 | ODDER | 9847AI | 25 m | 1:33.51 | |
73 | Muchow Felix | 1999 | POSEIDON B | 240206 | 25 m | 1:35.00 | |
74 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:35.31 | |
75 | Brandenburg Kai | 1998 | SSC BERLIN | 25 m | 1:35.55 | ||
76 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:37.30 | |
77 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 1:38.41 | |
78 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 1:39.65 | |
79 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 1:42.70 | |
80 | Sinnig Benjamin | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 1:45.00 | ||
81 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 1:45.06 | |
82 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | 1:46.59 | |
83 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 25 m | 1:48.06 | |
84 | Riege Anders | 1997 | HSK | 9869AO | 25 m | 1:49.17 | |
85 | Hauge Bjørn | 1997 | HSK | 9703AQ | 25 m | 1:52.13 | |
86 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 1:52.98 | |
87 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 25 m | 1:54.35 | ||
88 | Demirovic Sejdo | 1997 | NYBORG | 9797AN | 25 m | 1:58.23 | |
89 | Bär Otto | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 2:00.00 | ||
90 | Chirilas Victor | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 2:00.00 | ||
91 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | ||
92 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | ||
93 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | ||
94 | Engstrøm Niels-Henrik | 1999 | TRITON B | 9945AK | 25 m | ||
95 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 25 m | |||
96 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | ||
97 | Rewitz Tobias | 1997 | SØNDERBORG | 25 m | |||
98 | Kvist Mikkel | 1996 | ODDER | 25 m | |||
99 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 25 m | |||
100 | Albertsen Oscar | 1997 | ODDER | 25 m | |||
101 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
102 | Kristensen Mikkel | 1995 | VIBORG | 25 m | |||
103 | Koue Asger | 1996 | VIBORG | 9619AQ | 25 m | ||
104 | Jensen Thomas | 1994 | KOLDING | 9447AL | 25 m | ||
105 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | ||
106 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 7, 50m Freestyle Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 50 m | 26.98 | |
2 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 27.18 | |
3 | Körner Kea | 1994 | SG ELBE | 25 m | 27.45 | ||
4 | Vestergaard Nina | 1992 | DELTA | 9226AE | 25 m | 27.98 | |
5 | Gäbler Inga | 1990 | SG ELBE | 25 m | 28.16 | ||
6 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 28.50 | |
7 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 50 m | 28.81 | |
8 | Kleine Cosima | 1997 | NIXE | 25 m | 29.00 | ||
9 | Kruschinski Pia | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 29.04 | ||
10 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 29.36 | |
11 | Rendez Caroline | 1994 | POSEIDON B | 142461 | 25 m | 29.50 | |
12 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 29.53 | |
13 | Jensen Jeanette | 1993 | DELTA | 9306AP | 25 m | 29.55 | |
14 | Nielsen Signe Ø. | 1996 | BOV | 9656AR | 25 m | 29.69 | |
15 | Möller Sina | 1995 | FLENSBURG | 184066 | 25 m | 29.70 | |
16 | Sari Esra | 1995 | SG ELBE | 25 m | 29.96 | ||
17 | Stolte Talea | 1997 | POSEIDON B | 161963 | 25 m | 30.10 | |
18 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 30.14 | |
19 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 30.14 | |
20 | Nissen Sandra | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 30.14 | ||
21 | Brink Jannie | 1996 | HSK | 9606AJ | 25 m | 30.31 | |
22 | Schuchhardt Vivien | 1992 | SSC BERLIN | 25 m | 30.35 | ||
23 | Karolewicz Katharina | 1995 | SG ELBE | 25 m | 30.40 | ||
24 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 30.42 | |
25 | Holz Pia | 1996 | SG ELBE | 25 m | 30.42 | ||
26 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 30.47 | |
27 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 30.52 | |
28 | Christiansen Kathrine | 1994 | HSK | 9412AP | 25 m | 30.53 | |
29 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 30.66 | |
30 | Skøtt Lena | 1995 | HSK | 9538AP | 25 m | 30.68 | |
31 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 30.78 | |
32 | Betzholz Laura | 1994 | SSC BERLIN | 25 m | 30.80 | ||
33 | Groht Alina | 1998 | FLENSBURG | 200854 | 25 m | 30.80 | |
34 | Kleine Sophia | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 31.00 | ||
35 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | OPNØR | 9114AL | 25 m | 31.31 | |
36 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 25 m | 31.32 | ||
37 | Frandsen Simone | 1995 | KOLDING | 9558AM | 25 m | 31.39 | |
38 | Jørgensen Sofie K | 1996 | NYBORG | 9674AP | 25 m | 31.42 | |
39 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 50 m | 31.44 | |
40 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 25 m | 31.65 | |
41 | Green Julie | 1994 | OPNØR | 9434AC | 25 m | 31.69 | |
42 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 31.70 | |
43 | Henriksen Amalie | 1994 | HSK | 9496AN | 25 m | 31.84 | |
44 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 32.19 | |
45 | Steinbach Nadja | 1996 | SG ELBE | 25 m | 32.22 | ||
46 | Burgaard Sofie | 1997 | OSK | 9764AH | 50 m | 32.25 | |
47 | Morsing Maiken | 1997 | HSK | 9706AF | 25 m | 32.33 | |
48 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 32.36 | |
49 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 32.48 | |
50 | Kristensen Katrine | 1997 | NYBORG | 9754AL | 25 m | 32.51 | |
51 | Clausen Camilla | 1997 | OSLF | 9716AO | 50 m | 32.59 | |
52 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 50 m | 32.61 | |
53 | Svarer Caroline | 1997 | KOLDING | 9714AS | 25 m | 32.63 | |
54 | Pedersen Cecilie | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 32.74 | |
55 | Ahrenkiel Helle | 1993 | OPNØR | 9314AM | 25 m | 33.02 | |
56 | Kusch Chiara | 1996 | SGS BERLIN | 25 m | 33.10 | ||
57 | Ejby Katrine | 1998 | OSK | 9888AK | 25 m | 33.14 | |
58 | Kuscu Elif | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 33.18 | ||
59 | Madsen Amalie Roll | 1998 | OSK | 9896AE | 50 m | 33.30 | |
60 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 33.39 | |
61 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 33.54 | |
62 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 33.67 | |
63 | Jensen Mia | 1998 | DELTA | 25 m | 33.75 | ||
64 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 33.89 | |
65 | Kling-Petersen Alberte | 1996 | KOLDING | 9686AO | 25 m | 33.91 | |
66 | Mathies Louisa Ellen | 1996 | BOV | 9678AV | 50 m | 33.96 | |
67 | Møller Sophie Lund | 1998 | OSK | 9874AD | 25 m | 33.98 | |
68 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 34.11 | |
69 | Kristiansen Kathrine | 1997 | OSLF | 9772AI | 25 m | 34.14 | |
70 | Klugmann Saskia | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 34.33 | ||
71 | Sinnig Maria | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 34.38 | ||
72 | Mohn Emma | 2000 | POSEIDON B | 241837 | 25 m | 34.50 | |
73 | Øzkan Gizem | 1998 | ODDER | 9828AN | 25 m | 34.52 | |
74 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 34.56 | |
75 | Jæger Laura Nogel | 1995 | BOV | 9582AX | 25 m | 34.68 | |
76 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 224094 | 25 m | 34.70 | |
77 | Pedersen Simone Seberg | 1997 | BOV | 9722AQ | 25 m | 34.74 | |
78 | Elmann Julie | 1996 | KOLDING | 9608AO | 25 m | 34.80 | |
79 | Kjær Louise | 1994 | HSK | 9496AQ | 25 m | 34.88 | |
80 | Olsen Eline | 1995 | KOLDING | 9554AK | 25 m | 34.93 | |
81 | Heil Clara | 1998 | BOV | 9814AG | 25 m | 35.03 | |
82 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 35.18 | |
83 | Christensen Rikke Maria | 1996 | BOV | 9614AW | 25 m | 35.36 | |
84 | Fogtmann Emma | 1998 | SØNDERBORG | 9878AC | 25 m | 35.46 | |
85 | Stage Pia Isabell | 1999 | NIXE | 25 m | 35.50 | ||
86 | Fleggaard Litten | 1997 | BOV | 9742AN | 25 m | 35.54 | |
87 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 35.55 | |
88 | Legin Natalie Løwe | 1998 | TRITON B | 9854AG | 25 m | 35.65 | |
89 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 36.01 | |
90 | Hansen Michelle | 1998 | VIBORG | 9884AS | 25 m | 36.02 | |
91 | Futtrup Luna Rahr | 1997 | BOV | 9794AQ | 25 m | 36.07 | |
92 | Hvalsøe Julia | 1995 | HSK | 9502AQ | 25 m | 36.09 | |
93 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 25 m | 36.19 | |
94 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 36.49 | |
95 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744AR | 25 m | 36.56 | |
96 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 25 m | 36.65 | |
97 | Rudolph Elisabeth | 1999 | POSEIDON B | 260436 | 25 m | 36.80 | |
98 | Bräuer Alexandra | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 36.99 | ||
99 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 25 m | 37.25 | |
100 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 37.87 | |
101 | Petersen Emma | 1995 | KOLDING | 9542AU | 25 m | 37.87 | |
102 | Schmidt Ida | 1997 | NYBORG | 9734AL | 25 m | 38.02 | |
103 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 38.21 | |
104 | Terp Signe | 1998 | SØNDERBORG | 9876AM | 50 m | 38.49 | |
105 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 25 m | 38.59 | ||
106 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 38.92 | |
107 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 39.64 | |
108 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 50 m | 39.68 | |
109 | Nielsen Helene | 1998 | HSK | 9892AO | 25 m | 39.71 | |
110 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 250882 | 25 m | 39.80 | |
111 | Jensen Ditte Maria S. | 1997 | HSK | 9736AF | 25 m | 39.83 | |
112 | Sennels Clara | 1997 | KOLDING | 9764AV | 25 m | 39.91 | |
113 | Ogural Esin Dilan | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 40.00 | ||
114 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 40.32 | |
115 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 40.44 | |
116 | Pedersen Anja | 1994 | KOLDING | 9474AT | 25 m | 40.75 | |
117 | Schmidt Annemette | 1999 | BOV | 9944AM | 25 m | 40.83 | |
118 | Bugge Caroline | 1995 | VIBORG | 9572AZ | 25 m | 40.96 | |
119 | Berberoglu Bahar | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 41.16 | ||
120 | Eben Samira | 1999 | FLENSBURG | 251811 | 25 m | 41.19 | |
121 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 41.20 | |
122 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 41.46 | ||
123 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 41.47 | |
124 | Sørensen Rikke S. | 1997 | HSK | 9794AX | 25 m | 41.75 | |
125 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | 41.85 | |
126 | Wang Yaning | 1998 | TRITON B | 9804AR | 25 m | 42.05 | |
127 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 42.07 | |
128 | Franck Andrea | 1999 | HSK | 9962AI | 50 m | 42.19 | |
129 | Nehmdal Lærke | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 42.60 | |
130 | Kusch Marie | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 42.61 | ||
131 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 43.18 | |
132 | Holst Sophie Lohfert | 1999 | HSK | 9908AO | 25 m | 43.53 | |
133 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 237577 | 25 m | 44.13 | |
134 | Kindt Jessica | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 45.19 | ||
135 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 45.99 | |
136 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 46.24 | |
137 | Münster Mara-Sophie | 2000 | FLENSBURG | 246690 | 25 m | 46.26 | |
138 | Bossen Line Møller | 1998 | SØNDERBORG | 25 m | 46.95 | ||
139 | Christense Therese Elkjær | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 48.71 | ||
140 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 49.50 | |
141 | Poulsen Victoria | 1999 | DELTA | 9992AP | 25 m | 49.82 | |
142 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 9594AX | 25 m | 49.91 | |
143 | Villadsen Mille K | 2001 | TRITON B | 0132AA | 25 m | 51.12 | |
144 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 51.37 | |
145 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 50 m | 51.70 | |
146 | Jürgensen Ann-Kathrin | 2001 | FLENSBURG | 239876 | 25 m | 51.98 | |
147 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 53.98 | |
148 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | 54.03 | |
149 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 57.02 | |
150 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 58.70 | |
151 | Ryser Isabella S | 2001 | DELTA | 0146AD | 25 m | 1:00.00 | |
152 | Rothemejer Andrea K | 1997 | DELTA | 9714AY | 25 m | 1:07.49 | |
153 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | ||
154 | Mantano Ada Soret | 1995 | KOLDING | 25 m | |||
155 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 8, 50m Breaststroke Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Koch Rasmus | 1992 | HSK | 9213AC | 25 m | 30.37 | |
2 | Bach Pascal | 1990 | POSEIDON B | 119857 | 25 m | 30.40 | |
3 | Karimi Mohammad | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 31.56 | ||
4 | Jensen Christian | 1993 | KOLDING | 9339AC | 25 m | 32.53 | |
5 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 33.11 | |
6 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 34.06 | |
7 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 34.13 | |
8 | End Christoph | 1988 | FLENSBURG | 152 023 | 25 m | 35.11 | |
9 | Stolte Lennardt | 1995 | POSEIDON B | 158888 | 25 m | 35.30 | |
10 | Underlien Simon | 1995 | HORSENS | 9505AL | 25 m | 35.43 | |
11 | Janke Maximilian | 1992 | FLENSBURG | 157396 | 25 m | 35.47 | |
12 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 35.72 | |
13 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 35.78 | |
14 | Green Mathias | 1992 | OPNØR | 9241AF | 25 m | 35.83 | |
15 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 35.95 | |
16 | Laumark Dennis | 1993 | BOV | 9329AG | 25 m | 36.44 | |
17 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 36.60 | |
18 | Collatz Dennis | 1993 | POSEIDON B | 134868 | 25 m | 37.50 | |
19 | Weiss Marcel | 1995 | FLENSBURG | 200849 | 25 m | 37.93 | |
20 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 38.27 | |
21 | Larsen Anton Ruby | 1996 | SØNDERBORG | 9633AN | 25 m | 38.62 | |
22 | Spiger Anton | 1980 | SSC BERLIN | 25 m | 38.64 | ||
23 | Terp Asger | 1996 | SØNDERBORG | 9607AJ | 50 m | 38.78 | |
24 | Bahnsen Lasse | 1992 | FLENSBURG | 184063 | 25 m | 39.10 | |
25 | Jakobsche Max | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 39.22 | ||
26 | Hoffmann Arne | 1996 | FLENSBURG | 200862 | 25 m | 39.36 | |
27 | Skafte Eik | 1998 | OSK | 9805AA | 25 m | 39.50 | |
28 | Ivanov Daniel | 1994 | SSC BERLIN | 25 m | 39.87 | ||
29 | Rahnenführer Vinzenz | 1994 | SSC BERLIN | 25 m | 39.89 | ||
30 | Puttins Christopher | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 40.00 | ||
31 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 40.01 | |
32 | Dobrowolski Tobias | 1993 | FLENSBURG | 143421 | 25 m | 40.22 | |
33 | Baltsersen Rasmus | 1995 | KOLDING | 9551AD | 25 m | 40.66 | |
34 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 41.21 | |
35 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 41.68 | |
36 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 41.76 | |
37 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 42.22 | |
38 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 42.62 | |
39 | Zeisler Oliver | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 43.56 | ||
40 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | 44.28 | |
41 | Kristensen Mikkel | 1995 | VIBORG | 25 m | 44.38 | ||
42 | Stolte Marten | 2000 | POSEIDON B | 239896 | 25 m | 44.40 | |
43 | Lehmann Kai | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 45.00 | ||
44 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 25 m | 45.15 | |
45 | Petersen Rune Friis | 1996 | OPNØR | 9675AG | 50 m | 45.21 | |
46 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 45.79 | |
47 | Muchow Felix | 1999 | POSEIDON B | 240206 | 25 m | 45.80 | |
48 | Pedersen Mikkel | 1997 | HSK | 9759AP | 25 m | 45.98 | |
49 | Matthiesen Jacob Gade | 1999 | BOV | 9981AI | 25 m | 47.61 | |
50 | Olsen Christian | 1997 | DELTA | 9751AO | 25 m | 48.13 | |
51 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 48.82 | |
52 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 277764 | 25 m | 49.20 | |
53 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 49.63 | |
54 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 50.33 | |
55 | Harmuth Andreas | 1997 | BOV | 9785AM | 25 m | 51.21 | |
56 | Koue Asger | 1996 | VIBORG | 9619AQ | 25 m | 51.54 | |
57 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 25 m | 52.69 | ||
58 | Rubahn Alexander | 1999 | FLENSBURG | 251812 | 25 m | 52.89 | |
59 | Kraft Rasmus | 1995 | OPNØR | 25 m | 53.25 | ||
60 | Rewitz Tobias | 1997 | SØNDERBORG | 25 m | 53.59 | ||
61 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 54.52 | |
62 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 54.56 | |
63 | Young Calum | 1997 | VIBORG | 9727AP | 50 m | 54.79 | |
64 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 55.95 | |
65 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 56.75 | |
66 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 57.27 | |
67 | Ryser Marcus S. | 1997 | DELTA | 9721AO | 50 m | 58.69 | |
68 | Ostmann Philip | 2000 | FLENSBURG | 258560 | 25 m | 58.71 | |
69 | Chirilas Victor | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 59.32 | ||
70 | Bär Otto | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:00.00 | ||
71 | Chirilas Michael | 2002 | SGS BERLIN | 25 m | 1:00.00 | ||
72 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 1:00.74 | |
73 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 25 m | 1:01.05 | ||
74 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:01.75 | |
75 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 277762 | 25 m | 1:02.70 | |
76 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:02.78 | |
77 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:03.16 | |
78 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 25 m | 1:03.48 | ||
79 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 1:05.03 | |
80 | Wolfskeil Tillmann | 2001 | FLENSBURG | 246691 | 25 m | 1:05.73 | |
81 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:10.00 | |
82 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 25 m | 1:10.00 | |
83 | Axelsen Daniel | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:10.00 | ||
84 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 1:10.44 | |
85 | Rudebeck Morten Vahr | 2000 | DELTA | 0047AF | 25 m | 1:15.96 | |
86 | Preuss Asbjørn | 1999 | TRITON B | 9931AK | 50 m | 1:49.87 | |
87 | Kvist Mikkel | 1996 | ODDER | 25 m | |||
88 | Hildebrand Frederik | 1996 | DELTA | 9611AQ | 25 m | ||
89 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 25 m | ||
90 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
91 | Krag Jeppe S. | 1999 | DELTA | 9965AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 9, 50m Backstroke Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 30.24 | |
2 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 30.33 | |
3 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 31.01 | |
4 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | OPNØR | 9114AL | 25 m | 33.65 | |
5 | Harder Louise | 1995 | BOV | 9506AS | 25 m | 33.93 | |
6 | Möller Sina | 1995 | FLENSBURG | 184066 | 25 m | 34.28 | |
7 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 34.38 | |
8 | Skøtt Lena | 1995 | HSK | 9538AP | 25 m | 34.61 | |
9 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 34.72 | |
10 | Groht Alina | 1998 | FLENSBURG | 200854 | 25 m | 34.74 | |
11 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 34.95 | |
12 | Skyggelund Nadia S. | 1993 | NYBORG | 9316AO | 25 m | 34.95 | |
13 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 35.10 | |
14 | Schütt Anette | 1989 | BOV | 8918AC | 25 m | 35.28 | |
15 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 25 m | 35.49 | ||
16 | Becker Finnja | 1997 | POSEIDON B | 25 m | 35.80 | ||
17 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 36.16 | |
18 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 36.41 | |
19 | Steinbach Nadja | 1996 | SG ELBE | 25 m | 36.57 | ||
20 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 37.38 | |
21 | Kristiansen Kathrine | 1997 | OSLF | 9772AI | 25 m | 37.87 | |
22 | Fella Sophie | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 37.89 | ||
23 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 224094 | 25 m | 37.91 | |
24 | Pedersen Cecilie | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 38.61 | |
25 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 38.65 | |
26 | Møller-Sørensen Camille | 1996 | KOLDING | 9664AW | 25 m | 39.29 | |
27 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 39.48 | |
28 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 40.00 | |
29 | Hansen Michelle | 1998 | VIBORG | 9884AS | 25 m | 40.40 | |
30 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 40.42 | |
31 | Adsbøl Kristina Korshøj | 1997 | HORSENS | 9762AS | 25 m | 40.49 | |
32 | Aluede Louisa | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 40.51 | ||
33 | Heil Clara | 1998 | BOV | 9814AG | 25 m | 40.64 | |
34 | Frandsen Simone | 1995 | KOLDING | 9558AM | 25 m | 40.75 | |
35 | Futtrup Luna Rahr | 1997 | BOV | 9794AQ | 25 m | 41.98 | |
36 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 42.19 | |
37 | Fleggaard Litten | 1997 | BOV | 9742AN | 25 m | 42.52 | |
38 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 42.55 | |
39 | Dobrowolski Sonja | 2000 | FLENSBURG | 200850 | 25 m | 42.69 | |
40 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 42.72 | |
41 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 43.11 | |
42 | Geilich Alena | 1999 | FLENSBURG | 224096 | 25 m | 43.16 | |
43 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 43.22 | |
44 | Christensen Rikke Maria | 1996 | BOV | 9614AW | 25 m | 43.31 | |
45 | Schmidt Annemette | 1999 | BOV | 9944AM | 25 m | 43.54 | |
46 | Pedersen Simone Seberg | 1997 | BOV | 9722AQ | 25 m | 43.68 | |
47 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 25 m | 43.88 | |
48 | Berberoglu Bahar | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 44.25 | ||
49 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744AR | 25 m | 44.32 | |
50 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 45.74 | |
51 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 25 m | 45.88 | ||
52 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 25 m | 46.43 | |
53 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 47.18 | |
54 | Jensen Ditte Maria S. | 1997 | HSK | 9736AF | 25 m | 47.32 | |
55 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 48.01 | |
56 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 50 m | 48.52 | |
57 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 50 m | 48.69 | ||
58 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 49.16 | |
59 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 49.23 | |
60 | Holst Sophie Lohfert | 1999 | HSK | 9908AO | 25 m | 49.30 | |
61 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 49.62 | |
62 | Eben Samira | 1999 | FLENSBURG | 251811 | 25 m | 49.94 | |
63 | Sørensen Rikke S. | 1997 | HSK | 9794AX | 25 m | 50.39 | |
64 | Jürgensen Ann-Kathrin | 2001 | FLENSBURG | 239876 | 25 m | 51.86 | |
65 | Franck Andrea | 1999 | HSK | 9962AI | 50 m | 52.06 | |
66 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 237577 | 25 m | 53.43 | |
67 | Bork Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 55.82 | |
68 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 56.05 | |
69 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 9594AX | 25 m | 56.39 | |
70 | Villadsen Mille K | 2001 | TRITON B | 0132AA | 25 m | 56.47 | |
71 | Bugge Caroline | 1995 | VIBORG | 9572AZ | 25 m | 56.56 | |
72 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | 56.60 | |
73 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 50 m | 57.80 | |
74 | Kindt Jessica | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 58.59 | ||
75 | Poulsen Victoria | 1999 | DELTA | 9992AP | 50 m | 1:00.47 | |
76 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:01.90 | |
77 | Rothemejer Andrea K | 1997 | DELTA | 9714AY | 25 m | ||
78 | Mantano Ada Soret | 1995 | KOLDING | 25 m | |||
79 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | ||
80 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 25 m | |||
81 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | ||
82 | Christense Therese Elkjær | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 10, 50m Butterfly Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 25 m | 26.05 | ||
2 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 26.44 | |
3 | Ziller Marc | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 26.46 | ||
4 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 27.14 | |
5 | Kreft Sebastian | 1992 | SGS BERLIN | 25 m | 27.55 | ||
6 | Pedersen Mathias T. | 1989 | NYBORG | 8917AC | 25 m | 27.73 | |
7 | Müller Robin | 1994 | POSEIDON B | 173215 | 25 m | 27.80 | |
8 | Staib Philip | 1991 | SØNDERBORG | 9119AC | 25 m | 27.90 | |
9 | Bonnesen Søren Smidt | 1992 | SØNDERBORG | 9203AD | 50 m | 27.92 | |
10 | Dobrowolski Tobias | 1993 | FLENSBURG | 143421 | 25 m | 28.10 | |
11 | Stöber Steven | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 28.11 | ||
12 | Underlien Simon | 1995 | HORSENS | 9505AL | 25 m | 28.58 | |
13 | Uridat Fabian | 1995 | SG ELBE | 25 m | 28.62 | ||
14 | Kurzmann Fabian | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 28.72 | ||
15 | Jensen Christian | 1993 | KOLDING | 9339AC | 25 m | 28.86 | |
16 | Laumark Dennis | 1993 | BOV | 9329AG | 25 m | 29.19 | |
17 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 29.38 | |
18 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 29.94 | |
19 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 30.02 | |
20 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 30.06 | |
21 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 30.09 | |
22 | Vind Tobias Dahl | 1994 | KOLDING | 9497AO | 50 m | 30.15 | |
23 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 50 m | 30.25 | |
24 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 50 m | 30.57 | |
25 | Weiss Marcel | 1995 | FLENSBURG | 200849 | 25 m | 30.69 | |
26 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 30.93 | |
27 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 50 m | 30.97 | |
28 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 31.19 | |
29 | Tygesen Mathias Niemann | 1995 | HSK | 9581AQ | 25 m | 31.22 | |
30 | Collatz Dennis | 1993 | POSEIDON B | 134868 | 25 m | 31.30 | |
31 | Ydegaard Daniel | 1996 | OPNØR | 9649AK | 25 m | 31.59 | |
32 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 31.62 | |
33 | Sørensen Michael | 1995 | VIBORG | 9595AQ | 25 m | 31.82 | |
34 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 50 m | 31.96 | |
35 | Larsen Johannes | 1996 | KOLDING | 9615AF | 25 m | 32.06 | |
36 | Haraldson Daniel F. | 1994 | HSK | 9459AQ | 50 m | 32.20 | |
37 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 32.23 | |
38 | Jensen Emil | 1994 | SØNDERBORG | 25 m | 32.60 | ||
39 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 25 m | 33.23 | ||
40 | Jensen Thomas | 1994 | KOLDING | 9447AL | 25 m | 33.30 | |
41 | Maron Nicolai | 1996 | HSK | 9661AG | 50 m | 33.54 | |
42 | Weiss René | 1997 | FLENSBURG | 200848 | 25 m | 33.81 | |
43 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 50 m | 33.95 | |
44 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 50 m | 34.32 | |
45 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 34.51 | |
46 | Sørensen Mads | 1995 | DELTA | 9575AF | 25 m | 34.65 | |
47 | Christiansen Jesper L. | 1995 | OPNØR | 9557AQ | 25 m | 34.75 | |
48 | Jørgensen Jens Høj | 1996 | NYBORG | 9629AE | 25 m | 35.22 | |
49 | Maron Emil | 1996 | HSK | 9681AG | 25 m | 35.61 | |
50 | Sørensen Jonas Priess | 1998 | DELTA | 9827AI | 25 m | 36.65 | |
51 | Kissel Ari | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 37.17 | ||
52 | Larsen Aksel Ruby | 1999 | SØNDERBORG | 9933AK | 25 m | 37.18 | |
53 | Jørgensen Anton | 1996 | OSLF | 9619AE | 25 m | 40.03 | |
54 | Neuber Sebastian | 1997 | POSEIDON B | 206132 | 25 m | 40.21 | |
55 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 200863 | 25 m | 40.23 | |
56 | Stolte Marten | 2000 | POSEIDON B | 239896 | 25 m | 40.50 | |
57 | Kislat Riko | 1998 | POSEIDON B | 161742 | 25 m | 41.00 | |
58 | Sinnig Benjamin | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 41.19 | ||
59 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 42.42 | |
60 | Rudebeck Kristian V | 1996 | DELTA | 9653AJ | 50 m | 42.78 | |
61 | Petersen Rune Friis | 1996 | OPNØR | 9675AG | 25 m | 43.60 | |
62 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 50 m | 43.88 | |
63 | Fredenslund Søren | 1996 | SØNDERBORG | 9679AG | 25 m | 44.03 | |
64 | Hansen Pascal | 1995 | FLENSBURG | 239877 | 25 m | 44.29 | |
65 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 45.62 | |
66 | Matthiesen Jacob Gade | 1999 | BOV | 9981AI | 25 m | 46.46 | |
67 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 47.04 | |
68 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 50 m | 47.64 | |
69 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 47.68 | |
70 | Walter Vincent Leon | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 48.00 | ||
71 | Rubahn Alexander | 1999 | FLENSBURG | 251812 | 25 m | 48.33 | |
72 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 50.05 | |
73 | Demirovic Sejdo | 1997 | NYBORG | 9797AN | 25 m | 53.10 | |
74 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 55.38 | |
75 | Olsen Christian | 1997 | DELTA | 9751AO | 50 m | 55.44 | |
76 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 1:02.05 | |
77 | Kock Lucas Holmgaard | 2001 | TRITON B | 0139AC | 25 m | ||
78 | Albertsen Oscar | 1997 | ODDER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 11, 200m Freestyle Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Körner Kea | 1994 | SG ELBE | 25 m | 2:07.38 | ||
2 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 2:12.92 | |
3 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 2:14.55 | |
4 | Vestergaard Nina | 1992 | DELTA | 9226AE | 25 m | 2:15.30 | |
5 | Karolewicz Katharina | 1995 | SG ELBE | 25 m | 2:15.36 | ||
6 | Maron Kathrine | 1994 | HSK | 9488AN | 25 m | 2:15.55 | |
7 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 2:18.80 | |
8 | Sari Esra | 1995 | SG ELBE | 25 m | 2:18.94 | ||
9 | Harder Louise | 1995 | BOV | 9506AS | 25 m | 2:19.14 | |
10 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 2:19.33 | |
11 | Kleine Cosima | 1997 | NIXE | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | Skøtt Lena | 1995 | HSK | 9538AP | 25 m | 2:20.31 | |
13 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 2:21.04 | |
14 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 2:21.27 | |
15 | Christiansen Kathrine | 1994 | HSK | 9412AP | 25 m | 2:22.89 | |
16 | Holz Pia | 1996 | SG ELBE | 25 m | 2:24.36 | ||
17 | Jensen Jeanette | 1993 | DELTA | 9306AP | 25 m | 2:24.61 | |
18 | Rendez Caroline | 1994 | POSEIDON B | 142461 | 25 m | 2:25.50 | |
19 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 2:26.23 | |
20 | Green Julie | 1994 | OPNØR | 9434AC | 25 m | 2:26.88 | |
21 | Kristensen Katrine | 1997 | NYBORG | 9754AL | 50 m | 2:27.58 | |
22 | Morsing Maiken | 1997 | HSK | 9706AF | 25 m | 2:28.98 | |
23 | Dobschin Anne | 1989 | POSEIDON B | 119813 | 25 m | 2:29.00 | |
24 | Ladiges Karolin | 1997 | SG ELBE | 25 m | 2:29.31 | ||
25 | Clausen Camilla | 1997 | OSLF | 9716AO | 50 m | 2:29.65 | |
26 | Jensen Marie-Charlene | 1996 | FLENSBURG | 246687 | 25 m | 2:30.73 | |
27 | Burgaard Sofie | 1997 | OSK | 9764AH | 50 m | 2:32.31 | |
28 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 2:32.66 | |
29 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 25 m | 2:33.17 | ||
30 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:35.22 | |
31 | Ejby Katrine | 1998 | OSK | 9888AK | 25 m | 2:35.94 | |
32 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 2:37.07 | |
33 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 2:37.66 | |
34 | Jensen Mia | 1998 | DELTA | 25 m | 2:38.00 | ||
35 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 2:39.06 | |
36 | Roman Alexandra | 1995 | SGS BERLIN | 25 m | 2:40.00 | ||
37 | Jæger Laura Nogel | 1995 | BOV | 9582AX | 25 m | 2:40.01 | |
38 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 25 m | 2:40.89 | ||
39 | Becker Finnja | 1997 | POSEIDON B | 25 m | 2:42.80 | ||
40 | Adsbøl Kristina Korshøj | 1997 | HORSENS | 9762AS | 25 m | 2:43.76 | |
41 | Olsen Eline | 1995 | KOLDING | 9554AK | 25 m | 2:44.68 | |
42 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:45.17 | |
43 | Elmann Julie | 1996 | KOLDING | 9608AO | 25 m | 2:46.79 | |
44 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 2:47.18 | |
45 | Møller Sophie Lund | 1998 | OSK | 9874AD | 50 m | 2:48.87 | |
46 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 50 m | 2:50.59 | |
47 | Hvalsøe Julia | 1995 | HSK | 9502AQ | 25 m | 2:50.75 | |
48 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 25 m | 2:54.15 | ||
49 | Hansen Michelle | 1998 | VIBORG | 9884AS | 25 m | 2:56.03 | |
50 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 2:56.58 | |
51 | Kassik Lea | 1999 | SG ELBE | 25 m | 2:59.60 | ||
52 | Teichmann Franziska | 1999 | SG ELBE | 25 m | 3:02.83 | ||
53 | Legin Natalie Løwe | 1998 | TRITON B | 9854AG | 25 m | 3:02.95 | |
54 | Andersen Martha | 1999 | DELTA | 9992AJ | 25 m | 3:03.06 | |
55 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 3:03.31 | |
56 | Øzkan Gizem | 1998 | ODDER | 9828AN | 25 m | 3:04.97 | |
57 | Fogtmann Emma | 1998 | SØNDERBORG | 9878AC | 50 m | 3:10.55 | |
58 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 250882 | 25 m | 3:11.95 | |
59 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 3:13.64 | |
60 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 3:17.16 | |
61 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 25 m | 3:17.28 | |
62 | Kusch Chiara | 1996 | SGS BERLIN | 25 m | 3:20.52 | ||
63 | Franck Andrea | 1999 | HSK | 9962AI | 50 m | 3:25.42 | |
64 | Jensen Ditte Maria S. | 1997 | HSK | 9736AF | 25 m | 3:26.27 | |
65 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 50 m | 3:34.86 | |
66 | Münster Mara-Sophie | 2000 | FLENSBURG | 246690 | 25 m | 3:38.12 | |
67 | Holst Sophie Lohfert | 1999 | HSK | 9908AO | 25 m | 3:46.72 | |
68 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 237577 | 25 m | 3:52.29 | |
69 | Bork Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 4:10.16 | |
70 | Jürgensen Ann-Kathrin | 2001 | FLENSBURG | 239876 | 25 m | 4:10.29 | |
71 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 50 m | 4:11.60 | |
72 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 4:38.93 | |
73 | Petersen Emma | 1995 | KOLDING | 9542AU | 25 m | ||
74 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 25 m | ||
75 | Pedersen Cecilie | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | ||
76 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | ||
77 | Nielsen Helene | 1998 | HSK | 9892AO | 25 m | ||
78 | Svarer Caroline | 1997 | KOLDING | 9714AS | 25 m | ||
79 | Sørensen Rikke S. | 1997 | HSK | 9794AX | 25 m | ||
80 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 12, 100m Freestyle Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Klawunde Arne | 1992 | SGS BERLIN | 25 m | 53.86 | ||
2 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 53.96 | |
3 | Staib Philip | 1991 | SØNDERBORG | 9119AC | 25 m | 55.26 | |
4 | Loche Philip | 1990 | SGS BERLIN | 25 m | 55.26 | ||
5 | Geyer Ricardo | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 55.50 | ||
6 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 25 m | 55.52 | ||
7 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 55.68 | |
8 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 25 m | 55.71 | |
9 | Bonnesen Søren Smidt | 1992 | SØNDERBORG | 9203AD | 25 m | 56.15 | |
10 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 56.42 | |
11 | Dobrowolski Tobias | 1993 | FLENSBURG | 143421 | 25 m | 56.63 | |
12 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 25 m | 56.87 | |
13 | Koch Rasmus | 1992 | HSK | 9213AC | 25 m | 57.20 | |
14 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 57.26 | |
15 | Stöber Steven | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 57.27 | ||
16 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 57.29 | |
17 | End Christoph | 1988 | FLENSBURG | 152 023 | 25 m | 57.36 | |
18 | Tygesen Mathias Niemann | 1995 | HSK | 9581AQ | 25 m | 57.78 | |
19 | Mohn Felix | 1995 | POSEIDON B | 144817 | 25 m | 57.90 | |
20 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 58.44 | |
21 | Underlien Simon | 1995 | HORSENS | 9505AL | 25 m | 58.45 | |
22 | Laumark Dennis | 1993 | BOV | 9329AG | 25 m | 58.71 | |
23 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 59.09 | |
24 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 59.15 | |
25 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 59.32 | |
26 | Green Mathias | 1992 | OPNØR | 9241AF | 25 m | 59.38 | |
27 | Ydegaard Daniel | 1996 | OPNØR | 9649AK | 25 m | 59.55 | |
28 | Lindenberg Yannick | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 59.61 | ||
29 | Danø Michael | 1994 | KOLDING | 9451AG | 25 m | 59.77 | |
30 | Stüve Marcel | 1995 | POSEIDON B | 190131 | 25 m | 59.80 | |
31 | Vind Tobias Dahl | 1994 | KOLDING | 9497AO | 25 m | 59.92 | |
32 | Jensen Emil | 1994 | SØNDERBORG | 25 m | 1:00.05 | ||
33 | Terp Asger | 1996 | SØNDERBORG | 9607AJ | 25 m | 1:00.24 | |
34 | Janke Maximilian | 1992 | FLENSBURG | 157396 | 25 m | 1:00.28 | |
35 | Zeisler Tobias | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 1:00.30 | ||
36 | Sørensen Mads | 1995 | DELTA | 9575AF | 25 m | 1:00.54 | |
37 | Hulwa Kenneth | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 1:00.92 | ||
38 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 1:00.93 | |
39 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 1:01.32 | |
40 | Maron Nicolai | 1996 | HSK | 9661AG | 25 m | 1:01.61 | |
41 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 1:02.51 | |
42 | Kurzmann Fabian | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 1:02.56 | ||
43 | Hoffmann Arne | 1996 | FLENSBURG | 200862 | 25 m | 1:02.56 | |
44 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 1:02.91 | |
45 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 1:02.92 | |
46 | Skafte Eik | 1998 | OSK | 9805AA | 25 m | 1:02.99 | |
47 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 1:03.34 | |
48 | Larsen Johannes | 1996 | KOLDING | 9615AF | 25 m | 1:03.76 | |
49 | Bahnsen Lasse | 1992 | FLENSBURG | 184063 | 25 m | 1:04.28 | |
50 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:04.30 | |
51 | Adolfsen Jacob | 1996 | VIBORG | 9603AJ | 25 m | 1:04.52 | |
52 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 1:04.91 | |
53 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | 1:05.42 | |
54 | Weiss René | 1997 | FLENSBURG | 200848 | 25 m | 1:05.50 | |
55 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:05.99 | |
56 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 1:06.50 | |
57 | Arndt Vincent | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 1:06.53 | ||
58 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:07.65 | |
59 | Hansen Emil Deleuran | 1997 | DELTA | 9707AM | 25 m | 1:07.67 | |
60 | Danielsen Oliver | 1996 | KOLDING | 9673AN | 25 m | 1:07.74 | |
61 | Jakobsche Max | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:07.94 | ||
62 | Spiger Anton | 1980 | SSC BERLIN | 25 m | 1:08.25 | ||
63 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 1:08.31 | |
64 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:08.34 | |
65 | Sørensen Michael | 1995 | VIBORG | 9595AQ | 25 m | 1:08.40 | |
66 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:09.14 | |
67 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:09.21 | |
68 | Kieper Jan Ole | 1997 | SSC BERLIN | 25 m | 1:09.37 | ||
69 | Christiansen Jesper L. | 1995 | OPNØR | 9557AQ | 25 m | 1:09.39 | |
70 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 1:09.43 | |
71 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:09.44 | |
72 | Diaz Daniel | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 1:09.46 | ||
73 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 1:09.93 | |
74 | Ivanov Daniel | 1994 | SSC BERLIN | 25 m | 1:09.97 | ||
75 | Petersen Rune Friis | 1996 | OPNØR | 9675AG | 50 m | 1:10.29 | |
76 | Zeisler Oliver | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 1:11.12 | ||
77 | Jørgensen Anton | 1996 | OSLF | 9619AE | 50 m | 1:11.13 | |
78 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:11.48 | |
79 | Lehmann Kai | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 1:12.62 | ||
80 | Brandenburg Kai | 1998 | SSC BERLIN | 25 m | 1:13.55 | ||
81 | Sørensen Jonas Priess | 1998 | DELTA | 9827AI | 25 m | 1:13.58 | |
82 | Kruschinski Dennis | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 1:13.73 | ||
83 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 1:13.83 | |
84 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 25 m | 1:14.07 | |
85 | Machado Guilherme | 1996 | SGS BERLIN | 25 m | 1:15.00 | ||
86 | Müller Kevin | 1998 | SSC BERLIN | 25 m | 1:15.45 | ||
87 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 200863 | 25 m | 1:15.56 | |
88 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 50 m | 1:15.64 | |
89 | Kislat Riko | 1998 | POSEIDON B | 161742 | 25 m | 1:15.80 | |
90 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 1:16.30 | |
91 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 1:16.32 | |
92 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 1:16.33 | |
93 | Garibagaoglu Hüsnü | 1998 | POSEIDON B | 198150 | 25 m | 1:17.50 | |
94 | Larsen Aksel Ruby | 1999 | SØNDERBORG | 9933AK | 25 m | 1:17.53 | |
95 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:17.68 | |
96 | Lara Stefan Martin | 1998 | ODDER | 9847AI | 25 m | 1:17.70 | |
97 | Hansen Pascal | 1995 | FLENSBURG | 239877 | 25 m | 1:17.75 | |
98 | Fredenslund Søren | 1996 | SØNDERBORG | 9679AG | 25 m | 1:18.19 | |
99 | Neuber Sebastian | 1997 | POSEIDON B | 206132 | 25 m | 1:18.54 | |
100 | Rudebeck Kristian V | 1996 | DELTA | 9653AJ | 25 m | 1:18.72 | |
101 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 1:19.52 | |
102 | Sandal Cenk | 2000 | SG ELBE | 25 m | 1:19.63 | ||
103 | Matthiesen Jacob Gade | 1999 | BOV | 9981AI | 25 m | 1:21.47 | |
104 | Pedersen Mikkel | 1997 | HSK | 9759AP | 25 m | 1:21.69 | |
105 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 1:24.68 | |
106 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 1:24.82 | |
107 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 1:25.16 | |
108 | Hybschmann Peter | 1997 | HSK | 9709AK | 25 m | 1:25.66 | |
109 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 1:25.71 | |
110 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | 1:26.42 | |
111 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:27.46 | |
112 | Hauge Bjørn | 1997 | HSK | 9703AQ | 25 m | 1:27.53 | |
113 | Rubahn Alexander | 1999 | FLENSBURG | 251812 | 25 m | 1:27.67 | |
114 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 25 m | 1:27.89 | ||
115 | Kraft Rasmus | 1995 | OPNØR | 25 m | 1:27.98 | ||
116 | Harmuth Andreas | 1997 | BOV | 9785AM | 25 m | 1:28.31 | |
117 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 1:28.71 | |
118 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 1:30.71 | |
119 | Kock Lucas Holmgaard | 2001 | TRITON B | 0139AC | 25 m | 1:30.83 | |
120 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 25 m | 1:30.89 | ||
121 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 1:30.91 | |
122 | Albertsen Oscar | 1997 | ODDER | 25 m | 1:32.54 | ||
123 | Schou Henrik | 1998 | DELTA | 9839AO | 25 m | 1:32.85 | |
124 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 1:33.15 | |
125 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 277764 | 25 m | 1:34.22 | |
126 | Riege Anders | 1997 | HSK | 9869AO | 25 m | 1:34.63 | |
127 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:34.66 | |
128 | Hildebrand Frederik | 1996 | DELTA | 9611AQ | 50 m | 1:34.85 | |
129 | Muchow Felix | 1999 | POSEIDON B | 240206 | 25 m | 1:35.00 | |
130 | Hansen Henrik | 1997 | SG ELBE | 25 m | 1:35.00 | ||
131 | Walter Vincent Leon | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 1:35.14 | ||
132 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 1:36.22 | |
133 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 1:36.36 | |
134 | Demirovic Sejdo | 1997 | NYBORG | 9797AN | 25 m | 1:38.55 | |
135 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:39.49 | |
136 | Kliefoth Colin | 2000 | SG ELBE | 25 m | 1:42.02 | ||
137 | Ostmann Philip | 2000 | FLENSBURG | 258560 | 25 m | 1:44.17 | |
138 | Engstrøm Niels-Henrik | 1999 | TRITON B | 9945AK | 25 m | 1:44.96 | |
139 | Rewitz Tobias | 1997 | SØNDERBORG | 25 m | 1:47.66 | ||
140 | Kvist Mikkel | 1996 | ODDER | 25 m | 1:48.35 | ||
141 | Wolfskeil Tillmann | 2001 | FLENSBURG | 246691 | 25 m | 1:48.92 | |
142 | Rudebeck Morten Vahr | 2000 | DELTA | 0047AF | 25 m | 1:52.23 | |
143 | Olsen Christian | 1997 | DELTA | 9751AO | 25 m | 1:53.35 | |
144 | Young Calum | 1997 | VIBORG | 9727AP | 25 m | 1:53.52 | |
145 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 277762 | 25 m | 1:55.16 | |
146 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:56.22 | |
147 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 1:57.06 | |
148 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 1:58.78 | |
149 | Ernst Daniel | 2001 | FLENSBURG | 277761 | 25 m | 1:59.90 | |
150 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:00.26 | |
151 | Preuss Asbjørn | 1999 | TRITON B | 9931AK | 50 m | 2:01.11 | |
152 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 2:02.08 | |
153 | Krag Jeppe S. | 1999 | DELTA | 9965AH | 25 m | ||
154 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 25 m | |||
155 | Ryser Marcus S. | 1997 | DELTA | 9721AO | 25 m | ||
156 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
157 | Kristensen Mikkel | 1995 | VIBORG | 25 m | |||
158 | Koue Asger | 1996 | VIBORG | 9619AQ | 25 m | ||
159 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 13, 100m Breaststroke Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Gäbler Inga | 1990 | SG ELBE | 25 m | 1:10.41 | ||
2 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 1:13.98 | |
3 | Brink Jannie | 1996 | HSK | 9606AJ | 25 m | 1:18.43 | |
4 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:18.86 | |
5 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 1:19.05 | |
6 | Maron Kathrine | 1994 | HSK | 9488AN | 25 m | 1:20.24 | |
7 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:20.72 | |
8 | Sandvang Malene | 1995 | KOLDING | 9566AD | 25 m | 1:22.62 | |
9 | Stolte Talea | 1997 | POSEIDON B | 161963 | 25 m | 1:22.90 | |
10 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 1:23.30 | |
11 | Henriksen Amalie | 1994 | HSK | 9496AN | 25 m | 1:23.52 | |
12 | Kruschinski Pia | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 1:23.95 | ||
13 | Groht Alina | 1998 | FLENSBURG | 200854 | 25 m | 1:23.98 | |
14 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 25 m | 1:23.98 | |
15 | Müller Anne-Mette | 1995 | SØNDERBORG | 9542AD | 25 m | 1:24.61 | |
16 | Nissen Sandra | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 1:25.08 | ||
17 | Strempel Michelle | 1992 | SSC BERLIN | 25 m | 1:25.51 | ||
18 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 1:25.63 | |
19 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:26.07 | |
20 | Ahrenkiel Helle | 1993 | OPNØR | 9314AM | 25 m | 1:26.31 | |
21 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 25 m | 1:26.43 | ||
22 | Schütt Anette | 1989 | BOV | 8918AC | 25 m | 1:26.46 | |
23 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 1:26.61 | |
24 | Nielsen Signe Ø. | 1996 | BOV | 9656AR | 25 m | 1:27.46 | |
25 | Kjær Louise | 1994 | HSK | 9496AQ | 25 m | 1:27.57 | |
26 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 1:28.16 | |
27 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 1:28.80 | |
28 | Schuchhardt Vivien | 1992 | SSC BERLIN | 25 m | 1:29.08 | ||
29 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 1:29.35 | |
30 | Biesenthal Caroline | 1998 | POSEIDON B | 198154 | 25 m | 1:29.84 | |
31 | Kling-Petersen Alberte | 1996 | KOLDING | 9686AO | 25 m | 1:29.86 | |
32 | Ladiges Karolin | 1997 | SG ELBE | 25 m | 1:29.88 | ||
33 | Kleine Sophia | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 1:30.00 | ||
34 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:30.31 | |
35 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 1:30.39 | |
36 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 1:31.06 | |
37 | Jørgensen Sofie K | 1996 | NYBORG | 9674AP | 25 m | 1:31.79 | |
38 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 1:32.20 | |
39 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:32.48 | |
40 | Mathies Louisa Ellen | 1996 | BOV | 9678AV | 25 m | 1:33.72 | |
41 | Möser Louisa | 1999 | POSEIDON B | 225236 | 25 m | 1:34.50 | |
42 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 1:35.73 | |
43 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 1:35.73 | |
44 | Stage Pia Isabell | 1999 | NIXE | 25 m | 1:36.00 | ||
45 | Mohn Emma | 2000 | POSEIDON B | 241837 | 25 m | 1:36.40 | |
46 | Jæger Laura Nogel | 1995 | BOV | 9582AX | 25 m | 1:36.60 | |
47 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 1:36.64 | |
48 | Berberoglu Bahar | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:37.93 | ||
49 | Madsen Amalie Roll | 1998 | OSK | 9896AE | 25 m | 1:37.98 | |
50 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:38.39 | |
51 | Møller Sophie Lund | 1998 | OSK | 9874AD | 25 m | 1:38.69 | |
52 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 1:38.77 | |
53 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | VIBORG | 9856AI | 25 m | 1:38.82 | |
54 | Eben Samira | 1999 | FLENSBURG | 251811 | 25 m | 1:42.30 | |
55 | Dobrowolski Sonja | 2000 | FLENSBURG | 200850 | 25 m | 1:42.74 | |
56 | Schmidt Ida | 1997 | NYBORG | 9734AL | 25 m | 1:43.20 | |
57 | Hvalsøe Julia | 1995 | HSK | 9502AQ | 50 m | 1:43.41 | |
58 | Geilich Alena | 1999 | FLENSBURG | 224096 | 25 m | 1:43.56 | |
59 | Christensen Rikke Maria | 1996 | BOV | 9614AW | 25 m | 1:43.66 | |
60 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | 1:44.93 | |
61 | Jørgensen Dorthea | 1998 | KOLDING | 9824AG | 25 m | 1:45.25 | |
62 | Nielsen Helene | 1998 | HSK | 9892AO | 25 m | 1:46.36 | |
63 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:46.54 | |
64 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 25 m | 1:46.96 | |
65 | Sinnig Maria | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 1:46.96 | ||
66 | Grote Lina | 2000 | SG ELBE | 25 m | 1:47.21 | ||
67 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744AR | 25 m | 1:49.05 | |
68 | Kassik Lea | 1999 | SG ELBE | 25 m | 1:49.54 | ||
69 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 1:49.96 | |
70 | Ogural Esin Dilan | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 1:50.00 | ||
71 | Andersen Martha | 1999 | DELTA | 9992AJ | 25 m | 1:52.00 | |
72 | Sennels Clara | 1997 | KOLDING | 9764AV | 25 m | 1:52.43 | |
73 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:52.49 | |
74 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 25 m | 1:52.89 | ||
75 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 1:54.33 | |
76 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 1:54.64 | ||
77 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 1:54.66 | |
78 | Bugge Caroline | 1995 | VIBORG | 9572AZ | 25 m | 1:55.24 | |
79 | Christense Therese Elkjær | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 1:55.71 | ||
80 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 50 m | 1:55.97 | |
81 | Pedersen Anja | 1994 | KOLDING | 9474AT | 25 m | 1:56.68 | |
82 | Bossen Line Møller | 1998 | SØNDERBORG | 25 m | 1:56.89 | ||
83 | Kusch Marie | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 1:59.61 | ||
84 | Münster Mara-Sophie | 2000 | FLENSBURG | 246690 | 25 m | 2:03.46 | |
85 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 2:04.45 | |
86 | Jürgensen Ann-Kathrin | 2001 | FLENSBURG | 239876 | 25 m | 2:07.60 | |
87 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 50 m | 2:09.69 | |
88 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 2:09.91 | |
89 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 237577 | 25 m | 2:11.54 | |
90 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | 2:11.86 | |
91 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 2:16.83 | |
92 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:30.00 | |
93 | Ryser Isabella S | 2001 | DELTA | 0146AD | 25 m | 2:31.34 | |
94 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 50 m | 2:32.74 | |
95 | Rothemejer Andrea K | 1997 | DELTA | 9714AY | 25 m | 2:39.16 | |
96 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:46.77 | |
97 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 2:47.51 | |
98 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 50 m | 3:29.24 | |
99 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | ||
100 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | ||
101 | Kjærholler Amalie | 1996 | KOLDING | 9626AX | 25 m | ||
102 | Nehmdal Lærke | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | ||
103 | Poulsen Victoria | 1999 | DELTA | 9992AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 14, 200m Butterfly Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:11.18 | |
2 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 2:18.91 | |
3 | Kreft Sebastian | 1992 | SGS BERLIN | 25 m | 2:20.07 | ||
4 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 2:21.14 | |
5 | Uridat Fabian | 1995 | SG ELBE | 25 m | 2:22.72 | ||
6 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 2:24.88 | |
7 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 2:30.24 | |
8 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 2:36.17 | |
9 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 2:52.76 | |
10 | Völkel Lukas | 1996 | FLENSBURG | 184061 | 25 m | 2:59.10 | |
11 | Sørensen Jonas Priess | 1998 | DELTA | 9827AI | 25 m | 3:11.98 | |
12 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | ||
13 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 15, 4X50m Medley Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Triton Piger 1 | 1993 | TRITON B | 25 m | 2:02.00 | ||
2 | Sg Schöneberg Berlin 1 | 0 | SGS BERLIN | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | Stigs Tøser | 0 | HORSENS | 25 m | 2:09.13 | ||
4 | Triton Piger 2 | 1996 | TRITON B | 25 m | 2:12.00 | ||
5 | Sc Poseidon Woman | 0 | POSEIDON B | 25 m | 2:17.50 | ||
6 | Sg Schöneberg Berlin 2 | 0 | SGS BERLIN | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | Bov 1 Piger | 0 | BOV | 25 m | 2:20.56 | ||
8 | Triton Piger 3 | 1997 | TRITON B | 25 m | 2:22.00 | ||
9 | Sto Piger 1 | 0 | STO 95 | 25 m | 2:22.00 | ||
10 | Ssc-Berlin Woman | 0 | SSC BERLIN | 25 m | 2:23.94 | ||
11 | Sønderborg 2 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | 2:25.70 | ||
12 | Kolding Piger 1 | 0 | KOLDING | 25 m | 2:26.80 | ||
13 | Nyborg Piger 1 | 0 | NYBORG | 25 m | 2:27.00 | ||
14 | Kolding Piger 2 | 0 | KOLDING | 25 m | 2:35.80 | ||
15 | Kolding Piger 3 | 0 | KOLDING | 25 m | 2:39.00 | ||
16 | Nyborg Piger 2 | 0 | NYBORG | 25 m | 2:40.00 | ||
17 | Sto Piger 2 | 0 | STO 95 | 25 m | 2:40.00 | ||
18 | de Vilde Ællinger | 1991 | OPNØR | 25 m | 2:45.89 | ||
19 | Bov 2 Piger | 0 | BOV | 25 m | 2:47.86 | ||
20 | Bov 3 Piger | 0 | BOV | 25 m | 2:54.21 | ||
21 | Triton Piger 5 | 1998 | TRITON B | 25 m | 3:00.00 | ||
22 | Triton Piger 4 | 1996 | TRITON B | 25 m | 3:00.00 | ||
23 | Piger 1 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
24 | Delta Penguins | 0 | DELTA | 25 m | |||
25 | Hsk Super Girls | 0 | HSK | 25 m | |||
26 | Sønderborg 1 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
27 | Odder Piger 2 | 0 | ODDER | 25 m | |||
28 | Piger 2 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
29 | Hsk Wonder Girls | 0 | HSK | 25 m | |||
30 | Delta Dolphins | 0 | DELTA | 25 m | |||
31 | Odder Piger | 0 | ODDER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 16, 4X50m Medley Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Sc Poseidon Men | 0 | POSEIDON B | 25 m | 1:50.50 | ||
2 | Sg Schöneberg Berlin 1 | 0 | SGS BERLIN | 25 m | 1:52.00 | ||
3 | Triton Drenge 1 | 1994 | TRITON B | 25 m | 2:02.00 | ||
4 | Kolding Drenge 1 | 0 | KOLDING | 25 m | 2:02.40 | ||
5 | Sto Drenge 1 | 0 | STO 95 | 25 m | 2:04.00 | ||
6 | Stigs Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:04.45 | ||
7 | Sønderborg 2 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | 2:05.30 | ||
8 | Bov IF 1 Herrer | 0 | BOV | 25 m | 2:05.46 | ||
9 | Nyborg Drenge | 0 | NYBORG | 25 m | 2:08.00 | ||
10 | Sg Schöneberg Berlin 2 | 0 | SGS BERLIN | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | Triton Drenge 2 | 1996 | TRITON B | 25 m | 2:12.00 | ||
12 | Kolding Drenge 2 | 0 | KOLDING | 25 m | 2:16.50 | ||
13 | Ssc-Berlin Men | 0 | SSC BERLIN | 25 m | 2:19.85 | ||
14 | Triton Drenge3 | 1998 | TRITON B | 25 m | 2:22.00 | ||
15 | Drenge 1 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | 2:27.43 | ||
16 | Pink Lightnings | 1992 | OPNØR | 25 m | 2:34.56 | ||
17 | Triton Drenge4 | 1998 | TRITON B | 25 m | 3:00.00 | ||
18 | Triton Drenge5 | 1998 | TRITON B | 25 m | 3:00.00 | ||
19 | Delta Marlins | 0 | DELTA | 25 m | |||
20 | Deltaboys | 1996 | DELTA | 25 m | |||
21 | Sønderborg 1 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
22 | Hsk Super Boys | 0 | HSK | 25 m | |||
23 | Drenge 3 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
24 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | |||
25 | Odder Drenge 2 | 0 | ODDER | 25 m | |||
26 | Hsk Wonder Boys | 0 | HSK | 25 m | |||
27 | Drenge 2 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
28 | Drenge 4 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 17, 200m Backstroke Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 2:18.95 | |
2 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | OPNØR | 9114AL | 25 m | 2:33.82 | |
3 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 2:34.14 | |
4 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:35.84 | |
5 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 2:35.97 | |
6 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 2:36.59 | |
7 | Harder Louise | 1995 | BOV | 9506AS | 25 m | 2:37.97 | |
8 | Skøtt Lena | 1995 | HSK | 9538AP | 25 m | 2:42.75 | |
9 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 25 m | 2:44.49 | ||
10 | Steinbach Nadja | 1996 | SG ELBE | 25 m | 2:45.07 | ||
11 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:51.45 | |
12 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 2:52.70 | |
13 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 25 m | 2:54.85 | ||
14 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:57.83 | |
15 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 224094 | 25 m | 2:57.93 | |
16 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 2:59.70 | |
17 | Groht Alina | 1998 | FLENSBURG | 200854 | 25 m | 3:00.41 | |
18 | Fella Sophie | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 3:03.29 | ||
19 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 3:05.62 | |
20 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 3:08.50 | |
21 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 3:14.31 | |
22 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 25 m | 3:15.75 | ||
23 | Teichmann Franziska | 1999 | SG ELBE | 25 m | 3:19.87 | ||
24 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 3:24.11 | |
25 | Grote Lina | 2000 | SG ELBE | 25 m | 3:27.16 | ||
26 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 3:37.21 | |
27 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 3:41.77 | |
28 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 3:48.75 | |
29 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 3:51.27 | |
30 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 3:53.95 | |
31 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 3:55.99 | |
32 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 50 m | 3:57.74 | |
33 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 50 m | 4:08.20 | |
34 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 9594AX | 25 m | ||
35 | Wang Yaning | 1998 | TRITON B | 9804AR | 25 m | ||
36 | Ryser Isabella S | 2001 | DELTA | 0146AD | 25 m | ||
37 | Møller-Sørensen Camille | 1996 | KOLDING | 9664AW | 25 m | ||
38 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 25 m | ||
39 | Terp Signe | 1998 | SØNDERBORG | 9876AM | 25 m | ||
40 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | ||
41 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 18, 100m Backstroke Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 59.34 | |
2 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 25 m | 1:00.65 | ||
3 | Stöber Steven | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 1:02.77 | ||
4 | Hulwa Kenneth | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 1:04.02 | ||
5 | Loche Philip | 1990 | SGS BERLIN | 25 m | 1:04.06 | ||
6 | Bonnesen Søren Smidt | 1992 | SØNDERBORG | 9203AD | 25 m | 1:04.49 | |
7 | End Christoph | 1988 | FLENSBURG | 152 023 | 25 m | 1:04.56 | |
8 | Dobrowolski Tobias | 1993 | FLENSBURG | 143421 | 25 m | 1:04.60 | |
9 | Müller Robin | 1994 | POSEIDON B | 173215 | 25 m | 1:04.90 | |
10 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:04.95 | |
11 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 1:05.16 | |
12 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 1:06.97 | |
13 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 1:07.26 | |
14 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 1:07.65 | |
15 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:08.06 | |
16 | Terp Asger | 1996 | SØNDERBORG | 9607AJ | 25 m | 1:08.17 | |
17 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 1:08.68 | |
18 | Green Mathias | 1992 | OPNØR | 9241AF | 25 m | 1:08.79 | |
19 | Mohn Felix | 1995 | POSEIDON B | 144817 | 25 m | 1:09.10 | |
20 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:10.34 | |
21 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:10.58 | |
22 | Jensen Thomas | 1994 | KOLDING | 9447AL | 25 m | 1:10.81 | |
23 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:10.89 | |
24 | Skafte Eik | 1998 | OSK | 9805AA | 25 m | 1:11.07 | |
25 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 1:11.19 | |
26 | Bahnsen Lasse | 1992 | FLENSBURG | 184063 | 25 m | 1:11.47 | |
27 | Larsen Anton Ruby | 1996 | SØNDERBORG | 9633AN | 25 m | 1:12.60 | |
28 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | 1:12.89 | |
29 | Danø Michael | 1994 | KOLDING | 9451AG | 25 m | 1:13.47 | |
30 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 1:13.50 | |
31 | Danielsen Oliver | 1996 | KOLDING | 9673AN | 25 m | 1:13.73 | |
32 | Jørgensen Jens Høj | 1996 | NYBORG | 9629AE | 25 m | 1:14.17 | |
33 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:14.58 | |
34 | Hansen Asger Richard | 1996 | OPNØR | 9625AG | 25 m | 1:15.04 | |
35 | Weiss Marcel | 1995 | FLENSBURG | 200849 | 25 m | 1:15.28 | |
36 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 1:15.32 | |
37 | Jensen Emil | 1994 | SØNDERBORG | 25 m | 1:15.80 | ||
38 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 1:16.22 | |
39 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:19.15 | |
40 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 25 m | 1:19.30 | ||
41 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 1:20.56 | |
42 | Maron Emil | 1996 | HSK | 9681AG | 25 m | 1:21.30 | |
43 | Weiss René | 1997 | FLENSBURG | 200848 | 25 m | 1:21.96 | |
44 | Diaz Daniel | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 1:22.05 | ||
45 | Christiansen Jesper L. | 1995 | OPNØR | 9557AQ | 25 m | 1:22.28 | |
46 | Machado Guilherme | 1996 | SGS BERLIN | 25 m | 1:22.47 | ||
47 | Kieper Jan Ole | 1997 | SSC BERLIN | 25 m | 1:22.56 | ||
48 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:23.39 | |
49 | Lehmann Kai | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 1:23.78 | ||
50 | Hansen Emil Deleuran | 1997 | DELTA | 9707AM | 25 m | 1:25.10 | |
51 | Kissel Ari | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:25.31 | ||
52 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 1:25.36 | |
53 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 200863 | 25 m | 1:26.16 | |
54 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 1:26.24 | |
55 | Brandenburg Kai | 1998 | SSC BERLIN | 25 m | 1:26.55 | ||
56 | Lara Stefan Martin | 1998 | ODDER | 9847AI | 25 m | 1:26.63 | |
57 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:27.29 | |
58 | Kristensen Mikkel | 1995 | VIBORG | 25 m | 1:28.11 | ||
59 | Hansen Pascal | 1995 | FLENSBURG | 239877 | 25 m | 1:28.60 | |
60 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | 1:28.91 | |
61 | Sandal Cenk | 2000 | SG ELBE | 25 m | 1:29.07 | ||
62 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 1:29.08 | |
63 | Fredenslund Søren | 1996 | SØNDERBORG | 9679AG | 50 m | 1:31.41 | |
64 | Müller Kevin | 1998 | SSC BERLIN | 25 m | 1:32.00 | ||
65 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 1:33.10 | |
66 | Kruschinski Dennis | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 1:34.59 | ||
67 | Rudebeck Kristian V | 1996 | DELTA | 9653AJ | 25 m | 1:35.22 | |
68 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 1:35.29 | |
69 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 25 m | 1:36.01 | ||
70 | Hansen Henrik | 1997 | SG ELBE | 25 m | 1:40.00 | ||
71 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 277764 | 25 m | 1:40.65 | |
72 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:40.83 | |
73 | Albertsen Oscar | 1997 | ODDER | 25 m | 1:42.47 | ||
74 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:42.70 | |
75 | Koue Asger | 1996 | VIBORG | 9619AQ | 25 m | 1:44.32 | |
76 | Sinnig Benjamin | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 1:45.00 | ||
77 | Muchow Felix | 1999 | POSEIDON B | 240206 | 25 m | 1:45.00 | |
78 | Hybschmann Peter | 1997 | HSK | 9709AK | 25 m | 1:48.54 | |
79 | Krag Jeppe S. | 1999 | DELTA | 9965AH | 50 m | 1:50.78 | |
80 | Riege Anders | 1997 | HSK | 9869AO | 25 m | 1:51.16 | |
81 | Ernst Daniel | 2001 | FLENSBURG | 277761 | 25 m | 1:51.19 | |
82 | Ostmann Philip | 2000 | FLENSBURG | 258560 | 25 m | 1:51.47 | |
83 | Hildebrand Frederik | 1996 | DELTA | 9611AQ | 50 m | 1:53.86 | |
84 | Engstrøm Niels-Henrik | 1999 | TRITON B | 9945AK | 25 m | 1:54.06 | |
85 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 1:58.89 | |
86 | Bär Otto | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 2:00.00 | ||
87 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 277762 | 25 m | 2:02.42 | |
88 | Kliefoth Colin | 2000 | SG ELBE | 25 m | 2:02.63 | ||
89 | Axelsen Daniel | 2000 | TRITON B | 25 m | 2:05.00 | ||
90 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 2:05.46 | |
91 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:06.53 | |
92 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 50 m | 2:07.83 | |
93 | Schou Henrik | 1998 | DELTA | 9839AO | 50 m | 2:08.03 | |
94 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 25 m | 2:08.41 | ||
95 | Rewitz Tobias | 1997 | SØNDERBORG | 25 m | |||
96 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 25 m | |||
97 | Hauge Bjørn | 1997 | HSK | 9703AQ | 25 m | ||
98 | Kvist Mikkel | 1996 | ODDER | 25 m | |||
99 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | ||
100 | Sørensen Michael | 1995 | VIBORG | 9595AQ | 25 m | ||
101 | Rudebeck Morten Vahr | 2000 | DELTA | 0047AF | 25 m | ||
102 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 19, 100m Butterfly Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Kleine Cosima | 1997 | NIXE | 25 m | 1:05.00 | ||
2 | Körner Kea | 1994 | SG ELBE | 25 m | 1:05.96 | ||
3 | Schuchhardt Nancy | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 1:06.42 | ||
4 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 50 m | 1:07.59 | |
5 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 1:07.83 | |
6 | Karolewicz Katharina | 1995 | SG ELBE | 25 m | 1:08.03 | ||
7 | Clausen Camilla | 1997 | OSLF | 9716AO | 50 m | 1:12.20 | |
8 | Möller Sina | 1995 | FLENSBURG | 184066 | 25 m | 1:14.39 | |
9 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 1:14.91 | |
10 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:15.72 | |
11 | Müller Anne-Mette | 1995 | SØNDERBORG | 9542AD | 25 m | 1:16.16 | |
12 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 1:17.21 | |
13 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:17.28 | |
14 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 1:18.13 | |
15 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 1:18.78 | |
16 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 25 m | 1:19.06 | ||
17 | Schuchhardt Vivien | 1992 | SSC BERLIN | 25 m | 1:19.27 | ||
18 | Roman Alexandra | 1995 | SGS BERLIN | 25 m | 1:20.00 | ||
19 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 1:21.55 | |
20 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 25 m | 1:21.88 | ||
21 | Aluede Louisa | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:23.20 | ||
22 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 1:23.21 | |
23 | Jensen Marie-Charlene | 1996 | FLENSBURG | 246687 | 25 m | 1:23.92 | |
24 | Betzholz Laura | 1994 | SSC BERLIN | 25 m | 1:25.56 | ||
25 | Möser Louisa | 1999 | POSEIDON B | 225236 | 25 m | 1:28.20 | |
26 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 50 m | 1:30.07 | |
27 | Rudolph Elisabeth | 1999 | POSEIDON B | 260436 | 25 m | 1:30.90 | |
28 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 1:30.92 | |
29 | Adsbøl Kristina Korshøj | 1997 | HORSENS | 9762AS | 25 m | 1:31.08 | |
30 | Kuscu Elif | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 1:31.63 | ||
31 | Klugmann Saskia | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 1:33.30 | ||
32 | Pedersen Simone Seberg | 1997 | BOV | 9722AQ | 25 m | 1:34.55 | |
33 | Fleggaard Litten | 1997 | BOV | 9742AN | 25 m | 1:36.36 | |
34 | Terp Signe | 1998 | SØNDERBORG | 9876AM | 50 m | 1:42.27 | |
35 | Teichmann Franziska | 1999 | SG ELBE | 25 m | 1:44.09 | ||
36 | Bräuer Alexandra | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:48.16 | ||
37 | Schmidt Annemette | 1999 | BOV | 9944AM | 25 m | 1:52.48 | |
38 | Kusch Marie | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 1:58.10 | ||
39 | Jørgensen Dorthea | 1998 | KOLDING | 9824AG | 25 m | ||
40 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 20, 200m Breaststroke Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bach Pascal | 1990 | POSEIDON B | 119857 | 25 m | 2:30.80 | |
2 | Pedersen Mathias T. | 1989 | NYBORG | 8917AC | 25 m | 2:36.49 | |
3 | Karimi Mohammad | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 2:37.44 | ||
4 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 2:39.38 | |
5 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 2:42.98 | |
6 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 25 m | 2:45.87 | |
7 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 2:46.29 | |
8 | Janke Maximilian | 1992 | FLENSBURG | 157396 | 25 m | 2:50.12 | |
9 | Adolfsen Jacob | 1996 | VIBORG | 9603AJ | 25 m | 2:52.57 | |
10 | Larsen Anton Ruby | 1996 | SØNDERBORG | 9633AN | 25 m | 2:56.96 | |
11 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 2:57.61 | |
12 | Stolte Lennardt | 1995 | POSEIDON B | 158888 | 25 m | 2:59.00 | |
13 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 2:59.54 | |
14 | Collatz Dennis | 1993 | POSEIDON B | 134868 | 25 m | 2:59.80 | |
15 | Ydegaard Daniel | 1996 | OPNØR | 9649AK | 25 m | 3:06.47 | |
16 | Jakobsche Max | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 3:14.52 | ||
17 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 3:27.72 | |
18 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | 3:28.94 | |
19 | Völkel Lukas | 1996 | FLENSBURG | 184061 | 25 m | 3:30.00 | |
20 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 3:46.92 | |
21 | Harmuth Andreas | 1997 | BOV | 9785AM | 25 m | 3:49.96 | |
22 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 4:16.88 | |
23 | Ostmann Philip | 2000 | FLENSBURG | 258560 | 25 m | 4:35.99 | |
24 | Ryser Marcus S. | 1997 | DELTA | 9721AO | 25 m | 4:55.26 | |
25 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | ||
26 | Baltsersen Rasmus | 1995 | KOLDING | 9551AD | 25 m | ||
27 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
28 | Young Calum | 1997 | VIBORG | 9727AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 21, 200m Medley Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Gäbler Inga | 1990 | SG ELBE | 25 m | 2:25.22 | ||
2 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 2:26.85 | |
3 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 2:31.00 | |
4 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 50 m | 2:31.65 | |
5 | Maron Kathrine | 1994 | HSK | 9488AN | 25 m | 2:32.65 | |
6 | Sari Esra | 1995 | SG ELBE | 25 m | 2:34.69 | ||
7 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 2:36.05 | |
8 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 2:37.42 | |
9 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 2:39.78 | |
10 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 2:41.07 | |
11 | Müller Anne-Mette | 1995 | SØNDERBORG | 9542AD | 25 m | 2:41.39 | |
12 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 2:42.56 | |
13 | Sandvang Malene | 1995 | KOLDING | 9566AD | 25 m | 2:43.08 | |
14 | Nielsen Signe Ø. | 1996 | BOV | 9656AR | 25 m | 2:43.46 | |
15 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 2:44.90 | |
16 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 2:45.00 | |
17 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 2:45.69 | |
18 | Schütt Anette | 1989 | BOV | 8918AC | 25 m | 2:46.65 | |
19 | Ahrenkiel Helle | 1993 | OPNØR | 9314AM | 25 m | 2:46.92 | |
20 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 2:47.83 | |
21 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 2:48.71 | |
22 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:49.41 | |
23 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 2:49.80 | |
24 | Green Julie | 1994 | OPNØR | 9434AC | 25 m | 2:50.82 | |
25 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 25 m | 2:52.56 | ||
26 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 2:53.11 | |
27 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 25 m | 2:55.12 | |
28 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 2:55.20 | |
29 | Burgaard Sofie | 1997 | OSK | 9764AH | 25 m | 2:56.51 | |
30 | Kristensen Katrine | 1997 | NYBORG | 9754AL | 50 m | 2:56.55 | |
31 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 2:58.77 | |
32 | Biesenthal Caroline | 1998 | POSEIDON B | 198154 | 25 m | 2:58.90 | |
33 | Jensen Mia | 1998 | DELTA | 25 m | 3:02.00 | ||
34 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 50 m | 3:02.11 | |
35 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 50 m | 3:02.37 | |
36 | Ejby Katrine | 1998 | OSK | 9888AK | 50 m | 3:03.57 | |
37 | Svarer Caroline | 1997 | KOLDING | 9714AS | 25 m | 3:04.47 | |
38 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 3:05.96 | |
39 | Adsbøl Kristina Korshøj | 1997 | HORSENS | 9762AS | 25 m | 3:07.65 | |
40 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 3:07.86 | |
41 | Madsen Amalie Roll | 1998 | OSK | 9896AE | 50 m | 3:12.17 | |
42 | Øzkan Gizem | 1998 | ODDER | 9828AN | 25 m | 3:14.12 | |
43 | Dobrowolski Sonja | 2000 | FLENSBURG | 200850 | 25 m | 3:15.46 | |
44 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 25 m | 3:19.88 | ||
45 | Heil Clara | 1998 | BOV | 9814AG | 25 m | 3:23.08 | |
46 | Mathies Louisa Ellen | 1996 | BOV | 9678AV | 25 m | 3:23.50 | |
47 | Kassik Lea | 1999 | SG ELBE | 25 m | 3:24.30 | ||
48 | Kristiansen Kathrine | 1997 | OSLF | 9772AI | 25 m | 3:25.08 | |
49 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 25 m | 3:25.19 | |
50 | Grote Lina | 2000 | SG ELBE | 25 m | 3:26.03 | ||
51 | Futtrup Luna Rahr | 1997 | BOV | 9794AQ | 25 m | 3:29.52 | |
52 | Andersen Martha | 1999 | DELTA | 9992AJ | 25 m | 3:31.19 | |
53 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 250882 | 25 m | 3:33.10 | |
54 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 3:33.41 | |
55 | Kjærholler Amalie | 1996 | KOLDING | 9626AX | 25 m | ||
56 | Mantano Ada Soret | 1995 | KOLDING | 25 m | |||
57 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | ||
58 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 25 m | ||
59 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 25 m | ||
60 | Kling-Petersen Alberte | 1996 | KOLDING | 9686AO | 25 m | ||
61 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | VIBORG | 9856AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 22, 200m Medley Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Wudtke Paul | 1992 | POSEIDON B | 140352 | 25 m | 2:05.80 | |
2 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:08.16 | |
3 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:12.09 | |
4 | Koch Rasmus | 1992 | HSK | 9213AC | 25 m | 2:18.48 | |
5 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 25 m | 2:20.83 | |
6 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 2:21.66 | |
7 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 2:22.12 | |
8 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 2:22.20 | |
9 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 25 m | 2:23.99 | |
10 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 2:25.10 | |
11 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 2:25.53 | |
12 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 50 m | 2:28.27 | |
13 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 2:29.59 | |
14 | Vind Tobias Dahl | 1994 | KOLDING | 9497AO | 25 m | 2:34.58 | |
15 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 2:35.02 | |
16 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | 2:37.22 | |
17 | Weiss Marcel | 1995 | FLENSBURG | 200849 | 25 m | 2:37.82 | |
18 | Hoffmann Arne | 1996 | FLENSBURG | 200862 | 25 m | 2:39.59 | |
19 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 2:41.28 | |
20 | Haraldson Daniel F. | 1994 | HSK | 9459AQ | 25 m | 2:42.11 | |
21 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 50 m | 2:42.32 | |
22 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 2:42.33 | |
23 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 2:42.53 | |
24 | Jørgensen Jens Høj | 1996 | NYBORG | 9629AE | 25 m | 2:48.15 | |
25 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 2:51.01 | |
26 | Weiss René | 1997 | FLENSBURG | 200848 | 25 m | 2:53.61 | |
27 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 2:56.42 | |
28 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 2:57.33 | |
29 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 2:59.71 | |
30 | Jørgensen Anton | 1996 | OSLF | 9619AE | 50 m | 3:00.92 | |
31 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 3:02.36 | |
32 | Lehmann Kai | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 3:05.00 | ||
33 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 3:05.46 | |
34 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 3:10.04 | |
35 | Stolte Marten | 2000 | POSEIDON B | 239896 | 25 m | 3:11.00 | |
36 | Sandal Cenk | 2000 | SG ELBE | 25 m | 3:19.84 | ||
37 | Hansen Henrik | 1997 | SG ELBE | 25 m | 3:30.00 | ||
38 | Kliefoth Colin | 2000 | SG ELBE | 25 m | 3:30.00 | ||
39 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 25 m | 3:32.45 | ||
40 | Larsen Aksel Ruby | 1999 | SØNDERBORG | 9933AK | 25 m | 3:52.42 | |
41 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 3:57.34 | |
42 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | ||
43 | Hansen Emil Deleuran | 1997 | DELTA | 9707AM | 25 m | ||
44 | Lara Stefan Martin | 1998 | ODDER | 9847AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 23, 50m Freestyle Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 25 m | 23.50 | ||
2 | Klawunde Arne | 1992 | SGS BERLIN | 25 m | 24.00 | ||
3 | Ziller Marc | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 24.25 | ||
4 | Loche Philip | 1990 | SGS BERLIN | 25 m | 24.98 | ||
5 | Koch Rasmus | 1992 | HSK | 9213AC | 25 m | 25.26 | |
6 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 25 m | 25.28 | |
7 | Pedersen Mathias T. | 1989 | NYBORG | 8917AC | 25 m | 25.38 | |
8 | Stöber Steven | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 25.79 | ||
9 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 25.79 | |
10 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 25.95 | |
11 | Jensen Christian | 1993 | KOLDING | 9339AC | 25 m | 25.96 | |
12 | Geyer Ricardo | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 26.09 | ||
13 | Stüve Marcel | 1995 | POSEIDON B | 190131 | 25 m | 26.20 | |
14 | Staib Philip | 1991 | SØNDERBORG | 9119AC | 25 m | 26.27 | |
15 | Mohn Felix | 1995 | POSEIDON B | 144817 | 25 m | 26.30 | |
16 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 26.31 | |
17 | Laumark Dennis | 1993 | BOV | 9329AG | 25 m | 26.34 | |
18 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 25 m | 26.35 | |
19 | Vind Tobias Dahl | 1994 | KOLDING | 9497AO | 25 m | 26.39 | |
20 | Tygesen Mathias Niemann | 1995 | HSK | 9581AQ | 25 m | 26.55 | |
21 | Zeisler Tobias | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 26.65 | ||
22 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 26.77 | |
23 | Green Mathias | 1992 | OPNØR | 9241AF | 25 m | 26.85 | |
24 | End Christoph | 1988 | FLENSBURG | 152 023 | 25 m | 26.90 | |
25 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 27.09 | |
26 | Kurzmann Fabian | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 27.13 | ||
27 | Sørensen Mads | 1995 | DELTA | 9575AF | 25 m | 27.19 | |
28 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 27.20 | |
29 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 27.24 | |
30 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 27.24 | |
31 | Hulwa Kenneth | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 27.49 | ||
32 | Stolte Lennardt | 1995 | POSEIDON B | 158888 | 25 m | 27.50 | |
33 | Terp Asger | 1996 | SØNDERBORG | 9607AJ | 25 m | 27.52 | |
34 | Uridat Fabian | 1995 | SG ELBE | 25 m | 27.60 | ||
35 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 27.61 | |
36 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 27.66 | |
37 | Maron Nicolai | 1996 | HSK | 9661AG | 25 m | 27.66 | |
38 | Ydegaard Daniel | 1996 | OPNØR | 9649AK | 25 m | 27.83 | |
39 | Lindenberg Yannick | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 27.88 | ||
40 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 27.92 | |
41 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 28.14 | |
42 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 28.25 | |
43 | Weiss Marcel | 1995 | FLENSBURG | 200849 | 25 m | 28.38 | |
44 | Janke Maximilian | 1992 | FLENSBURG | 157396 | 25 m | 28.42 | |
45 | Stumpf Markus | 1993 | SSC BERLIN | 25 m | 28.44 | ||
46 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 28.48 | |
47 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 28.61 | |
48 | Krämer Christian | 1974 | FLENSBURG | 075727 | 25 m | 28.67 | |
49 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 28.69 | |
50 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 28.96 | |
51 | Maron Emil | 1996 | HSK | 9681AG | 25 m | 29.20 | |
52 | Weiss René | 1997 | FLENSBURG | 200848 | 25 m | 29.42 | |
53 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 29.54 | |
54 | Larsen Johannes | 1996 | KOLDING | 9615AF | 25 m | 29.59 | |
55 | Bahnsen Lasse | 1992 | FLENSBURG | 184063 | 25 m | 29.66 | |
56 | Baltsersen Rasmus | 1995 | KOLDING | 9551AD | 25 m | 29.68 | |
57 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 29.72 | |
58 | Hoffmann Arne | 1996 | FLENSBURG | 200862 | 25 m | 29.77 | |
59 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 25 m | 30.07 | ||
60 | Haraldson Daniel F. | 1994 | HSK | 9459AQ | 25 m | 30.09 | |
61 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 30.12 | |
62 | Larsen Anton Ruby | 1996 | SØNDERBORG | 9633AN | 25 m | 30.18 | |
63 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 30.19 | |
64 | Petersen Rune Friis | 1996 | OPNØR | 9675AG | 25 m | 30.21 | |
65 | Christiansen Jesper L. | 1995 | OPNØR | 9557AQ | 25 m | 30.22 | |
66 | Sørensen Michael | 1995 | VIBORG | 9595AQ | 25 m | 30.22 | |
67 | Arndt Vincent | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 30.43 | ||
68 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 30.46 | |
69 | Spiger Anton | 1980 | SSC BERLIN | 25 m | 30.55 | ||
70 | Jakobsche Max | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 30.78 | ||
71 | Ivanov Daniel | 1994 | SSC BERLIN | 25 m | 30.81 | ||
72 | Lehmann Kai | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 30.93 | ||
73 | Diaz Daniel | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 30.95 | ||
74 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 31.15 | |
75 | Jørgensen Anton | 1996 | OSLF | 9619AE | 50 m | 32.19 | |
76 | Zeisler Oliver | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 32.29 | ||
77 | Puttins Christopher | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 32.47 | ||
78 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 32.90 | |
79 | Kruschinski Dennis | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 33.04 | ||
80 | Hansen Pascal | 1995 | FLENSBURG | 239877 | 25 m | 33.26 | |
81 | Jørgensen Jens Høj | 1996 | NYBORG | 9629AE | 25 m | 33.49 | |
82 | Kristensen Mikkel | 1995 | VIBORG | 25 m | 33.50 | ||
83 | Brandenburg Kai | 1998 | SSC BERLIN | 25 m | 33.68 | ||
84 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 200863 | 25 m | 33.70 | |
85 | Kissel Ari | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 33.71 | ||
86 | Neuber Sebastian | 1997 | POSEIDON B | 206132 | 25 m | 33.74 | |
87 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 33.91 | |
88 | Machado Guilherme | 1996 | SGS BERLIN | 25 m | 34.08 | ||
89 | Matthiesen Jacob Gade | 1999 | BOV | 9981AI | 25 m | 34.19 | |
90 | Kislat Riko | 1998 | POSEIDON B | 161742 | 25 m | 34.25 | |
91 | Fredenslund Søren | 1996 | SØNDERBORG | 9679AG | 25 m | 34.28 | |
92 | Larsen Aksel Ruby | 1999 | SØNDERBORG | 9933AK | 25 m | 34.52 | |
93 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 34.58 | |
94 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 34.79 | |
95 | Pedersen Mikkel | 1997 | HSK | 9759AP | 25 m | 34.87 | |
96 | Garibagaoglu Hüsnü | 1998 | POSEIDON B | 198150 | 25 m | 34.90 | |
97 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 34.93 | |
98 | Müller Kevin | 1998 | SSC BERLIN | 25 m | 35.00 | ||
99 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 35.08 | |
100 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | 35.62 | |
101 | Sinnig Benjamin | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 35.86 | ||
102 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 36.01 | |
103 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 36.19 | |
104 | Koue Asger | 1996 | VIBORG | 9619AQ | 25 m | 37.08 | |
105 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 37.10 | |
106 | Hauge Bjørn | 1997 | HSK | 9703AQ | 25 m | 37.51 | |
107 | Rahnenführer Vinzenz | 1994 | SSC BERLIN | 25 m | 37.56 | ||
108 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 37.57 | |
109 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | 37.83 | |
110 | Albertsen Oscar | 1997 | ODDER | 25 m | 38.12 | ||
111 | Hybschmann Peter | 1997 | HSK | 9709AK | 25 m | 38.24 | |
112 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 38.35 | |
113 | Young Calum | 1997 | VIBORG | 9727AP | 50 m | 38.44 | |
114 | Rubahn Alexander | 1999 | FLENSBURG | 251812 | 25 m | 38.68 | |
115 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 277764 | 25 m | 38.80 | |
116 | Harmuth Andreas | 1997 | BOV | 9785AM | 25 m | 39.00 | |
117 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 39.09 | |
118 | Kock Lucas Holmgaard | 2001 | TRITON B | 0139AC | 25 m | 39.15 | |
119 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 25 m | 39.45 | ||
120 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 40.23 | |
121 | Kraft Rasmus | 1995 | OPNØR | 25 m | 40.36 | ||
122 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 40.94 | |
123 | Riege Anders | 1997 | HSK | 9869AO | 25 m | 41.45 | |
124 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 41.80 | |
125 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 25 m | 41.96 | ||
126 | Demirovic Sejdo | 1997 | NYBORG | 9797AN | 25 m | 42.16 | |
127 | Ostmann Philip | 2000 | FLENSBURG | 258560 | 25 m | 42.41 | |
128 | Engstrøm Niels-Henrik | 1999 | TRITON B | 9945AK | 25 m | 42.81 | |
129 | Walter Vincent Leon | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 43.20 | ||
130 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 25 m | 43.24 | |
131 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 49.51 | |
132 | Bär Otto | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 50.00 | ||
133 | Wolfskeil Tillmann | 2001 | FLENSBURG | 246691 | 25 m | 50.64 | |
134 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 50.85 | |
135 | Ernst Daniel | 2001 | FLENSBURG | 277761 | 25 m | 51.42 | |
136 | Preuss Asbjørn | 1999 | TRITON B | 9931AK | 50 m | 52.72 | |
137 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 25 m | 53.00 | ||
138 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 54.03 | |
139 | Chirilas Victor | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 57.47 | ||
140 | Chirilas Michael | 2002 | SGS BERLIN | 25 m | 1:00.00 | ||
141 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 277762 | 25 m | 1:01.31 | |
142 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 50 m | 1:01.79 | |
143 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 1:06.03 | |
144 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 25 m | |||
145 | Kvist Mikkel | 1996 | ODDER | 25 m | |||
146 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 24, 50m Breaststroke Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Gäbler Inga | 1990 | SG ELBE | 25 m | 33.12 | ||
2 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 33.28 | |
3 | Brink Jannie | 1996 | HSK | 9606AJ | 25 m | 35.63 | |
4 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 37.01 | |
5 | Kruschinski Pia | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 37.03 | ||
6 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 37.81 | |
7 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 38.08 | |
8 | Henriksen Amalie | 1994 | HSK | 9496AN | 25 m | 38.10 | |
9 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 38.21 | |
10 | Sandvang Malene | 1995 | KOLDING | 9566AD | 25 m | 38.30 | |
11 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 38.35 | |
12 | Nielsen Signe Ø. | 1996 | BOV | 9656AR | 25 m | 38.37 | |
13 | Groht Alina | 1998 | FLENSBURG | 200854 | 25 m | 38.48 | |
14 | Stolte Talea | 1997 | POSEIDON B | 161963 | 25 m | 38.56 | |
15 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 39.04 | |
16 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 25 m | 39.32 | |
17 | Nissen Sandra | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 39.58 | ||
18 | Vestergaard Nina | 1992 | DELTA | 9226AE | 25 m | 39.67 | |
19 | Mathies Louisa Ellen | 1996 | BOV | 9678AV | 25 m | 39.70 | |
20 | Kleine Sophia | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 40.00 | ||
21 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 40.08 | |
22 | Sari Esra | 1995 | SG ELBE | 25 m | 40.62 | ||
23 | Kjær Louise | 1994 | HSK | 9496AQ | 25 m | 40.64 | |
24 | Becker Finnja | 1997 | POSEIDON B | 25 m | 40.90 | ||
25 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 25 m | 41.26 | ||
26 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 50 m | 42.20 | |
27 | Kling-Petersen Alberte | 1996 | KOLDING | 9686AO | 25 m | 43.38 | |
28 | Mohn Emma | 2000 | POSEIDON B | 241837 | 25 m | 43.50 | |
29 | Green Julie | 1994 | OPNØR | 9434AC | 25 m | 43.77 | |
30 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 43.84 | |
31 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 44.11 | |
32 | Stage Pia Isabell | 1999 | NIXE | 25 m | 44.50 | ||
33 | Sinnig Maria | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 45.03 | ||
34 | Jæger Laura Nogel | 1995 | BOV | 9582AX | 25 m | 45.15 | |
35 | Berberoglu Bahar | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 45.43 | ||
36 | Hvalsøe Julia | 1995 | HSK | 9502AQ | 25 m | 46.11 | |
37 | Geilich Alena | 1999 | FLENSBURG | 224096 | 25 m | 46.39 | |
38 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | 47.04 | |
39 | Eben Samira | 1999 | FLENSBURG | 251811 | 25 m | 47.10 | |
40 | Hansen Michelle | 1998 | VIBORG | 9884AS | 25 m | 47.34 | |
41 | Christensen Rikke Maria | 1996 | BOV | 9614AW | 50 m | 47.46 | |
42 | Schmidt Ida | 1997 | NYBORG | 9734AL | 50 m | 47.56 | |
43 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 48.60 | |
44 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 25 m | 49.79 | ||
45 | Nielsen Helene | 1998 | HSK | 9892AO | 25 m | 49.98 | |
46 | Ogural Esin Dilan | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 50.00 | ||
47 | Bugge Caroline | 1995 | VIBORG | 9572AZ | 25 m | 50.62 | |
48 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 50.95 | ||
49 | Møller Sophie Lund | 1998 | OSK | 9874AD | 25 m | 51.14 | |
50 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 51.94 | |
51 | Bossen Line Møller | 1998 | SØNDERBORG | 25 m | 52.61 | ||
52 | Sennels Clara | 1997 | KOLDING | 9764AV | 25 m | 52.90 | |
53 | Jensen Ditte Maria S. | 1997 | HSK | 9736AF | 25 m | 53.17 | |
54 | Futtrup Luna Rahr | 1997 | BOV | 9794AQ | 25 m | 53.97 | |
55 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 54.23 | |
56 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | 55.76 | |
57 | Kindt Jessica | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 56.34 | ||
58 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 56.74 | |
59 | Franck Andrea | 1999 | HSK | 9962AI | 25 m | 57.74 | |
60 | Holst Sophie Lohfert | 1999 | HSK | 9908AO | 25 m | 58.16 | |
61 | Jürgensen Ann-Kathrin | 2001 | FLENSBURG | 239876 | 25 m | 58.74 | |
62 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 237577 | 25 m | 59.30 | |
63 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 59.41 | |
64 | Münster Mara-Sophie | 2000 | FLENSBURG | 246690 | 25 m | 1:00.00 | |
65 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:03.22 | |
66 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | 1:04.06 | |
67 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 1:05.30 | |
68 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:06.51 | |
69 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 9594AX | 25 m | 1:06.54 | |
70 | Wang Yaning | 1998 | TRITON B | 9804AR | 50 m | 1:07.02 | |
71 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:10.00 | |
72 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:10.00 | |
73 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:10.92 | |
74 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 1:11.77 | |
75 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 25 m | 1:15.00 | |
76 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | ||
77 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 25 m | ||
78 | Pedersen Anja | 1994 | KOLDING | 9474AT | 25 m | ||
79 | Kjærholler Amalie | 1996 | KOLDING | 9626AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 25, 50m Backstroke Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 25 m | 27.50 | ||
2 | Ziller Marc | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 28.40 | ||
3 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 28.60 | |
4 | Stöber Steven | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 29.22 | ||
5 | Müller Robin | 1994 | POSEIDON B | 173215 | 25 m | 29.80 | |
6 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 30.24 | |
7 | End Christoph | 1988 | FLENSBURG | 152 023 | 25 m | 30.26 | |
8 | Bonnesen Søren Smidt | 1992 | SØNDERBORG | 9203AD | 25 m | 30.29 | |
9 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 31.37 | |
10 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 31.46 | |
11 | Laumark Dennis | 1993 | BOV | 9329AG | 25 m | 31.72 | |
12 | Green Mathias | 1992 | OPNØR | 9241AF | 25 m | 32.17 | |
13 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 32.23 | |
14 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 32.69 | |
15 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 33.10 | |
16 | Bahnsen Lasse | 1992 | FLENSBURG | 184063 | 25 m | 33.26 | |
17 | Stumpf Markus | 1993 | SSC BERLIN | 25 m | 33.59 | ||
18 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 33.99 | |
19 | Hansen Asger Richard | 1996 | OPNØR | 9625AG | 25 m | 34.45 | |
20 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 35.29 | |
21 | Jensen Thomas | 1994 | KOLDING | 9447AL | 25 m | 35.69 | |
22 | Sørensen Mads | 1995 | DELTA | 9575AF | 25 m | 36.27 | |
23 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 37.50 | |
24 | Lara Stefan Martin | 1998 | ODDER | 9847AI | 25 m | 37.58 | |
25 | Baltsersen Rasmus | 1995 | KOLDING | 9551AD | 25 m | 37.89 | |
26 | Sørensen Michael | 1995 | VIBORG | 9595AQ | 25 m | 38.41 | |
27 | Kristensen Mikkel | 1995 | VIBORG | 25 m | 38.53 | ||
28 | Hansen Pascal | 1995 | FLENSBURG | 239877 | 25 m | 39.30 | |
29 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 25 m | 39.78 | |
30 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 40.07 | |
31 | Machado Guilherme | 1996 | SGS BERLIN | 25 m | 40.24 | ||
32 | Stolte Marten | 2000 | POSEIDON B | 239896 | 25 m | 41.20 | |
33 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 200863 | 25 m | 41.35 | |
34 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 25 m | 42.59 | ||
35 | Matthiesen Jacob Gade | 1999 | BOV | 9981AI | 25 m | 42.90 | |
36 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 43.21 | |
37 | Kraft Rasmus | 1995 | OPNØR | 25 m | 43.69 | ||
38 | Harmuth Andreas | 1997 | BOV | 9785AM | 25 m | 43.82 | |
39 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 43.99 | |
40 | Rubahn Alexander | 1999 | FLENSBURG | 251812 | 25 m | 45.26 | |
41 | Rewitz Tobias | 1997 | SØNDERBORG | 25 m | 46.87 | ||
42 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 25 m | 47.35 | ||
43 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 47.70 | |
44 | Koue Asger | 1996 | VIBORG | 9619AQ | 25 m | 47.92 | |
45 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 48.30 | |
46 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 48.40 | |
47 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 50.33 | |
48 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 50.67 | |
49 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 277764 | 25 m | 50.83 | |
50 | Hauge Bjørn | 1997 | HSK | 9703AQ | 25 m | 51.63 | |
51 | Hybschmann Peter | 1997 | HSK | 9709AK | 25 m | 51.73 | |
52 | Wolfskeil Tillmann | 2001 | FLENSBURG | 246691 | 25 m | 52.13 | |
53 | Riege Anders | 1997 | HSK | 9869AO | 25 m | 52.94 | |
54 | Kock Lucas Holmgaard | 2001 | TRITON B | 0139AC | 50 m | 53.27 | |
55 | Schou Henrik | 1998 | DELTA | 9839AO | 25 m | 53.44 | |
56 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 54.09 | |
57 | Ernst Daniel | 2001 | FLENSBURG | 277761 | 25 m | 54.32 | |
58 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 56.64 | |
59 | Preuss Asbjørn | 1999 | TRITON B | 9931AK | 50 m | 59.22 | |
60 | Chirilas Victor | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 1:00.00 | ||
61 | Axelsen Daniel | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:02.00 | ||
62 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 277762 | 25 m | 1:04.20 | |
63 | Danielsen Oliver | 1996 | KOLDING | 9673AN | 25 m | ||
64 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 26, 50m Butterfly Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Körner Kea | 1994 | SG ELBE | 25 m | 29.33 | ||
2 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 29.80 | |
3 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 29.84 | |
4 | Kleine Cosima | 1997 | NIXE | 25 m | 29.90 | ||
5 | Schuchhardt Nancy | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 31.28 | ||
6 | Maron Kathrine | 1994 | HSK | 9488AN | 25 m | 31.55 | |
7 | Harder Louise | 1995 | BOV | 9506AS | 25 m | 32.03 | |
8 | Rendez Caroline | 1994 | POSEIDON B | 142461 | 25 m | 32.50 | |
9 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 32.52 | |
10 | Clausen Camilla | 1997 | OSLF | 9716AO | 50 m | 32.87 | |
11 | Krebs Corinna | 1984 | POSEIDON B | 230122 | 25 m | 32.90 | |
12 | Strempel Michelle | 1992 | SSC BERLIN | 25 m | 33.14 | ||
13 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 33.44 | |
14 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 33.70 | |
15 | Möller Sina | 1995 | FLENSBURG | 184066 | 25 m | 33.70 | |
16 | Dobschin Anne | 1989 | POSEIDON B | 119813 | 25 m | 33.90 | |
17 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 34.27 | |
18 | Becker Finnja | 1997 | POSEIDON B | 25 m | 34.34 | ||
19 | Stolte Talea | 1997 | POSEIDON B | 161963 | 25 m | 34.63 | |
20 | Betzholz Laura | 1994 | SSC BERLIN | 25 m | 34.89 | ||
21 | Schuchhardt Vivien | 1992 | SSC BERLIN | 25 m | 34.89 | ||
22 | Roman Alexandra | 1995 | SGS BERLIN | 25 m | 35.00 | ||
23 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 35.70 | |
24 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 35.85 | |
25 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 35.96 | |
26 | Kuscu Elif | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 36.07 | ||
27 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 25 m | 36.45 | ||
28 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 25 m | 36.96 | ||
29 | Aluede Louisa | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 37.30 | ||
30 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 50 m | 37.70 | |
31 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 38.49 | |
32 | Rudolph Elisabeth | 1999 | POSEIDON B | 260436 | 25 m | 38.60 | |
33 | Øzkan Gizem | 1998 | ODDER | 9828AN | 25 m | 38.89 | |
34 | Kristensen Katrine | 1997 | NYBORG | 9754AL | 25 m | 39.04 | |
35 | Burgaard Sofie | 1997 | OSK | 9764AH | 25 m | 39.41 | |
36 | Fleggaard Litten | 1997 | BOV | 9742AN | 25 m | 39.91 | |
37 | Jørgensen Sofie K | 1996 | NYBORG | 9674AP | 25 m | 40.38 | |
38 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 40.59 | |
39 | Kjær Louise | 1994 | HSK | 9496AQ | 25 m | 41.25 | |
40 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 50 m | 41.77 | |
41 | Pedersen Simone Seberg | 1997 | BOV | 9722AQ | 25 m | 42.14 | |
42 | Legin Natalie Løwe | 1998 | TRITON B | 9854AG | 25 m | 42.36 | |
43 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 42.49 | |
44 | Dobrowolski Sonja | 2000 | FLENSBURG | 200850 | 25 m | 42.51 | |
45 | Terp Signe | 1998 | SØNDERBORG | 9876AM | 25 m | 42.83 | |
46 | Fogtmann Emma | 1998 | SØNDERBORG | 9878AC | 50 m | 43.25 | |
47 | Jensen Marie-Charlene | 1996 | FLENSBURG | 246687 | 25 m | 43.36 | |
48 | Kristiansen Kathrine | 1997 | OSLF | 9772AI | 25 m | 43.41 | |
49 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 43.91 | |
50 | Schmidt Annemette | 1999 | BOV | 9944AM | 25 m | 43.94 | |
51 | Bräuer Alexandra | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 44.48 | ||
52 | Heil Clara | 1998 | BOV | 9814AG | 25 m | 44.77 | |
53 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 25 m | 44.98 | ||
54 | Petersen Emma | 1995 | KOLDING | 9542AU | 25 m | 45.89 | |
55 | Olsen Eline | 1995 | KOLDING | 9554AK | 25 m | 45.91 | |
56 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744AR | 25 m | 46.44 | |
57 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 250882 | 25 m | 47.72 | |
58 | Kusch Marie | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 48.54 | ||
59 | Holst Sophie Lohfert | 1999 | HSK | 9908AO | 25 m | 50.31 | |
60 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 50.40 | |
61 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 1:05.12 | |
62 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:10.00 | |
63 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | ||
64 | Jensen Jeanette | 1993 | DELTA | 9306AP | 25 m | ||
65 | Ejby Katrine | 1998 | OSK | 9888AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 27, 200m Freestyle Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Wudtke Paul | 1992 | POSEIDON B | 140352 | 25 m | 1:56.00 | |
2 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 25 m | 2:00.50 | |
3 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 2:02.80 | |
4 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 2:03.33 | |
5 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 2:03.83 | |
6 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 2:05.64 | |
7 | Tygesen Mathias Niemann | 1995 | HSK | 9581AQ | 25 m | 2:06.17 | |
8 | Geyer Ricardo | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 2:06.18 | ||
9 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 2:07.09 | |
10 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 25 m | 2:07.36 | |
11 | Loche Philip | 1990 | SGS BERLIN | 25 m | 2:07.50 | ||
12 | Janke Maximilian | 1992 | FLENSBURG | 157396 | 25 m | 2:09.71 | |
13 | Ydegaard Daniel | 1996 | OPNØR | 9649AK | 25 m | 2:09.98 | |
14 | Weiss Marcel | 1995 | FLENSBURG | 200849 | 25 m | 2:10.97 | |
15 | Danø Michael | 1994 | KOLDING | 9451AG | 50 m | 2:11.16 | |
16 | Uridat Fabian | 1995 | SG ELBE | 25 m | 2:12.33 | ||
17 | Maron Nicolai | 1996 | HSK | 9661AG | 25 m | 2:14.75 | |
18 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 2:15.58 | |
19 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 2:16.38 | |
20 | Mohn Felix | 1995 | POSEIDON B | 144817 | 25 m | 2:16.50 | |
21 | Zeisler Tobias | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 2:16.55 | ||
22 | Weiss René | 1997 | FLENSBURG | 200848 | 25 m | 2:17.60 | |
23 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 2:17.71 | |
24 | Haraldson Daniel F. | 1994 | HSK | 9459AQ | 25 m | 2:18.89 | |
25 | Larsen Anton Ruby | 1996 | SØNDERBORG | 9633AN | 25 m | 2:18.91 | |
26 | Sørensen Mads | 1995 | DELTA | 9575AF | 25 m | 2:18.97 | |
27 | Stüve Marcel | 1995 | POSEIDON B | 190131 | 25 m | 2:19.00 | |
28 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 2:19.17 | |
29 | Adolfsen Jacob | 1996 | VIBORG | 9603AJ | 25 m | 2:19.64 | |
30 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 2:20.24 | |
31 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 2:20.40 | |
32 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 2:20.73 | |
33 | Völkel Lukas | 1996 | FLENSBURG | 184061 | 25 m | 2:23.24 | |
34 | Maron Emil | 1996 | HSK | 9681AG | 25 m | 2:25.27 | |
35 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 2:25.62 | |
36 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 2:26.50 | |
37 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 25 m | 2:26.66 | ||
38 | Hoffmann Arne | 1996 | FLENSBURG | 200862 | 25 m | 2:26.80 | |
39 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 50 m | 2:29.38 | |
40 | Kieper Jan Ole | 1997 | SSC BERLIN | 25 m | 2:30.00 | ||
41 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 2:30.11 | |
42 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 2:33.09 | |
43 | Jørgensen Anton | 1996 | OSLF | 9619AE | 25 m | 2:35.54 | |
44 | Petersen Rune Friis | 1996 | OPNØR | 9675AG | 25 m | 2:36.76 | |
45 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 2:37.04 | |
46 | Kislat Riko | 1998 | POSEIDON B | 161742 | 25 m | 2:40.80 | |
47 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:41.49 | |
48 | Wecherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 2:43.63 | |
49 | Lehmann Kai | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 2:45.00 | ||
50 | Müller Kevin | 1998 | SSC BERLIN | 25 m | 2:46.00 | ||
51 | Neuber Sebastian | 1997 | POSEIDON B | 206132 | 25 m | 2:48.21 | |
52 | Garibagaoglu Hüsnü | 1998 | POSEIDON B | 198150 | 25 m | 2:48.90 | |
53 | Kruschinski Dennis | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 2:49.28 | ||
54 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 2:55.57 | |
55 | Pedersen Mikkel | 1997 | HSK | 9759AP | 25 m | 2:56.54 | |
56 | Hansen Pascal | 1995 | FLENSBURG | 239877 | 25 m | 2:56.84 | |
57 | Sandal Cenk | 2000 | SG ELBE | 25 m | 2:56.93 | ||
58 | Hybschmann Peter | 1997 | HSK | 9709AK | 25 m | 3:05.30 | |
59 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 3:06.27 | |
60 | Rubahn Alexander | 1999 | FLENSBURG | 251812 | 25 m | 3:11.75 | |
61 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | 3:14.49 | |
62 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 3:17.98 | |
63 | Hansen Henrik | 1997 | SG ELBE | 25 m | 3:20.00 | ||
64 | Larsen Aksel Ruby | 1999 | SØNDERBORG | 9933AK | 25 m | 3:23.85 | |
65 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 3:29.17 | |
66 | Muchow Felix | 1999 | POSEIDON B | 240206 | 25 m | 3:34.50 | |
67 | Wolfskeil Tillmann | 2001 | FLENSBURG | 246691 | 25 m | 3:47.33 | |
68 | Ostmann Philip | 2000 | FLENSBURG | 258560 | 25 m | 4:06.76 | |
69 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 4:26.07 | |
70 | Hauge Bjørn | 1997 | HSK | 9703AQ | 25 m | ||
71 | Kock Lucas Holmgaard | 2001 | TRITON B | 0139AC | 25 m | ||
72 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | ||
73 | Young Calum | 1997 | VIBORG | 9727AP | 25 m | ||
74 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | ||
75 | Kvist Mikkel | 1996 | ODDER | 25 m | |||
76 | Riege Anders | 1997 | HSK | 9869AO | 25 m | ||
77 | Albertsen Oscar | 1997 | ODDER | 25 m | |||
78 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 28, 100m Freestyle Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Körner Kea | 1994 | SG ELBE | 25 m | 58.24 | ||
2 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 1:00.03 | |
3 | Gäbler Inga | 1990 | SG ELBE | 25 m | 1:00.11 | ||
4 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 1:00.23 | |
5 | Vestergaard Nina | 1992 | DELTA | 9226AE | 25 m | 1:01.69 | |
6 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 1:01.77 | |
7 | Karolewicz Katharina | 1995 | SG ELBE | 25 m | 1:02.33 | ||
8 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 1:03.16 | |
9 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 1:03.28 | |
10 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 1:03.53 | |
11 | Möller Sina | 1995 | FLENSBURG | 184066 | 25 m | 1:03.53 | |
12 | Maron Kathrine | 1994 | HSK | 9488AN | 25 m | 1:03.54 | |
13 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 1:03.62 | |
14 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 1:04.01 | |
15 | Sari Esra | 1995 | SG ELBE | 25 m | 1:04.10 | ||
16 | Jensen Jeanette | 1993 | DELTA | 9306AP | 25 m | 1:04.44 | |
17 | Rendez Caroline | 1994 | POSEIDON B | 142461 | 25 m | 1:04.50 | |
18 | Nielsen Signe Ø. | 1996 | BOV | 9656AR | 25 m | 1:04.73 | |
19 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:05.09 | |
20 | Groht Alina | 1998 | FLENSBURG | 200854 | 25 m | 1:05.20 | |
21 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 1:05.30 | |
22 | Strempel Michelle | 1992 | SSC BERLIN | 25 m | 1:06.05 | ||
23 | Nissen Sandra | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 1:06.18 | ||
24 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 1:06.81 | |
25 | Müller Anne-Mette | 1995 | SØNDERBORG | 9542AD | 25 m | 1:06.93 | |
26 | Schütt Anette | 1989 | BOV | 8918AC | 25 m | 1:07.11 | |
27 | Christiansen Kathrine | 1994 | HSK | 9412AP | 25 m | 1:07.14 | |
28 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:07.47 | |
29 | Holz Pia | 1996 | SG ELBE | 25 m | 1:07.58 | ||
30 | Skyggelund Nadia S. | 1993 | NYBORG | 9316AO | 25 m | 1:07.59 | |
31 | Steinbach Nadja | 1996 | SG ELBE | 25 m | 1:07.71 | ||
32 | Sandvang Malene | 1995 | KOLDING | 9566AD | 25 m | 1:07.90 | |
33 | Green Julie | 1994 | OPNØR | 9434AC | 25 m | 1:08.05 | |
34 | Brink Jannie | 1996 | HSK | 9606AJ | 25 m | 1:08.31 | |
35 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 1:08.51 | |
36 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:08.64 | |
37 | Clausen Camilla | 1997 | OSLF | 9716AO | 25 m | 1:08.94 | |
38 | Jensen Marie-Charlene | 1996 | FLENSBURG | 246687 | 25 m | 1:09.00 | |
39 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | OPNØR | 9114AL | 50 m | 1:09.08 | |
40 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:09.21 | |
41 | Jørgensen Sofie K | 1996 | NYBORG | 9674AP | 25 m | 1:09.21 | |
42 | Kristensen Katrine | 1997 | NYBORG | 9754AL | 50 m | 1:09.28 | |
43 | Kruschinski Pia | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 1:09.30 | ||
44 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 1:09.35 | |
45 | Edslev-Christensen Mette | 1994 | SØNDERBORG | 9498AI | 25 m | 1:09.49 | |
46 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 25 m | 1:09.65 | ||
47 | Ladiges Karolin | 1997 | SG ELBE | 25 m | 1:09.76 | ||
48 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 25 m | 1:09.99 | ||
49 | Morsing Maiken | 1997 | HSK | 9706AF | 25 m | 1:10.19 | |
50 | Pedersen Cecilie | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 1:10.21 | |
51 | Frandsen Simone | 1995 | KOLDING | 9558AM | 25 m | 1:10.47 | |
52 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 1:10.63 | |
53 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 25 m | 1:10.91 | |
54 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 1:11.06 | |
55 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 1:11.18 | |
56 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 1:11.32 | |
57 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:11.38 | |
58 | Henriksen Amalie | 1994 | HSK | 9496AN | 25 m | 1:11.39 | |
59 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 224094 | 25 m | 1:11.98 | |
60 | Ejby Katrine | 1998 | OSK | 9888AK | 25 m | 1:12.27 | |
61 | Svarer Caroline | 1997 | KOLDING | 9714AS | 25 m | 1:12.39 | |
62 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 25 m | 1:12.64 | |
63 | Biesenthal Caroline | 1998 | POSEIDON B | 198154 | 25 m | 1:12.90 | |
64 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 1:13.06 | |
65 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:13.49 | |
66 | Betzholz Laura | 1994 | SSC BERLIN | 25 m | 1:13.70 | ||
67 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:13.95 | |
68 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 25 m | 1:14.04 | ||
69 | Schuchhardt Vivien | 1992 | SSC BERLIN | 25 m | 1:14.29 | ||
70 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 1:14.33 | |
71 | Madsen Amalie Roll | 1998 | OSK | 9896AE | 25 m | 1:14.56 | |
72 | Jæger Laura Nogel | 1995 | BOV | 9582AX | 25 m | 1:14.96 | |
73 | Kuscu Elif | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 1:15.09 | ||
74 | Klugmann Saskia | 1996 | SSC BERLIN | 25 m | 1:15.59 | ||
75 | Olsen Eline | 1995 | KOLDING | 9554AK | 25 m | 1:15.85 | |
76 | Møller Sophie Lund | 1998 | OSK | 9874AD | 50 m | 1:15.96 | |
77 | Aluede Louisa | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:15.97 | ||
78 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 25 m | 1:16.00 | ||
79 | Pedersen Simone Seberg | 1997 | BOV | 9722AQ | 25 m | 1:16.07 | |
80 | Øzkan Gizem | 1998 | ODDER | 9828AN | 25 m | 1:16.43 | |
81 | Møller-Sørensen Camille | 1996 | KOLDING | 9664AW | 25 m | 1:16.77 | |
82 | Christensen Rikke Maria | 1996 | BOV | 9614AW | 25 m | 1:17.24 | |
83 | Kusch Chiara | 1996 | SGS BERLIN | 25 m | 1:17.58 | ||
84 | Mathies Louisa Ellen | 1996 | BOV | 9678AV | 25 m | 1:17.90 | |
85 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 50 m | 1:18.11 | |
86 | Elmann Julie | 1996 | KOLDING | 9608AO | 25 m | 1:18.23 | |
87 | Dobrowolski Sonja | 2000 | FLENSBURG | 200850 | 25 m | 1:18.84 | |
88 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 1:18.88 | |
89 | Kassik Lea | 1999 | SG ELBE | 25 m | 1:19.09 | ||
90 | Hvalsøe Julia | 1995 | HSK | 9502AQ | 25 m | 1:19.22 | |
91 | Heil Clara | 1998 | BOV | 9814AG | 25 m | 1:19.72 | |
92 | Kristiansen Kathrine | 1997 | OSLF | 9772AI | 25 m | 1:19.81 | |
93 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | VIBORG | 9856AI | 25 m | 1:20.35 | |
94 | Hansen Michelle | 1998 | VIBORG | 9884AS | 25 m | 1:20.55 | |
95 | Sinnig Maria | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 1:21.09 | ||
96 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 25 m | 1:21.28 | |
97 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 1:21.37 | |
98 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:21.41 | |
99 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744AR | 25 m | 1:21.74 | |
100 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 1:21.93 | |
101 | Fleggaard Litten | 1997 | BOV | 9742AN | 25 m | 1:22.24 | |
102 | Fella Sophie | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:22.32 | ||
103 | Jensen Ditte Maria S. | 1997 | HSK | 9736AF | 25 m | 1:22.91 | |
104 | Futtrup Luna Rahr | 1997 | BOV | 9794AQ | 25 m | 1:22.96 | |
105 | Fogtmann Emma | 1998 | SØNDERBORG | 9878AC | 50 m | 1:23.24 | |
106 | Grote Lina | 2000 | SG ELBE | 25 m | 1:24.41 | ||
107 | Geilich Alena | 1999 | FLENSBURG | 224096 | 25 m | 1:24.48 | |
108 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 1:25.21 | |
109 | Teichmann Franziska | 1999 | SG ELBE | 25 m | 1:25.36 | ||
110 | Schmidt Ida | 1997 | NYBORG | 9734AL | 50 m | 1:25.87 | |
111 | Terp Signe | 1998 | SØNDERBORG | 9876AM | 25 m | 1:26.42 | |
112 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 250882 | 25 m | 1:26.60 | |
113 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 50 m | 1:26.73 | |
114 | Schmidt Annemette | 1999 | BOV | 9944AM | 25 m | 1:28.06 | |
115 | Sennels Clara | 1997 | KOLDING | 9764AV | 25 m | 1:28.68 | |
116 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:28.70 | |
117 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 1:28.72 | |
118 | Bräuer Alexandra | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:28.99 | ||
119 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 25 m | 1:29.29 | |
120 | Pedersen Anja | 1994 | KOLDING | 9474AT | 25 m | 1:29.79 | |
121 | Wang Yaning | 1998 | TRITON B | 9804AR | 25 m | 1:29.87 | |
122 | Petersen Emma | 1995 | KOLDING | 9542AU | 25 m | 1:30.32 | |
123 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 1:31.90 | |
124 | Bugge Caroline | 1995 | VIBORG | 9572AZ | 25 m | 1:32.00 | |
125 | Franck Andrea | 1999 | HSK | 9962AI | 50 m | 1:33.06 | |
126 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 1:33.31 | ||
127 | Sørensen Rikke S. | 1997 | HSK | 9794AX | 25 m | 1:33.81 | |
128 | Eben Samira | 1999 | FLENSBURG | 251811 | 25 m | 1:34.10 | |
129 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 1:34.35 | |
130 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 25 m | 1:35.30 | |
131 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 1:35.35 | |
132 | Nielsen Helene | 1998 | HSK | 9892AO | 25 m | 1:36.51 | |
133 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:38.48 | |
134 | Kusch Marie | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 1:39.05 | ||
135 | Münster Mara-Sophie | 2000 | FLENSBURG | 246690 | 25 m | 1:41.61 | |
136 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:41.63 | |
137 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 237577 | 25 m | 1:42.28 | |
138 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 1:42.37 | |
139 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | 1:43.05 | |
140 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:43.20 | |
141 | Christense Therese Elkjær | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 1:43.88 | ||
142 | Nehmdal Lærke | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:44.22 | |
143 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:44.30 | |
144 | Ogural Esin Dilan | 1998 | SGS BERLIN | 25 m | 1:45.00 | ||
145 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 1:45.19 | |
146 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 9594AX | 25 m | 1:45.39 | |
147 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:45.80 | |
148 | Bossen Line Møller | 1998 | SØNDERBORG | 25 m | 1:51.03 | ||
149 | Jürgensen Ann-Kathrin | 2001 | FLENSBURG | 239876 | 25 m | 1:55.43 | |
150 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | 1:55.45 | |
151 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:59.89 | |
152 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 25 m | 2:04.23 | |
153 | Bork Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 2:05.97 | |
154 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 2:09.47 | |
155 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 2:17.79 | |
156 | Villadsen Mille K | 2001 | TRITON B | 0132AA | 50 m | 2:25.95 | |
157 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 2:43.33 | |
158 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 25 m | |||
159 | Mantano Ada Soret | 1995 | KOLDING | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 29, 100m Breaststroke Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bach Pascal | 1990 | POSEIDON B | 119857 | 25 m | 1:06.80 | |
2 | Koch Rasmus | 1992 | HSK | 9213AC | 25 m | 1:07.47 | |
3 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 1:08.33 | |
4 | Karimi Mohammad | 1993 | SGS BERLIN | 25 m | 1:09.89 | ||
5 | Kreft Sebastian | 1992 | SGS BERLIN | 25 m | 1:10.14 | ||
6 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:11.18 | |
7 | Jensen Christian | 1993 | KOLDING | 9339AC | 25 m | 1:12.98 | |
8 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 1:14.17 | |
9 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 1:14.27 | |
10 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 1:14.34 | |
11 | End Christoph | 1988 | FLENSBURG | 152 023 | 25 m | 1:14.75 | |
12 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 1:14.92 | |
13 | Stüve Marcel | 1995 | POSEIDON B | 190131 | 25 m | 1:15.90 | |
14 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:16.67 | |
15 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 1:17.46 | |
16 | Stolte Lennardt | 1995 | POSEIDON B | 158888 | 25 m | 1:17.90 | |
17 | Janke Maximilian | 1992 | FLENSBURG | 157396 | 25 m | 1:17.91 | |
18 | Spiger Anton | 1980 | SSC BERLIN | 25 m | 1:21.33 | ||
19 | Staib Philip | 1991 | SØNDERBORG | 9119AC | 25 m | 1:21.64 | |
20 | Skafte Eik | 1998 | OSK | 9805AA | 25 m | 1:22.29 | |
21 | Collatz Dennis | 1993 | POSEIDON B | 134868 | 25 m | 1:24.45 | |
22 | Baltsersen Rasmus | 1995 | KOLDING | 9551AD | 25 m | 1:25.67 | |
23 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 1:26.13 | |
24 | Jensen Emil | 1994 | SØNDERBORG | 25 m | 1:28.90 | ||
25 | Jakobsche Max | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:29.35 | ||
26 | Jørgensen Jens Høj | 1996 | NYBORG | 9629AE | 50 m | 1:30.03 | |
27 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:30.93 | |
28 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:31.31 | |
29 | Zeisler Oliver | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 1:34.82 | ||
30 | Petersen Rune Friis | 1996 | OPNØR | 9675AG | 25 m | 1:35.78 | |
31 | Pedersen Mikkel | 1997 | HSK | 9759AP | 25 m | 1:39.06 | |
32 | Stolte Marten | 2000 | POSEIDON B | 239896 | 25 m | 1:39.50 | |
33 | Brandenburg Kai | 1998 | SSC BERLIN | 25 m | 1:39.55 | ||
34 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | 1:43.67 | |
35 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:44.35 | |
36 | Harmuth Andreas | 1997 | BOV | 9785AM | 25 m | 1:46.82 | |
37 | Matthiesen Jacob Gade | 1999 | BOV | 9981AI | 25 m | 1:46.90 | |
38 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 277764 | 25 m | 1:48.33 | |
39 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 1:52.53 | |
40 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 1:53.43 | |
41 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 1:54.70 | |
42 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | 1:58.75 | |
43 | Bär Otto | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 2:00.00 | ||
44 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:00.00 | |
45 | Walter Vincent Leon | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 2:00.48 | ||
46 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:02.81 | |
47 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 2:02.98 | |
48 | Kliefoth Colin | 2000 | SG ELBE | 25 m | 2:03.87 | ||
49 | Ostmann Philip | 2000 | FLENSBURG | 258560 | 25 m | 2:05.91 | |
50 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 25 m | 2:06.43 | |
51 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:08.09 | |
52 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 277762 | 25 m | 2:14.53 | |
53 | Demirovic Sejdo | 1997 | NYBORG | 9797AN | 25 m | 2:16.35 | |
54 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 50 m | 3:04.54 | |
55 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
56 | Rewitz Tobias | 1997 | SØNDERBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 30, 200m Butterfly Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Kleine Cosima | 1997 | NIXE | 25 m | 2:28.00 | ||
2 | Karolewicz Katharina | 1995 | SG ELBE | 25 m | 2:29.48 | ||
3 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 2:40.00 | |
4 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 2:53.17 | |
5 | Ahrenkiel Helle | 1993 | OPNØR | 9314AM | 25 m | 2:53.96 | |
6 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 2:55.00 | |
7 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 25 m | 2:56.48 | ||
8 | Stolte Talea | 1997 | POSEIDON B | 161963 | 25 m | 2:58.90 | |
9 | Holm Julie Troldtoft | 1994 | SØNDERBORG | 9424AD | 25 m | 3:08.44 | |
10 | Möser Louisa | 1999 | POSEIDON B | 225236 | 25 m | 3:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 31, 4X50m Freestyle Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Sg Schöneberg Berlin 1 | 0 | SGS BERLIN | 25 m | 1:38.10 | ||
2 | Deltaboys | 1996 | DELTA | 25 m | 1:46.00 | ||
3 | Kolding Drenge 1 | 0 | KOLDING | 25 m | 1:48.20 | ||
4 | Triton Drenge1 | 1994 | TRITON B | 25 m | 1:50.00 | ||
5 | Sto Drenge 1 | 0 | STO 95 | 25 m | 1:51.00 | ||
6 | Ssc-Berlin Men | 0 | SSC BERLIN | 25 m | 1:56.55 | ||
7 | Sønderborg 2 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | 1:56.70 | ||
8 | Nyborg Drenge | 0 | NYBORG | 25 m | 1:57.00 | ||
9 | Drenge 4 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | 1:57.22 | ||
10 | Kolding Drenge 2 | 0 | KOLDING | 25 m | 1:57.60 | ||
11 | Sg Schöneberg Berlin 2 | 0 | SGS BERLIN | 25 m | 2:00.00 | ||
12 | Triton Drenge 2 | 1996 | TRITON B | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | Bov IF 1 Herrer | 0 | BOV | 25 m | 2:02.19 | ||
14 | Drenge 1 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | 2:02.92 | ||
15 | Triton Drenge3 | 1998 | TRITON B | 25 m | 2:06.00 | ||
16 | Pink Lightnings | 1992 | OPNØR | 25 m | 2:10.89 | ||
17 | Triton Drenge5 | 1998 | TRITON B | 25 m | 2:45.00 | ||
18 | Triton Drenge4 | 1998 | TRITON B | 25 m | 2:45.00 | ||
19 | Hsk Wonder Boys | 0 | HSK | 25 m | |||
20 | Drenge 2 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
21 | Drenge 3 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
22 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | |||
23 | Odder Drenge 2 | 0 | ODDER | 25 m | |||
24 | Sønderborg 1 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
25 | Hsk Super Boys | 0 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 32, 4X50m Freestyle Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Triton Piger 1 | 1993 | TRITON B | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | Triton Piger 2 | 1995 | TRITON B | 25 m | 1:56.00 | ||
3 | Sg Schöneberg Berlin 1 | 0 | SGS BERLIN | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | Ssc-Berlin Woman | 0 | SSC BERLIN | 25 m | 2:02.11 | ||
5 | Nyborg Piger 1 | 0 | NYBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
6 | Triton Piger 3 | 1997 | TRITON B | 25 m | 2:06.00 | ||
7 | Sg Schöneberg Berlin 2 | 0 | SGS BERLIN | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | Sto Piger 1 | 0 | STO 95 | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | Bov 1 Piger | 0 | BOV | 25 m | 2:10.67 | ||
10 | Kolding Piger 1 | 0 | KOLDING | 25 m | 2:12.00 | ||
11 | Nyborg Piger 2 | 0 | NYBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | Sønderborg 2 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | 2:15.60 | ||
13 | Kolding Piger 2 | 0 | KOLDING | 25 m | 2:16.80 | ||
14 | Piger 1 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | 2:20.50 | ||
15 | Bov 2 Piger | 0 | BOV | 25 m | 2:21.79 | ||
16 | Sto Piger 2 | 0 | STO 95 | 25 m | 2:24.00 | ||
17 | Bov 3 Piger | 0 | BOV | 25 m | 2:42.64 | ||
18 | Triton Piger 5 | 1999 | TRITON B | 25 m | 2:45.00 | ||
19 | Triton Piger 4 | 1999 | TRITON B | 25 m | 2:45.00 | ||
20 | Piger 2 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | 3:06.32 | ||
21 | Hsk Wonder Girls | 0 | HSK | 25 m | |||
22 | de Vilde Ællinger | 1991 | OPNØR | 25 m | |||
23 | Odder Piger | 0 | ODDER | 25 m | |||
24 | Odder Piger 2 | 0 | ODDER | 25 m | |||
25 | Sønderborg 1 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
26 | Hsk Super Girls | 0 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 33, 200m Backstroke Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 2:15.28 | |
2 | Bonnesen Søren Smidt | 1992 | SØNDERBORG | 9203AD | 25 m | 2:17.99 | |
3 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 2:18.13 | |
4 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 2:20.77 | |
5 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 2:20.83 | |
6 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 2:22.06 | |
7 | Pedersen Mathias T. | 1989 | NYBORG | 8917AC | 25 m | 2:22.76 | |
8 | Müller Robin | 1994 | POSEIDON B | 173215 | 25 m | 2:25.90 | |
9 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 2:30.96 | |
10 | Skafte Eik | 1998 | OSK | 9805AA | 25 m | 2:31.18 | |
11 | Mohn Felix | 1995 | POSEIDON B | 144817 | 25 m | 2:31.50 | |
12 | Bahnsen Lasse | 1992 | FLENSBURG | 184063 | 25 m | 2:33.46 | |
13 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 2:33.69 | |
14 | Maron Nicolai | 1996 | HSK | 9661AG | 25 m | 2:34.44 | |
15 | Völkel Lukas | 1996 | FLENSBURG | 184061 | 25 m | 2:37.50 | |
16 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 2:40.97 | |
17 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 50 m | 2:43.97 | |
18 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 2:46.64 | |
19 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 2:48.97 | |
20 | Kieper Jan Ole | 1997 | SSC BERLIN | 25 m | 2:56.54 | ||
21 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 2:58.19 | |
22 | Lara Stefan Martin | 1998 | ODDER | 9847AI | 25 m | 3:01.95 | |
23 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 3:06.82 | |
24 | Sandal Cenk | 2000 | SG ELBE | 25 m | 3:09.87 | ||
25 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 3:24.82 | |
26 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 3:26.88 | |
27 | Hansen Henrik | 1997 | SG ELBE | 25 m | 3:40.00 | ||
28 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 3:47.59 | |
29 | Engstrøm Niels-Henrik | 1999 | TRITON B | 9945AK | 50 m | 3:58.90 | |
30 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | ||
31 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 25 m | ||
32 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | ||
33 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 25 m | |||
34 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | ||
35 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 25 m | |||
36 | Kliefoth Colin | 2000 | SG ELBE | 25 m | |||
37 | Adolfsen Jacob | 1996 | VIBORG | 9603AJ | 25 m | ||
38 | Danielsen Oliver | 1996 | KOLDING | 9673AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 34, 100m Backstroke Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 1:04.51 | |
2 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 1:04.70 | |
3 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 1:06.13 | |
4 | Schuchhardt Nancy | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 1:10.34 | ||
5 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | OPNØR | 9114AL | 25 m | 1:11.95 | |
6 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 1:12.00 | |
7 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:12.91 | |
8 | Groht Alina | 1998 | FLENSBURG | 200854 | 25 m | 1:13.56 | |
9 | Harder Louise | 1995 | BOV | 9506AS | 25 m | 1:14.52 | |
10 | Skyggelund Nadia S. | 1993 | NYBORG | 9316AO | 25 m | 1:14.87 | |
11 | Schütt Anette | 1989 | BOV | 8918AC | 25 m | 1:14.92 | |
12 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:14.94 | |
13 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:15.18 | |
14 | Vestergaard Nina | 1992 | DELTA | 9226AE | 25 m | 1:15.43 | |
15 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 1:15.52 | |
16 | Skøtt Lena | 1995 | HSK | 9538AP | 25 m | 1:15.69 | |
17 | Becker Finnja | 1997 | POSEIDON B | 25 m | 1:16.90 | ||
18 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 25 m | 1:17.36 | ||
19 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 1:18.02 | |
20 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 1:18.40 | |
21 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:18.68 | |
22 | Green Julie | 1994 | OPNØR | 9434AC | 25 m | 1:19.21 | |
23 | Kristiansen Kathrine | 1997 | OSLF | 9772AI | 25 m | 1:19.64 | |
24 | Holz Pia | 1996 | SG ELBE | 25 m | 1:20.28 | ||
25 | Jørgensen Sofie K | 1996 | NYBORG | 9674AP | 25 m | 1:20.40 | |
26 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 1:20.62 | |
27 | Ladiges Karolin | 1997 | SG ELBE | 25 m | 1:21.14 | ||
28 | Frandsen Simone | 1995 | KOLDING | 9558AM | 25 m | 1:21.20 | |
29 | Clausen Camilla | 1997 | OSLF | 9716AO | 25 m | 1:21.94 | |
30 | Pedersen Cecilie | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 1:22.14 | |
31 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 224094 | 25 m | 1:22.70 | |
32 | Burgaard Sofie | 1997 | OSK | 9764AH | 25 m | 1:22.71 | |
33 | Christiansen Kathrine | 1994 | HSK | 9412AP | 25 m | 1:22.92 | |
34 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 25 m | 1:23.39 | ||
35 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 1:23.40 | |
36 | Morsing Maiken | 1997 | HSK | 9706AF | 25 m | 1:24.09 | |
37 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 1:24.13 | |
38 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:24.45 | |
39 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 1:24.48 | |
40 | Fella Sophie | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:24.67 | ||
41 | Jensen Jeanette | 1993 | DELTA | 9306AP | 25 m | 1:24.86 | |
42 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 1:25.45 | |
43 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:25.45 | |
44 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 50 m | 1:26.16 | |
45 | Heil Clara | 1998 | BOV | 9814AG | 25 m | 1:27.41 | |
46 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 25 m | 1:27.72 | |
47 | Ejby Katrine | 1998 | OSK | 9888AK | 25 m | 1:28.10 | |
48 | Jensen Marie-Charlene | 1996 | FLENSBURG | 246687 | 25 m | 1:28.21 | |
49 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 25 m | 1:29.49 | ||
50 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 1:30.30 | |
51 | Fleggaard Litten | 1997 | BOV | 9742AN | 25 m | 1:30.49 | |
52 | Teichmann Franziska | 1999 | SG ELBE | 25 m | 1:30.59 | ||
53 | Dobrowolski Sonja | 2000 | FLENSBURG | 200850 | 25 m | 1:31.30 | |
54 | Møller Sophie Lund | 1998 | OSK | 9874AD | 50 m | 1:31.35 | |
55 | Kassik Lea | 1999 | SG ELBE | 25 m | 1:31.99 | ||
56 | Møller-Sørensen Camille | 1996 | KOLDING | 9664AW | 25 m | 1:32.15 | |
57 | Geilich Alena | 1999 | FLENSBURG | 224096 | 25 m | 1:32.86 | |
58 | Terp Signe | 1998 | SØNDERBORG | 9876AM | 25 m | 1:33.42 | |
59 | Kjærholler Amalie | 1996 | KOLDING | 9626AX | 25 m | 1:34.31 | |
60 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 1:34.54 | |
61 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:34.96 | |
62 | Christensen Rikke Maria | 1996 | BOV | 9614AW | 50 m | 1:35.34 | |
63 | Rudolph Elisabeth | 1999 | POSEIDON B | 260436 | 25 m | 1:35.40 | |
64 | Pedersen Simone Seberg | 1997 | BOV | 9722AQ | 25 m | 1:36.35 | |
65 | Grote Lina | 2000 | SG ELBE | 25 m | 1:37.24 | ||
66 | Schmidt Annemette | 1999 | BOV | 9944AM | 25 m | 1:37.30 | |
67 | Fogtmann Emma | 1998 | SØNDERBORG | 9878AC | 50 m | 1:37.92 | |
68 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 250882 | 25 m | 1:38.33 | |
69 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:39.43 | |
70 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 25 m | 1:39.72 | |
71 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:40.27 | |
72 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 25 m | 1:40.27 | |
73 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 25 m | 1:40.60 | |
74 | Legin Natalie Løwe | 1998 | TRITON B | 9854AG | 25 m | 1:40.64 | |
75 | Eben Samira | 1999 | FLENSBURG | 251811 | 25 m | 1:40.89 | |
76 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 50 m | 1:41.03 | |
77 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 1:42.72 | |
78 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 1:43.85 | |
79 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:45.24 | |
80 | Sørensen Rikke S. | 1997 | HSK | 9794AX | 25 m | 1:45.32 | |
81 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 1:45.54 | |
82 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:46.41 | |
83 | Jürgensen Ann-Kathrin | 2001 | FLENSBURG | 239876 | 25 m | 1:46.53 | |
84 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:47.83 | |
85 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 1:49.05 | |
86 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:51.30 | |
87 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 1:56.07 | |
88 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 237577 | 25 m | 1:59.77 | |
89 | Bork Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 2:00.01 | |
90 | Villadsen Mille K | 2001 | TRITON B | 0132AA | 25 m | 2:00.10 | |
91 | Münster Mara-Sophie | 2000 | FLENSBURG | 246690 | 25 m | 2:02.73 | |
92 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 50 m | 2:03.87 | |
93 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 2:08.12 | |
94 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 9594AX | 25 m | 2:08.64 | |
95 | Bossen Line Møller | 1998 | SØNDERBORG | 25 m | |||
96 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | ||
97 | Madsen Amalie Roll | 1998 | OSK | 9896AE | 25 m | ||
98 | Mantano Ada Soret | 1995 | KOLDING | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 35, 100m Butterfly Man |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Wudtke Paul | 1992 | POSEIDON B | 140352 | 25 m | 57.50 | |
2 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 57.96 | |
3 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 59.88 | |
4 | Klawunde Arne | 1992 | SGS BERLIN | 25 m | 1:01.00 | ||
5 | Bonnesen Christian Smidt | 1993 | SØNDERBORG | 9327AC | 25 m | 1:01.83 | |
6 | Uridat Fabian | 1995 | SG ELBE | 25 m | 1:02.18 | ||
7 | Stöber Steven | 1995 | SSC BERLIN | 25 m | 1:02.69 | ||
8 | Staib Philip | 1991 | SØNDERBORG | 9119AC | 25 m | 1:03.01 | |
9 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 1:03.63 | |
10 | Engstrup-Jepsen Peder | 1993 | SØNDERBORG | 9373AH | 25 m | 1:03.77 | |
11 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 1:03.87 | |
12 | Bach Pascal | 1990 | POSEIDON B | 119857 | 25 m | 1:04.90 | |
13 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 25 m | 1:05.44 | |
14 | Kurzmann Fabian | 1994 | SGS BERLIN | 25 m | 1:05.63 | ||
15 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 1:05.76 | |
16 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 1:06.05 | |
17 | Danø Michael | 1994 | KOLDING | 9451AG | 25 m | 1:06.44 | |
18 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:06.87 | |
19 | Jensen Thomas | 1994 | KOLDING | 9447AL | 25 m | 1:07.24 | |
20 | Larsen Johannes | 1996 | KOLDING | 9615AF | 25 m | 1:07.40 | |
21 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:08.39 | |
22 | Jensen Emil | 1994 | SØNDERBORG | 25 m | 1:08.50 | ||
23 | Laumark Dennis | 1993 | BOV | 9329AG | 25 m | 1:08.82 | |
24 | Weiss Marcel | 1995 | FLENSBURG | 200849 | 25 m | 1:09.16 | |
25 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 1:09.43 | |
26 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 1:09.47 | |
27 | Tygesen Mathias Niemann | 1995 | HSK | 9581AQ | 25 m | 1:10.24 | |
28 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 1:11.07 | |
29 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 1:11.68 | |
30 | Haraldson Daniel F. | 1994 | HSK | 9459AQ | 25 m | 1:13.01 | |
31 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 1:13.32 | |
32 | Collatz Dennis | 1993 | POSEIDON B | 134868 | 25 m | 1:14.00 | |
33 | Terp Asger | 1996 | SØNDERBORG | 9607AJ | 25 m | 1:15.54 | |
34 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 50 m | 1:16.20 | |
35 | Skafte Eik | 1998 | OSK | 9805AA | 25 m | 1:16.91 | |
36 | Hoffmann Arne | 1996 | FLENSBURG | 200862 | 25 m | 1:17.44 | |
37 | Jørgensen Jens Høj | 1996 | NYBORG | 9629AE | 25 m | 1:20.18 | |
38 | Arndt Vincent | 1997 | SGS BERLIN | 25 m | 1:22.12 | ||
39 | Maron Emil | 1996 | HSK | 9681AG | 25 m | 1:22.20 | |
40 | Fredenslund Søren | 1996 | SØNDERBORG | 9679AG | 25 m | 1:27.00 | |
41 | Christiansen Jesper L. | 1995 | OPNØR | 9557AQ | 50 m | 1:28.04 | |
42 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 1:28.29 | |
43 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 200863 | 25 m | 1:29.36 | |
44 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:29.57 | |
45 | Kissel Ari | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 1:30.00 | ||
46 | Weiss René | 1997 | FLENSBURG | 200848 | 25 m | 1:31.95 | |
47 | Sandal Cenk | 2000 | SG ELBE | 25 m | 1:42.45 | ||
48 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 1:42.59 | |
49 | Sinnig Benjamin | 2000 | SGS BERLIN | 25 m | 1:48.01 | ||
50 | Jørgensen Anton | 1996 | OSLF | 9619AE | 25 m | ||
51 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 36, 200m Breaststroke Woman |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Gäbler Inga | 1990 | SG ELBE | 25 m | 2:32.36 | ||
2 | Brink Jannie | 1996 | HSK | 9606AJ | 25 m | 2:47.61 | |
3 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 2:51.17 | |
4 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 2:52.94 | |
5 | Müller Anne-Mette | 1995 | SØNDERBORG | 9542AD | 25 m | 2:55.14 | |
6 | Ahrenkiel Helle | 1993 | OPNØR | 9314AM | 25 m | 3:01.42 | |
7 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 25 m | 3:03.50 | ||
8 | Henriksen Amalie | 1994 | HSK | 9496AN | 25 m | 3:03.80 | |
9 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 25 m | 3:04.27 | |
10 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 3:04.62 | |
11 | Dobschin Anne | 1989 | POSEIDON B | 119813 | 25 m | 3:05.00 | |
12 | Biesenthal Caroline | 1998 | POSEIDON B | 198154 | 25 m | 3:06.69 | |
13 | Kjær Louise | 1994 | HSK | 9496AQ | 25 m | 3:06.89 | |
14 | Nielsen Signe Ø. | 1996 | BOV | 9656AR | 50 m | 3:07.52 | |
15 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 3:08.12 | |
16 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 3:08.33 | |
17 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 3:09.32 | |
18 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 3:09.74 | |
19 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 3:10.39 | |
20 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 3:11.00 | |
21 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 3:12.00 | |
22 | Burgaard Sofie | 1997 | OSK | 9764AH | 25 m | 3:16.62 | |
23 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 3:24.11 | |
24 | Madsen Amalie Roll | 1998 | OSK | 9896AE | 25 m | 3:24.43 | |
25 | Möser Louisa | 1999 | POSEIDON B | 225236 | 25 m | 3:24.45 | |
26 | Kling-Petersen Alberte | 1996 | KOLDING | 9686AO | 25 m | 3:25.63 | |
27 | Mohn Emma | 2000 | POSEIDON B | 241837 | 25 m | 3:30.00 | |
28 | Stage Pia Isabell | 1999 | NIXE | 25 m | 3:31.00 | ||
29 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 25 m | 3:32.79 | |
30 | Berberoglu Bahar | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 3:33.48 | ||
31 | Mathies Louisa Ellen | 1996 | BOV | 9678AV | 50 m | 3:33.75 | |
32 | Jæger Laura Nogel | 1995 | BOV | 9582AX | 25 m | 3:35.05 | |
33 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | VIBORG | 9856AI | 25 m | 3:36.02 | |
34 | Jørgensen Dorthea | 1998 | KOLDING | 9824AG | 25 m | 3:37.72 | |
35 | Schmidt Ida | 1997 | NYBORG | 9734AL | 25 m | 3:42.26 | |
36 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | 3:45.24 | |
37 | Christense Therese Elkjær | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 3:50.36 | ||
38 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 3:55.54 | |
39 | Futtrup Luna Rahr | 1997 | BOV | 9794AQ | 25 m | 4:00.56 | |
40 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 50 m | 4:07.69 | |
41 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 4:19.77 | |
42 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 4:51.74 | |
43 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | ||
44 | Nehmdal Lærke | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |