Ohjelma ManseCup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 31, 2020 to loka 31, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 100m Vapaauinti Naiset
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
2 |
|
Ranja Ruotoistenmäki |
2004 |
UiTa |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
3 |
|
Kiona Amelia Inkilä |
2004 |
UiTa |
1:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
4 |
|
emmi manninen |
2004 |
UiTa |
1:00.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
5 |
|
Siiri Ala-Karvia |
2004 |
UiTa |
1:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
6 |
|
Viivi Nieminen |
2002 |
UiTa |
1:05.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
7 |
|
Saga Peltolehto |
2003 |
UiTa |
1:23.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 100m Vapaauinti Naiset |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
1 |
|
Heini Hammar |
1999 |
UiTa |
59.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
2 |
|
Aino Jussila |
2000 |
UiTa |
59.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
3 |
|
Kanerva Kinnunen |
2004 |
UiTa |
58.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
4 |
|
veera kivirinta |
1995 |
OU |
58.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
5 |
|
Emma-Lotta Tynkkynen |
1999 |
TaTU |
58.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
6 |
|
Jenni Lampi |
2000 |
UiTa |
59.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
7 |
|
Claudia Åvist |
1997 |
TaTU |
59.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
8 |
|
Emma Gschwentner |
1997 |
UiTa |
1:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-31 13:06:34 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: TaTU Tampere |
|
|
|
|