Startliste for Aluekilpailu Oulu
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Raksilan Uimahalli |
Järjestäjä: |
Oulun Uinti |
|
|
Allas: |
50m |
|
heinä 2, 2021 to heinä 4, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No participants |
|
12 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
211 |
|
Veikka Palo |
|
Kempeleen Pyrintö |
|
1:55.04 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
2 |
242 |
|
Reetu Jauhojärvi |
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:58.72 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
3 |
58 |
|
Oskari Salo |
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
13 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
66 |
|
Jeriko Helanen |
2008 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:05.23 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
152 |
|
Nikita Maximov |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Ahti Kotila |
2008 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
49 |
|
Simon Hiltunen |
2008 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Kim Salonen |
2008 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Tuomas Pääaho |
2008 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
129 |
|
Tiitus Nygård |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
155 |
|
Luka Walter |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
121 |
|
Leevi Väyrynen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:04.99 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Alexey Savelyev |
2007 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:09.99 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Tuukka Orre |
2007 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
1:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Oskari Hakkarainen |
2007 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
1:13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
Veeti Palo |
2007 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
1:16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
56 |
|
Olli Henriksson |
2007 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
21 |
|
Nooa Kaunisto |
2007 |
Kemin Uimaseura |
FIN |
1:27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
135 |
|
Artem Teryaev |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
124 |
|
Viljo Soini |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:48.35 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
119 |
|
Shengzhe Yin |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
107 |
|
Erik Peuhkuri |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:07.39 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
FIN |
1:11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Markus Tervaskanto |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
16 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No participants |
|
17 ja vanhemmat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
237 |
|
Antti Latikka |
1990 |
Swimming Club Rovaniemi |
FIN |
1:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Mikael Ryynänen |
2003 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
221 |
|
Roope Mutanen |
2003 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
FIN |
1:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-07-2021 13:29:35 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|