Program for Køge Open 2010, Herfølge
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lørdag
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer |
11 år og yngre: Emilia Lüders (1998) 1:21.50 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:17.00 | |
2 | 77 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:19.98 | |
3 | 262 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:21.16 | |
4 | 5 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:21.83 | |
5 | 61 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:24.43 | |
6 | 204 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 1:25.38 | |
7 | 60 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:26.35 | |
8 | 203 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:26.93 | |
9 | 265 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 1:27.29 | |
10 | 168 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:27.61 | |
11 | 72 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:31.66 | |
12 | 158 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:34.61 | |
13 | 66 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:36.31 | |
14 | 57 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:36.61 | |
15 | 108 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 1:36.62 | |
16 | 227 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | 1:36.91 | |
17 | 127 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:37.30 | |
18 | 12 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:37.75 | |
19 | 280 | Vangsgaard Stine Lill | 1999 | GENTOFTE | 9974AH | 25 m | 1:38.21 | |
20 | 76 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 1:39.09 | |
21 | 59 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 1:39.50 | |
22 | 111 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:43.85 | |
23 | 54 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 1:44.98 | |
24 | 23 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:45.32 | |
25 | 313 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:47.85 | |
26 | 18 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | 1:49.27 | |
27 | 2 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:49.53 | |
28 | 228 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:51.13 | |
29 | 211 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 1:52.06 | |
30 | 19 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:52.27 | |
31 | 3 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:52.40 | |
32 | 79 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 1:53.02 | |
33 | 120 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | 1:57.07 | |
34 | 92 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 2:00.47 | |
35 | 112 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 2:00.57 | |
36 | 114 | Carlsen Maria Elizabeth | 2001 | BIRKERØD | 0196AA | 25 m | 2:01.32 | |
37 | 208 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 2:02.69 | |
38 | 133 | Revsbech Nanna Suhr | 2000 | BIRKERØD | 0068AD | 25 m | 2:03.04 | |
39 | 104 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 25 m | 2:03.75 | |
40 | 100 | Gröndahl Lovisa | 2000 | SK LAXEN | AW7400 | 25 m | 2:04.30 | |
41 | 96 | Andersson Julia | 1999 | SK LAXEN | BF3699 | 25 m | 2:04.50 | |
42 | 310 | Jørnsgård Laura Sveistrup | 2000 | ALLERØD | 0042AF | 25 m | 2:06.03 | |
43 | 142 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 2:07.82 | |
44 | 69 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 2:24.51 | |
45 | 130 | Pedersen Mia Rahlff | 2001 | BIRKERØD | 0186AD | 25 m | ||
46 | 134 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | ||
47 | 218 | Meier Lea | 2002 | KØGE | 25 m | |||
48 | 219 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | ||
49 | 220 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |