Program for Karpsimmet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 33
|
Tvling |
Karpsimmet 20211009 |
|
Utskriftsdatum |
09 oktober 2021 |
|
|
Tvlingsort |
Perstorp |
|
Utskriftstid |
13:10 |
|
|
Arrangr |
Karpsimmet |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
09 oktober 2021 |
|
|
|
|
Gren 33, 50m Frisim Flickor11-12 |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
142 |
2 |
Livia Elming |
2009 |
|
NGELHOLM |
|
25m |
|
39 |
3 |
Astrid Malmberg |
2009 |
BC1009 |
HS |
|
25m |
|
40 |
4 |
Mia Kurzewski |
2009 |
BC0809 |
HS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
147 |
1 |
Sara Lucaci |
2009 |
|
KLIPPAN |
|
25m |
|
107 |
2 |
Olivia Kjellstrm |
2010 |
AL2010 |
KSLS |
|
25m |
49.66 |
67 |
3 |
Ebba Bachsttter |
2009 |
BA0409 |
KK KARPEN |
|
25m |
46.02 |
143 |
4 |
Loviz Lindblom |
2009 |
BA3209 |
NGELHOLM |
|
25m |
46.21 |
19 |
5 |
Ellen Renken |
2010 |
AT6810 |
HS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
20 |
1 |
Elsa Magnander |
2010 |
AK9410 |
HS |
|
50m |
43.53 |
63 |
2 |
Nemie Lfberg |
2010 |
AG6210 |
KK KARPEN |
|
25m |
42.98 |
98 |
3 |
Elsa Hallin |
2009 |
AY4609 |
KSLS |
|
25m |
42.01 |
36 |
4 |
Ida Cato |
2009 |
BB8409 |
HS |
|
50m |
42.50 |
70 |
5 |
Milly Hultberg |
2010 |
AK5010 |
KK KARPEN |
|
25m |
43.27 |
68 |
6 |
Isabelle Bachsttter |
2010 |
AM7810 |
KK KARPEN |
|
25m |
45.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
130 |
1 |
Elsa Andersson |
2010 |
AP5210 |
NGELHOLM |
|
50m |
41.43 |
94 |
2 |
Noelle Mnsson Hultgren |
2009 |
AS2609 |
KSLS |
|
50m |
40.96 |
42 |
3 |
Edith Arnell |
2009 |
BA3409 |
HS |
|
25m |
40.82 |
90 |
4 |
Mikaela Wahlund |
2010 |
AI3810 |
KSLS |
|
50m |
40.85 |
141 |
5 |
Frida Nilson |
2009 |
BB9209 |
NGELHOLM |
|
25m |
41.25 |
101 |
6 |
Giulia Grossi |
2009 |
AZ5209 |
KSLS |
|
50m |
41.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
25 |
1 |
Gerda Kogan |
2010 |
AP3410 |
HS |
|
25m |
39.93 |
135 |
2 |
Linnea Sderstedt |
2010 |
AR8010 |
NGELHOLM |
|
25m |
39.57 |
18 |
3 |
Ellen Prme |
2010 |
AN0410 |
HS |
|
50m |
38.69 |
28 |
4 |
Livia Bildsten |
2010 |
AP3010 |
HS |
|
50m |
39.43 |
82 |
5 |
Erica Camper |
2009 |
AG2209 |
KLIPPAN |
|
25m |
39.72 |
16 |
6 |
Astrid Fltman |
2010 |
AM9810 |
HS |
|
50m |
40.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
23 |
1 |
Felicia Skogholm Pihl |
2010 |
AI7410 |
HS |
|
50m |
37.15 |
78 |
2 |
Thilde Lfgren |
2010 |
AC9610 |
KLIPPAN |
|
50m |
37.06 |
49 |
3 |
Alma Nilsson |
2009 |
AM1009 |
HS |
|
25m |
36.64 |
26 |
4 |
Laura Andersson |
2010 |
AK8210 |
HS |
|
50m |
36.87 |
120 |
5 |
Hilma Olsson |
2009 |
BB9409 |
NGELHOLM |
|
25m |
37.11 |
22 |
6 |
Felicia Nocko Saldes |
2010 |
AR8410 |
HS |
|
50m |
37.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
106 |
1 |
Ella Thim |
2009 |
AI0609 |
KSLS |
|
50m |
36.18 |
17 |
2 |
Ellen Edberg Herrstrm |
2010 |
AK8610 |
HS |
|
50m |
35.88 |
53 |
3 |
Felicia Jnsson |
2009 |
AE1409 |
HS |
|
50m |
35.40 |
51 |
4 |
Elin Haugen |
2009 |
AM0809 |
HS |
|
25m |
35.68 |
134 |
5 |
Kamille Bundgaard Kjellingbro |
2009 |
BA3609 |
NGELHOLM |
|
25m |
35.91 |
50 |
6 |
Daniella Nilsson |
2009 |
AN9409 |
HS |
|
50m |
36.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
131 |
1 |
Elsa Olsson |
2009 |
BA0209 |
NGELHOLM |
|
25m |
35.15 |
54 |
2 |
Kajsa Berg |
2009 |
AE0409 |
HS |
|
25m |
34.15 |
27 |
3 |
Laura Bartolek |
2010 |
AK8410 |
HS |
|
25m |
33.89 |
124 |
4 |
Elin Kugg |
2010 |
AB6210 |
NGELHOLM |
|
25m |
33.93 |
133 |
5 |
Julia Nyberg |
2010 |
AP5010 |
NGELHOLM |
|
25m |
34.95 |
30 |
6 |
Mrta Edelhamre |
2010 |
AK8810 |
HS |
|
25m |
35.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
116 |
1 |
Alicia Dahlerus |
2009 |
AU3609 |
KSLS |
|
50m |
33.39 |
52 |
2 |
Ellinor Nilsson |
2009 |
AN8209 |
HS |
|
25m |
33.36 |
32 |
3 |
Saga Jaxmar |
2010 |
AK9010 |
HS |
|
25m |
31.17 |
125 |
4 |
Estelle Johansson |
2010 |
AA4810 |
NGELHOLM |
|
25m |
32.77 |
29 |
5 |
Matilda Rehnstrm |
2010 |
AK9610 |
HS |
|
25m |
33.39 |
92 |
6 |
Thyra Hopp |
2010 |
AJ1010 |
KSLS |
|
25m |
33.76 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
09 oktober 2021 |
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen |
Utskriftstid |
13:10 |
|