Program för Novembersim 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Karlsrobadet |
Arrangör: |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 nov 2021 till den 7 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer
|
Final 1 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
2 |
|
Anna Wegemo |
2009 |
SK RAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
3 |
|
Vera Bostrand |
2007 |
SK RAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
4 |
|
Stella Dillard |
2010 |
VALJEVIKEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Marika Legowska |
2011 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 2 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
1 |
|
Elsa Eriksson Bassmann |
2008 |
SK RAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
2 |
|
Ingrid Zdolsek |
2009 |
POSEIDON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Minuu Neumann |
2011 |
HS |
1:06.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
4 |
|
Wilma Österberg |
2012 |
VALJEVIKEN |
1:07.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
5 |
|
Alma Mislimi |
2008 |
SK RAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
6 |
|
Astrid Isén |
2007 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 3 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
1 |
|
Alice Levin |
2011 |
HS |
1:04.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
2 |
|
Astrid Malmberg |
2009 |
HS |
1:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
3 |
|
Nellie Bertelsen Borg |
2011 |
HS |
59.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
4 |
|
Tyra Olsson |
2011 |
RINGSJÖ SK |
1:00.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
5 |
|
Mella Saeed |
2011 |
SK RAN |
1:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
6 |
|
Elvira Mårtensson Rosén |
2010 |
POSEIDON |
1:04.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 4 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
1 |
|
Matilda Hult Filus |
2009 |
RINGSJÖ SK |
59.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
2 |
|
Elvira Holmgren Horrdin |
2011 |
SK RAN |
58.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
3 |
|
Lily Hultberg |
2010 |
SK RAN |
57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
4 |
|
Gala Cibinetto |
2010 |
POSEIDON |
57.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
5 |
|
Matilda Fors |
2009 |
POSEIDON |
58.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
6 |
|
Hanna Isaksson |
2009 |
POSEIDON |
59.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 5 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
1 |
|
Maja Nilsson |
2007 |
SJÖBO SS |
57.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
2 |
|
Meja Sandin |
2011 |
HS |
56.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Disa Mannsdorff |
2011 |
HS |
55.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
4 |
|
Callie Owusu Nkwantabisa |
2011 |
SK RAN |
55.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
5 |
|
Maria Komljenovic |
2011 |
HS |
57.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
6 |
|
Ellen Johansson |
2010 |
LÖNSBODA |
57.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 6 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
1 |
|
Noelle Roslind |
2011 |
HS |
54.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
2 |
|
Clara Andersson |
2010 |
SJÖBO SS |
54.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
3 |
|
Amy Blacquire |
2010 |
TRELLEBORG |
54.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
4 |
|
Liva Svensson |
2009 |
SK RAN |
54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
5 |
|
Liv Lundin Linnér |
2011 |
POSEIDON |
54.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
6 |
|
Maja Hansson |
2011 |
HS |
55.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 7 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Felicia Hvistendal |
2011 |
ESLÖVS SS |
53.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
2 |
|
Tindra Warnholtz |
2010 |
SK RAN |
53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
3 |
|
Agnes Wiking |
2010 |
TRELLEBORG |
52.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
4 |
|
Selma Tretinjak |
2009 |
SK HAJEN |
53.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Nora Therén |
2010 |
ESLÖVS SS |
53.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
6 |
|
Moa Thorén |
2011 |
HS |
54.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 8 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
1 |
|
Anja Lindroth |
2009 |
POSEIDON |
52.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
2 |
|
Astrid Hansson |
2010 |
POSEIDON |
51.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
3 |
|
Hanna Sköld |
2010 |
RINGSJÖ SK |
50.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Ebba Reslow-Plym |
2008 |
ESLÖVS SS |
50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Kajsa Hansson |
2008 |
ESLÖVS SS |
51.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
6 |
|
Emma Olsen |
2008 |
SK HAJEN |
52.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 9 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
1 |
|
Sara Alhusami |
2010 |
SK RAN |
50.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
2 |
|
Signe Isaksson |
2010 |
POSEIDON |
50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
3 |
|
Ieva Drazdziule |
2010 |
POSEIDON |
49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Hanna Håkansson |
2009 |
ESLÖVS SS |
49.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
5 |
|
Elanur Gurbuzbildik |
2009 |
SK RAN |
50.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
6 |
|
Wilda Hilner |
2010 |
SK RAN |
50.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 10 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
1 |
|
Lily Andersson |
2008 |
HS |
48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
2 |
|
Neimi Carlsson |
2009 |
SJÖBO SS |
48.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
3 |
|
Isabelle Trajkovska |
2011 |
SK RAN |
48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
4 |
|
Margareta Ciardi |
2009 |
POSEIDON |
48.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
5 |
|
Ella Knutsson |
2009 |
TRELLEBORG |
48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
6 |
|
Alva Lindoff |
2010 |
TRELLEBORG |
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 11 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Clara Johansen |
2008 |
RØNNE |
47.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
|
Molly Andersson |
2009 |
SK HAJEN |
46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
3 |
|
Maja Eriksson |
2010 |
LÖNSBODA |
46.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Alva Engström |
2010 |
SK HAJEN |
46.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
5 |
|
Ida Johansson |
2009 |
RINGSJÖ SK |
47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
6 |
|
Sofia Singvall |
2010 |
SK HAJEN |
47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 12 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
1 |
|
Maja Shcheblykina |
2009 |
POSEIDON |
45.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
2 |
|
Felicia Jönsson |
2009 |
HS |
45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
3 |
|
Alma Nilsson |
2009 |
HS |
45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Ellinor Nilsson |
2009 |
HS |
45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
5 |
|
Elin Haugen |
2009 |
HS |
45.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
6 |
|
Hanna Dao |
2010 |
POSEIDON |
46.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 13 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
1 |
|
Alma Johansson |
2008 |
LÖNSBODA |
44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
2 |
|
Ebba Seyffart |
2010 |
POSEIDON |
44.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
3 |
|
Vera Holst |
2008 |
HS |
43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Daniella Nilsson |
2009 |
HS |
44.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Livia Landmyr |
2006 |
ESLÖVS SS |
44.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
6 |
|
Alice Forsberg |
2008 |
SS IDEN |
45.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 14 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Clara Landmyr |
2009 |
ESLÖVS SS |
43.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
2 |
|
Luna Simonsson |
2005 |
RINGSJÖ SK |
42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
3 |
|
Hilda L Christensen |
2010 |
RINGSJÖ SK |
42.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
4 |
|
Filippa Vulic |
2007 |
HS |
42.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
5 |
|
Elise Henriksson |
2009 |
RINGSJÖ SK |
42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Kajsa Berg |
2009 |
HS |
43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer |
Final 15 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
1 |
|
Elsa Holmqvist |
2009 |
POSEIDON |
41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
|
Sanna Bankert |
2008 |
HS |
40.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Ella Andersson |
2006 |
ESLÖVS SS |
35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
4 |
|
Adelina Gummesson |
2005 |
LÖNSBODA |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Ida Håkansson |
2007 |
ESLÖVS SS |
40.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
6 |
|
Beatrice Stendahl |
2008 |
SK HAJEN |
42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 08:48:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|