Ohjelma Syyskisat
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Salon Uimahalli |
Järjestäjä: |
Salon Uimarit Ry |
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 2, 2021 to loka 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 50m Selkäuinti P11, Miehet
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
2 |
|
Márton Kovács-Balogh |
2010 |
UiKaa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
3 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
4 |
|
Samu Veikkola |
2009 |
SalU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 50m Selkäuinti P11, Miehet |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
2 |
|
Urho Tammi |
2011 |
SalU |
55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
3 |
|
Aleksi Kärkkäinen |
2010 |
SalU |
51.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
4 |
|
AHAN KOMALI |
2009 |
Cetus |
54.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
5 |
|
Konsta Antikainen |
2011 |
SalU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 50m Selkäuinti P11, Miehet |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
1 |
|
Eelis Andersson |
2011 |
SalU |
48.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
2 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus |
45.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
3 |
|
Joona Ronkainen |
2009 |
SalU |
44.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
4 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus |
45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
5 |
|
Inokentij Kucharev |
2009 |
Cetus |
47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
6 |
|
Voitto Lehtinen |
2010 |
SalU |
50.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 50m Selkäuinti P11, Miehet |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
1 |
|
Juuso Silfver |
2007 |
AUi |
42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
324 |
2 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus |
41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
3 |
|
Leevi Suna |
2008 |
ÅSK |
40.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
4 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus |
41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
5 |
|
Eemeli Havia |
2010 |
SalU |
41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
6 |
|
Noa Kojonen |
2009 |
Cetus |
42.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 50m Selkäuinti P11, Miehet |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Mikko Salmi |
2007 |
NumKis |
36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
2 |
|
Olli Havia |
2004 |
SalU |
35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
3 |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Nuutti Vienonen |
2005 |
SalU |
31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
5 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius |
35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
330 |
6 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus |
39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-10-2021 12.16.59 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Salon Uimarit |
|
|
|
|