Program för Värmländska Mästerskapen 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 18, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 89 | Larsson Maria | 1989 | KARLSTAD | AL7489 | 25 m | 59.68 | |
2 | 35 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 1:00.65 | |
3 | 52 | Ek Rebecka | 1994 | KARLSKO SF | BA2294 | 50 m | 1:02.95 | |
4 | 92 | Melin Karin | 1994 | KARLSTAD | AV5294 | 25 m | 1:03.12 | |
5 | 90 | Linderholm Maja | 1996 | KARLSTAD | AX1296 | 25 m | 1:05.03 | |
6 | 41 | Sköld Sanna | 1993 | GRUMS SS | AE4893 | 25 m | 1:05.64 | |
7 | 111 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 1:06.59 | |
8 | 98 | Watz Lina | 1996 | KARLSTAD | BQ5496 | 25 m | 1:06.68 | |
9 | 58 | Jarlemark Mikaela | 1998 | KARLSKO SF | AF2698 | 50 m | 1:08.12 | |
10 | 8 | Nilsson Johanna | 1996 | ARVIKA SS | BP4896 | 25 m | 1:08.72 | |
11 | 85 | Gustafsson Linn | 1998 | KARLSTAD | AP2698 | 25 m | 1:08.86 | |
12 | 120 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 1:10.30 | |
13 | 67 | Rasko-Nguyen Lovisa | 1995 | KARLSKO SF | BA8695 | 50 m | 1:10.71 | |
14 | 32 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 50 m | 1:10.92 | |
15 | 131 | Sköld Linda | 1998 | SOLSTA | AJ6498 | 25 m | 1:11.07 | |
16 | 3 | Finne Rebecca | 1995 | ARVIKA SS | BQ0895 | 25 m | 1:11.24 | |
17 | 114 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 1:11.89 | |
18 | 112 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 1:12.01 | |
19 | 61 | Katana Yvonne | 1994 | KARLSKO SF | BN6294 | 50 m | 1:12.88 | |
20 | 70 | Wallteng Klara | 1997 | KARLSKO SF | BK1897 | 25 m | 1:12.97 | |
21 | 37 | Björck-Teuscher Kajsa | 1999 | GRUMS SS | AA7499 | 25 m | 1:13.09 | |
22 | 28 | Höjd Elin | 1996 | FILIPSTAD | AT2296 | 50 m | 1:13.34 | |
23 | 127 | Einarsson Jennie | 1998 | SOLSTA | AH3698 | 25 m | 1:13.84 | |
24 | 44 | Sverdrup Jennifer | 1996 | GRUMS SS | BG6496 | 25 m | 1:15.01 | |
25 | 34 | Omic Ajla | 1999 | FILIPSTAD | AH5299 | 25 m | 1:16.83 | |
26 | 63 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:19.45 | |
27 | 11 | Persson Anna | 1997 | ARVIKA SS | BF5697 | 25 m | 1:19.76 | |
28 | 65 | Nilsson Emelie | 1999 | KARLSKO SF | AU7899 | 50 m | 1:20.65 | |
29 | 23 | Wiklund Ebba | 2000 | DEJE SS | AD2200 | 25 m | 1:22.56 | |
30 | 12 | Persson Marie | 1997 | ARVIKA SS | BH4297 | 25 m | 1:31.42 | |
31 | 50 | Broström Mimmi | 1999 | KARLSKO SF | AV6699 | 25 m | 1:32.09 | |
32 | 73 | Ålskog Alma | 1999 | KARLSKO SF | BG1299 | 25 m | 1:33.16 | |
33 | 110 | Johansson Emelie | 2000 | SÄFFLE SS | AV7400 | 25 m | 1:33.96 | |
34 | 14 | Schützer Viktoria | 1999 | ARVIKA SS | BJ6299 | 25 m | 1:35.02 | |
35 | 13 | Salomonsson Maja | 1998 | ARVIKA SS | BI0698 | 25 m | 1:36.03 | |
36 | 10 | Olsson Anna | 1997 | ARVIKA SS | BM6697 | 25 m | 1:38.07 | |
37 | 36 | Sandström Evelina | 1998 | FILIPSTAD | BI7698 | 25 m | 1:39.41 | |
38 | 51 | Eerol Emilia | 1999 | KARLSKO SF | BE1499 | 25 m | 1:41.50 | |
39 | 22 | Thyberg Michaela | 2000 | DEJE SS | AL6600 | 50 m | 1:41.81 | |
40 | 38 | Jaurnell Linnea | 1999 | GRUMS SS | BL4299 | 50 m | ||
41 | 40 | Olsson Viktoria | 1997 | GRUMS SS | BN7497 | 50 m | ||
42 | 1 | Berzig Zeyneb | 1991 | ARVIKA SS | 50 m | |||
43 | 19 | Hedling Julia | 2002 | DEJE SS | AG4202 | 50 m | ||
44 | 9 | Olausson Sandra | 2000 | ARVIKA SS | AS1200 | 50 m | ||
45 | 46 | Westin Jozefin | 2002 | GRUMS SS | AB4402 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 13 juni 2011 |
Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap | Utskriftstid | 11:41 |