Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
01 oktober 2011 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
09:23 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2011 |
|
|
|
|
Løb 6, 50m Butterfly Damer |
Finaler (12) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
140 |
1 |
Andrea Fejer |
2000 |
0076AU |
LAKSEN |
|
25m |
|
134 |
2 |
Julie Bojesen |
2001 |
0176AM |
JYLLINGE |
|
25m |
|
396 |
3 |
Camille Bøcher |
1999 |
9902AW |
NÆSTVED |
|
25m |
1:11.94 |
96 |
4 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:06.41 |
257 |
5 |
Mathilde Haenschke |
2002 |
0266AD |
TUNE |
|
25m |
1:09.48 |
460 |
6 |
Anna Aavang Brendstrup |
2000 |
0066AO |
ROSKILDE |
|
25m |
|
72 |
7 |
Cecilie Kure |
2000 |
0054AR |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
93 |
8 |
Nicoline Strandberg |
2002 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
168 |
1 |
Rebecca Hauerberg Terp |
2001 |
0164AP |
JYLLINGE |
|
25m |
56.03 |
401 |
2 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
NÆSTVED |
|
25m |
52.78 |
160 |
3 |
Katja Petersson |
2001 |
0134AA |
JYLLINGE |
|
25m |
52.57 |
389 |
4 |
Tina Ansari |
1998 |
9812AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
51.48 |
422 |
5 |
Sara Maria Pujan |
1999 |
9984AO |
NÆSTVED |
|
25m |
51.97 |
82 |
6 |
Annika Møller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
52.64 |
489 |
7 |
Marie Palmqvist |
2000 |
0056AH |
ROSKILDE |
|
25m |
53.79 |
148 |
8 |
Sofie Kepp Jensen |
2002 |
0262AA |
JYLLINGE |
|
25m |
56.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
1 |
Karoline Rasmussen |
1999 |
9942AV |
HOLBÆK |
|
25m |
50.00 |
357 |
2 |
Astrid Ovesen |
1999 |
9978AA |
SLAGELSE |
|
25m |
48.64 |
470 |
3 |
Emma Rose Jacobsen |
2000 |
0022AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
48.23 |
476 |
4 |
Caroline F. Jørgensen |
1997 |
9786AV |
ROSKILDE |
|
25m |
47.76 |
195 |
5 |
Helena Splidt-Samuelsen |
2000 |
0062AP |
ISHØJ |
|
25m |
48.07 |
562 |
6 |
Laura Janner |
2002 |
0214AB |
TRITON B |
|
25m |
48.57 |
404 |
7 |
Alberte Høgh |
1999 |
9976AZ |
NÆSTVED |
|
25m |
49.58 |
192 |
8 |
Amalie Irgang-Dahlin |
1999 |
9914AJ |
ISHØJ |
|
25m |
50.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
92 |
1 |
Caroline Strandberg |
1998 |
9884BB |
KALUNDBORG |
|
25m |
47.24 |
362 |
2 |
Emma Nørgaard Wiese |
1999 |
9984AL |
SLAGELSE |
|
25m |
46.04 |
218 |
3 |
Malin Jönsson |
1997 |
BJ6697 |
SS IDEN |
|
25m |
45.17 |
599 |
4 |
Josefine Brosbøl Olsen |
2001 |
0136AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
44.41 |
580 |
5 |
Johanne Overgaard Pederse |
1999 |
9956AH |
TRITON B |
|
25m |
45.00 |
487 |
6 |
Annasofie Engtorp Olesen |
1997 |
9762AW |
ROSKILDE |
|
25m |
45.37 |
275 |
7 |
Klara Faartoft |
1996 |
9662AZ |
ODSHERRED |
|
25m |
46.08 |
484 |
8 |
Lisa Hemme Nielsen |
2000 |
0076AH |
ROSKILDE |
|
25m |
47.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
156 |
1 |
Amalie Mårtensson |
2000 |
0004AE |
JYLLINGE |
|
25m |
44.07 |
346 |
2 |
Daniella Thea Johansen |
2000 |
0048AP |
SLAGELSE |
|
25m |
43.54 |
463 |
3 |
Nina Corydon-Petersen |
1999 |
9922AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
42.84 |
442 |
4 |
Karoline Jetsmark Geiker |
1999 |
9944AO |
TÅRNB-VEM |
|
25m |
42.10 |
334 |
5 |
Maria Dollas |
1998 |
9846AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
42.49 |
30 |
6 |
Emilie Høgsberg |
1999 |
9968AW |
HOLBÆK |
|
25m |
43.00 |
34 |
7 |
Ingrid Jørgensen |
1999 |
9966AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
43.81 |
276 |
8 |
Melinda Faartoft |
1996 |
9636AV |
ODSHERRED |
|
25m |
44.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
137 |
1 |
Sandra Danielsen |
1998 |
9854AI |
LAKSEN |
|
25m |
41.61 |
143 |
2 |
Sofie Hong Yu Grøndal |
1999 |
9906AA |
SLANGERUP |
|
25m |
41.08 |
169 |
3 |
Rebecca Thoby |
1996 |
9696AV |
LAKSEN |
|
25m |
41.01 |
444 |
4 |
Amalie Gotthard |
1999 |
9928AC |
TÅRNB-VEM |
|
25m |
40.53 |
602 |
5 |
Methea Wissing-Thornberg |
1999 |
|
TUNE |
|
25m |
41.00 |
393 |
6 |
Juliane Løndahl Bjerre |
1999 |
9934AH |
NÆSTVED |
|
25m |
41.02 |
145 |
7 |
Freja B. Hansen |
1999 |
9912AO |
LAKSEN |
|
25m |
41.24 |
171 |
8 |
My Weitling |
2000 |
0032AA |
JYLLINGE |
|
25m |
41.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
430 |
1 |
Pernille Dahl Wilstrup |
1997 |
9788AV |
NÆSTVED |
|
25m |
40.04 |
44 |
2 |
Anna Okkels |
1996 |
9664AY |
HOLBÆK |
|
25m |
39.76 |
69 |
3 |
Laura Holm Junge |
1998 |
9838AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
38.44 |
157 |
4 |
Sebine Møller |
1999 |
9948AG |
JYLLINGE |
|
25m |
37.90 |
52 |
5 |
Helene Qvist-Pedersen |
1998 |
9852AT |
HOLBÆK |
|
25m |
38.25 |
155 |
6 |
Mira Mass |
2000 |
0012AA |
SLANGERUP |
|
25m |
39.24 |
144 |
7 |
Fie Hansen |
1999 |
9924AC |
JYLLINGE |
|
25m |
39.78 |
16 |
8 |
Laura Buchwald |
1998 |
9864AN |
HOLBÆK |
|
25m |
40.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
36 |
1 |
Cecilie Kristiansen |
1997 |
9724AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
37.85 |
74 |
2 |
Natasja Larsen |
1996 |
9694AC |
KALUNDBORG |
|
25m |
37.49 |
85 |
3 |
Pernille Thunbo Nielsen |
1995 |
9568AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
36.78 |
17 |
4 |
Karoline Bødker |
1997 |
9726AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
36.64 |
223 |
5 |
Ella Nygren |
1996 |
BD5696 |
SS IDEN |
|
25m |
36.76 |
32 |
6 |
Mette Jensen |
1997 |
9724AC |
HOLBÆK |
|
25m |
37.14 |
409 |
7 |
Maria Caroline Krumbak |
2000 |
0064AE |
NÆSTVED |
|
25m |
37.60 |
402 |
8 |
Julie Grønkjær |
1995 |
9536AU |
NÆSTVED |
|
25m |
37.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Louise Lynæs Larsen |
1997 |
9782AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
36.07 |
407 |
2 |
Sara Jensen |
1996 |
9684AB |
NÆSTVED |
|
25m |
35.94 |
464 |
3 |
Laura Dahl |
1998 |
9824AN |
ROSKILDE |
|
25m |
35.22 |
505 |
4 |
Rikke Voss |
1997 |
9756AP |
ROSKILDE |
|
25m |
34.90 |
26 |
5 |
Frederikke Hansen |
1998 |
9844AE |
HOLBÆK |
|
25m |
35.18 |
76 |
6 |
Rebecca Lind-Ellefsen |
1998 |
9892AM |
KALUNDBORG |
|
25m |
35.83 |
175 |
7 |
Maja Østergaard |
1998 |
9808AJ |
LAKSEN |
|
25m |
35.94 |
390 |
8 |
Christina Assum |
1994 |
9444AO |
NÆSTVED |
|
25m |
36.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
75 |
1 |
Natasja Holte Larsen |
1995 |
9518AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
34.62 |
420 |
2 |
Elisa Holst Nilsson |
1996 |
9604AK |
NÆSTVED |
|
25m |
34.38 |
19 |
3 |
Carina Christiansen |
1995 |
9584AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
34.09 |
501 |
4 |
Mette Sannerud |
1997 |
9706AD |
ROSKILDE |
|
25m |
33.23 |
60 |
5 |
Laura Weinreich |
1998 |
9818AA |
HOLBÆK |
|
25m |
33.25 |
567 |
6 |
Louise Møller Jessen |
1997 |
9704AE |
TRITON B |
|
25m |
34.23 |
208 |
7 |
Moa Cronsjö |
1998 |
AM1498 |
SS IDEN |
|
25m |
34.57 |
27 |
8 |
Nanna Havshøi |
1994 |
9416AD |
HOLBÆK |
|
25m |
34.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Emma F. Nystrøm |
1996 |
9614AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
33.13 |
447 |
2 |
Natashia Skaarup Jensen |
1994 |
9448AK |
TÅRNB-VEM |
|
25m |
32.43 |
31 |
3 |
Line Jensen |
1993 |
9358AE |
HOLBÆK |
|
25m |
32.31 |
221 |
4 |
Linnéa Månsson |
1996 |
AJ6296 |
SS IDEN |
|
25m |
32.24 |
583 |
5 |
Louise G. Riget |
1995 |
9584AB |
TRITON B |
|
25m |
32.26 |
95 |
6 |
Louise Uglebjerg |
1994 |
9472AG |
KALUNDBORG |
|
25m |
32.40 |
319 |
7 |
Isabella Kharraziha |
1995 |
BH2295 |
SK HAJEN |
|
25m |
32.79 |
205 |
8 |
Cecilia Boman |
1996 |
AV3696 |
SS IDEN |
|
25m |
33.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
558 |
1 |
Julie-Sofie Hemdorff |
1991 |
9144AE |
TRITON B |
|
25m |
31.86 |
560 |
2 |
Cecilie Holten |
1996 |
9608AF |
TRITON B |
|
25m |
31.23 |
181 |
3 |
Pernille Christiansen |
1995 |
9558AK |
GREVE |
|
25m |
30.47 |
552 |
4 |
Christina Hvid Edill |
1995 |
9546AC |
TRITON B |
|
25m |
29.44 |
566 |
5 |
Stine Raaby Jensen |
1995 |
9564AK |
TRITON B |
|
25m |
30.02 |
320 |
6 |
Elin Lundgren |
1995 |
BB1295 |
SK HAJEN |
|
25m |
31.10 |
371 |
7 |
Caroline Brostrup Jensen |
1997 |
9732AB |
KORSØR |
|
25m |
31.50 |
84 |
8 |
Pia Nicolaisen |
1994 |
9422AO |
KALUNDBORG |
|
25m |
31.99 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
01 oktober 2011 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
09:23 |
|